تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 229 از 229 اولاول ... 129179219225226227228229
نمايش نتايج 2,281 به 2,290 از 2290

نام تاپيک: محلي براي عنوان كردن سوالات و يا مطالب جزيي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام. من یه دسته برند h.b بی سیم دارم. دفترچش رو گم کردم . چند سالی هم هست که استفاده نکردم. یادمه وقتی روشنش می کردم باید چند تا کلید رو می گیرفتم تا وصل می شد به دانگل. کسی از این شرکت دسته بازی داره یا یادشه. این برند های چینی همشون مثل هم هستن.
    ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام

من وقتی یه وسیله مثل مودم یا فلش به پورت usb سیستم وصل می کنم کلا کامپیوتر بهم میریزه.
    چراغ نام لاک کیبورد خاموش میشه - گاهی کلا هر چی به usb وصل باشه از کار میوفته مثل موس
    سیستم بجای ریستارت شدن کلا خاموش میشه. یا بجای استند بای شدن خاموش میشه.
    باید چند بار خاموش و روشن کنم تا درست بشه.
    بنظر شما مشکل از کجاست؟ مادر بورد اشکال داره؟
    راه حلی داره؟
    مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2020

پيش فرض

سلام
    لطفاً به من کمک کنید من یک مودم هواویb310as-852دیشک نت دارم که فریمورشو عوض کردن اما بایک مشکل برخوردم سریال مودم صفر شود اسم مودم به huawi340000 تعغیر کرده وریست هم نمی شود سریال شو درست کردم اما هنوز ریست نمیشود فقط چراغ اینترنت خاموش روشن میشود مودم به درستی کار می کند فقط ریست نمی شود لطفاً کمک کنید متشکرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با سلام . مدتی است که هنگام روشن کردن سیستم به جای بالا آمدن ویندوز صفحه بایاس باز می شود و من مجبور به ری استارت میشم تا ویندوز بالا بیاد. علت میتونه از چی باشه . البته این مشکل دائمی نیست و از هر چند بار روشن کردن یک بار این اتفاق می افتد. لطفا راهنمایی فرمایید . متشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

با سلام
    اساتید لطفا راهنمایی کنید
    مشکلی که پیش امده به این صورته که حدود دو هفته پیش وسط بازی اول صفحه مانیتور سیاه شد بعد کییبورد و موس هم از کار افتاد تا مجبور شدم ریسیت کنم بعدش با فاصله زمانی مختلف ( نیم ساعت - یک ساعت - حتی 10 ساعت ) این اتفاق افتاد . اول فکر کردم ایراد کارت گرافیک . یه کارت دیگه انداختم همینطور شد دوباره بعد اومدم مادربورد و رم و سی پی یو رو عوض کردم بازم همینطوره ؟؟؟ به نظرتون از چیه ؟؟ به غیر از پاور و هارد بقیه رو عوض کردم نشد ؟؟؟ ممنون میشم راهنمای کنید اعصاب داغون شده . ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

با سلام
    اساتید لطفا راهنمایی کنید
    مشکلی که پیش امده به این صورته که حدود دو هفته پیش وسط بازی اول صفحه مانیتور سیاه شد بعد کییبورد و موس هم از کار افتاد تا مجبور شدم ریسیت کنم بعدش با فاصله زمانی مختلف ( نیم ساعت - یک ساعت - حتی 10 ساعت ) این اتفاق افتاد . اول فکر کردم ایراد کارت گرافیک . یه کارت دیگه انداختم همینطور شد دوباره بعد اومدم مادربورد و رم و سی پی یو رو عوض کردم بازم همینطوره ؟؟؟ به نظرتون از چیه ؟؟ به غیر از پاور و هارد بقیه رو عوض کردم نشد ؟؟؟ ممنون میشم راهنمای کنید اعصاب داغون شده . ممنون
    دوست عزیز با یک کیبورد و ماوس دیگه تست بگیرید.

پاورتون رو هم همینطور اگه از قبلی نتیجه نگرفتید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2022

پيش فرض

سلام دوستان وقتتون بخیر باشه
    یه سوال در مورد باتری لپ تاپم داشتم . MSI هست و ویندوزش دهه
    تازه خریدم و وقتی شارژ میکنم بیشتر از 92درصد نشون نمیده و حتی چراغ کنار لپ تاپ که برای باتری هست فول بودن رو نشون میده و وقتی لپ تاپ رو روشن میکنم 92درصد رو نشون میده و همچنین بعضا هم مثلا باتری رو 60 درصد هست وقتی خاموش روشن میکنم یهو 80 درصد رو نشون میده
    باگارانتیش تماس گرفتم گفتن با نرم افزار مخصوص msi کالیبرش کن ، انجام دادم ولی نشد ...
    به نظرتون باتریش مشکل داره ؟ یا مشکل نرم افزاریه ؟ ممنون میشم راه حلی پیشنهاد بدید ....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2022

پيش فرض

سلام، من ۱ ماهی میشه که سیستم جدید بستم مشکل اینجاست که فن سی پی با نهایت سرعت مچرخد ( فن ۴ پین است ) در تنظیمات بایوس گزینه Qfan رو تغییر دادم ولی همچنان سرعت برروی ۲۶۹۹ RPM به نمایش گذاشته می‌شود و در ویندوز هم با نرم افزار Speed fan بررسی کردم و شکست خورد .
    این در هنگامی است که دمای CPU برروی ۳۶c قرار دارد .
    امکان رفع مشکل وجود دارد ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali_pes2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سرزمین عجایب

پيش فرض

با سلام خدمت همه دوستان
    سوالی داشتم در مورد SSD
    روی سیستم شخصی WD GREEN 480GB دارم
    امروز بعد از روشن کردن سیستم با ارور پیدا نکردن boot مواجه شدم
    توی boot menu هم SSD که اسم همیشه با WD شروع میشد تبدیل شده به SanDisk Milpitas SSD
    چیزی که خودم فهمیدم SSD دیگه سوخته درسته؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali_pes2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سرزمین عجایب

پيش فرض سوال

با سلام خدمت همه دوستان
    سوالی داشتم در مورد SSD
    روی سیستم شخصی WD GREEN 480GB دارم
    امروز بعد از روشن کردن سیستم با ارور پیدا نکردن boot مواجه شدم
    توی boot menu هم SSD که اسم همیشه با WD شروع میشد تبدیل شده به SanDisk Milpitas SSD
    چیزی که خودم فهمیدم SSD دیگه سوخته درسته؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •