تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 119 از 229 اولاول ... 1969109115116117118119120121122123129169219 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,181 به 1,190 از 2290

نام تاپيک: محلي براي عنوان كردن سوالات و يا مطالب جزيي

داره خودمونی میشه mahsa_kaf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

1-لطفا یک برنامه به من معرفی کنید که بتونه مشخصات کامل رم سیستم رو نشون بده از نام و مدل رم گرفته تا .....

2-من میخوام درایورهای سیستم رو یک بار دیگه روی سی دی رایت بکنم میخواستم بدونم بهترین برنامه برای رایتشون چیه، منظورم برنامه ای هست که مطمئن باشم باعث سوختن درایورها موقع رایت نمیشه ؟ خودم Nero7 دارم ولی نمیدونم برای رایت درایورها قابل اطمینان هست یا نه ؟ و اگه بخوام با همین نرو رایت بکنم چه سرعتی رو برای رایت انتخاب بکنم بهتره؟

3- برای اینکه فن پاور رو با جارو برقی تمیز بکنیم باید کیس رو باز بکنیم ؟

متشکرم

آخر فروم باز javadshahvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

1-لطفا یک برنامه به من معرفی کنید که بتونه مشخصات کامل رم سیستم رو نشون بده از نام و مدل رم گرفته تا .....

2-من میخوام درایورهای سیستم رو یک بار دیگه روی سی دی رایت بکنم میخواستم بدونم بهترین برنامه برای رایتشون چیه، منظورم برنامه ای هست که مطمئن باشم باعث سوختن درایورها موقع رایت نمیشه ؟ خودم Nero7 دارم ولی نمیدونم برای رایت درایورها قابل اطمینان هست یا نه ؟ و اگه بخوام با همین نرو رایت بکنم چه سرعتی رو برای رایت انتخاب بکنم بهتره؟

3- برای اینکه فن پاور رو با جارو برقی تمیز بکنیم باید کیس رو باز بکنیم ؟

متشکرم
    1-با برنامه cpu-z

2-هر چقدر سرعت رایت پایین تر بهتر معمولاً vcd رو با 8 و data رو با 16 و 24 میکنند

3-جارو برقی قدرتی نداره ...بهتر با کمپرسور باد اینکار رو بکنی

داره خودمونی میشه raypuor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض بالا نیامدن سیستم

با سلام به همه دوستان
    دیروز هنگامی سیتم خودمو روشن کردم صفحه مانیتور سیاه بود و لی سیستم روشن. یکی دوبار ری استارت کردم اما باز هم همون مشکل را داشت. البته 2 هفته پیش نیز به این مشکل برخوردم ولی با یه ری استارت درست شد. تمام کابل ها را چک کردم و دوباره سیستم را اروشن کردم اما سیستم روشن میشه ولی تصویری روی مانیتور نمیاد. به نظر شما مشکل از کجاست؟

آخر فروم باز shahab_blaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

با سلام به همه دوستان
    دیروز هنگامی سیتم خودمو روشن کردم صفحه مانیتور سیاه بود و لی سیستم روشن. یکی دوبار ری استارت کردم اما باز هم همون مشکل را داشت. البته 2 هفته پیش نیز به این مشکل برخوردم ولی با یه ری استارت درست شد. تمام کابل ها را چک کردم و دوباره سیستم را اروشن کردم اما سیستم روشن میشه ولی تصویری روی مانیتور نمیاد. به نظر شما مشکل از کجاست؟
    شما گرافيك رو عوض كن با يه گرافيك ديگه چك كن
    ببين پاور درست هست يا نه با يه پاور ديگه هم چك كن

پروفشنال P A R M I S's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    من یه مدتی بودکه موبایلم جلوی اسپیکرم قرارداشت یعنی دو سه ماه
    بعدازاون موقعی که اهنگ میخوام با اسپیکرم گوش کنم یه صدای جیز و ویزی همراه اهنگ شنیده میشه مثل زمانی که یه پریز برق اتصالی میکنه واین صداتازمانی که اهنگ تموم نشه ادامه داره
    ازهرتعمییراتی توشهرمون پرسیدم راه حلی برای رفعش نداشتند
    میشه شمابهم کمک کنید؟؟؟؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ni_nigc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام به همه دوستان

کابل برق کیست رو بکش .
    بعد چند بار کلید پاور کیست رو بزن ( مثلا 5 بار )

حالا دوباره کابل برق کیست رو بزن و سیستمت رو روشن کن .
    این کار به این خاطر هست که شاید پاورت خازن پر کرده باشه و با این کار الکتریسیته توی اون رو تقریبا خالی می کنی .

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام...
    خسته نباشید دوستان.
    سوال من اینه که من یه Mainboard Iwill p4 ht-s دارم و دفترچه راهنماش هم گم کردم. حالا میخوام usb های جلوشو(Internal USB) وصل کنم ولی نمیتونم این سیمهایی که اینجاست باید کجا وصل کنم...
    کسی هست منو کمک کنه؟
    از چپ به راست
    Vcc , (-)data , (+)data , gnd
    موفق باشی

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقا بالاخره با کلی آزمون و خطا به این نتیجه رسیدم که اشکال نمیتونه از حرارت cpu باشه، چون 50 تا 55 درجه که حرارتی نیست، تو ست آپم تنظیم شده رو 85 درجه خاموش بشه نه ریست. من رم هامو عوض کردم یکم بهتر شد ولی بعد دوباره ریست میشه پس از رمم نمیتونه باشه! حالا دیگه چی؟ میشه از پاور باشه؟ شایدم کلا سی پی یو مشکل داره؟
    ;اول ویندوزت رو چک کن ، بعد Directx ، بعد کارت گرافیکت رو عوض کن .

آخر فروم باز javadshahvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    من یه مدتی بودکه موبایلم جلوی اسپیکرم قرارداشت یعنی دو سه ماه
    بعدازاون موقعی که اهنگ میخوام با اسپیکرم گوش کنم یه صدای جیز و ویزی همراه اهنگ شنیده میشه مثل زمانی که یه پریز برق اتصالی میکنه واین صداتازمانی که اهنگ تموم نشه ادامه داره
    ازهرتعمییراتی توشهرمون پرسیدم راه حلی برای رفعش نداشتند
    میشه شمابهم کمک کنید؟؟؟؟
    ممنون
    ارتشعات موبایل تو پخش صدا تاثیر داره فکر نمی کنم برای بر طرف کردنش کاری بشه کرد

10. این کاربر از javadshahvand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Street.Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

من یه مشکل خیلی بزرگ برای کامپیوترم مدتهاست که به وجود اومده ولی کسی نمی تونه بفهمه دلیلش چیه.
    مشکل من اینه که وقتی ویندوزم بالا میاد بعد از چند دقیقه کامپیوتر دچار مکث ها و توقفهای چند ثانیه ایی می شه یعنی وقتی موس رو حرکت می دی رو صفحه هی گیر می کن برای چند صدم ثانیه هی ول می کنه و تا وقتی که Restart نکنم این مشکل وجود داره به محظ Restart کردن مشکل برطرف می شه. هنگام دیدن فیلم و پخش موزیک و کلا هر حرکتی این مکث ها وجود داره. دلیلش چیه؟؟؟
    من زمانی که PC رو خاموش می کنم بعد روشن می کنم این مشکل به وجود میاد. یا زمانی که از حالت Stand By بیرون میاد.
    ولی زمانی که PC رو Restart می کنم مشکل برطرف می شه.
    لطفا بگین مشکل من از کجاست و چرا اینجوری می شه؟؟؟ من ویندوز رو هم فرمت کردم و دوباره نصب کردم ولی مشکل برطرف نشد.
    کمک کنید لطفا.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •