تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3806 از 3859 اولاول ... 2806330637063756379638023803380438053806380738083809381038163856 ... آخرآخر
نمايش نتايج 38,051 به 38,060 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

اگه نباشه جاش خالی می مونه orochi x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

اگه از Recruit a friend استفاده کنی 2 3 روزه میتونی 90 کنی

- - - Updated - - -

دو سه روزه فکر نکنم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

دو سه روزه فکر نکنم

آخر فروم باز new evil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Fields Of Justice

پيش فرض

dungeon پشت سر هم
    باید زیاد بازی کنی
    یه نفر هفته ای 14 ساعت بازی می کنه
    یه نفرم روزی 14 ساعت
    فرق دارن خوب

3. این کاربر از new evil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezausa2020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

من خودم با یکی از بچه ها که تازه زیادم سریع نبودیم تونستیم 22 ساعت لول 90 شیم ( ما تانک نداشتیم و این خیلی مهم هست تو سرعت )

در کل من هنوز منتظر ref هستم اگر کسی مایل بود به من پ.خ بده

5. این کاربر از rezausa2020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دیگه مثل پچ های قبل نیست
    یک Achievement هست به اسم pathfinder که اونو باید بگیرید
    تو گوگل سرچ کنید چیزای خوبی پیدا میکنید
    سلام
    ببخشید میشه یه کم توضیح بفرمایید چطوری میشه بدستش اورد ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام
    ببخشید میشه یه کم توضیح بفرمایید چطوری میشه بدستش اورد ؟
    شما باید این کارا رو انجام بدید تا achievement رو بگیرید و بتونید پرواز کنید
    1- explore کردن همه منطقه های dreanor ( یعنی باید همه ی dreanor رو یک بار دیده باشید و رفته باشید ) = [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    2-حمع آوری 100 گنج یا همون treasure در dreanor = [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    3- انجام دادن همه quest های اصلی = [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    4-انجام دادن 12 quest از quest های روزانه ( علامت تعجب آبی ) خاص که Apexis میدهد = لینک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    5-باید با 3 تا از faction های تانان Revered بشید = [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خلاصه چیز سختی نیست ولی زمان بره و اینکه من فقط horde رو گفتم اگر alliance هستید یک ذره فرق داره
    موفق باشید
    منبع : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. این کاربر از rezausa2020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

بابا بلیزارد دردسر زیاد داره! تا همه رو یاد بگیریم خیلی طول میکشه! کسی باید بلیزارد بازی کنه که بیکار باشه والا... کدوم آدمی میاد روزی 22 ساعت ( کمتر یا بیشتر ) بازی کنه آخه؟

مگه ما واسه بلیزارد بازی کردن متولد شدیم؟ برین سرور های فری. چون نه پولی میدین نه دردسری داره که سروتونو به درد بیاره! نیازی هم به روزی 22 ساعت بازی کردن نیست!

من خودم در یکی از سرور های Free روزی یکی دو سه ساعت میانگین بازی میکردم. در عرض چند ماه Full شدم. اگه واسه گذروندن وقت بازی میکنین والا اینطوری هم میشه بازی کرد!

اما اگه میخواین زندگیتونو با بازی کردن در بلیزارد بگذرونید:

راه باز ، جاده دراز!

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوست عزیز. اگه در سرور بلیزارد میخوای بازی کنی خرج داره. دردسر هم نسبتا داره.

بازی کردن برای خارجی ها بصرفه تر میشه تا ما ایرانی ها. چون شما باید به ازای هر 1 دلار 3500 تومن پول بدی. که خوب از نظرم بصرفه نیست! برای مثال 15 دلار قیمت گیم تایم باشه اینجا میشه بالای 50.000 تومن.

ببین دوست عزیز اگه تازه واردی بهتره اول بری سرور های Free و اونجا یاد بگیری بعد بری بلیزارد. چون تو برای هر لحظه از بازیت داری پول میدی! که تقریبا چند ماه اول رو فقط برای آموزش باید سپری کنی. اینم بگم XP Rate در بلیزارد x1 هست. یعنی خیلی کند و به سختی لول آپ میشی. اگه از صبح تا شب فقط لول آپ کنی شاید حداکثر تو یه ماه بتونی لول 90 کنی!

اگه محصلی اصلا سراغ بلیزارد نرو. اگه نه نیستی خوب خود دانی. ولی اینم اضافه کنم که آیا حاضری برای بازی کردن تو بلیزارد ( 45 + 125 ) 170 تومان بدی؟

خلاصه از ما گفتن بود ، معایب دیگه ای هم داره که گفتنشون پست رو طولانی میکنه... .

اما اگر حاضرین این خرج و دردسر رو قبول کنین و اگر مایه دارین ، << خود دانید. >>

با تشکر فراوان...
    بابا بلیزارد دردسر زیاد داره! تا همه رو یاد بگیریم خیلی طول میکشه! کسی باید بلیزارد بازی کنه که بیکار باشه والا... کدوم آدمی میاد روزی 22 ساعت ( کمتر یا بیشتر ) بازی کنه آخه؟

مگه ما واسه بلیزارد بازی کردن متولد شدیم؟ برین سرور های فری. چون نه پولی میدین نه دردسری داره که سروتونو به درد بیاره! نیازی هم به روزی 22 ساعت بازی کردن نیست!

من خودم در یکی از سرور های Free روزی یکی دو سه ساعت میانگین بازی میکردم. در عرض چند ماه Full شدم. اگه واسه گذروندن وقت بازی میکنین والا اینطوری هم میشه بازی کرد!

اما اگه میخواین زندگیتونو با بازی کردن در بلیزارد بگذرونید:

راه باز ، جاده دراز!
    دوست عزیز شما تو بلیز بازی کردی؟
    طول میکشه؟ چی طول میکشه؟ لول آپ؟ 100تا راه هست که بعید میدونم اسمشم شنیده باشی شما. شما یک جوری تعریف میکنی از blizzard انگار جهنمه من نمیدونم شما بازی کردی یا همینجوری داری نظر میدی ولی اگر بازی کردی باید بهت بگم اصلا wow رو درک نکردی!
    کسی که بخواد میتونه با روزی 2-4 ساعت بازی راحت فول بشه تو 1ماه. من نمیدونم مگر هرکی رو هرچی پول میده باید تا تهش استفاده کنه؟ روزی 22 ساعت بازی؟
    وقتی یکبار تو بلیزارد بازی کنی تازه لذت بازیو میفهمی و دیگه سمت سرور فری نمیری

بعد یک سوال ؟ بلیزارد دردسری داره که سرتونو درد بیاره؟؟؟؟
    بعد هم هدف از بازی کردن لذت هست که من که لذتمو با روزی چند ساعت میبرم حالا نمیدونم شما چی فکر میکنی

من تاحالا ندیدم کسی از بلیزارد بد بگه بره از سرور فری تعریف کنه چه خارجی چه ایرانی مگه اینکه پول نداشته باشه که اون یک مسئله دیگه هست

ببخشید اگر تند نوشتم ولی اینجوری که شما می نویسید وقتی یکی که تازه میخواد بیاد پست شما رو بخونه به کلی منصرف میشه
    من این قضیه رو سر ref و اینا هم نمیگما اصلا گور پدر ref واسه این میگم که شما از تجربه ای که ندارید حرف میزنید و نظر بقیه سر این عوض میشه
    در کل من قصد توهین به کسی رو تو این پست ندارم
    با تشکر
    Last edited by rezausa2020; 19-11-2015 at 14:58.

11. این کاربر از rezausa2020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

دوست عزیز شما تو بلیز بازی کردی؟
    طول میکشه؟ چی طول میکشه؟ لول آپ؟ 100تا راه هست که بعید میدونم اسمشم شنیده باشی شما. شما یک جوری تعریف میکنی از blizzard انگار جهنمه من نمیدونم شما بازی کردی یا همینجوری داری نظر میدی ولی اگر بازی کردی باید بهت بگم اصلا wow رو درک نکردی!
    کسی که بخواد میتونه با روزی 2-4 ساعت بازی راحت فول بشه تو 1ماه. من نمیدونم مگر هرکی رو هرچی پول میده باید تا تهش استفاده کنه؟ روزی 22 ساعت بازی؟
    وقتی یکبار تو بلیزارد بازی کنی تازه لذت بازیو میفهمی و دیگه سمت سرور فری نمیری
    بعد یک سوال ؟ بلیزارد دردسری داره که سرتونو درد بیاره؟؟؟؟
    بعد هم هدف از بازی کردن لذت هست که من که لذتمو با روزی چند ساعت میبرم حالا نمیدونم شما چی فکر میکنی
    من تاحالا ندیدم کسی از بلیزارد بد بگه بره از سرور فری تعریف کنه چه خارجی چه ایرانی مگه اینکه پول نداشته باشه که اون یک مسئله دیگه هست
    سلام. به ترتیب جوابتو میدم آقا پسر به ظاهر همه چیز دان.
    لول آپ کردن طول میکشه که بله. 100 تا راه داره ؟ اگه راست میگی هر 100 تاشو اینجا بگو. 99%ش پولیه نه؟ طرز درک کردن شما از تعریف من جهنمه؟ من میگم این معایبشه گفته های من کجا جهنم کجا! شما درک کردی بسه!
    اره میتونه تو یه ماه فول بشه. بله با روشهای مختلف از جمله پرداخت پول و صبح تا شب مثل معتاد ها بازی کردن و از این قبیل. کسی رو ندیدم 2-4 ساعته تو یه ماه فول فول تو بلیزارد بشه. شاید شما جزو اون کسا نباشید. نه اصلا نباید استفاده کنه. شما که بچه مایه داری ، و چطور بدست اومدن پول رو نمی دونی. اگه مثل ما بودی حتی یک ریال پولتم تا آخرش استفاده میکردی.
    بله بلیزارد لذت فوق العاده بالایی نسبت به سایر سرور ها داره. ولی خوب دردسر نداره واقعا؟ اگه بخوای میتونم یکمشو بگم.
    پس انگار تا حالا آدم مثل من ندیدی که میگی کسی بد نگفته. فکر کنم افراد دور و برت مثل خودت مایه دارن!... بله مسئله ی بی پولی هستش...

خواهشا از دید خودتون نظر ندید! به پیرامونتون با دقت و دقیق نگاه کنید بعد که خوب فکر کردین حرف بزنید آقای خوب درک کن و همه چیز دان!

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام. به ترتیب جوابتو میدم آقا پسر به ظاهر همه چیز دان.
    لول آپ کردن طول میکشه که بله. 100 تا راه داره ؟ اگه راست میگی هر 100 تاشو اینجا بگو. 99%ش پولیه نه؟ طرز درک کردن شما از تعریف من جهنمه؟ من میگم این معایبشه گفته های من کجا جهنم کجا! شما درک کردی بسه!
    اره میتونه تو یه ماه فول بشه. بله با روشهای مختلف از جمله پرداخت پول و صبح تا شب مثل معتاد ها بازی کردن و از این قبیل. کسی رو ندیدم 2-4 ساعته تو یه ماه فول فول تو بلیزارد بشه. شاید شما جزو اون کسا نباشید. نه اصلا نباید استفاده کنه. شما که بچه مایه داری ، و چطور بدست اومدن پول رو نمی دونی. اگه مثل ما بودی حتی یک ریال پولتم تا آخرش استفاده میکردی.
    بله بلیزارد لذت فوق العاده بالایی نسبت به سایر سرور ها داره. ولی خوب دردسر نداره واقعا؟ اگه بخوای میتونم یکمشو بگم.
    پس انگار تا حالا آدم مثل من ندیدی که میگی کسی بد نگفته. فکر کنم افراد دور و برت مثل خودت مایه دارن!... بله مسئله ی بی پولی هستش...

خواهشا از دید خودتون نظر ندید! به پیرامونتون با دقت و دقیق نگاه کنید بعد که خوب فکر کردین حرف بزنید آقای خوب درک کن و همه چیز دان!
    انقدر مایه دار مایه دار نکن من خودم بچه کف تهرانم نمیخوام بد باهات صحبت کنم . من در حد شعورت صحبت میکنم
    برای لول آپ :
    1- ref
    2- heirlooms
    3- elixir of rapid mind
    4- elixir of ancient knowledge
    اگر همه اینارو روی هم بزاری میدونی چند درصد xp میشه؟
    ref = 300%
    heirlooms = 55%
    rapid mind = 300%
    ancient = 300%
    955% xp
    حتی با همون 300 درصد ancient knowledge هم میشه خیلی راحت لول آپ کرد من اصلا ref هم نمیگم که همیشگیه
    پول میخواد؟ کی گفته پول میخواد؟ کدوم روش پول میخواست؟ اگر تازه واردی recruit میشی 300 % اگر هم نیستی گلد داری دیگه راحت میتونی heirlooms و اینا بگیری
    بعد هم من آخر جملم گفتم شما وقتی میگی دردسر باید مشخص کنی از نظر پول داری میگی یا از نظر بازی
    اگر دردسر پولی داره اون بحثش جداست بازی نکن کسی مجبورت نکرده ولی از چیزی که نمیدونی هم حرف نزن

خواهشا از دید خودتون نظر ندید! به پیرامونتون با دقت و دقیق نگاه کنید بعد که خوب فکر کردین حرف بزنید آقای خوب درک کن و همه چیز دان! همه مثل شما نیستن که 200 تومن نداشته باشن - کسی که 200تومن داره هم مایه دار نیست

این فروم راجب بازی هست من وظیفمه اطلاعات درست بدم همه جور آدم میاد نگاه میکنه پول داشته باشه میاد نداشته باشه نمیاد . ولی وقتی اونجوری پست میزنی کسیم که پول داره اون پستو بخونه پشیمون میشه (چون اطلاعاتت غلط هست)
    Last edited by rezausa2020; 19-11-2015 at 15:39.

14. این کاربر از rezausa2020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

انقدر مایه دار مایه دار نکن من خودم بچه شیوام نمیخوام بد باهات صحبت کنم . من در حد شعورت صحبت میکنم
    برای لول آپ :
    1- ref
    2- heirlooms
    3- elixir of rapid mind
    4- elixir of ancient knowledge
    اگر همه اینارو روی هم بزاری میدونی چند درصد xp میشه؟
    ref = 300%
    heirlooms = 55%
    rapid mind = 300%
    ancient = 300%
    955% xp
    حتی با همون 300 درصد ancient knowledge هم میشه خیلی راحت لول آپ کرد من اصلا ref هم نمیگم که همیشگیه
    پول میخواد؟ کی گفته پول میخواد؟ کدوم روش پول میخواست؟ اگر تازه واردی recruit میشی 300 % اگر هم نیستی گلد داری دیگه راحت میتونی heirlooms و اینا بگیری
    بعد هم من آخر جملم گفتم شما وقتی میگی دردسر باید مشخص کنی از نظر پول داری میگی یا از نظر بازی
    اگر دردسر پولی داره اون بحثش جداست
    100 تا راهو !!! 4 تا بیشتر نیست! شعورت به این میگن. ببین دوست گرامی اگه از بازی کردن تو بلیزارد خوشت میاد به من چه؟ چرا به من میگی؟ اینقدر هم ادای Pro هارو در نیار. طوری

میگی تازه وارد که انگار خودت سازنده بازی هستی. دردسر با دردسر چه فرقی داره حاجی؟ من در مورد دردسر میگرن و دردسر معمولی و... صحبت نمیکنم. میگم که ، بازی در بلیزارد

برای کسایی که اولین بار میان دردسر داره! درست نمیگم؟ حالا باز بیا انکار کن.

من دارم درمورد همین بحث جدا صحبت میکنم! نمیدونم چرا عقل شما این رو درک نمیکنه... بهرحال ختم کلام :

« قبلا هم گفتم، الان هم میگم ، بعدا هم خواهم گفت ، که ، بازی کردن در بلیزارد ، خیلی بیشتر از بازی کردن در سرور های فری ، دردسر داره. »

به درود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 13 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 13 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •