تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا وجود موجودات فضایی را قبول دارید؟

راي دهنده
1061. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله,قبول دارم

722 68.05%
  • خیر,قبول ندارم

159 14.99%
  • نمیدانم

180 16.97%
صفحه 55 از 358 اولاول ... 54551525354555657585965105155 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 3579

نام تاپيک: بیگانه ها ( فرازمینی ها ) - UFOs ؛ زیست فرازمینی

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

موافقم
    شکر !
    پس میدونید تا وقتی که صد درصد یک موجود فضایی وجودش به ما ثابت نشه منطقا هیچ موجود فضایی وجود نداره !!

خوب شما خودت اول با استفاده از احتمال این موضوع رو رد کردی و من هم در جواب ، احتمالات مخالف نظر شما رو قرار دادم.
    نتیجتآ این جواب شامل خود شما هم میشه !
    خوب این دقیق پست من دوست گرامی . تا سو تفاهمی پیش نیاد :
    دوما بحث احتمالات رو نبايد فراموش كنيم
    احتمال اينكه يك سياره قايل زندگي بوجود بياد خيلي كمه ... احتمال اينكه در اون سياره حيات بوجود بياد خيلي كمه ... احتمال اينكه يك موجود باهوش بوجود بياد بازم كمتره
    و آيا اگر هم موجود باهوشي بوجود اومد ... آيا اينقدر باقي ميمونه تا به اين حد از تكامل برسه تا اگر امكانش بود بتونه بيشتر از سرعت نور حركت كنه ؟!
    امكان انقراضش هست ...
    خيلي اگر و اما داره
    در هیچ جای این پست من مطلبی رو مشاهده نمیکنم که در اون گفته باشم موجود فضایی وجود نداره .
    شرح دادم که احتمال ها چقدر کمه .
    و شما سو تعبیر کردید از گفته های من .

ویرایش شد!!
    Dianella

لازم نیست تمام گیتی رو به قول شما اسکن کنیم ! فرضآ صدها میلیون تمدن فضایی هم وجود داشته باشه لزومی نداره که بخوایم با همشون ارتباط برقرار کنیم !

با کشف دومین تمدن هوشمند(اولیش خودمون) خود به خود وجود تمدن های دیگه اثبات میشه.
    [/quote]اشتباه شما همینه
    فقط ثابت میشه به جز ما یک تمدن دیگه هم وجود داره . و وجود سومین و چهارمین و ... تمدن به هیچ وجه ثابت نمیشه

می بینید ، حتی سخت گیرترین مخالفین هم نمی تونند همه اسناد به دست اومده رو دروغ و اشتباه دید و ... بدونن!
    فکر کنم گفتم که در این پست :
    - من در هيچ جبهه اي نيستم و نميتونم بگم هست يا نيست . اتفاقا خيلي هم دوست دارم اثبات بشه
    شما هم نقل قولش کردید پس نمیتونم به سادگی باور کنم که ندیدید این متنو
    جالب اینجاست که تقریبآ اکثر مخالفین وجود یوفو در رد این اسناد از واژه اکثرآ ، غالب و ... استفاده می کنند و این به خوبی این مفهوم می رسونه که برخی از این اسناد اونقدر محکم و مرموزند که هیچ توجیه علمی براشون وجود نداره !

و منظور من همین اسناد هستند که باعث شدند کلی دانشمند و محقق انگیزه ادامه تحقیقات رو داشته باشن !
    من که همچین اسنادی رو ندیدم تا به حال
    ولی شاید اسنادی باشن که علم فعلا نمیتونه توجیهشون کنه .
    قبلا هم مردم کسی رو که دم از سفر به کره ی ماه میزد مسخره میکردن و درکش نمیکردن

البته این نظر شخصی شماست.
    خیر این جزیی از بحثمون هست . دلایلم رو هم در ادامه گفتم .
    خوب من فکر می کنم این دلیل شما هیچ ربطی به موضوع بحث ما نداره !
    خوب شما اشتباه فکر میکنید .
    شما فرض رو بر این گرفتین که موجودات فضایی هوشمند وجود دارند (مخالف همه استدلال هایی که کردید) ، بعد به تکنولوژی سلاح های کشتار جمعی رسیدند و با سلاح های مخرب نسلشون رو منقرض کردند ! یا فرضآ با تخریب سیارشون محیط زیستشون رو نابود کردند !

خوب این چی رو ثابت می کنه ؟!

که در حال حاضر موجود هوشمند وجود نداره !!!!!!!!
    نه دیگه دوست عزیز ! اشتباه میکنی ! بحث UfO بود . من دارم میگم این موجودات قبل ازینکه به تکنولوپی های بالا دست پیدا کنن خودشون رو نابود میکنن مثل انسان
    چه طور نتیجه گرفتیدکه این موجودات قبل از اینکه ما کشفشون کنیم منقرض شدند پس در نتیجه تمدنی وجود نداره !؟!؟
    ببخشید من در کجای پستم چنین نتیجه گیری رو ذکر کردم جسارتا ؟

اصولآ جنگ در میان انسان ها ناشی از حس برتری جویی و قدرت طلبی اونه !
    خیر دوست عزیز
    جنگ دلایل بسیار زیادی داره . مهمترین دلیلش هم افکار عمومیه . مثل الان که مردم وحشت عظیمی از تروریسم دارن
    اما هیچ استدلالی وجود نداره که ثابت کنه موجودات هوشمند منطقآ دارای خلق و خوی انسانی هستند و رفتارهای روحی و روانی مشابه انسان دارند !
    دوست عزیز این ها به هیچ عنوان صرف انسان نیستن ! شما داری این صفات رو انسانی مینامی . اما همه ی موجودات اینطورن . اگر موجودی با بفیه رقابت نکنه و بی رحم نباشه به تکامل نمیرسه (نظریه ی تکامل )
    ثانیآ شما بر اساس کدام تجربه قبلی یا یافته های علمی به این نتیجه رسیدید که موجودات هوشمند قبل از رسیدن به مراحل تکاملی پیشرفته ، خودشون رو منقرض می کنند ؟!
    خوب فکر میکنم در همون فایل ویکی در مورد فرمول دریک در یک لینک بود در این مورد .
    به علاوه خیلی ها همین اسناد شما رو متعلق به نسل موجودات پیشرفته ی قبل از انسان میدونن . که حتی یک جور باطری هم تونسته بودن بسازن .
    به علاوه همین الان بشر داره این سیرو طی میکنه و تا به حال هیچ راه نجاتی هم نیافته بنا بر این منطقا این نتیجه رو میگیریم
    طبیعت تنها از کارهای انسانی دچار اسیب شده ، برای نابودی حیات در سیاره زمین بایستی شرایط موجود با درنظر گرفتن روند رشد فعلی هزاران سال ادامه داشته باشه !
    خیر دوست عزیز چنین استدلالی غلطه .
    خیلی از عوامل میتونن نسل بشر رو کاملا منقرض کنن . ویروس های خطر ناک که با پیشرفت دارو ها روز به روز قوی تر هم میشن ... قطع کردن بسیار زیاد درخت ها ... (روند تساعذی داره و مطمئن باشید با همین روند به 300 سال هم نمیرسه ) اسیدی شدن آب ها ... منقرض شدن بسیاری از موجودات که جایگزین هم نمیشن و ...
    نمیدونم اینا چطور میخوان در 50 سال به وضع خودشون برگردن ؟!!
    کشیدن آب از سفره های زیر زمینی ضرر های چند میلیون ساله به لایه های زمین وارد میکنه .
    آب شدن یخ قطبها ....
    اینهمه مواد انسانی که وارد طبیعت شدن . زباله های اتمی . پلاستیک .. برد های الکترونیکی و...
    عوامل بسیار دیگه هم وجود دارن ...تئوری غلبه ی ربات ها
    جنگ های اتمی ...
    و....
    البته به این نکته هم اشاره نکردید که قرار نیست تکنولوژی بشر برای همیشه در همین سطح باقی بمونه و چه بسا در اینده ای نه چندان دور با کسب تکنولوژی های بالاتر بسیاری از عوامل تخریب محیط زیست نظیر سوخت های فسیلی (که البته با اتمام نفت طی 60 سال اینده و گاز طی 300 سال اینده خواه ناخواه از دسترس انسان خارج خواهندشد) حذف بشه و قدرت خودترمیمی طبیعت اونقدر بالاست که طبق نظر داشمندان با حذف روند فعلی تخریب محیط زیست در طی کمتر از 50 سال بسیاری از اسیب های محیط زیست خود به خود ترمیم خواهند شد.
    دوست عزیز چرا اینقدر خوشبینید ؟ شما واقعا فکر میکنید بشر طی 50 سال میتونه یک انرژی جایگزین پیدا کنه ؟
    منطقا احتمالش بسیار کم هست . اگر هم بشه بسیار از نفت گرون تر خواهد بود
    به علاوه با اتمام نفت بازار تحول عظیمی پیدا میکنه و گرسنگی و کاهش جمعیت بسیار شدیدی رو شاهد خواهیم بود که مسلما همراه با رشد بیماری ها و هزار جور مصیبت دیگست
    [quote]

2. 2 کاربر از ALt3rnA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

براستی در سال 2012، چه اتفاقی خواهد افتاد؟
    دوست عزیز ممنون میشم ربط اینو به یوفو ها توضیح بدی
    بعدش هم اگه قرار بود من خودم به این چیزا عمل کنم باید بساطمو جمع میکردم میرفتم کره ی ماه ! دست کم هر سال یکی دو بار ازین شایعات به پایان رسیدن دنیا با منبع یا بی منبع تولید میشه

دوستانی هم که نگران شدن
    نگران نباشید !
    این اقا گفته با 10 -12 میلیون پول ناقابل میتونید نجات پیدا کنید
    کلیم استراتژی توضیح داده
    بدیش اینه دیگه اینترنت نداریم و باید مثل قبایل انسان های اولیه زندگی کنیم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by ALt3rnA; 13-07-2009 at 01:30.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    nicico

پيش فرض

سلام
    تا زماني كه دوستان همه چيزو دروغ بدونن هيچ چيزي رو نميشه ثابت كرد .
    وجود Ufo ها زماني ثابت ميشه كه يكي از اونا رو بيارن توي تلويزيون (اگه نگن ساختگيه) و رئيس جمهور آمريكا هم بياد دستشو بزاره رو انجيل و قسم حضرت عباس !!!! بخوره كه راسته (اگه نگن قسم دروغ ميخوره)و صدها دانشمند معروف هم بيان تائيد كنن (اگه نگن باز چه كلكي سر هم كردن؟ كه تصميم به تباني گرفتن) .
    چون تمام اسناد و مداركي كه در رابطه با اين پديده وجود داره يا عكسه يا فيلمه و يا گفته شاهدان عيني كه همشون هم قابل انكارند و متهم به جعل !!؟؟
    دوستان هميشه انكار وجود خداوند كار بسيار ساده ايست اما اثبات كار حضرت عباس
    قانون طبيعته كه خراب كردن و انكار ساده تر از ساختن و اثبات كردنه .
    بعضي از دوستان كار ساده رو انجام ميدن و بعضي ديگه دنباله كار سختن.....
    موفق باشيد

5. 3 کاربر از amiri_49 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amintnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام.
    به نظر من تا اینجا Seymour دقیق تر بوده. کما اینکه Bahare_Bus جان پیراهن پاره کردنتون رو کاملا دیدم و تایید میکنم! سر و ته سیکلی که میگین رو محکم گرفتین دستتون نمیذارین باز بشه!

7. 2 کاربر از amintnt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Avalon1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

آدمیرال لرد هیل نورتون (فرمانده نیروهای مسلح انگلیس، رئیس کمیته نظامی ناتو این یکی دیگه واقعیه ... طرف ژنرال 5 ستاره بوده) ...

سیمور جان , ژنرال 5 ستاره ای که فرمانده نیروهای مسلح یک کشور هست اصولا فرصت پرداختن به موضوع رویت شیئ ناشناس در یک منطقه براش پیش نمیاد, چه برسه بیاد قبولش کنه ; چون کارهای مهمترو وقت گیر تراز این داره.
    عین این هست که یک وزیر بهداشت و درمان رو بگیم برای سرپرستی پروژه واکسیناسیون یک مرکز استان انجام وظیفه بکنه.
    صحت ادعای منبع شما - و هم منبع دوست قبلی - مورد شک هست.
    Last edited by Avalon1; 13-07-2009 at 14:42.

داره خودمونی میشه Avalon1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

Amiri_49 گفته:

تا زماني كه دوستان همه چيزو دروغ بدونن هيچ چيزي رو نميشه ثابت كرد .
    چون تمام اسناد و مداركي كه در رابطه با اين پديده وجود داره يا عكسه يا فيلمه و يا گفته شاهدان عيني كه همشون هم قابل انكارند و متهم به جعل !!
    قانون طبيعته كه خراب كردن و انكار ساده تر از ساختن و اثبات كردنه .
    بعضي از دوستان كار ساده رو انجام ميدن...

پست حلال زاده به این میگن.
    با تشکر از جناب امیری که به این درستی و صراحت نتیجه گیری کردند ; پیشنهاد می کنم منبعد - حداقل به این علت که (طبق نظرسنجی) در این تاپیک تعداد موافقین وجود UFO نزدیک به 9 برابر مخالفین هست - عکس ها , فیلم ها , گزارشها ومطالبی که به نظر هرکس جالب و مناسب ارائه به این تالار هست آورده بشه ; مخالفین هم می تونن اونها رو حداقل به دیده تصاویر و مطالب ScienceFiction از اونها بهره ببرند.
    در ضمن ایشون میتونن در مقالاتی همردیف پروژه ستی (SETI) ومعادله دریک (Frank Drake) و امثال اون این تاپیک رو همراهی کنند.
    دیدیم که اگر شماره صفحات این قسمت به 5000 هم برسه - باتوجه به حقیقت گفته شده در بالا - عملا دور خودمون می چرخیم و به هیچ نتیجه ای نمی رسیم.
    منتظر همه دوستان هستیم.

Last edited by Avalon1; 13-07-2009 at 15:17.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    nicico

پيش فرض

با سلام

با سلام

لطفا دوستان راجع به اين لينك نظر بدن

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از ----- شكن FreeFate ميتونيد استفاده كنيد (دانلود از سايت راديو فردا)
    ممنون

11. این کاربر از amiri_49 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    nicico

پيش فرض

اين هم يه كليپ ديگه براي دوستاني كه تا حالا اونو نديدن

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. این کاربر از amiri_49 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض عرض سلام

من تازه به این تایپیک ملحق میشم ولی سعی هفته یک مطلب جالب اضافه کنم ....
    اولا یکی از ویژگیهای ذهنی انسان ایجاد شائبه ذهنی هست به این معنی که اگر شما در محیط خبری قرار بگیرید که
    اطلاعاتی بیشمار ولی همگی از لحاظ صحت تایید نشده باشن تکرار و وسعت همین اطلاعات تایید نشده ایجاد شائبه ذهنی و نوعی باور ذهنی در مورد موارد تایید نشده که تک به تک ممکن است قابل قبول نیز نباشد می کند این حالتی کلی هست و در تمام موارد مصداق دارد از همین ویژگی در رسانه ها برای دادن اطلاعات غلط و ایجاد باورهای اشتباه در ذهن مردم استفاده می شود
    در مورد ارتباط با alein ها و دیدن این موجودات نیز حجم زیاد اطلاعات که لزوما همگی نادرست نیست ولی اصولا جای تردید دارند برای کسی که در معرض بمباران این اطلاعات قرار می گیرد ممکن است باعث نوعی شائبه ذهنی شود که فرد باور پیدا می کند این موضوع صحت دارد ولی در واقع در سیلاب اطلاعات غیر مستند گم شده است گرفتار شود ...
    شخصا معتقد هستم بسیاری از این اطلاعات ناقص ... و از طریق روایت شخص سوم به دست ما می رسد....
    گذشته از این مسئله پیشنهاد می کنم دو مورد را اگر امکان دارد دوستان پیگیری کنند ...
    1- حادثه رازول در آمریکا
    2-تاریخ قوم مایا و نکات جالب در مورد این قوم

اگر خودم مطلبی پیدا کردم حتما خواهم گذاشت

15. این کاربر از jalilnoori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mehdi_1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

[quote=G4meH4ker;3962621]شکر !

حوصله ندارم این بحثو پیش بکشم ولی خودتون بهتر از من میدونید که دین اسلام گفته به جز انسان فقط جن وجود داره . امام صادق هم گفاه جن فقط روی زمین هست . البته میدونم این بحثو شروع کنم به هزار تا چیز مثل تحریف تاریخ و حدیث و اینا متوسل میشید تا یجوری توجیهش کنید .

درود
    مطالب شما رو خوندم .کلا ادم منطق پسند و علم گرایی هستید.
    به این هم اعتقاد دارین که تا تمدن هایه دیگر وجودشون ثابت نشه قبول نمیکنین.
    حالا میپرسم کی ثابت شده که جن واقعیت داره؟
    کی ثابت شده که جن فقط رویه زمینه؟
    آیا خود شما جن رو دیدید که وجود اون رو قبول میکنید؟
    لطفا نگید قران واسلام و حدیث گفتن چون دوران این حرفها گذشته و شما هم ادم منطقی ای هستین.

17. این کاربر از mehdi_1981 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •