تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 13 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 127

نام تاپيک: جهت خرید یک سیستم قدرتمند به روز کمک می خوام!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

با سلام
    دوستان گرامی من هم یک مهندس ساختمان نه چندان جوان هستم و نیاز به یک سیستم نسبتا قدرتمند از نظر محاسباتی و از نظر گرافیکی دارم و چون اطلاعات کافی در این زمینه ندارم میخواهم از فرصت استفاده کرده و از شما عزیزان کمک بگیرم (در ضمن بتوانم با آن فیلمهای Vhs را تبدیل به Cd نمایم) و هزینه آنهم حدود 1.3 باشد. لطفا در صورت ارسال پاسخ، قطعات را کامل معرفی کنید.
    با تشکر

آخر فروم باز علیرضا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض

....در مورد مادر بورد هم به علت اینکه چیپست مادربورد کماندو p965 است حال جیپست 680i از هر جهت خصوصا تو پهنای باند حافظه بر این چیپست برتری دارن....
    آره این رو یادم رفته بود بگم!

به نظرم سیستمی که Nine جان معرفی کرد و با هم تغییرش دادیم و به اینجا رسید خیلی عالیه!
    فقط به عنوان آخرین سوال می خوام بگم که اگه من به جا E برم Quad بخرم یعنی Q6600 (پولشو دارم) آیا خوبه ؟! یعنی با گرافیک و مین و رم و بقیه قطعات اصلی ناسازگاری پیدا نمی کنه؟
    خودم این فکر رو نمی کنم...

خیلی خیلی از شما ممنونم که تا اینجا منو تحمل کردید... هر طور جور شه جبران می کنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام می خواستم در مورد Amdوintel بهت بگم دوست عزیز
    ای ام دی نسبت به تکنولژی از اینتل جلوتر هست و اصولا حرف اول تو دنیا می زنه اما دلیل مردم برای ترجیح دادن اینتل اینه که همیشه Upولی ای ام دی باید بتونی با کار کردن Up نگه داری یعنی همیشه ای ام دی از 33 در صد سی پی یوش استفاده می کنه ولی اینتل از 100 در صد سی پی یوش می تونی حرف من از طریق تاسک منیجر دنبال کنی (البته اون 100درصدی که تو ان جا نوشته در مورد ای ام دی همون 33درصد چون با اضافه کردن کار می بینی سی پی یو هنگ نمی کنه و تازه از 100 کم می شه ولی این کم شدن همون اضافه شدن به 33درصد) ولی خوب برای کارای گرافیکی از ای ام دی بهتر جواب می گیری اما اگر اپراتور حرفه ای نیستی از این تل استفاده کن چون نمی تونی ای ام دی بالا نگه داری

حـــــرفـه ای Gabana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

در مورد کیس این حرف از شما بعیده که اهمیت کیس رو دست کم می گیرید
    در ضمن ترمال تیک تو این زمینه یه سر و گردن از بقیه بالا تره -- گرین که فقط یه کپی برداره
    کیس تونیک با کیس سوپرانو هم 30 تومان اختلاف قیمت داره - تو کیس گرین تونیک یه سیستم تهویه درست کردن با یه پوشش پلاستیکی اما معمولا محیط کیس اونقدر فشرده می شه که عملا نمی شه ازش استفاده کرد اما سیستم تهویه هوا در کیس های ترمال تیک بهتر طراحی شده
    البته اگه به پست من توجه کنید من خودم به عنوان انتخاب ارزونتر و دومی کیس تونیک گرین رو پیشنهاد دادم

وقتی کسی داره نزدیک 2 میلیون برا یه سیستم خرج می کنه برداشتن یه دی وی دی رایتر بسیار خوب پایونیر یا پلکستور و عوض کردن اون با این دی وی دی رایتر های 40-50 تومانی که ممکنه بعدا کلی ادمو با درد سر روبرو کنه به نظر کتر جالبی نیست
    دی وی دی رایتر من پایونیره و الان 2 سال دارمش تا حالا بیشتر از 200-300 تا دی ویدی باهاش رایت کردم حتی یه دونه رو هم نسوزوند اما دوستم یه دی وی دی رایتر سونی 40 تومان خریده هر روز یه مشکلی باهاش داره
    حالا خود دانی ( هر چند بازم من رو یه مورد نظر نمیدم- حتی پلکستوری که گفتم منخب سایت CNET است هر چند شاید اونا هم خیلی با اطلاع نباشن !!!!!!!!!!!!!!!)

پاور های گرین و acbell خوبن اما فقط خوبن اما پاور های thermaltake corsair ocz پاور های فوق العاده اند
    در تمام سیستم های بازی و تست توسط DELL سایت TOMSHARDWARE و تست رم سایت CORSAIR برای اینکه خیالشون از پاور راحت باشه از این پاور استفاده می کنند .پاور سیستم خود من 680 وات گرین بود خیلی وقتا که سیستم ری استارت می کردم نمیتونست سیستم رو بالا بیاره همون پاور رو گذاشتم مثل ساعت کار می کنه

در مورد مادر بورد هم به علت اینکه چیپست مادربورد کماندو p965 است حال جیپست 680i از هر جهت خصوصا تو پهنای باند حافظه بر این چیپست برتری دارن
    حتی خود اینتل 965 رو جزو چیپست های متوسط رو به بالا دسته بندی کرده و 975 رو جزوه چیپست های حرفه ای
    یعنی اگه به پیشنهاد مادر بورد با چیپست اینتل باشه بازم ASUS P5WDH DELUXE انتخاب بهتری است هر چند من هنوزم STRIKER EXTERME و بعد از اون P5N32-ESLI رو انتخاب های بسیار بهتر ی می دونم
    یا حق
    خوب خوشبختانه من پست خودم را 2 3 بار خوندم و هر چي دقت كردم نفهميدم كجاي پستم نوشتم كه ( اهميت كيس را دست كم مي گيريم !) ! من فقط گفتم پول دادن به كيس هاي Tt كار بي ارزشيه . كم ترين قيمت كيس هاي Tt همين مدل 90 تومنيش هست .. كه باز هم به نظر من زياده ..
    در اينكه Tt يكي از بهترين طراحان كولينگ در كيس هست شكي نيست دوست من .. اما پول خيلي زيادي دادن به نظر من كار درستي نيست . كيس هاي گرين از جمله همين Silent Storm و Tuniq 3 كه قراره بياد از جمله بهترين هان و سايت هاي متعددي Review كردن و Award بهش دادن ..

اين از بحث كيس ..

مورد بعدي در مورد 2 ميليون .. 2 ميليون و آدم بايد بلد باشه درست خرج كنه . شايد من 1 سيستم ببندم 2 ميليون يه نفر ديگه يه سيستم ببنده 1 ميليون ولي همون كارآيي 2 ميليوني را داشته باشه .. خوب اين يعني چي ؟
    يعني پول زيادي دادي و دود شد !

در مورد Plextor و Pioneer .. پلكستور به جز مدل 716 بقيه مدل هاش ( كه اكثرا توي ايران هم هست ) OEM هست يعني شركت هاي ديگه براش مي زنن . حالا كلي پول بدي به درايو Plextor و همون OEM اش و بتوني كمتر بگيري چي ؟ باز هم يعني دود ! همين Asus كه شما مي گي .. مدل 1608 در واقع Pioneer DVr 111 هست ! من همينو دارم و فلش كردم الان برام پايونيره .. ! كه چي ؟ كه پول زيادي ندم . كارآيي مناسب بدست بيارم

به قول يكي از دوستان ( به من ربطي نداره من فقط نقل قول مي كنم و قصد جسارت هم ندارم ) بايد بلد باشي چي بخري . 2 ميليون دادن به يه سيستم غول كه هنر نميشه .

در مورد پاور ..

در مورد پاور هاي Tt باز هم شكي نيست ( بماند كه خرابيشو خيلي زياد ديدم ) گرين پاوريه مناسب با ساختار برق ايران . كاملا هم خوب جواب مي ده . Ac Bell امتحانشو پس داده .. مواردي چون كولر مستر و OCZ تازه وارد شدن و اون OCZ هم كه خيلي خيلي كمه و اصلا به نظر من منطقي نيست بري بخري تا خيلي چيزا مشخص بشه . وگر نه در خوب بودنشون شكي نيست ..

اختلاف Perform,ance مادربورد Striker چقدر بالاتر هست ؟ در مقايسه با كماندو و يا برد هاي ديگه ؟

باور كنيد براي من اصلا فرقي نداره - هر چي خواستيد بگيريد - اصلا با 3 ميليون سيستم بگيريد . ولي وقتي ميشه با 1 ميليون تا 1.5 همين سيستمو گرفت اين ميشه پول دور ريختن !

موفق باشيد . /.

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

دو سري تست هاي مقايسه اي Commando و Striker رو هم انتخاب كردم كه ملاحظه كنيد :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اختلاف اين دو تا رو حتما بررسي كنيد و همينطور Price هر دو /.

و اين :

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

به نظر منم حیف که 100 تومن بشتر واسه Asus Striker Extereme بدی
    کماندو با قیمت کمتر کاراییش تقریبا با این مساویه

حـــــرفـه ای Nine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خوب خوشبختانه من پست خودم را 2 3 بار خوندم و هر چي دقت كردم نفهميدم كجاي پستم نوشتم كه ( اهميت كيس را دست كم مي گيريم !) ! من فقط گفتم پول دادن به كيس هاي Tt كار بي ارزشيه . كم ترين قيمت كيس هاي Tt همين مدل 90 تومنيش هست .. كه باز هم به نظر من زياده ..
    در اينكه Tt يكي از بهترين طراحان كولينگ در كيس هست شكي نيست دوست من .. اما پول خيلي زيادي دادن به نظر من كار درستي نيست . كيس هاي گرين از جمله همين Silent Storm و Tuniq 3 كه قراره بياد از جمله بهترين هان و سايت هاي متعددي Review كردن و Award بهش دادن ..

اين از بحث كيس ..

مورد بعدي در مورد 2 ميليون .. 2 ميليون و آدم بايد بلد باشه درست خرج كنه . شايد من 1 سيستم ببندم 2 ميليون يه نفر ديگه يه سيستم ببنده 1 ميليون ولي همون كارآيي 2 ميليوني را داشته باشه .. خوب اين يعني چي ؟
    يعني پول زيادي دادي و دود شد !

در مورد Plextor و Pioneer .. پلكستور به جز مدل 716 بقيه مدل هاش ( كه اكثرا توي ايران هم هست ) OEM هست يعني شركت هاي ديگه براش مي زنن . حالا كلي پول بدي به درايو Plextor و همون OEM اش و بتوني كمتر بگيري چي ؟ باز هم يعني دود ! همين Asus كه شما مي گي .. مدل 1608 در واقع Pioneer DVr 111 هست ! من همينو دارم و فلش كردم الان برام پايونيره .. ! كه چي ؟ كه پول زيادي ندم . كارآيي مناسب بدست بيارم

به قول يكي از دوستان ( به من ربطي نداره من فقط نقل قول مي كنم و قصد جسارت هم ندارم ) بايد بلد باشي چي بخري . 2 ميليون دادن به يه سيستم غول كه هنر نميشه .

در مورد پاور ..

در مورد پاور هاي Tt باز هم شكي نيست ( بماند كه خرابيشو خيلي زياد ديدم ) گرين پاوريه مناسب با ساختار برق ايران . كاملا هم خوب جواب مي ده . Ac Bell امتحانشو پس داده .. مواردي چون كولر مستر و OCZ تازه وارد شدن و اون OCZ هم كه خيلي خيلي كمه و اصلا به نظر من منطقي نيست بري بخري تا خيلي چيزا مشخص بشه . وگر نه در خوب بودنشون شكي نيست ..

اختلاف Perform,ance مادربورد Striker چقدر بالاتر هست ؟ در مقايسه با كماندو و يا برد هاي ديگه ؟

باور كنيد براي من اصلا فرقي نداره - هر چي خواستيد بگيريد - اصلا با 3 ميليون سيستم بگيريد . ولي وقتي ميشه با 1 ميليون تا 1.5 همين سيستمو گرفت اين ميشه پول دور ريختن !

موفق باشيد . /.
    با سلام
    در مورد اولی که من گفتم منظور من به این جمله ی شما بود
    در ضمن كيس كه تو قدرت سيستم تاثير نمي گذاره !
    اگه یه کیس سیستم تهویه مناسبی نداشته باشه - فن های جای مناسب و اندازه ی مناسبی نداشته باشن به شدت روی بازدهی کل سیستم تا ثیر می ذاره
    منم منظورم همین بود که باید رو این نکات توجه بشه و دید گاه اکثر افراد که به کیس به عنوان یه جعبه نگاه می کنن بگم اشتباه است
    راستی بیاییم یه کم از اطلا عات هم استفاده کنیم بدون ناراحتی من اطلا قصد ناراحتی دوست گلی مثل شما رو ندارم
    شما مدیر این انجمن هستید و بدون شک کوله باری از اطلا عات دارید منم خوشحال می شم از شما چیز یاد بگیرم اما بذارید در مورد انتخاب هام بیشتر توضیح بدم
    درسته که Tt کمی گرونه ولی کیس های tuniq هم الان تو همین رنجن tuniq1,3 نزدیک 70 و 2 اشم نزدیک 95 تومانه برا همین خرید کیس ترمال تیک خیلی هم با اینا فرقی نداره
    tuniq 1 از نظر تهویه یه کم مشکل داره چون نمی شه اون پلاستیک تهویه رو به راحتی تو کیس جا داد و اکثرا رو قطعات فشار می آره
    tuniq2 خیلی بهتره اما خوب گرون تر هم هشت
    مشکل صلی tuniq3 حداقل از نظر من ظا هشه که بیشتر شبیه یخچاله تا کیس چون به هر حال ظاا هر هم تو کیس اهمیت داره

در مورد پلکستور هم با هات موافم اگه هم پست منو ببینی همین 716 رو معرفی کردم اما این دی وی دی رایتر 8 مگ بافر داره اما بقیه همگی 2 مگ بافرن دوستمون هم دنبال یه دی وی دی رایتر عالی بود منم بنا به تجربه ی خودم چون به خیلی از دوستام اینو پیشنهاد دادم و همشون هر وقت منو می بینند ازم تشکر می کنند اینو پیشنهاد دادم شاید بشه با 40 تومان هم یه دی وی دی رایتر خوب خرید اما دقت رایت و عمر مفید این رایتر در دراز مدت به صرفه تر است
    در مورد کارایی این سیستم من هم تمام سعی ام اینه که سیستم 2 میلیونی با سیستم 1 میلیونی هم بازده نشن که نخواهند شد
    در مورد مادر بورد علت انتخاب هامو براتون می گیم
    1- چیپ ست 965 با اینکه بعد از 975 برا 2 هسته ای ها عرضه شد اما هنوزم در رده بندی اینتل در رده ی متوسط به بالا است اما 975 حرفه ای تره و صد البته گرونتر - در این بین چیپ ست های انودیا در بسیاری موارد از اینتل برتری دارن مثلا پهنای باند حافظه معادل حافظه در 965 7.5 گیگا بایته در حالی که در انویدیا 10.5 گیگا بایته

این جمله رو از سایت tomshardware نقل میکنم که برترین سایت سخت افزاری است طوری که لوگویی که این سایت به هر شرکت میده جز افتخارات اون شرکت و اون قطعه است

Our recommendation is simple: Go with the nForce 680i SLI if you want the best platform for Core 2, or stick to the P965 if price/performance is your priority.

و حتی اگه تستی که خودتون گذاشتید رو مرور کنیم
    باز هم چیپ ست 680i برتره خصوصا در بازی حتی اینجا p5b deluxe نتایجش بهتره حتی اگه شما به قیمت بالای اstriker حساسید انتخاب دوم باید بر اساس 975 باشه و این انتخاب باید ASUS P5WDH DELUXE باشه الات حتی برترین مادر بورد اینتل D975XBX2 است با چیپ ست 975 نه 965

من بر اساس تحجربه می گیم پول بیشتر رو مادر بورد دادن کار بیهو دهای نیست این کار باعث میشه شما همیشه دستتون تو ارتقا باز باشه
    پاور های OCZ که میگین بر اساس برق ما تنظیم نشده اتفاقا من به این نکته هم توجه داشتم و خرید ups همراه استابلایزر رو به دوستمون به همین جهت پیشنهاد دادم
    یا حق

داره خودمونی میشه pes68's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شهرستان

1 پيشنهاد

اگه مي توني يه سال ديگه صبر كن چون قرار سي پي يو هاي 4 و 8 هسته ي amd بياد و اينكه نسخه ي جديد بعضي از بازي ها كه قرار بياد مثل half life سي پي يو هاي 4 هسته اي مي خوان
    در ضمن يه كارت صدا CREATIVE - X-Fi Xtreme Audio با يه اسپيكر CREATIVE - Inspire 7.1 - T7900 بگير كولاك مي كنه
    رم اگه خواستي بگيري 4 گيگ باشه رم هاي mushkin رم هاي خيلي خوبي هستن من اين مارك رو پيشنهاد ميكنم
    و نكته اخر اين كه من گيگابايت رو به ايسوز ترجيح ميدم

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

در مورد اينكه پلتفرم 600i برتر از 965 موافقم - اما گاهي اين برتري به حدي نيست كه اختلاف مالي بين دو برد رو قبول كنيم تا كارآيي بيشتر داشته باشيم يعني يه دفعه مي بيني بين دو برد اختلاف كارآيي كمي هست اما قيمت زيادي تفاوت داره //
    =======
    در مورد تامز هاردور هم بايد بگم كه خيلي ها هستن كه اصلا قبولش ندارن و بعنوان يه سايت حرفه اي بهش نگاه نمي كنن !
    خلاصه ..
    P965 هم چيپست Mainstream اينتل هست اما با اين وجود كارآيي قابل قبولي داره . الان براي Core 2 ديگه كسي سمت 975 نمي ره چرا ؟

موفق باشي

داره خودمونی میشه pes68's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شهرستان

پيش فرض Farassoo 8811

من از كيس فراسو 8811 خيلي خوشم اومده(البته از قيافش)از دو ستان مي خوام يه اطلاعاتي در مورد اين كيس به من بدن(پاور داره؟) و اينكه توصيه ميكنيد اين كيس رو بگيرم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •