تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 58 از 229 اولاول ... 84854555657585960616268108158 ... آخرآخر
نمايش نتايج 571 به 580 از 2290

نام تاپيک: محلي براي عنوان كردن سوالات و يا مطالب جزيي

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام.کدوم مدل مادر برد های گیگا سوکت AM2 به علاوه ی رم های ddr2 رم های ddr هم ساپورت میکنند؟
    چرا گیگیا آخه؟این همه مین بوردهای بهتر تو بازار هست!شما تو بخش مشاوره یه تاپیک جید باز کنید به نتیجه بهتری میرسید!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

آقا من يه مشكل براي سيستمم پيش اومده اونم اينه كه وقتي كه شات داونش مي كنم روي run shuting script هنگ ميشه و خاموش نميشه تا اينكه مجبور ميشم يا ريستارت كنم يا كليد پاور رو مستقيم قطع كنم
    اگه راهنماييم كنيد ممنون ميشم
    كسي نبود راهنمايي كنه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

كسي نبود راهنمايي كنه
    ویندوزتو عوض کردی ببینی مشکل حل میشه یا نه؟یا یکی از این برنامه های اوپتیمایزر ویندور مثsystem mechanic یا tuneup utilities نصب کیند ببینید درست نمیشه

داره خودمونی میشه هبوط's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام
    يه سوال باينري دارم
    من ميخوام فايلهاي صوتي روي كامپيوترم رو روي نوار كاست بريزم كابلش رو هم خريدم مونده تنظيمات نرم افزاريش اگه راهنماييم كنيد خيلي ممنون ميشم
    Last edited by هبوط; 08-12-2007 at 13:25.

داره خودمونی میشه zer0_Point's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    همين نزديكي ها

9 يه مشكلي دارم ؟

سلام به همه دوستان .
    من يه مشكلي دارم . اونم اينه كه يكي دو هفته است كه يه سيستم با مشخصات زير خريدم :
    CPU : Core 2 Duo E6550
    RAM : 1 Gig
    Motherbord : Asus Commondo
    VGA : 8800 GTS

اما مشكلم اينه كه نميتونم خيلي از بازي ها رو بازي كنم . مثلا موقعي كه ميخوام Time Shift رو لود كنم كامپيوتر
    ري استارت ميشه يا مثلا وقتي دارم Pro Street يا Hell Gate رو بازي ميكنم يا وسط بازي هنگ ميكنه ( به خصوص رو پرواستريت ) يا از بازي ميپره بيرون و مياد رو ويندوز .
    يا مثلا اينكه روي كرايسس لگ ميزنه و اعصاب آدم رو خرد ميكنه .
    در صورتي كه دوستام همين بازيها رو با سيستم هاي پايين تر بازي ميكنن و مشكلي هم ندارن .
    لطفا يكي كمكم كنه و بگه مشكل از كجاست و چه طوري بايد حلش كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    يه سوال باينري دارم
    من ميخوام فايلهاي صوتي روي كامپيوترم رو روي نوار كاست بريزم كابلش رو هم خريدم مونده تنظيمات نرم افزاريش اگه راهنماييم كنيد خيلي ممنون ميشم
    دوست عزیز،من فک نمی کنم نیاز به تنظیمات خاصی باشه!من خودم بارها همین کارو کردم!شما فقط از تو یه برنامه پلیر مث وین امپ،فایل مورد نظر رو پلی می کنید و یه سیم از خروچی کارت صداتون میدید به وروودی ضبطتون!فقط تنها کار اینه مه اکولیزرهای پلیر رو در حالت خاموش قرار بدبد!اونوقت همزمان با پلی شدن پلیر دکمه رکورد رو روی ضبطتون بزنید!

داره خودمونی میشه هبوط's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

دوست عزیز،من فک نمی کنم نیاز به تنظیمات خاصی باشه!من خودم بارها همین کارو کردم!شما فقط از تو یه برنامه پلیر مث وین امپ،فایل مورد نظر رو پلی می کنید و یه سیم از خروچی کارت صداتون میدید به وروودی ضبطتون!فقط تنها کار اینه مه اکولیزرهای پلیر رو در حالت خاموش قرار بدبد!اونوقت همزمان با پلی شدن پلیر دکمه رکورد رو روی ضبطتون بزنید!
    از راهنماییتون ممنون
    خودم هم فکر میکردم کار خاصی نداشته باشه اما چون وقت برای آزمون و خطا نداشتم خواستم مطمئن بشم
    باز هم ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

با سلام
    من به شما پيشنهاد ميكنم از سایت كلينيك بازیابی طلایی اطلاعات نیز دیدن کنید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ----- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشكر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با لام به دوستان گرامی و اساتید بزرگوار!
    دوستان من هروقت که سیستمم رو استندبای می کنم،وقتی می خوام به ویندوز برگردم سیستم خاموش میشه!
    کسی میتونه راهنمایی کنه؟من تو ستآپ مین بورد هم رفتم تنظیمات S1,S2 رو چک کردم مشکل از اونجا نبود!آیا میتونه اشکال از پاور یا مین بورد باشه؟
    power:gp 530 ab green

main board:MSIk9n ultra

آخر فروم باز javadshahvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با لام به دوستان گرامی و اساتید بزرگوار!
    دوستان من هروقت که سیستمم رو استندبای می کنم،وقتی می خوام به ویندوز برگردم سیستم خاموش میشه!
    کسی میتونه راهنمایی کنه؟من تو ستآپ مین بورد هم رفتم تنظیمات S1,S2 رو چک کردم مشکل از اونجا نبود!آیا میتونه اشکال از پاور یا مین بورد باشه؟
    power:gp 530 ab green

main board:MSIk9n ultra

درایور گرافیک و بایوس مادربرد رو آپدیت کن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •