تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3852 از 3859 اولاول ... 28523352375238023842384838493850385138523853385438553856 ... آخرآخر
نمايش نتايج 38,511 به 38,520 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام

من تازه میخوام این بازی رو شروع کنم. اطلاعاتم در حد بازی های قبلی آفلاین وارکرفت و کتاب های ترجمه شده اون است.حدود 21 سری که دو سه سری آخر رو ترجمه کامل شون رو هنوز پیدا نکرده ام.
    کمی اطلاعات در مورد raf و token هم دارم. در حد چند خط.

می خواستم بپرسم
    1. برای شروع بازی حتما باید اکسپنشن ها رو خرید؟ یا مثل شارژ ماهیانه میشه با گلد توکن گرفت و با اون اکسپنشن خرید؟
    2. تک تک اکسپنشن ها رو جداگانه باید گرفت یا اگر آخری رو بگیری قبلی ها هم همراهش هستند؟
    3. اگر اجبار به خرید اکسپنشن خاصی است مثلا اولین اون ها، امکانش هست در ادامه بقیه اکسپنشن ها رو با گلد و توکن خرید؟

کلا استفاده از گلد رو ترجیح میدم.

متشکرم

آخر فروم باز Crawling In MySkin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    - - - - - - - -

پيش فرض

سلام
    این پست رو مطالعه بفرمایید جواب یک سری سوالات حال و آینده خواهد بود:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1-خیر ، بله

2-در ابتدا شما کلاسیک رو میخری که شامل خود بازی + تمام پک های ماقبل آخر میشه و بعد پک آخر که فقط محتویات پک آخر رو براتون آزاد میکنه.

3-به سوال 1 مراجعه شود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام
    اگر درست فهمیده باشم می فرمایید اکسپنشن ها رو میشه با گلد خرید و اول هم باید بازی کلاسیک رو خرید و بعد بقیه لکسپنشن ها رو. درسته؟
    نسخه V7.1..5 رو دارم, می تونم تو دوره زمانی رایگان به اندازه کافی گلد جمع کنم برای شارژ ماهیانه و بعد خرید خود بازی اصلی؟

میخوام شروع کنم. کسی برای سرور اروپای بلیزارد - آلیانس - raf میده؟ با چه شرایط و امکانات؟

Last edited by justafriend; 02-03-2017 at 11:09.

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    - - - - - - - -

پيش فرض

سلام
    اگر درست فهمیده باشم می فرمایید اکسپنشن ها رو میشه با گلد خرید و اول هم باید بازی کلاسیک رو خرید و بعد بقیه لکسپنشن ها رو. درسته؟
    نسخه V7.1..5 رو دارم, می تونم تو دوره زمانی رایگان به اندازه کافی گلد جمع کنم برای شارژ ماهیانه و بعد خرید خود بازی اصلی؟

میخوام شروع کنم. کسی برای سرور اروپای بلیزارد - آلیانس - raf میده؟ با چه شرایط و امکانات؟

سلام تقریبا بله ابتدا با کلاسیک شروع میکنید که یک ماه هم شارج داره روش و میتونید باهاش تا لول 100 پیش برید.
    بعد از اون از 100 تا 110 برای بازی کردن end game content باید legion بخرید و ضمنا بعد از اون یک ماه اولی که دارید برای بازی نیاز به شارج کردن دارید که همه این کارارو میتونید با گلد بکنید، آمّا ! تو یک ماه لول آپ شدن و گلد جمع کردن بستگی به ساعات بازی شما داره و برای کسی که تازه میخواد شروع کنه کمی دور از ذهن به نظر میرسه با این حال guide های متفاوتی در اینترنت هست که میتونید بررسی کنید و خیلیاشون هم جواب نمیده حداقل برای شما.
    من و چندتا دیگه از بچه ها در حال حاضر تو سرور ravencrest آلیانس بازی میکنیم، اگر بخواید من خودم میتونم براتون دعوت نامه بفرستم ولی جز امروز و فردا تا چند هفته صبح ها نیستم و بعضی روزها عصرها هم raid داریم و نیستم
    درهرحال اگر بخواید میتونم بفرستم، قدری گلد + fly اولیه + bag + آیتم های hairloom اولیه رو براتون فراهم میکنم
    به سوالات هم در حد توانم جواب میدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام
    فکر کنم تا اواخر بهار وقت آزاد زیاد داشته باشم. روزی 7-8 ساعت.
    الان دارم سعی می کنم وارد اکانت بازی بشم ولی هنوز می تونم منتظرتون بمونم. می تونید برای گلد و لول آپ سریع کمک کنید؟ اگر می تونید دعوتنامه بدید بهتون ملحق بشم.

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    - - - - - - - -

پيش فرض

سلام
    فکر کنم تا اواخر بهار وقت آزاد زیاد داشته باشم. روزی 7-8 ساعت.
    الان دارم سعی می کنم وارد اکانت بازی بشم ولی هنوز می تونم منتظرتون بمونم. می تونید برای گلد و لول آپ سریع کمک کنید؟ اگر می تونید دعوتنامه بدید بهتون ملحق بشم.
    سلام !
    خوب در هر حال ابتدای بازی شما اینطور حساب کنید که باید classic + legion و حتی شاید یکی دو ماه گیم تایم خودتون بخرید بعدش به با گلد خریدن فکر کنید
    اگرچه با این ساعت میتونید سریع به گلد برسید البته پشت کار هم میخواد چون گلدی که از راه فارم بدست میاد نیازمند grinding زیاده و این حوصله و پشتکار میخواد، سخته ولی شدنیه
    در مورد گلد من روش هام چندان برای شروع مناسب نیست ولی بتونم راهنمایی میکنم ولی لول آپ سریع تخصصمه (البته در صورتی که زمان باشه و تایم خالی باشه)
    به هر حال اگر مایلید ایمیلی که میخواید باهاش اکانتتون رو بسازید یا ساختید (سی دی کی کلاسیک رو تا زمانیکه RAF صورت نگرفته وارد نکنید) به من بدید تا من براتون دعوت نامه از طرف بلیزارد ارسال کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

اکانت رو با این ایمیل ساخته ام و البته چیزی نخریده ام که بخوام یس دی کی رو وارد کنم. فعلا با همان یک ماه رایگان جلو میرم تا ببینم بعد چی میشه. خوشم نمیاد دوباره هزینه کنم مثل دیابلو تحریم مون کنه پولمون رو بخوره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    - - - - - - - -

پيش فرض

اگر کشور رو ایران انتخاب کردید ی اکانت دیگه بسازید
    الان مشکلی نیست البته ولی خوب هیچ تضمینی نیست که 4 هفته دیگه چه اتفاقی بیافته بنابراین اولین توصیه همینه
    اگرچه من به این ایمیل دعوتنامه فرستادم ولی مسئله ای نیست اگه بخواید یکی دیگه بسازید
    اگرم که یه کشور اروپایی یا انگلیس گذاشتید که هیچ به ایمیل هاتون برید و ایمیل بلیزارد رو باز کنید کارایی ک گفته انجام بدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

دعوتنامه به استارتر اضافه کردم.
    Last edited by justafriend; 03-03-2017 at 12:24.

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    - - - - - - - -

پيش فرض

معمولا بعد از اینکه اوکی میشه اینا یه ایمیل هم برای من میاد و اتوماتیک بتل نت هم دوست میشه حالا به هر حال
    به بتل نت وارد شید و دعوت دوستی که براتون فرستادم رو قبول کنید
    Last edited by Crawling In MySkin; 05-03-2017 at 10:40.

11. این کاربر از Crawling In MySkin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •