تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 181 از 229 اولاول ... 81131171177178179180181182183184185191 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,801 به 1,810 از 2290

نام تاپيک: محلي براي عنوان كردن سوالات و يا مطالب جزيي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

14 سیستم چند دقیقه کار میکنه بعدش کلا خاموش میشه...!

دوستان لطفا کمک کنید...
    سیستمم رو که روشن میکنم یه چند دقیقه کار میکنه بعدش مثلا اگه به اینترنت وصل کنم یا فلش بزنم کل سیستم برقش قطع میشه و خاموش میکنه... واقعا دارم دیوونه میشم... تقریبا همه چیز رو امتحان کردم ... از پاور تا ... لطفا اگه کسی نظری داره که چطور میشه درستش کرد لطفا کمک بکنه...

داره خودمونی میشه mojtaba007h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان لطفا کمک کنید...
    سیستمم رو که روشن میکنم یه چند دقیقه کار میکنه بعدش مثلا اگه به اینترنت وصل کنم یا فلش بزنم کل سیستم برقش قطع میشه و خاموش میکنه... واقعا دارم دیوونه میشم... تقریبا همه چیز رو امتحان کردم ... از پاور تا ... لطفا اگه کسی نظری داره که چطور میشه درستش کرد لطفا کمک بکنه...
    من احتمال میدم مشکل از برقش باشه که نمیکشه
    شما با یه پاور دیگه امتحان کن شاید درست بشه
    ببیندید بدنه کیث برق داره یا نه

---------- Post added at 08:36 PM ---------- Previous post was at 08:32 PM ----------

سلام . دوستان برای سیستم من یه مشکلی پیش اومده. حالا نمیدونم مشکل از سخت افزار هست یا نه ولی احتمال میدم از سخت افزار هست. ویندوز که عوض میکنم و درایور ها رو که نصب میکنم (گرافیک و صدا) سیستم مشکل پیدا میکنه به این صورت که یه صفحه dos مانند میاد که آبی رنگ هست و یه چیزهایی هم نوشته توش که زیاده. نمیشه خوند چون صفحه کمتر از یک ثانیه میاد و بعد بلافاصله سیستم رسیت میشه.و مرتب این اتفاق می افته.معمولا وقتی که سیستم روشن میکنم بعد از اینکه loading ویندوز این اتفاق می افته و ویندوز بالا نمیاد. حتی وقتی هم که بالا میاد خیلی زود این اتفاق می افته و رسیت میشه. من نمیدونم مشکل از کجاست.میتونه از رم باشه؟ آخه رم 2 گیگ گذاشتم.شاید سنگین باشه برای سیستمم
    مدل مادربوردمم asus p5GDC pro. لطفا راهنمایی کنید . ممنون عماد
    برای من هم دقیقا همچین مشکلی پیش اومد
    بعد از اینکه ویندوزو عوض کردم و مادر بردو گرافیکو.... اینا رو نصب کردم همین صفحه آبی اومد
    کاری که من کردم که دیگه این مشکل برام پیش نیومد ویندوزو که عوض کردم البته ویندوز 7 چون درایوراشو خودش میشناسه دیگه درایورارو نصب نکردم و به صورت پیش فرض گذاشتم

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوستان ، فن مادربورد من اشکم رو در آورده اینقدر صدا میده که دوست دارم سرم رو بکوبم به دیوار ..

تمیز و خاک گیری کردمش ( جا نداره روغن کاری کنم ولی به زور از کنار روغن زدم بهش ) بعد متوجه شدم اصلا خود فن صدا نمیده ! وقتی رو هدسینگ میبندم صدا میده ... !!؟ دیگه اینکه از لرزش نیست چون کاملا محکم بستم و هرچی شل تر میبندم صدا کمتره ، ولی با اینکه سفت بستم و صدا میده وقتی یک لحظه نگهش میدارم بعضی وقتا صداش کم ، یا حتی قطع میشه .

چه کنم دوستان ؟

کلا احساس میکنم سیستمم داره جون میده برنامه ای نیست میزان سلامت اینا رو نشون بده یا اگر قطعه ای مشکل داره بگه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

با سلام
    من یه مشکلی دارم دوستان
    موقعی که سیستم رو روشن میکنم تو صفحه انتخاب ویندوز بعد از انتخاب ویندوز ریستارت میشه مشکل از کجاست؟ ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    یه سوال دارم لطفا اگه بلدید کمکم کنید.من تا چند روز پیش سیستم عامل ایکس پی اورجینال روی کامپیوترم بود و هیچ مشکلی نداشتم.یه چند روزیه که ویندوز سون اورجینال تهیه کردم نسخه Home Premium 64 bit و روی کامپیوتر نصب کردم ولی الان تنها 2کانال از 6 کانال اسپیکرم صدا دارن در حالی که من جدیدترین درایور رو از سایت Realtek دانلود و نصب کردم.لطفا من رو راهنمایی کنید.در پایین مشخصاتی که لازمه رو میذارم.
    مادربورد Asus P5Q3
    سیستم عامل Windows Seven Home Premium 64 bit
    اسپیکر Divoom X Force 1H 5.1
    درایور کنونی صدا Realtek High Definition Audio 6.0.1.6482

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

windows-delayed write failed
    failed to save all the copponents for the file //system32//00000099.the file is corrupted or unreadable.this error may be caused by a pc hardware problem.

سلام این پیغامیه که یهو ظاهر شد رو صفحه و الان هیچ کاری هم نمیتونم با لپ تابم انجام بدم

پنجره system restore هم باز میشه سرچ میکنه و یه سری detected میده واسه هارد و رم!!!!

حالا باید چکار کنم؟!!! هیچ کدوم از برنامه ها و اطلاعات هم نیستن و نشون داده نمیشن؟؟؟ هار داره میسوزه یا مشکل دیگه ای داره؟
    لپ تابم compaq peresario f 700 هست . ویندوز سون.
    اگه راهنمایی کنین ممنون می شم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام خسته نباشی میخواستم بدونم اگر بایوس مادربوردمو بخوام به یک ورژن قبل برگردانم باید چکار کنم p55 ud3

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

با سلام
    مت 3-4 ماهی هست یه سیستم برای برادرم جمع کردم که بیشتر برای وبگردی اینا استفاده میکرد , از اول هم انگار مشکل داشت میگفت خوب کار نمیکنه تا اینکه بعضی وقتا هنگام بالا اومدن ویندوز صفحه آبی میومد , من اومدم دوباره ویندوز بریزم , فورمت کردم و شروع به نصب کردم که دیدم نصب ویندوز درهمون ابتدا بسیار کنده , تا اینکه بعد مدت طولانی این پیغام اومد که عکسش را گزاشتم
    چندین بار سعی کردم ولی ویندوز نصب نشد
    از هارد و dvd پلیر و دی وی دی ویندوز 7 هم مطمن هستم که سالم هست
    مادربرد: Gigabyte -ga-ep41t
    رم:2gig ddr3
    سی پیو:dual core
    راهنمایی میخواستم که مشکل از چیه

آخر فروم باز shahinfarasystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    مت 3-4 ماهی هست یه سیستم برای برادرم جمع کردم که بیشتر برای وبگردی اینا استفاده میکرد , از اول هم انگار مشکل داشت میگفت خوب کار نمیکنه تا اینکه بعضی وقتا هنگام بالا اومدن ویندوز صفحه آبی میومد , من اومدم دوباره ویندوز بریزم , فورمت کردم و شروع به نصب کردم که دیدم نصب ویندوز درهمون ابتدا بسیار کنده , تا اینکه بعد مدت طولانی این پیغام اومد که عکسش را گزاشتم
    چندین بار سعی کردم ولی ویندوز نصب نشد
    از هارد و dvd پلیر و دی وی دی ویندوز 7 هم مطمن هستم که سالم هست
    مادربرد: Gigabyte -ga-ep41t
    رم:2gig ddr3
    سی پیو:dual core
    راهنمایی میخواستم که مشکل از چیه
    سلام برادر

80 درصداحتمال خرابی رم هست

20 درصد هارد

عموما صفحه آبی مشکل حافظه است

اما با توجه به کدی که توی ارور شما هست احتمال مشکل رم خیلی بالاست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام برادر

80 درصداحتمال خرابی رم هست

20 درصد هارد

عموما صفحه آبی مشکل حافظه است

اما با توجه به کدی که توی ارور شما هست احتمال مشکل رم خیلی بالاست
    با تشکر دوست عزیز
    من هاردو باز کردم و به سیستم خودم وصل کردم و ویندوز را ریختم و مجددا به این سیستم هارد را وصل کردم و سیستم بالا اومد و رم را هم 2 gig شناسایی کرد , با این حال شما احتمال میدید با اینکه رم را هم میشناسه مشکل داره رم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •