تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 59 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 581

نام تاپيک: چگونه یه برنامه رو ساین کنیم.

آخر فروم باز بیلچه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

در صورتی که یک برنامه ساین نشده روی گوشی نصب شود این پیغام هنگام نصب داده میشود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه p990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

شديدا ممنون.واقعا متشكرم .

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

قسمت آخر رو تصحیح میکنم :

فایل signsis و cer و key رو بریزید مثلا در درایو D . بعد وارد محیط داس میشید ( RUN >> CMD ) بعد تایپ کنید D: و بعد signsis تا برنامه signsis اجرا بشه. حالا تایپ کنید :

signsis -o -s -v d:\file unsgin.sis d:\file sign shode.sis d:\file.cer d:\file.key 1111

به جای file unsign اسم فایل ساین نشده رو بنویسید. به جای file sign اسم فایلی که قراره ساخته بشه رو بنویسید. به جای 1111 هم پسوردی که موقع ساختن فایل csr دادید رو وارد کنید.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

قسمت آخر رو تصحیح میکنم :

فایل signsis و cer و key رو بریزید مثلا در درایو D . بعد وارد محیط داس میشید ( RUN >> CMD ) بعد تایپ کنید D: و بعد signsis تا برنامه signsis اجرا بشه. حالا تایپ کنید :

signsis -o -s -v d:\file unsgin.sis d:\file sign shode.sis d:\file.cer d:\file.key 1111

به جای file unsign اسم فایل ساین نشده رو بنویسید. به جای file sign اسم فایلی که قراره ساخته بشه رو بنویسید. به جای 1111 هم پسوردی که موقع ساختن فایل csr دادید رو وارد کنید.

خیلی ممنون از این که مطلب منو خوندین .

کارهایی که شما میگین درسته ولی اینجوری یه ذره سخت می شه و کدی که باید تو cmd اجرا کنی طولانی می شه.
    در ضمن هر کی مثل شما وارد باشه مشکلی از این لحاظ پیدا نمی کنه.

من خودم تحقیق کردم این o -s -v که بعد signsis می نویسن چی کار می کنه . و پی بردم اگه ننویسی هم مشکلی نداره.

ممنون.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یک خبر جدید و متاسفانه بد

فایل cer شما بنا به اطلاعات رسیده 6 ماه بیشتر اعتبار ندارد.
    تاریخ انقضای این فایل هنگام دانلود فایل از سایت مربوطه قابل مشاهده است. exp.date

Last edited by بیلچه; 06-06-2007 at 15:50.

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز.
    من از همچین آدمایی خیلی خوشم می یاد که عیب یه چیزو رک و راست می گن.
    در مورد حرف شما باید بگم من در مورد این عمل ساین کردن تو سایت های فارسی چیزی پیدا نکردم و این رو خودم به فارسی ترجمه کردم و منابع اصلی بسیار افتضاح تر از من این مطلب را ارائه کردند.

در مورد عکس هم اگه دوستان به من برنامه معرفی کنند که از اسکرین عکس بگیره ممنون می شم.

البته اگه دوستان فکر می کنند لحن من گنگ هست بگن تا اصلاحش کنم.

ممنون.
    دوست عزیز شاید خود من جزء اولین کسانی بودم که در دوسایت فارسی نحوه sign کردن برنامه های UIQ3 را شرح دادم.که در یکی از این سایتها به همراه تصویر و کاملا دقیق و قدم به قدم که هر کسی با هر سطح دانشی قادر خواهد بود از آنها استفاده کامل را ببرد.اگر مدیران سایت اجازه بدهند و این کار تبلیغی برای آن سایت به حساب نیاید لینک آنرا خواهم گذاشت تا مورد استفاده قرار بگیرد.ولی برای اینکار باید مدیران با گذاشتن لینک آن سایت موافقت کنند.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوست عزیز شاید خود من جزء اولین کسانی بودم که در دوسایت فارسی نحوه sign کردن برنامه های UIQ3 را شرح دادم.که در یکی از این سایتها به همراه تصویر و کاملا دقیق و قدم به قدم که هر کسی با هر سطح دانشی قادر خواهد بود از آنها استفاده کامل را ببرد.اگر مدیران سایت اجازه بدهند و این کار تبلیغی برای آن سایت به حساب نیاید لینک آنرا خواهم گذاشت تا مورد استفاده قرار بگیرد.ولی برای اینکار باید مدیران با گذاشتن لینک آن سایت موافقت کنند.

سلام .
    اگه اون آدرسی که می خواین بزارین باید حتما توی اون سایت ثبت نام کرد که فکر نکنم صحیح باشه بذاری.
    اگه هم ثبت نام نمی خواد بذار من خیلی دیدم از این چیزها تو این انجمن ها که اصلا طرف تاپیک برای این کار زده.

اگه هم فکر می کنی ریسکه حداقل آدرسشو برای خودم بی زحمت بفرست بیام ببینم چجوریه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه alimohammadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزيز سلام

فقط خواستم ازت تشكر كنم به خاطر اين همه توضيح. بابا عجب حوصله اي! دستت درد نكنه و موفق باشي.

مرسي

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

تاپیکخلوت بشه بد نیست. پاک شود.

Last edited by بیلچه; 04-09-2007 at 11:35.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان اين برنامه رو داشته باشن
    اين برنامه كار شما را از قسمت cmd راحت ميكنه.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کار با این برنامه بسیار راحت هست و فقط شما باید آدرس فایل های خودتون رو بهش بدین همین. البته این برنامه هم احتمالا مثل برنامه SIGNSIS یک بار مصرف هست و شما باید همیشه یک نسخه ی دست نخورده از آن را پیش خودتون نگه دارید.
    در ضمن از بين عزيزان اگه برنامه مشابه به اينو دارند بذارن چون يه ذره برنامه ش بيريخته. من قبلا يه خوشكل ترشو داشتم..

راستي ناقلاها 65 بار دانلود كرديد دفرار....
    Last edited by بیلچه; 21-06-2007 at 10:46.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •