تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 220 از 229 اولاول ... 120170210216217218219220221222223224 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,191 به 2,200 از 2290

نام تاپيک: محلي براي عنوان كردن سوالات و يا مطالب جزيي

داره خودمونی میشه alirezaaaa4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام دوستان و اساتید...
    یه سوال عجیب دارم ممنون میشم کمکم کنید
    من یه لپ تاپ hp dv6-2170 دارم یه مدت که یه مشکل بر خوردم اونم اینه که مثلا دارم کار میکنم یهو کلا سیستم هنگ میکنه وا میسته یا بعضی وقتا فایلی میخام کپی کنم کلا با سرعت مورچه کپی میکنه من به یکی نشون دادم گفت هاردم مشکل داره .. حتی کل هارد از نوع پارتیشن بندی کردم اولش خوب بود ولی بازم کلا سرعت کار کردن و برنامه ها خیلی پایین رو مخمه میام بدونم ایا فقط از هاردیا چیزای دیگه هم مشکل داره کلا میهام تصمیم بگیرم تعمیرش کنم یا نه .. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
    ضمنا اجرای برنامه ها یکم طول میکشه ولی اجرا میکنه مثلا مکس باز میکنم باز شدنش طول میکششه ولی باز میشه تقریبا از نظر سرعت مشکل نداره مگر اینکه باز هر از گاهی کلا هنگ میکنه.
    Last edited by alirezaaaa4; 16-04-2015 at 12:01.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام دوستان و اساتید...
    یه سوال عجیب دارم ممنون میشم کمکم کنید
    من یه لپ تاپ hp dv6-2170 دارم یه مدت که یه مشکل بر خوردم اونم اینه که مثلا دارم کار میکنم یهو کلا سیستم هنگ میکنه وا میسته یا بعضی وقتا فایلی میخام کپی کنم کلا با سرعت مورچه کپی میکنه من به یکی نشون دادم گفت هاردم مشکل داره .. حتی کل هارد از نوع پارتیشن بندی کردم اولش خوب بود ولی بازم کلا سرعت کار کردن و برنامه ها خیلی پایین رو مخمه میام بدونم ایا فقط از هاردیا چیزای دیگه هم مشکل داره کلا میهام تصمیم بگیرم تعمیرش کنم یا نه .. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
    ضمنا اجرای برنامه ها یکم طول میکشه ولی اجرا میکنه مثلا مکس باز میکنم باز شدنش طول میکششه ولی باز میشه تقریبا از نظر سرعت مشکل نداره مگر اینکه باز هر از گاهی کلا هنگ میکنه.
    هنگ کردن از هرقطعه ای میتونه باشه مثل باتری لپ تاب رم هارد و برد اصلی و حتی گرافیک و درایور اون و دمای بالا باید قبلش مطمئن بشید ویندوز سالم است درایورها به درستی نصب شده و ویروسی نیست

یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بزارید

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    Last edited by alirezaaaa4; 18-04-2015 at 22:25.

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

هنگ کردن از هرقطعه ای میتونه باشه مثل باتری لپ تاب رم هارد و برد اصلی و حتی گرافیک و درایور اون و دمای بالا باید قبلش مطمئن بشید ویندوز سالم است درایورها به درستی نصب شده و ویروسی نیست

یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بزارید
    عکس اپلود کردم دقیقا منم میخام بدونم فقط از هارد یا مشکل از جاهای دیگه هم هست ..... از کجا میتونم متوجه بشم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

عکس اپلود کردم دقیقا منم میخام بدونم فقط از هارد یا مشکل از جاهای دیگه هم هست ..... از کجا میتونم متوجه بشم
    هاردتون ممکنه بدسکتور یا delay سکتور داشته باشه با نرم افزار hdd regenrator یک اسکن معمولی انجام بدید و نتیجرو بگید

7. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

عذر میخوام تو این برنامه می خواهم اسکن کنم قبلش این ارور میاد که میگه یه چیزی رو تغییر بدم به نظرتون تغییر ایجاد کنم؟
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

عذر میخوام تو این برنامه می خواهم اسکن کنم قبلش این ارور میاد که میگه یه چیزی رو تغییر بدم به نظرتون تغییر ایجاد کنم؟
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

لازم است برای اسکن با این برنامه مود هارد رو ata یا ide در بایوس بکنتید بعد از این که اسکن تموم شد دوباره همون ahci بکنید اسکن هم از طریق بوت انجام بدید نه ویندوز برنامه رو روی یک سی دی رایت کنید با اون بوت کنید سیستم رو

10. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

لازم است برای اسکن با این برنامه مود هارد رو ata یا ide در بایوس بکنتید بعد از این که اسکن تموم شد دوباره همون ahci بکنید اسکن هم از طریق بوت انجام بدید نه ویندوز برنامه رو روی یک سی دی رایت کنید با اون بوت کنید سیستم رو
    عذر میخام می پرسم ولی تو بایوس لپ تاپ نبود قسمتی که عوض کرد من تو بایوس pc دیدم ولی بایوس لپ تاپ اصلا جای تغییرات نبود که نبود.... چی کار کنم ایا برنامه ای راهی هست این تغییرات رو بدم ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

عذر میخام می پرسم ولی تو بایوس لپ تاپ نبود قسمتی که عوض کرد من تو بایوس pc دیدم ولی بایوس لپ تاپ اصلا جای تغییرات نبود که نبود.... چی کار کنم ایا برنامه ای راهی هست این تغییرات رو بدم ؟
    از قسمت های مختلف بایوس لپ تاب عکس بدید

13. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •