تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 189 از 229 اولاول ... 89139179185186187188189190191192193199 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,881 به 1,890 از 2290

نام تاپيک: محلي براي عنوان كردن سوالات و يا مطالب جزيي

پروفشنال Masoud.Neshat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

مشکل عجیبی که تو اینترنت خیلی گشتم ولی جوابی براش پیدا نکردم:
    با سلام. سیستم حقیر:
    مادربرد Abit IP43 با Intel E8400 3.0Ghz و پاور RedMax 300W ، هارد 500 وسترن بلک ساتا2 ، DVD رایتر IDE سونی 820A ، گرافیک Radeon 6450 و 2تا 2گیگ رم800 DDR2 موشکین (4گیگ) ویندوز هم Winsows 7 SP1 x64
    برای استفاده از اینترنت شبانه سیستم رو تنظیم کردم راس ساعت خاصی روشن بشه. این کار با کمک تنظیمات BIOS ازقسمت resume by RTC alarm قابل اجراست.
    ازداخل تنظیمات BIOS وقتی Resume By RTC alarm رو فعال میکنم و مثلا تنظیم میکنم هر روز ساعت 12 بامداد روشن بشه اصلا عمل نمیکنه در صورتیکه ---> کامپیوتر از داخل ویندوز shutdown یا sleep یا hibrinate شده باشه
    اما اگر مثلا کامپیوتر با دیسک بوت DOS روشن شده باشه و با دکمه case خاموشش کرده باشم resume by RTC alarm درست و سروقت عمل میکنه.
    کارایی که به ذهنم رسید:
    Clear CMOS و لود کردن تنظیمات fail safe و optimal
    آپدیت BIOS به آخرین نسخه ممکن
    جدا کردن تمام قطعات ممکن، از USBها گرفته تا رایتر و خلاصه هرچیزی که شدنی بود
    چک کردم که فن CPU درست سرجاش نشسته یا نه (جایی خوندم ممکنه ازین باشه...)
    برداشتن یکی از ماژول های رم
    خلاصه همش بیفایده بود.
    راهی به نظر اساتید و دوستان گلم می رسه؟ خیلی به این فانکشن نیاز دارم.
    پیشاپیش ممنونم.
    Last edited by Masoud.Neshat; 27-07-2012 at 11:20.

پروفشنال WOLF PACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان یه بنده خدایی وقتی با کامپیوترش کار میکنه یهو خاموش میشه ولی کاری با کامپیوتر نمیکنه و همینجوری میزاره بمونه خاموش نمیشه! مشکل ویروسه یا؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    قـــــم-اصفــهـــان

پيش فرض

دمای cpu رو چک کرده ببینه چقدره؟

داره خودمونی میشه saeed330's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با سلام....
    امکان وصل کردن دو تا هارد ساتا به هم و سپس اتصال به مادر برد وجودد اره یا نه ؟ مثل هاردهای قدیمی IDE
    روی مادربرد دو تا پورت ساتا دارم وی به سه تا پورت نیاز دارم!

کاربر فعال انجمن انیمیشن / کارتون E.N.A.Y.A.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

سلام ختمت اساتید محترم. این سیستم ما مشکلش اینه که وقتی میخوام هایبرنیتش کنم هایبر نمیشه! همه چی خاموش میشه و فقط موس روشنه(البته فک کنم همه چی خاموشه). بعد با یه کلیک کردن موس کامپیوتر روشن میشه! توی تنظیمات

power option هم همه چیزش رو زدم روی هایبرنیت! چیکار کنم؟ در ضمن ویندوز هم 7ــــه. نیاز شدیدی هم به هایبر دارم.

پیشاپیش سپاس.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام ختمت اساتید محترم. این سیستم ما مشکلش اینه که وقتی میخوام هایبرنیتش کنم هایبر نمیشه! همه چی خاموش میشه و فقط موس روشنه(البته فک کنم همه چی خاموشه). بعد با یه کلیک کردن موس کامپیوتر روشن میشه! توی تنظیمات

power option هم همه چیزش رو زدم روی هایبرنیت! چیکار کنم؟ در ضمن ویندوز هم 7ــــه. نیاز شدیدی هم به هایبر دارم.

پیشاپیش سپاس.
    هایبرنت همینجوریه سیستم خاموش میشه منتها یک جریان برق ضعیفی در برد است که اطلاعات رم پاک نشه شما سیستم رو که هایبر کردید از دکمه ی پاور میتونید روشن کنید ؟
    بعد از روشن کردن اطلاعات رم پاک شده ؟

7. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن انیمیشن / کارتون E.N.A.Y.A.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

9

آخه من با ویندوز xp قدیمیم همه چی خاموش میشد حتی موس. دکمه ی پاور منظورتون همون دکمه ی خود پاوره یا ماله کیس؟ بعد از هایبر کردن همه چی خاموش میشه و فقط موس چراغش روشنه(چراغی

که تو خود موس طراحی شده روشنه). وقتی که با موس کلیک میکنی کامپیوتر روشن میشه و اطلاعات قبلی هست.

مشکل اساسی من اینه که چرا با یک کلیک کردن موس کامپیوتر روشن میشه؟ همین! میخوام روشن نشه و فقط از جلوی کیس بتونم روشنش کنم.

داره خودمونی میشه masbeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوستان دمای مناسب برای سی پی یو AMD مدل phenom II چی هست؟
    الان چند وقته تا یه خورده از کامپیوتر کار میکشم ریستارت میشه. فن CPU رو هم عوض کردم ولی باز دماش مثل قبل حدود 58 درجه هستش....
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

آخه من با ویندوز xp قدیمیم همه چی خاموش میشد حتی موس. دکمه ی پاور منظورتون همون دکمه ی خود پاوره یا ماله کیس؟ بعد از هایبر کردن همه چی خاموش میشه و فقط موس چراغش روشنه(چراغی

که تو خود موس طراحی شده روشنه). وقتی که با موس کلیک میکنی کامپیوتر روشن میشه و اطلاعات قبلی هست.

مشکل اساسی من اینه که چرا با یک کلیک کردن موس کامپیوتر روشن میشه؟ همین! میخوام روشن نشه و فقط از جلوی کیس بتونم روشنش کنم.

روشن بودن موستون به دلیل این است که خط ولتاژ پورتی که سیم موس بهش خورده به سیم بنفش وصل شده در نتیجه با خاموش شدن سیستم در صورتی که دکمه ی پاور on باشه بازم موس روشن است
    در مین شما یا با استفاده از جامپر میشه سوئیچ کرد رو سیم قرمر که با خاموش شدن سیستم موس خاموش بشه معمولا این جامپر روی pcb کنار پورت میتونه باشه
    یا اینکه از تنظمیات بایوس باید این حالت رو درست کنی که از اونجا سوئیج کنه رو سیم قرمر و با خاموش شدن سیستم موس هم خاموش شه

همچنین برای اینکه در این حالت با موس سیستم روشن نشه باید برین تو بایوس تو power management و از اونجا power by mouse رو غیرفعال کنید
    Last edited by mehrdad mm; 09-08-2012 at 10:34.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام
    دوستان دمای مناسب برای سی پی یو AMD مدل phenom II چی هست؟
    الان چند وقته تا یه خورده از کامپیوتر کار میکشم ریستارت میشه. فن CPU رو هم عوض کردم ولی باز دماش مثل قبل حدود 58 درجه هستش....
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون
    مدل سی پی یو تون چیه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •