تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: هرکی ویندوز ویستا داره یا کلا اطلاعاتی در باره هر ویندوزی داره کمک کنه یه مشکل جدی

آخر فروم باز dark fear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض هرکی ویندوز ویستا داره یا کلا اطلاعاتی در باره هر ویندوزی داره کمک کنه یه مشکل جدی

سلام
    چند وقت پیش سیستممو بردم تعمیر بعد بهش گفتم برام ویندوز ویستا هم بزنه (دو تا ویندوز رو سیستمم نصب
    بود یکی xp sp1 و یکی xp sp2 بعد اون یارو منگله رفت ویستا رو جایگزین sp2 کرد sp1 من هم پر از spy و مشکل
    بود منم اومدم ویندوز عوض کنم وقتی کار نصب درون ویندوز تموم شد و میخاست ریست بشه تا بقیه نصب
    رو بده قسمتی که ویندوز هارو انتخاب میکردم نیومد و مستقیم رفت برا نصب بعد از نصب هم دیگه نیومد
    یعنی با این که الان ویستا روی سیستمه نمیتونم انتخابش کنم راهنمایی کنید که باید چکار کنم
    در قسمت
    my computer>propeties>advanced>saettieng>edit
    چه چیزی رو بنویسم
    (من دیویدی ویستا رو ندارم وگرنه تاحالا نصبش کرده بودم)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    چند وقت پیش سیستممو بردم تعمیر بعد بهش گفتم برام ویندوز ویستا هم بزنه (دو تا ویندوز رو سیستمم نصب
    بود یکی xp sp1 و یکی xp sp2 بعد اون یارو منگله رفت ویستا رو جایگزین sp2 کرد sp1 من هم پر از spy و مشکل
    بود منم اومدم ویندوز عوض کنم وقتی کار نصب درون ویندوز تموم شد و میخاست ریست بشه تا بقیه نصب
    رو بده قسمتی که ویندوز هارو انتخاب میکردم نیومد و مستقیم رفت برا نصب بعد از نصب هم دیگه نیومد
    یعنی با این که الان ویستا روی سیستمه نمیتونم انتخابش کنم راهنمایی کنید که باید چکار کنم
    در قسمت
    my computer>propeties>advanced>saettieng>edit
    چه چیزی رو بنویسم
    (من دیویدی ویستا رو ندارم وگرنه تاحالا نصبش کرده بودم)
    دوست عزیز ، تا اونجایی که من می دونم برای اینکه بخوای با ویستا Multiboot داشته باشی باید اول سیستم عامل قدیمی تر مثل XP رو نصب کنی و بعد از اون Vista رو تا بتونی از هر دو استفاده کنی.
    نمی دونم راه حل دیگه ای برای مشکل شما وجود داره یا نه؟

حـــــرفـه ای Hadi King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوست عزیز ، تا اونجایی که من می دونم برای اینکه بخوای با ویستا Multiboot داشته باشی باید اول سیستم عامل قدیمی تر مثل XP رو نصب کنی و بعد از اون Vista رو تا بتونی از هر دو استفاده کنی.
    نمی دونم راه حل دیگه ای برای مشکل شما وجود داره یا نه؟

حسين داره درست ميكه ولي فكر كنم راه حل داشته باشه==منتظر جواب باش
    Last edited by Hadi King; 27-06-2007 at 15:26. دليل: خ به جاي ه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •