تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 24

نام تاپيک: سئوال در مورد D900 ( لطفا سریع پاسخ بدید)

اگه نباشه جاش خالی می مونه h_zaman06's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    alianz

پيش فرض سئوال در مورد D900 ( لطفا سریع پاسخ بدید)

با سلام....

من دیروز یه D900 خریدم اما چندتا مشکل داره :

1. گزینه Key pad tone را نمی تونم انتخاب کنم و رنگش مات بنابراین صدای حرکت روی منوها وقطع نمیشه

2. وقتی دارم توی قسمت والپیپر می گردم برای انتخاب عکس به آخریش که می رسم گوشی هنگ می کنه و دوبار روشن خاموش میشه

اینم بگم من گوشی را نو و بدون گارانتی با قیمت 255 تومن خریدم و روش فارسی هم داره ( اولش رفتم نمایندگی پارس قائم نداشت گفت نمیاره)

لطفا سریعتر پاسخ بدید که میشه درستش کرد یا نه چون بدجوری رفته رو اعصابم

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

1. برای کم کردن صدای کیپد از کلیدهای بالا و پایین سمت چپ گوشی استفاده کن
    2 رو نمیدونم

پروفشنال CD-RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

برای مورد اول برو توی مسیر زیر
    Menu>Setting>Display Setting>Dialling display>Font type
    و اون رو از حالت Them به Normal تغییر بده , میتونی صدای صفحه کلید رو عوض کنی .
    ------------
    برای مورد دوم یه بار مستر ریست کن اگه نشد باید بدی فلاش کنند برات , درست میشه .

پروفشنال nima_989's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    انتهای دوزخ

پيش فرض

گوشی رو بده جاش خروس قندی بگیر
    سامسونگ همینه

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    alianz

پيش فرض

سلام ....

آقا دستتون درد نکنه اولیش درست شد اما دومی نه که حالا زیادم مهم نیست چون فقط تو قسمتی که عکس های رندوم را میاره هنگ میکنه .

فقط یه سئوال داشتم اینکه آیا سامسونگ محدودیت مموری داره ؟ چون من یه رم 1 گیگ کینگستون گرفتم کار نمیداد و پیغام not allowed را میداد اما حالا رفتم یه 512 سان دیسک خریدم درست شده.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------- با تشکر

اینم به شما بگم جناب nima_989 سعی کن جاهایی که ازت خواسته شده صحبت کنی هر موقع کسی ازت خواست که به سامسونگ توهین کنی اون وقت بپر وسط ----- پیشنهاد می کنم بری اول فرهنگ استفاده از کامپیوتر و اینترنت و فروم ها را یاد بگیری بعد از اون ها استفاده کنی چون اینجا جایی برای افراد بی فرهنگ نیست .

آخر فروم باز ShahabSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    پایتخت -> تهران بزرگ

پيش فرض

سلام ....

آقا دستتون درد نکنه اولیش درست شد اما دومی نه که حالا زیادم مهم نیست چون فقط تو قسمتی که عکس های رندوم را میاره هنگ میکنه .

فقط یه سئوال داشتم اینکه آیا سامسونگ محدودیت مموری داره ؟ چون من یه رم 1 گیگ کینگستون گرفتم کار نمیداد و پیغام not allowed را میداد اما حالا رفتم یه 512 سان دیسک خریدم درست شده.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------- با تشکر

اینم به شما بگم جناب nima_989 سعی کن جاهایی که ازت خواسته شده صحبت کنی هر موقع کسی ازت خواست که به سامسونگ توهین کنی اون وقت بپر وسط ----- پیشنهاد می کنم بری اول فرهنگ استفاده از کامپیوتر و اینترنت و فروم ها را یاد بگیری بعد از اون ها استفاده کنی چون اینجا جایی برای افراد بی فرهنگ نیست .

ممنون عزیزم.
    متاسفانه خیلیا رعایت این رو نمی کنن که یه عده دارن از این گوشی استفاده می کنن و خیلی هم دوستش دارن. همونطور که اونا دوست ندارن بهشون توهین بشه، اونا هم نباید توهین کنن.

بگذریم.
    شما اگه رم sanDisk می گرفتی، یک گیگ که چه عرض کنم، دو گیگ هم جواب میداد. خود سامسونگ هم روی گوشی هاش رم sanDisk رو عرضه می کنه.

ضمن اینکه King Stone هم یکی از اون مارک هایی هست که الکی گنده اش کردن وگرنه من تا حالا N بار با رم های کینگ استون به مشکل برخوردم، طوری که کلافه شدم.

پروفشنال CD-RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

گوشی رو بده جاش خروس قندی بگیر
    سامسونگ همینه
    احتمالا سامسونگ نداری , پس اسم و مدل گوشی + شماره ات رو بده تا برات یه 15000 تومنی خرج بتراشم .
    در ضمن تمام رفقای نوکیایی و سونی اریکسونی من ازم میترسند ( چون یه کلکسیون از ویروس رو توی گوشی برای روز مبادا نگه میدارم )

آخر فروم باز ShahabSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    پایتخت -> تهران بزرگ

پيش فرض

اتفاقاً برای برادرش یه دی900 خریده و نمی دونم ملاک گوشی براشون چی بوده که اینقدر ناراضی هستن.

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    alianz

پيش فرض

با سلام.....

حالا حداکثر از چه قدر رم پشتیبانی می کنه ؟

همینطور حداکثر رمی که تا حالا اومده چقدر هست ؟

با تشکر

داره خودمونی میشه shavci's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

بهت توصیه نمی کنم رم 1 گیگ بیشتر بزاری روش - به نظر من برو 2 تا 1 گیگ بخر به نفعته .

راستی به شخصه مخالف فارسی کردن گوشی هستم چون باز تجربه بدی داشتم ( ولی شانس منه یا اشکال از منه فارسی ساپورت کردن روی بیشتر گوشی هام مصادف بود با ریست شدنو ، کند شدن ، و هزار جور عیب دیگه ).

در ضمن رم های Kingstone واقعا برای من هم عذاب آور بوده و هست تا حالا 3 بار عوضش کردم ولی بازم گیر می کنه باز خوبه گارانتی داره !

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •