تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 18 اولاول ... 81415161718
نمايش نتايج 171 به 176 از 176

نام تاپيک: سوالات، و هر آنچه مربوط به Adobe InDesign مي باشد در اين تاپيك مطرح شود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

یه مستر جدا براش بسازین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

درود

در ابتدا از مدير (Shahin king)و همكاران انمجن گرافيك خواهش مي كنم براي اين تاپيك يك زير مجموعه مستقل درست كنند و اين تاپيك را زير مجموعه فتوشاپ خارج نمايند. (چاره اي نداشتم چون در بخش گرافيك تنها نرم افزار نزديك به اينديزاين همين فتوشاپ بود) و اين كار را بدون معطلي انجام دهيد تا فروم جواب گوي دوستاني مثل من كه با اين نرم افزار كار مي كنند باشد.
    سپاس از لطف شما
    و حالا...
    از جمله كمبودهايي كه اين فروم خوب دارد ايجاد تاپيك هاي مخصوص به نرم افزار هاي شركت ادوبي (ادوب غلط است،‌ دوستان توجه كنند) مثل Indesign و Illustrator كه بسيار عالي و كار با آنها لذت بخش است مي باشد، البته من نرم افزار صفحه آرايي را تا حدودي بلدم و هنوز اشكالات و ابهاماتي براي خودم وجود دارد ولي اميدوارم در طول زمان بسيار كوتاهي اين سوالات و ايرادات براي من كه اين تاپيك را آغاز مي كنم و براي ديگر دوستان كه مرا ياري خواهند كرد بر طرف شود. پس لطفاً با سوالات و موشكافي در اين نرم افزار اين تاپيك را پر بار از اطلاعات نمائيد و نگذاريد بعد از چند روز از صفحات انتهايي سر در آورد. اميدوارم دوستاني كه از برنامه هاي معروف و عالي ادوبي از جمله Illustrator , Audition و ديگر نرم افزار ها سر رشته واطلاعاتي دارند بدون معطلي اقدام به زدن تاپيك نمايند تا همگي از سوالات و جوابها مطرح شده براي استفاده صحيح و درست از اين نرم افزارها بهره ببرند.

براي شروع هم خودم اولين سوال را مطرح مي كنم و آن اينكه بهترين فونتهاي فارسي و رايح در كتاب ها و نشريات كه با Indesign سازگارند و مشگلاتي مثل بهم ريختگي و خراب شدن در چاپ ابتدايي و نهايي ندارند كدام هستند . من از فونتهاي فارسي سري X (حرف X در پيشوند اين فونتها وجود دارد) استفاده مي نمايم ولي اين فونتها در ورد شكسته و جداجدا تايپ مي شود و بايد با فونتي ديگر در ورد تايپ كرد و بعد از تعريف استايل و وارد كردن سند در Indesign آنها را به فونتهاي سري X‌ تبديل كرد. دوستاني كه از اين نرم افزار استفاده و با آن كار مي كنند بگويند كه بهترين و سريعترين راه براي سازماندهي متن بين اين دو نرم افزار به چه صورت است.
    در صورت ابهام سوال بنده بپرسيد؟

با سپاس فراوان

بدرود
    سلام . وقتتون بخیر . ببخشید من چند تا سوال در مورد برنامه ایندیزاین داشتم . میشه لطفا راهنمایی ام کنید؟
    ایمیل من این هست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

یه مستر جدا براش بسازین

سلام . وقتتون بخیر . ببخشید من چند تا سوال در مورد برنامه ایندیزاین داشتم . میشه لطفا راهنمایی ام کنید؟
    ایمیل من این هست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

سلام دوستان می خواستم بدونم کدوم ورژن ایندیزاین cc 217 کامله من ایندیزاینم یه چیزایی کم داره مثلا برای کشیدگی حروف در پاراگراف یه گزینه هست که من ندارم تو ایندیزانم ممنون میشم کسایی که حرفه ای کار کردن اگر می دونن جواب بدن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

با سلام و تشکر بابت آموزشهاتون
    یک ارور هست که روی فونت b nazanin فقط پیدا میشه. ی سری فایهای ورد رو که در صفحه میاریم کل صفحه حروفها به صورت بریده بریده میشه. مثلا "صفحه" میشه "صفح‌ـه" کل صفحه و صفحات دیگه که زیر دستمون بازه به هم میریزه و همینجوری میشه؟
    راه حل فنی این مشکل چیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •