تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 229 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 2290

نام تاپيک: محلي براي عنوان كردن سوالات و يا مطالب جزيي

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    جمهوری اسلامی ایران(کشور امام عصر(عج))

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Manager_66
    اگه من تو اون تاپيكي كه شما مي گي اين سوال رو مطرح كرده بودم كه آخه مومن خدا مريض نبودم كه باز بيام اينجا و دوبار ه بپرسم شما هم بهتره اول يوزرها رو بخوني بعد بگي شما قبلا اين سوال رو مطرح كردي
    آقا به شدت از شما عذر میخوام امیدوارم که بنده رو بخشیده باشید....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام من تازه عضو شدم (همين امروز) چرا وقتي Ac 97 رادر كامپيوتر نصب ميكنم نصب ميشود ولي صدا بيرون نميايد

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط shahin_Danger_Virus
    سلام من تازه عضو شدم (همين امروز) چرا وقتي Ac 97 رادر كامپيوتر نصب ميكنم نصب ميشود ولي صدا بيرون نميايد
    سلام عضويت شمارو تبريك ميگم...احتمالا سيم هاي مربوطه رو درست نزدي يا قطعي ازون هستش در هنگام نصب اخطاري بوجود نيومد اينو كنترل كن آيكن هاي مختلف باز هستش اينم يه نيگا كن...

آخر فروم باز Mirage's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط shahin_Danger_Virus
    اينجا رو يك نگاهي بكن ببين جلوي قسمت‌ها علامت زرد داره يا نه

Control Panel > System > Hardware > Device Manager > Sound, video and game controllers

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

12

fbftjhrjytjhareuyr6jfnsfnfsه؟
    Last edited by smagh2004; 24-05-2011 at 23:10.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دیروز که کامپیوترم رو روشن کردم از همون لحظه اول صدای تق تق تق ازش شنیده می شد. در ضمن کامپیوتر بوت نمی شد ولی تمام فن ها روشن می شد.
    کیس کامپیوتر رو روشن کردم. دیدم صدا از فلاپی درایو هستش. سوکت تغذیه و دیتای فلپی درایو رو در آوردم و دوباره روشن کردم. صدا قطع شد ولی کامپیوتر باز هم بوت نمی شه. در ضمن وقتی کامپیوتر روشنه دکمه Cd Drive ها رو هم که می زنم Eject نمی شه چراغش هم روشن نمی شه و به خاطر همین احتمال دادم که ایراد از پاور باشه.
    تمام سوکت های تغذیه رو به جز سوکتی که روی مادربرده و سیگنال های مربوط به پاور مثل Power Good و ... (سوکت دوردیفه روی مادر برد) در آوردم. سوکت دوردیفه باید سرجاش باشه تا پاور روشن بشه. با ولت متر که اندازه می گیرم، ولتاژ 12 و 5 ولت ثابت نیست. به خصوص 12 ولتی که تا 9 ولت هم می افته. البته چک کردن با ولت متر شاید زیاد اعتباری بهش نباشه ولی به هر حال نشون می ده که اوضاع پاور خوب نیست.
    1.صدای فلاپی درایو چه ربطی به پاور داره؟
    2.بلا ملایی سر مادر برد اومده که مثلا خیلی جریان بکشه (از طریق همون سوکت دوردیفه) و باعث افت ولتاژ بشه؟ البته هیچ داغی یا بویی که احساس نمی شه.
    3.پاور من Porsche 400w هستش. کارت گرافیک Onboard، سی پی یو 2.4، دو سالی هم هست که هیچ مسئله ای باهاش نداشتم.
    4.ممنون که راهنمایی می کنین.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط smagh2004
    ميخواستم بدونم آداپتور (يا چيزي شبيهش) واسه تبديل خروجي Dvi به Tv كارت گرافيك هست يا نه؟اگه هست چنده؟
    فکر کنم چنین چیزی رو توی بازار دیدم و احتمالا قیمتش دوروبر 5500 بود...

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط stilator
    دیروز که کامپیوترم رو روشن کردم از همون لحظه اول صدای تق تق تق ازش شنیده می شد. در ضمن کامپیوتر بوت نمی شد ولی تمام فن ها روشن می شد.
    کیس کامپیوتر رو روشن کردم. دیدم صدا از فلاپی درایو هستش. سوکت تغذیه و دیتای فلپی درایو رو در آوردم و دوباره روشن کردم. صدا قطع شد ولی کامپیوتر باز هم بوت نمی شه. در ضمن وقتی کامپیوتر روشنه دکمه Cd Drive ها رو هم که می زنم Eject نمی شه چراغش هم روشن نمی شه و به خاطر همین احتمال دادم که ایراد از پاور باشه.
    تمام سوکت های تغذیه رو به جز سوکتی که روی مادربرده و سیگنال های مربوط به پاور مثل Power Good و ... (سوکت دوردیفه روی مادر برد) در آوردم. سوکت دوردیفه باید سرجاش باشه تا پاور روشن بشه. با ولت متر که اندازه می گیرم، ولتاژ 12 و 5 ولت ثابت نیست. به خصوص 12 ولتی که تا 9 ولت هم می افته. البته چک کردن با ولت متر شاید زیاد اعتباری بهش نباشه ولی به هر حال نشون می ده که اوضاع پاور خوب نیست.
    1.صدای فلاپی درایو چه ربطی به پاور داره؟
    2.بلا ملایی سر مادر برد اومده که مثلا خیلی جریان بکشه (از طریق همون سوکت دوردیفه) و باعث افت ولتاژ بشه؟ البته هیچ داغی یا بویی که احساس نمی شه.
    3.پاور من Porsche 400w هستش. کارت گرافیک Onboard، سی پی یو 2.4، دو سالی هم هست که هیچ مسئله ای باهاش نداشتم.
    4.ممنون که راهنمایی می کنین.
    سلام دوست عزیز مشکل میتونه از فن باشه که شاید محکم سر جاش نیست منظورم فن سی پی یو هستش یا البته همین مشکل در مورد فن ها خود کیس باشه...شاید هم مشکل واقعا از پاورت باشه...بیشتر ازین دیگه مغزم نمیکشه...اما مشکل پاور و یا فن روجدی بگیر...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

8 اتصال به اينترنت

هر موقع كامپيوتر به خط تلفن وصل است. موقع روشن شدن كامپيوتر اتوماتيك به اينترنت وصل مي شود!!!!!!چكار كنم تا مشكل حل شود تا مجبور نشوم خط تلفن را از كامپيوتر جدا كنم!!!!!!!!!!1

داره خودمونی میشه Mr.Ponics's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

يه سوال از شما دوست عزيز rbd_24 دارم شما برنامه فكس گيري داريد ؟ يعني كامپيوتر رو به عنوان يه فكس قرار داديد يا نه ! به هيچ وجه از برنامه هاي فكس و ... استفاده نمي كنيد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •