تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 219 از 229 اولاول ... 119169209215216217218219220221222223 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,181 به 2,190 از 2290

نام تاپيک: محلي براي عنوان كردن سوالات و يا مطالب جزيي

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام
    دو تا کیس خراب دارم!!
    یکیش موقع بالا اومدن خیلی طولش میده و بعد ارور میده!(عکس!)(با دوتا هارد مختلف تستش کردم! کابلشم امتحان کردم!)

کیس دوم وقتی روشنش میکنم صفحه نمیاد و فقط پشت سر هم ریستارت میشه!!
    باید چیکارشون کنم!؟
    این میگه دستگاهی برای بوت وجود ندارد یا سیستم ویندوز ندارد یا اینکه سیستم عامل خراب شده یا اینکه تنظیمات بوت در بایوس مشکل داره یا ایراد از طرف خود هارد میتونه باشه شما روی سیستم اول میتونید روی نصب ویندوز ببرید؟

در مورد سیستم دوم شما باید با قطعه سالم سیستم رو چک کنید اول از همه با یک باتری دیگه باتری سیستم رو تست کنید. اسلات گرافیک و رم رو تمیز کنید و با یک رم و گرافیک دیگه سیستم رو تست کنید فن پردازنده رو بررسی کنید و با یک پاور دیگه سیستم رو چک کنید

درست نشد ایراد از مین است

2. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoodegh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

این میگه دستگاهی برای بوت وجود ندارد یا سیستم ویندوز ندارد یا اینکه سیستم عامل خراب شده یا اینکه تنظیمات بوت در بایوس مشکل داره یا ایراد از طرف خود هارد میتونه باشه شما روی سیستم اول میتونید روی نصب ویندوز ببرید؟

در مورد سیستم دوم شما باید با قطعه سالم سیستم رو چک کنید اول از همه با یک باتری دیگه باتری سیستم رو تست کنید. اسلات گرافیک و رم رو تمیز کنید و با یک رم و گرافیک دیگه سیستم رو تست کنید فن پردازنده رو بررسی کنید و با یک پاور دیگه سیستم رو چک کنید

درست نشد ایراد از مین است
    در مورد سیستم اول که با یه هارد دیگه هم تست کردم، رو هارد دومی ویندوز نصب بود! تو تنظیمات بوتم هاردو اول کردم ولی تغییری نکرد!! نصب ویندوزو تست نکردم چون هارد دومی رو از رو سیستم روشن و سالم گذاشتم روش!

منظور از باتری همونه که اندازه سکه ست یا چیز دیگه!؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

در مورد سیستم اول که با یه هارد دیگه هم تست کردم، رو هارد دومی ویندوز نصب بود! تو تنظیمات بوتم هاردو اول کردم ولی تغییری نکرد!! نصب ویندوزو تست نکردم چون هارد دومی رو از رو سیستم روشن و سالم گذاشتم روش!

منظور از باتری همونه که اندازه سکه ست یا چیز دیگه!؟
    حتما سیستم اول رو روی نصب ویندوز ببرید و بعد از نصب ویندوز ببینید بازم اینطوری میشه یا نه

بله همون باتری است

5. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mtchabok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    (مازندران - ساری) و (تهران - تهران)

پيش فرض

سلام دوستان
    من روی لپتاپم چیپست گرافیکش مشکل پیدا کرده، قبلا فکر میکردم که به خاطر باطری و شارژرم هست که وسط بازی یهو صفحه رنگی میشه و هیچکاری نمیشه کرد. اما باطریمو عوض کردم ولی همچنان مشکل پابرجاست .
    وقتی که برنامه یا بازی ای با این چیپست اجرا میشه ، بعد کمی فشار که روش میاد به یکباره صفحه رنگی و فریز میشه و بعضی مواقع هم شده که ویندوز برمیگردونه و درایور کارت گرافیک ارور میده ، آیا نیم سوز شده این چیپست گرافیکم؟ میشه عوضش کرد؟

لپتاپ : Dell XPS L502X
    سی پی یو : Intel Core i7-2630QM که گرافیک Intel HD Graphics 3000 رو داره
    چیپست گرافیک : NVIDIA GeForce GT 540M

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

لطفا کمکم کنید..
    سلام دوستان خسته نباشید
    من لپ تاپم دل هستش و ویندوزم 7 هست
    دیشب ساعت 2 یه برنامه ای دانلود و نصب کردم.برنامه ست کردن (خامو و روشن شدن اتوماتیک)
    بعد اینکه اجرا کردم اون برنامه رو صفحه کامپیوتر سیاه شد.بعد چند ثانیه ریستارتش کردم و وقتی میخواست بیاد بالا باز دوباره ریستارت میشد
    الانم که بازش میکنم وقتی میخواد بالا بیاد خیلی سریع ریستارت میشه
    چون خیلی اطلاعات مهمی داشتم تو دسکتاپ باید هرطور شد برم تو ویندوز
    و من حتی نمیتونم وارد safe mode بشم وقتی F8 میزنم اصلا کار نمیکنه
    دوستان خواهش میکنم کمکم کنید تا بتونم بدون نصب ویندوز جدید و پاک شدن اطلاعاتم برم تو ویندوز
    خیلی ممنون.منتظر جوابتونم

داره خودمونی میشه western1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    همین دور و یرا

پيش فرض

سلام دوستان
    من روی لپتاپم چیپست گرافیکش مشکل پیدا کرده، قبلا فکر میکردم که به خاطر باطری و شارژرم هست که وسط بازی یهو صفحه رنگی میشه و هیچکاری نمیشه کرد. اما باطریمو عوض کردم ولی همچنان مشکل پابرجاست .
    وقتی که برنامه یا بازی ای با این چیپست اجرا میشه ، بعد کمی فشار که روش میاد به یکباره صفحه رنگی و فریز میشه و بعضی مواقع هم شده که ویندوز برمیگردونه و درایور کارت گرافیک ارور میده ، آیا نیم سوز شده این چیپست گرافیکم؟ میشه عوضش کرد؟

من هم همین مشکل رو داشتم با کمک دوستان در این سایت و .. مشکلم برطرف شد.مشکل فن و دمای بالای سیستم شما است که موجب فریز شدن می شود. سیستم رو باز کن و داخل فن رو تمیز کن و سیلیکون گرافیک و سی پی یو رو پاک کن و تعویض کن. مطمئن باش درست می شود/. لینک زیر کمک می کند بهت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by western1; 07-02-2015 at 20:08.

9. این کاربر از western1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوستان

تمیز کردن، اضافه کردن فن، گذاشتن کولینگ پد، هیچ کدوم هیچ کمکی نمی کنه و فقط خرج روی دستت میذاره.
    من خودم Dell دارم، این مشکلات هم داشتم. درست میگن، مشکل از Overheat هست یعنی دمای CPU و Graphic میره بالا، اما این کارا هیچ کدوم روی مشکل من تاثیری نداشت. علتش هم اینه که طراحی قالب بدنه یه سری از مدل های Dell مشکل فنی داره و فن های جاسازی شده نمیتونه خنک کنه، چون گرافیگ و CPU به همدیگه پل شدن اگر CPU دماش بره بالا، گرافیک هم Overheat می کنه. حالا چرا CPU داغ می کنه و Overheat میشه؟ چون مدل CPU واسه این لیپ تاپ ها خیلی بالاست و قویه، و سیستم خنک کننده بسیار ضعیف، وقتی CPU داغ می کنه Performance رو میاره پایین تا دما بیاد پایین، بنابراین کلا سرعت لپ تاپ میاد پایین، به دلیل اون پل بین CPU و GPU، گرافیک هم داغ می کنه و کلا بازی کردن باهاش غیر ممکن میشه.
    معروفه که میگن لپ تاپ ارزون همینه که هست.
    راه حلش هم اینه که بری توی Power Management و مصرف CPU رو بیاری پایین تا سیستم داغ نکنه و از 100% CPU استفاده نکنه.
    از منوی Start کلمه Power رو جستجو کن، روی Power Options کلیک کن، اون گزینه ای که انتخاب شده رو (معمولا Balanced) جلوش یه گزینه هست Change Plan Settings کلیک کن، بعد Change advanced power settings رو بزن ، توی همون صفحه که باز شده یه گزینه هست Processor Power Management که بازش کنی 3 تا گزینه داره. Minimum Processor state رو بذار روی 80% و Maximum Processor State رو بذار حدود 85% ، واسه من این اعداد خوب کار کرد، ولی اگه دیدی یکم FPS اومده پایین تر، میتونه تا 90% هم ببری. با این کار 85% قدرت CPU استفاده میشه، توی بازی خیلی تاثیر نمیذاره اما چنان تاثیری توی دمای CPU و GPU داره که دیگه مشکل Overheat پیش نمیاد.
    من همین چند صفحه پیش همین مشکل رو سوال کردم، یکی از انجمن های خارجی پاسخش رو دادن. میتونی امتحان کنی. CPU شما هم که i7 هست، زورش زیاده نیازی به 100% مصرف نداره واسه بازی ها.
    Last edited by mnime; 09-02-2015 at 23:30.

11. این کاربر از mnime بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه اروند's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    یه مشکل با وایرلس لبتاب dell 5010 برام پیش اومده
    ویندوز عوض کردم درایور وایرلس رو هم نصب کردم و چند ساعت هم کانکت بودم و مشکلی نبود
    یه بار لبتابو ریستارت کردم بعد که بالا اومد دیگه هیچ شبکه وای فای رو پیدا نمیکنه (نه فقط مودم خودم ... کلی شبکه دور و بر ماس که هیچکدوم رو پیدا نمیکنه)
    در حالیکه درایور هنوز نصبه و علامت وای فای کنار ساعت ویندوز وجود داره، اما ضربدر قرمز روشه (مثل مواقعی که تو بیابون باشی و هیچ وایرلسی نزدیکت نباشه)
    خواستم درایور رو آنیستال کنم دوباره نصب کنم ولی تو program and features پیداش نکردم
    رفتم از مسیر device manager>network adapter دیدم اونجا هست ... یه بار آنیستال کردم، لبتابو ریستارت کردم که دوباره نصب کنم، دیدم با بالا اومدن ویندوز خودش اتومات نصب شد! و گوشه پایین پیام داد که درایور فلان با موفقیت نصب شده !!
    کماکان تو network adapter هم درایور وجود داره، اما هنوز هیچ شبکه وای فای رو پیدا نمیکنه و همون ضربدر قرمز رو آرم وای فای هست

به نظرتون مشکل از کجاس؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام دوستان
    یه مشکل با وایرلس لبتاب dell 5010 برام پیش اومده
    ویندوز عوض کردم درایور وایرلس رو هم نصب کردم و چند ساعت هم کانکت بودم و مشکلی نبود
    یه بار لبتابو ریستارت کردم بعد که بالا اومد دیگه هیچ شبکه وای فای رو پیدا نمیکنه (نه فقط مودم خودم ... کلی شبکه دور و بر ماس که هیچکدوم رو پیدا نمیکنه)
    در حالیکه درایور هنوز نصبه و علامت وای فای کنار ساعت ویندوز وجود داره، اما ضربدر قرمز روشه (مثل مواقعی که تو بیابون باشی و هیچ وایرلسی نزدیکت نباشه)
    خواستم درایور رو آنیستال کنم دوباره نصب کنم ولی تو program and features پیداش نکردم
    رفتم از مسیر device manager>network adapter دیدم اونجا هست ... یه بار آنیستال کردم، لبتابو ریستارت کردم که دوباره نصب کنم، دیدم با بالا اومدن ویندوز خودش اتومات نصب شد! و گوشه پایین پیام داد که درایور فلان با موفقیت نصب شده !!
    کماکان تو network adapter هم درایور وجود داره، اما هنوز هیچ شبکه وای فای رو پیدا نمیکنه و همون ضربدر قرمز رو آرم وای فای هست

به نظرتون مشکل از کجاس؟
    درایور رو از سیف مود پاک کنید و آخرین ورژن درایور رو از سایت خود دل دانلود کنید

14. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه اروند's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

درایور رو از سیف مود پاک کنید و آخرین ورژن درایور رو از سایت خود دل دانلود کنید
    ممنونم ولی خودبخود درست شد !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •