تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 229 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 2290

نام تاپيک: محلي براي عنوان كردن سوالات و يا مطالب جزيي

اگه نباشه جاش خالی می مونه faghat AMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    دره سیلیکون

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط siamak_kh
    سلام به همگی
    آقا من میخواهم یک dvd ram به کیس کامپیوترم اضافه کنم اما سیم power دیگه ندارم.آیا راهی هست بدون اینکه یک power دیگه بخرم این کار رو انجام بدهم.
    توضیحاتی که اگر بدونین شاید بیشتر بتوانید کمکم کنید:
    power=400 v
    وسایل داخل کیس هم مانند کیسهای معمول است ، فقط از یک هارد اضافی و یک فن اضافه برخوردار است.
    بله راهي هست.
    تشريف ببريد يك مركز خدمات كامپيوتري و كابل مخصوص انشعاب پاور را تهيه كنيد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض لطفا یکی راهنمایی کنه

دوستان من دو روز پیش یه مین برد گیگا مدل GA-8I945GZME-RH خریدم که لینک مشخصاتش اینه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یه کارت گرافیک 6200 PCIE هم خریدم که تربو کش با 256 مگا رم هست

حالا یه مشکل اساسی پیش اومده وقتی کارت رو نصب میکنم و کامپیوتر رو روشن میکنم مانیتور چشمک میزنه و هیچ سیگنالی نیست البته این مین گرافیک آنبورد داره که وقتی فیش مانبهش وصل میکنم قشنگ سیستم بالا میاد و لی با کارت گرافیک نه
    کارت گرافیک رو رو یه سیستم دیگه امتحان کردم کار میکنه و مشکلی نداره ولی نمیدونم چرا رو این یکی تصویر نمیده
    راستی هر کاری کردم نتونستم گرافیک آنبورد مین غیر فعال بشه آخه تو قسمت Integrated pipeline گزینه وی جی آی نداره
    یکی کمک کنه اگه راهی داره یا فکر میکنید مین برد مشکل داره کمکم کنید که سریع برم یه کاری کنم --
    Last edited by zarei677; 18-08-2006 at 22:25.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

با سلام
    دوستان عزیز چند روزه که سیستم بنده دچار یک مشکل شده و اون اینکه سیستم ما فقط با اینترنت مشکل داره!!! مشکل اینه که وقتی ما با اینترنت متصل می شیم بعد از مدتی سیتم خود به خود ریست می شه(البته بعضی مواقع به محض اینکه می خوایم کانکت شیم، هنوز شماره نگرفته سیستم ریست می شه و بعضی مواقع بعد از اینکه کانکت می شیم یه 45 دقیقه که می گذره ریست می شه و بعضی مواقع 10 دقیقه که هستیم ریست می شه و عجیب تر از همه اینکه بعضی موقع ها هیچ مشکلی پیش نمیاد) ...من خودم هم موندم جریان چیه، سخت افزار مشکل داره؟ مودم مشکل داره؟ یا ...
    اگر تا بحال کسی با این مشکل روبرو شده یا می دونه قضیه چیه ممنون می شم بنده رو راهنمایی کنه

موفق باشید

آخر فروم باز Mirage's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

1

نقل قول نوشته شده توسط zarei677
    دوستان من دو روز پیش یه مین برد گیگا مدل GA-8I945GZME-RH خریدم که لینک مشخصاتش اینه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یه کارت گرافیک 6200 PCIE هم خریدم که تربو کش با 256 مگا رم هست

حالا یه مشکل اساسی پیش اومده وقتی کارت رو نصب میکنم و کامپیوتر رو روشن میکنم مانیتور چشمک میزنه و هیچ سیگنالی نیست البته این مین گرافیک آنبورد داره که وقتی فیش مانبهش وصل میکنم قشنگ سیستم بالا میاد و لی با کارت گرافیک نه
    کارت گرافیک رو رو یه سیستم دیگه امتحان کردم کار میکنه و مشکلی نداره ولی نمیدونم چرا رو این یکی تصویر نمیده
    راستی هر کاری کردم نتونستم گرافیک آنبورد مین غیر فعال بشه آخه تو قسمت Integrated pipeline گزینه وی جی آی نداره
    یکی کمک کنه اگه راهی داره یا فکر میکنید مین برد مشکل داره کمکم کنید که سریع برم یه کاری کنم --
    احتمال زياد مشكل از تنظيمات بايوسه ولي نگاهي بكن ببين تمامي فيش‌هاي برق وصله.

با سلام
    دوستان عزیز چند روزه که سیستم بنده دچار یک مشکل شده و اون اینکه سیستم ما فقط با اینترنت مشکل داره!!! مشکل اینه که وقتی ما با اینترنت متصل می شیم بعد از مدتی سیتم خود به خود ریست می شه(البته بعضی مواقع به محض اینکه می خوایم کانکت شیم، هنوز شماره نگرفته سیستم ریست می شه و بعضی مواقع بعد از اینکه کانکت می شیم یه 45 دقیقه که می گذره ریست می شه و بعضی مواقع 10 دقیقه که هستیم ریست می شه و عجیب تر از همه اینکه بعضی موقع ها هیچ مشکلی پیش نمیاد) ...من خودم هم موندم جریان چیه، سخت افزار مشکل داره؟ مودم مشکل داره؟ یا ...
    اگر تا بحال کسی با این مشکل روبرو شده یا می دونه قضیه چیه ممنون می شم بنده رو راهنمایی کنه

موفق باشید
    شايد ويروسيه ويندوز رو دوباره نصب كن ببين درست نمي‌شه.

آخر فروم باز soliman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    GameLand

پيش فرض

با عرض سلام
    میخواستم بگم که کیبورد من از کار افتاده یعنی حتی در قسمت hardwar هم اثری از نا کیبوردم نیست.لطفا من را راهنمایی کنید چون این مطالب را هم به زحمت به وسیله ی برنامه on-screen keyboard نوشته ام .
    با تشکر فراوان...

حـــــرفـه ای MaFia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Stockholm

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط soliman
    با عرض سلام
    میخواستم بگم که کیبورد من از کار افتاده یعنی حتی در قسمت hardwar هم اثری از نا کیبوردم نیست.لطفا من را راهنمایی کنید چون این مطالب را هم به زحمت به وسیله ی برنامه on-screen keyboard نوشته ام .
    با تشکر فراوان...
    سعي كن بييني علايم حياتي داره يا نه
    فيش رو هم چك كن
    اگه نه
    18 الي 25 تومن فراسو
    زير 10 تومن مارك هاي متفرقه

Banned lovergod14amorousand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض سلام

سلام مومناي خدا...يه سوال يه بازي به اسم راش فور برلين گرفتم...ازون بازي هاست كه بايد كابل برق سيدي درايو رو در آورد البته بعد نصب و وقتي سيم كابل رو در ميارم وسيستم رو بازم روشن ميكنم ويندوز بالا نمياد و پايين صفحه اول روشن شدن گزينه ديليت و اف 9 مياد و هر كاري ميكني بالا نمياد توي سيستم ستاپ هم نگاه كردم مشكلي نداره...از يه نفر پرسيدم گفت امكان داره كه مشكل سخت افزاري باشه كه بالا نمياد چون حتما بالا مياد...لطفا كمك كنيد...

داره خودمونی میشه eastern's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط eastern
    سلام..

كسي مي دونه كه يه كامپيوتر و مانيتور روشن ف مصرف برقش چقدره؟

يعني اگه كامپيوتر و مانيتور روشن باشه ( ولي كار خاصي انجام نشه) چقدر برق مصرف مي كنه؟ مثلا معادل چند لامپ 100؟
    كسي جواب سوال منو نمي دونه؟

Banned lovergod14amorousand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

1 سلام

نقل قول نوشته شده توسط eastern
    كسي جواب سوال منو نمي دونه؟
    يه چيزي شنيدم از يه مهندس كامپيوتر اما نميدونم درسته يا نه اما ميگم...كل برقي كه كامپيوتر مصرف ميكنه البته خانگي اون اندازه لامپ 50 وات هستش...

داره خودمونی میشه eastern's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مرسي از پاسخت ..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •