تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 127

نام تاپيک: جهت خرید یک سیستم قدرتمند به روز کمک می خوام!

آخر فروم باز علیرضا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض جهت خرید یک سیستم قدرتمند به روز کمک می خوام!

سلام .
    کنکور داره می رسه و من هم دارم خودم رو از همین الان برا بازی کردن آماده می کنم !!

و قصد خرید یک سیسنم به روز رو دارم ... از بس این سیستمم تو بازی و حتی تو خود ویندوز کم اورد خسته شدم.

بودجه م هم بالاست ولی نه خیلی...

من رو یک و نیم ...یک و ششصد/ هفتصد و یا کمتر فکر می کنم.

اون سیستمی هم که مد تظرمه براتون می نویسم و ممنون می شم که منو راهنمایی کنید
    ( تو محلمون آشنا و فامیل هم داریم ولی من فقط به شما ها اعنماد دارم به سه دلیل :1-دوستم هستید! 2- تجربه تون رو بیشتر از واسه اونا قبول دارم 3- چون سیستم رو از شما نمی خرم خیالم راحته که شما بیشتر به من بدبخت فکر می کنید تا پول بی زبون(البته اگه از خود شما هم بخرم باز هم به شما اطمینان دارم ولی اینجوری گفتم بدونید من با چه آدم هایی اینجا طرفم!!))
    اگه تو موردی بی عقلی یا اشتباه می کنم جون می تذکر بدید ها !

ترجیحاً با ویستا سازگار باشه!!

CPU:
    دوست دارم از CPU های دو هسته ای استفاده کنم...چون شنیدم که بهترن. اگه اطلاعات دارین راجع به این سی پی یو ها لطفا من هم آگاه کنید.
    از Intel استفاده می کنم ولی دوست دارم AMD بخرم .... چون یکی از همین آشنا هامون مخمو زده!! اگه اشتباه می کنم توجیحم کنید!
    راجع به OverClock و باس CPU هم اطلاعات می خوام اگه دوست داشتین... Cache سی پی یو رو هم همراهش بنویسید لطفاً.
    و بالاخره می خوام 3300 یا بالاتر باشه...

MB :
    هیچ گونه اطلاعاتی در مورد MB ندارم!!
    فقط به ویستا بخوره!!

VGA:
    آخ که نمی دونید چقدر دوست دارم بازی ها یی که بازی کردم و گرافیک بالایی داشتن (F.E.A.R) رو دو باره با یه کارت خفن بازی کنم!
    کارت هم فقط و فقط nVidia باشه و 256 یا 512(بهتره) زیر 600 /500 هزار.شما یه نمونه بگید با هم بحث می کنیم.

RAM:
    نمی دونم چی بگیرم چند تا مارک معروف می شناسم ولی نمی دونم کدوم خوب تره ... بوفالو کینگستون OCZ ....
    و نمی دونم 2 تا 512 بندازم یا 1 یک گیگ یا 2 تا یک گیگ؟!؟

H.D.D :
    ترجیحاً SATA2 و ترجیحاً Western ... باز هم مخم رو زدن!
    دیگه حد اکثر 300 ... 280 خوبه.

Monitor :
    ترجیحاً LCD سونی 17" یا 19" ! ولی شما راهنمایی می کنید! هر چی شما بگید!!!

دیگه یه پاور مونده که مهمه.
    یه کم تخیلی نشد؟؟ عیب نداره ولی جداً تصمیم خرید دارم.. بودجه هم شما همون 1.700 فرض کنید.

بی نهایت ممنون!

آخر فروم باز sltavakoli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Somewhere Near Love

پيش فرض

من اگه 1 ميليون و 700 هزار تومان پول داشتم كه ايرن نميموندم.

ميرفتم كانادا.

با يه همچين پولي نميتوني يه كامپيوتر بخري.بايد پرينتر . ال سي دي و ... بخري تا بشه

اگه بازم كمك خواستي در خدمتم

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض

آره دیشب فهمیدم خیلی زیاده پول در نظر گرفتم!
    شما اصلا به پول فکر نکنید .... سیستم که پیشنهاد بدید با هم بحث می کنیم.

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

cpu :intel core2 e6600
    mainboard:asus commando
    ram : ocz 2 gb pc800
    vga:nvidia 8800 gtx asus
    hdd:seagate 320 sata2
    dvdrom: asus 16x
    dvdrw: asus 1608
    monitor:lg lcd 1740p
    case :elegance 2201s (سلیقه ای. ولی یا گرین بردار یا الگانس
    keyboard: farassoo 8800
    power: green 680 watt
    ...................
    میشه 1650
    فک میکنم راه داره که گرافیکت رو 250 تومن بایری پایین 8800gts بگیری ورمت رو بکنی 4 گیگ
    از باقی دوستان کمک بگیر
    بقیش خوبه

پروفشنال siamak5561's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

متم علاقه مندم بدونم با این پول چه سیستمی رو توصیه می کنید!!!

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض

cpu :intel core2 e6600
    mainboard:asus commando
    ram : ocz 2 gb pc800
    vga:nvidia 8800 gtx asus
    hdd:seagate 320 sata2
    dvdrom: asus 16x
    dvdrw: asus 1608
    monitor:lg lcd 1740p
    case :elegance 2201s (سلیقه ای. ولی یا گرین بردار یا الگانس
    keyboard: farassoo 8800
    power: green 680 watt
    ...................
    میشه 1650
    فک میکنم راه داره که گرافیکت رو 250 تومن بایری پایین 8800gts بگیری ورمت رو بکنی 4 گیگ
    از باقی دوستان کمک بگیر
    بقیش خوبه

خیلی آقایی ..!

راجع به CPU که نظری ندارم چون اطلاعاتی ندارم..پس اگه می گی خوبه حتما خوبه ولی اینو بگم شاید بودجه من هم مثل دوستمونHalf_Life3 بیشتر هم شد!

راجع به مادر برد هم همین طور ... تحقیق می کنم...ولی از اسمش پیداس که برا Gaming ساخته شده!!!

RAM هم که خوبه فقط بگو مزیتش نسبت به اینهمه RAM مثل Kingstone GEIL Buffalo و ... که تو بازارن چیه؟و اینکه یه 4 گیگشو بگیرم فکر خوبیه.... خرجش 250 تومنه؟

VGA هم که عالیه !!! حرف نداره ! و همون GTX بزار باشه خیلی لازمم می شه!!

و راجع به هارد ... بگو چرا Western نباشه؟

کومبو لایتون دارم و فقط یه DVD-RW می خوام ... ببینم خوبش همینه؟ Plextor نگیرم؟ خودت می دونی دیگه..

آهان.... مانیتور هم 19" sony دوست دارم!!

کی برد و کیس و ... رو خط بزن چون تحقیق کردم (زیاد!)...

راجع به پاور هم می خوام بپرسم که می تونم OverClock کنم؟؟ اونوقت پاور بهتری نیاز ندارم؟ + فن آبی؟
    یه لطفی کن بگو OverClock کردن دقیقاً چطوریه ( خودم حدس می زنم چطوریه ها!!!...ولی چون تا حالا نشنیدم! می خوام روشن تر بشم!).

خلاصه خیلی ممنونتم Actros جان. خیلی لطف داریبه ما که تو مشورت و راهنمایی نیاز به یه نفر امین و با وجدان داریم .... هر طور بتونم جبران می کنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من چند روز پیش یه سیستم خریدم ، واقعا سیستم خیلی خیلی فوق العاده ایه و الان که ازش استفاده می کنم ، واقعا سرعت و قدرت رو زیر دستام حس می کنم ... دقیقا هم واسم یک و هفتصد دراومد ...
    اگه بتونی یه چنین چیزی بخری ، واقعا خوبه و به جرات تا 2 یا 3 سال نیاز به هیچ ارتقایی نداری ( چون خودم تست کردم دارم میگم ) :

CPU : AMD Athlon 64 X2 Series Dual-Core +6000

MotherBoard : MSI K9N Diamond ( In haa Feature Haashe : NVIDIA nForce 590 Chipset / Creative Sound Blaster Audio Chipset / PCI Express / SLI Ready / Dual Gigabit LAN / S/PDIF / USB 2.0 & Firewire / Serial ATA / All Hardware RAID Supported )

Ram : 3 GB of Patriot Dual-Channel DDR II ValueRAM -- Bus : 800

HDD : Seagate Western 320 GB Storage SATA III

VGA : XFX GeForce 8800 GTX 768 MB - 384 Bit - DDR III -- Bandwidth 86.7 GB / sec

Power : ACBell Ultra 600 Watt Real

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

و چند تا توصیه ( البته توهین به نظر دوستان نباشه ) :

اگه کارت گرافیکت رو GTS بگیری ، باید مطمئن باشی 2 ماه دیگه اذیتت میکنه ، حتی اگر شده 7900 بگیری بگیر ولی GTX بگیر ... اگه فقط گیم میخوای ... 2 تا 7600 GT رو با هم SLI کن ... از 8800 Ultra هم واست قویتر کار میکنه ... مارک هم فقط XFX , EVGA ...

رم هم فقط Patriot ... من 5 تا 1 گیگش رو رو 2 تا سیستم تست کردم ، فوق العاده است ... فعلا هم توی بازار ایران ، تقلبی نداره و همشون اصله ...

در مورد CPU : از من میشنوی اصلا سمت Intel نرو ، AMD بگیر ، اونم X2 ، واقعا Intel رو قورت میده ... اگه خواستی واست سر CPU توضیح میدم ...

در ضمن هر چیزی هم خواستی بخری ، فقط مارک و مدل مهم نیست ، اینکه اون قطعات چه جوری با هم Config بشن خیلی بیشتر از اونی که فکرش رو بکنی مهمه ... پس فقطط یه کارت گرافیک خوب رو به یه سی پی یو عالی چسبوندن و روی یه مادربرد عالی گذاشتن واسه سیستم خوب داشتم کافی نیست ، خیلی چیزهای مهمتر رو باید در نظر بگیری ...

اگه دوست داشتی بعدا مفصلا صحبت میکنیم ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

راستی اگه 8800GTX برداری برای کیس و پاور محدودیت داری ...

چون : اولا 8800 از کارت های دیگه حدود دو اینچ بزرگتره و به جای هارد و DVD-RW گیر میکنه ...
    دوما HeatSink ای که روش تعبیه شده ، به تنهایی 120 تا پاور میخواد ، پس باید حداقل یه دونه 600 یا 780 REAL بگیری

راستی ، من یادمه شنیدم که Seagate ، Western رو خرید ... من خودمم هم Western خریدم ... مشکلی نداره ... مخصوصا اگه 2 تا رو با هم RAID کنی ...
    روی این سیستمی که بالا نوشتم واست ، سی پی یو ای که نوشتم که حدود 2700 تا از اونی که خودت گفتی بالا تره و به قول خودت دو هسته ای ... بقیه قطعات رو هم من خودم تست کردم ... چون دقیقا مثل سیستم خودمه ، البته یه سری تست ها مونده که هنوز نگرفتم ، ولی تا الان که خیلی خوب جواب داده ... خیلی ...
    Last edited by Unkn0wn_bit; 11-06-2007 at 16:20.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض

Unkn0wn_bit جان خیلی خیلی از شما هم ممنونم!

راهنمایی هات ارزشمند بودن... همین نیم ساعت پیش تو همین فکر بودم که یکی دو میلیون پول کمی نیست! و
    نمی شه جدا از محشر و قدرتمند بودن قطعات , از Match بودنشون با همدیگه صرف نظر کرد!

هم این که من تو خرید AMD یا INTEL خیلی دو دل هستم و شک دارم! چون از یکی کلی تعریف از AMD شنیدم ... خودم از INTEL استفاده می کنم راضی نیستم! ولی از طرفی هم می گم که چه بسا در اشتباه باشم چون فرق این دو تا رو نمی شه با مقایسه کردن 2 تا از سی پی یو های نسل قبلیشون به درستی دریافت ... این به خاطر اینه که من اطلاعاتم خیلی کمه و کهنه شدن...

الان یه سرچی زدم دیدم تو این مورد حق با شماست ...AM2 - ATHLON 64 Bit X2 Dual Core +6000 از Core 2 Duo , Dual Core 64 bit - 2.40 GHz - E6600 بهتره!!

ولی من هنوز بودجه ی مشخصی ندارم ... ممکنه بره رو ی 2 و خورده ای... اونوقت شایدوسعم رسید و Core 2 Quad , 64 bit - 2.4 GHz - Q6600 خریدم!!!!!!

حالا راجع بهش با هم بحث می کنیم.
    Last edited by علیرضا; 11-06-2007 at 17:45.

صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •