تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 9 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 88

نام تاپيک: كمك:خريد سيستم با بودجه 800 تومان بدون مانيتور

داره خودمونی میشه Arman_Panda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

نوید جان سلام

اقا این انتخاب بین AMD یا Intel ما رو کشته :x بی رو در وایسی بگم نوید خان!! از قدیم اینطوری فکر میکردم که هر جنسی گرونتر بهتره :mrgreen: حالا بازم 2دل شدم بین این دو تا ؟
    یارب مددی کن

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

راستی نوید خان اینMSI NEO4 PLATINUM از SLI حمایت میکنه ؟ با کارت گرافیک مشکل نداره ؟ :arrow:

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

نوید جان توی گوگل سرچ میکنم کارت گرافیکی رو که دادی بهم میگه منظورت اینه: PX6600 TD MyVIVO
    بعد این کارت گرافیک توی سایت خودش ازش مشخصاتی ندیدم!!!!

کاربر حرفه ای
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام Arman_Panda جان و سلام به بقيه دوستان.
    سيستمي كه آقا نويد گفتن و جناب ساقي هم تاييد كردن واقعا خوبه ولي من يه چيزي بگم كه ممكنه براتون تكراري باشه. آقا نويد عزيز من هم قبلا خيلي خيلي از اين Review ها راجع به CPU خوانده بودم و نظرات بسيار متفاوتي را راجع به اونها ديده بودم. اما خيلي ها ضد و نقيض بودن و ... . من هم CPU از Intel دارم و هم از AMD. يه تجربه اي كه پيدا كردم اينه كه به جاي اينكه به سايت هاي Review نگاه كني بهتره كه ببيني مردم سيستم هايي كه خريدن چطوري براشون كار كرده. من سايتي مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را خيلي بيشتر از اين Review ها معتبر مي دونم. زيرا اين سايت چند نرم افزار كه تقريبا جهاني شده اند رو در اختيار مردم مي ذاره (كه البته پوليه ولي در ايران به راحتي قفل شكستشون پيدا مي شه) كه اين نرم افزار ها سيستم شما را در زمينه خاصي تست مي كنن و بدون اينكه راجع به سيستم شما نظري بدن كه مثلا خوبه يا عاليه يا ضعيفه و... مستقيما نتايج اين تست را كه روي سيستم شما انجام دادن به سايت منتقل كرده و در كنار نتايج تست هاي ساير سيستم هايي كه بقيه مردم در سراسر جهان دارن مي ذاره و شما مي تونيد ريز نتايج را از اون جا براي همه مردم و كامپيوتر ها ببينيد. اين خيلي مثبته چون كه دقيقا به شما مي گه بيشترين Performance را در جهان چه سيستمي آورده و ... و اونجا مي توني به وضوح و در صحت كامل ببيني كه AMD چه طور كار كرده و Intel چطور كار كرده . در ضمن تمام اطلاعات اين كامپيوتر ها را هم در اختيار شما مي گذاره مثل هارد و حتي اطلاعات خيلي كاملتر و ... . نرم افزار هاي كاملا شناخته شده اين سايت 3DMARK 2001 & 2003 & 2005 هستن براي تست Performance كامپيوتر شما بيشتر در زمينه بازي و نرم افزار PCMARK 2005 ( نسخش درست يادم نيست.) براي تست سيستم شما در حالت كلي.
    من توي اين سايت ويژگي هاي كامپيوتر هاي مختلفي را بررسي كردم كه خوب نتايج هميشه هم مثل اين سايت هاي Review نبوده. :shock:

بعد از اين يه چيزه ديگه هم بگم. Arman_Panda جان شما مي گي مي خواي VB.NET كار كني پس چرا انقدر تو فكر SLI هستي‌؟؟؟؟؟
    اين تكنولوژي اگر شما نخواي بازي بكني به نظر من خرج واقعا اضافيه ولي اگر بازي حتما تو برنامه خودت يا يكي از اعضاي خوانوادت هست كه خوب پس برو دنبال همون سيستم آقا نويد با اين تفاوت كه مادر بوردي بگير كه Chipset Nforce4 SLI روش باشه. كه البته من همون شاخه MSI رو ترجيح مي دم. تو پرانتز بگم كه Chipset Nforce 4 سه نوع داره يكي با SLI و دو تاي ديگه بدون اين تكنولوژي . اين چيپ خيلي قابليت هاي خوبي داره ولي يك سري از چيزهاش هم مربوط به Raid هست كه ممكنه به درد شما نخوره چون در زمينه Raid نسبت به Nforce 3 Ultra تغييرات چشمگيري در اون داده شده.

بعد از اينا بايد بگم كه همونطور كه گفتم اگر زياد بازي تو برنامت نيست برو سراغ سيستم Hamid_full و پول الكي براي SLI نده و به جاش بگرد ببين كه هارد 16 مگ بافر پيدا مي كني يا نه چون من اثر اين گزينه رو خيلي خيلي زياد مي دونم روي سرعت.

بام اگر سوالي بود در خدمتم.

حـــــرفـه ای HamidFULL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران - بازار رضا

پيش فرض

دوستان AMD راهنمايی کردن

کاربر حرفه ای
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله حميد جان منم مي دونم شما Intel كاري به همين خاطر گفتم بياد سراغ سيستم Intel كه شما پيشنهاد كرديد مگر اينكه بخواد از سيستمش براي بازي استفاده كنه كه در اينجا من نظرم با شما متفاوت مي شه و AMD را پيشنهاد مي كنم و گرنه در غير از موارد بازي هر چي حميد جان بگه

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

آقا رشید سلام
    این CPU های 32 بیتی Intelتوان اجرای برنامه های 64 بیتی رو دارن؟
    من واسه ی 64 بیتی بودنَ َءAMD و قیمت ارزونش میخوام برم اینو بگیرم وگر نه خودم هم دنبال Intel می گشتم

کاربر حرفه ای
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. 32 بيتي ها نمي تونن 64 بيتي را پشتيباني كنن.
    ببين آرمان جان. اينتل سي پي يو هاي خوبي ازايه مي ده. اما مي دوني يه مسيله خيلي مهم كه هست اينه كه شما بتوني دقيقا اون كاري رو كه مي خواي بكني رو امكانش رو بدست بياري. مي خوام بگم كه درسته بعضي موارد انتل بهتر عمل مي كنه و بعضي موارد AMD ولي شما توجه كن كه داري چه سي پي يو هاي قوي اي رو با هم مقايسه مي كنه (اينتل full با amd 64 يا fx ) بنابراين شما هر كدوم رو كه بگيري واقعا كارت رو راه مي اندازه و كم نمياره چون واقعا قوي هستن. اما توي ايران توجه به پول هم خيلي مهمه. بنابراين به نظز من شما اون كاربردي كه برات از همه مهمتره رو بذار تو ذهنت و برو اوني كه برات از لحاظ مالي به صرفه تره رو بگير و خيالت راحت باشه كه در بقيه زمينه ها كم نمي ياره چون داريم راجع به سي پي يو هاي قوي بحث مي كنيم. من خودم هم AMD دارم هم اينتل . من كارهاي گرافيكي نسبتا شديد مثل رندر هاي 3dmax رو روي هر دو انجام دادم و هيچ مشكلي نداشتن و هم چنين شديد ترين كارهاي محاسباتي مثل محاسبات بسيار سنگين و زمان بر ANSYS رو روي هر دو انجام دادم مشكلي نداشتن. بنابراين توي اين سطح از كامپيوترها همه خوبن و شما بهتره فقط بري دنبال آن چيزي كه مورد استفاده خودت. تفاوت ها در زمينه Performnce به غير از چند مورد خاص مثل Encoding آنقدر شديد نيست كه يك سي پي يو رو محكوم كني و ديگري رو تو اوج بنشوني. بنابراين اگر 64 بيت برات مهمه و قيمت AMD مورد نظرت پايين تره خوب همون رو بخر و نگران ساير نرم افزار ها نباش.
    فقط من يك اشاره اي بكنم و اونم اينه كه Amd در Multitasking خيلي ضعيف تر از Intel هست.

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اخر سر تصمیم گرفتم سیستم نوید رو بگیرم ولی MB رو میخوام K8N Diamond بگیرم ولی تو سایت MSI یه چیزایی راجع به پاور گفته کسی میتونه بهم بگه چی میگه اینم آدرس

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

منظورم این متنه :
    MSI Reminds You...
    • Both power connectors, JPWR1 (24 Pin) & JPWR2 (4 Pin, for CPU Power ) must be attached to this model to ensure operation of the Mainboard.
    • A Power Supply of 450 watts, or above, is highly recommended for system stability.
    • ATX 12V power connection should be 18A or greater.
    • For this model, you must use a Power Supply which has a -5V pin supply.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •