تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا وجود موجودات فضایی را قبول دارید؟

راي دهنده
1061. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله,قبول دارم

722 68.05%
  • خیر,قبول ندارم

159 14.99%
  • نمیدانم

180 16.97%
صفحه 5 از 358 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 3579

نام تاپيک: بیگانه ها ( فرازمینی ها ) - UFOs ؛ زیست فرازمینی

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    شیراز

4

با سلام ...
    من زیاد خوشم نمیاد در مورد یوفو و هر چیزی مثل این بحث کنم ...
    اما خوب حداقل اون چیز هایی که بلدم رو یاد می دم .. شاید هم یه چیزی یاد گرفتم ...

اما دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان شما یه خورده زود قضاوت می کنید ...
    اول از همه شما این آیه (ها) یی که این موضوع رو تائید می کنند رو اینجا بزارین ... هیچ کدومشون دقیقا اون چیزی نیستند که ما اسمشون رو یوفو گذاشتیم ...

چرا که نشه ما تنها باشیم ... حتی اگه تنها هم نباشیم ، علم ثابت می کنه که دسترسی ما به هر موجودی فرای این منظومه غیر ممکنه ...

می خوام با یه مثال به شما بگم که این حرفتون که " در وجودشون هیچ شکی نیست " اشتباهه :

یه بابایی به نام ارسطو اومد یه سری حرف ها زد که فقط 4 تا عنصر هستو ... زمین مرکز عالم هست و اینجور حرف ها که الان از یه بچه ی 4 ساله هم نمیشنوی ... تو اون موقع همه می گفتن که هیچ شکی نیست ( چون از نظر اونها همه چیز جور در می اومد ) . این نظریه صدها سال سر جاش بود ... با یه کشف ساده خیلی ها مطمئن شدن که اشتباهه ... بعد نیوتون اومد سه تا قانون آورد ... فرداش همه فکر کردن که دیگه فیزیک به همین جا ختم شد ... دیگه قوانین نیوتون جهان ما رو توضیح داده ... حالا بعد اون یه کارمند ساده اداره اختراعات و اکتشاف ، با ارائه 5 مقاله مکانیک نیوتونی رو به باد فنا فرستاد ... الان هم که مکانیک کوانتومی اومده اون رو داره زیر سوال می بره ...

امروزه یک فردعاقل و دانشمند می دونه که باید به همه چیز شک کرد ... اگه شک نکنی پیشرفت نمی کنی و جواب سوالاتت داده نمی شه ...

حالا من نمی دونم که شما با چه دلیلی اینقدر قاطع می گی که شکی در وجودشون نیست نمی دونم ؟ با دو تا برنامه ی تلوزیونی و چهار تا حرف از این و اون ؟ این دلیل علمی نیست ؟ از این جور برنامه ها و حرف ها و اتفاقات من زیاد دیدم .
    این چیزی که شما می گویید فرق دارد . این چیزها نظریه های انسان های معمولی است.
    اما آن چیزی که من می گم در قرآن آمده و حرف خداست. آیا تا حالا شده که قرآن چیز اشتباهی را گفته باشه!!!
    البته قرآن که نمی تواند مستقیم بنویسد که در این عالم UFO وجود دارد . قرآن کتابی است که باید در آن تامل کرد...
    آیه ای که به وجود موجودات زنده دیگری غیر از موجودات زمین اشاره می کند:
    آیه 29 سوره شوری:
    معنی آیه:
    و از نشانه های او آفرینش آسمان ها و زمین است. و جنبندگانی که در میان آن ها ( آسمان ها و زمین) پراکنده است و او هرگاه بخواهد می تواند آن ها را گرد آورد.
    برای توضیحات بیشتر درباره ی این آیه به یکی از کتاب های تفسیر قرآن مراجعه کنید.

2. 2 کاربر از ostovarsaeed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Renjer Babi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Canes Venatici

پيش فرض

سلام
    چه خبر شد اینجا!!!!!

خوب اول بریم سراغ خانم نسیم فضا

سلام
    مثل اینکه انتظارتون سر اومد
    خب توجیحش خیلی راحته همونطوری که توجیح دیدن یوفوها راحته
    ببین میدونی کرمچاله چیه چون اگه نمی دونستی زمان را هم نمی دونستی
    حالا یک سوال توجیح کن برای من حضور یوفوها را در زمین
    چی جوری ممکنه چون ما تا حالا هیچ سیاره ای رو پیدا نکردیم که احتمال وجود حیات را داشته باشه چرا آب پیدا کردیم اما موجود نه
    با عقل جور در می آید ما می گوییم که اونها امکانات زیادی دارند که ما از آنها خبر نداریم خب یکی ازاین امکانات رد شدن از کرمچاله هاست
    یک خرده منطقی باش اونوقت خودت متوجه می شی
    من آدم خیلی منطقی هستم،ولی نمیدونم چرا منظور شما رو که گیر به رد شدن یوفوها از کرم چاله رو دارید نمیفهمم.
    شما اول وجود یوفو ها رو برا من اثبات کن.(به صورت علمی)
    منظور شما اینه که موجودات فرا زمینی از آن سوی کیهان با کرم چاله به زمین میان؟؟؟؟
    البته بعد از ثابت شدن چیزی به نام کرم چاله شاید بشه روی همچین سفری هم فکر کرد.راستی با ریسمان های کیهانی هم دوستان یوفو می تونند با این سرو اون سر جهان برند درسته؟
    ببین میدونی کرمچاله چیه چون اگه نمی دونستی زمان را هم نمی دونستی
    بعد کرم چاله چه ربطی به زمان داره کرم چاله هنوز در حد یه نظریه هست.یعنی اینهمه آدم که در این موارد اطلاعات ندارند زمان رو نمیفهمند؟؟؟

آقا یعنی شما حرف قرآن را قبول ندارید. قرآن این موضوع را تعیید کرده.
    درسته در قرآن چندین تا آیه وجود داره در این مورد.

چرا که نشه ما تنها باشیم ... حتی اگه تنها هم نباشیم ، علم ثابت می کنه که دسترسی ما به هر موجودی فرای این منظومه غیر ممکنه ...
    محمد جان من قبول ندارم حرفتو(منظورت الان هست یا کلا) حالا که بحث قرآن شد:یه جای دیگه هم میگه می توانید آسمانها را بشکافید و به آن نفوذ کنید فقط به نیروی زیادی احتیاج دارید.

معلوم نیست از کجا قضیه این بشقاب پرنده ها شکل گرفت. خبرهای زیادی از همه جا گاهاً به گوش میرسه که کسی آونها رو دیده یا توی یک زمینی اشکالی به وجود آوردند(که بعضیاشون شبیه آرم المپیک و صلیب سرخه و ....) همیشه هم اینها تکذیب شده و ساخته ذهن چند انسان برای گول زدن یا تمسخر انسانهای ساده بوده.

در اینکه موجودات غیر زمینی وجود دارند شکی نیست،ولی اینکه هوش برتری در نزدیکی ما وجود داره و با وسیله هاشون میان تو زمینای ما شکل درست میکنند فقط برای صفحه پر کردن روزنامه ها و سایتا استفاده میشه.

جناب ostovarsaeed عزیز شما هم خیلی غیر منطقی با این قضیه برخورد می کنید.اینقدر به حرف رسانه ها توجه نکنید الان زمانی هست که خیلی ها نظریه میدن مدتی هم رو حرفشون می ایستند ولی آخر سر چیزی از آب در نمیاد .

ولی به نظر من هوش برتر تو تمام گیتی ما زمینی ها هستیم.چون خدایی که خالق تمام آسمانها و زمین هست ما رو به عنوان اشرف مخلوقات در نظر گرفته.

حـــــرفـه ای مرتضی nvcd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

من تا حالا به این تاپیک توجه زیادی نداشتم ولی الان که اومدم و نظر سنجی دوستان و صحبت هاشونو شنیدم

خیلی تعجب کردم.

من یه جایی شنیده بودم که در مورد همین موجودات و امکان وجود داشتنشون این طور بحث می کردند :

اگه احتمال وجود موجودات فضایی رو در کنار احتمال رسیدن به نقطه ای (از نظر ارتباطی) که بتونند با ما ارتباط برقرار کنند و احتمال فاصله ای که اونها از مادارند تا بتونند به ما برسند رو نسبت به ستاره هایی که توی اسمون امکان وجود سیارات فراخورشیدی توش هست و امکان وجود حیات هم در نظر بگیریم باید تمام این شواهد رو
    خیال بدونیم.

بهر حال من که توی نظر خواهی نظرم رو گفتم ولی تعجب می کنم شما چه راحت از یه کلمه پر رمز و راز

قران به یه نتیجه کلی می رسید.چه شما ها که موافق بودید و چه اونها که مخالف.

بابا اولا این کلماتی که شما نوشتید ترجمه قران به زبان ماست که خودش داستانی داره(مثلا یکی می گه اینجا
    منظور اسمانه یکی می گه منظور فلک الافلاک) بعد هم مگه می شه به همین دلیل که شما از این جمله
    این رو "فهمیدید "که یه سری چیز هایی وجود دارند که ما نمی دونیم پس اونها همون چیز ها هستند .
    یا قران گفته جهان انقدر بزرگه که شما باید برای کاوش اون تلاش کنید یعنی این که حتما موجودات دیگه ای وجود دارند.حرف قران خیلی بالاتر ازاین هاست که بعضی ها ارزشش رو پایین می ارند(منظورم هیچکدوم از شما ها
    نیست)
    در هر حال فکر کنم به اون نظر سنجی به جای نمی دونم باید بزارید "هنوز ندیدم ".

5. 2 کاربر از مرتضی nvcd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

برای اثبات یه چیزی مثل این نباید این طور عمل کنید ...
    شما فرض من یک فردی که از هیچ دینی پیروی نمی کنم ... هیچ کتاب آسمونی رو هم قبول ندارم . حالا که نمی تونی برام از قران دلیل بیاری ... چون من قبول نمی کنم ... پس باید علمی بیای جلو ...

محمد جان من قبول ندارم حرفتو(منظورت الان هست یا کلا) حالا که بحث قرآن شد:یه جای دیگه هم میگه می توانید آسمانها را بشکافید و به آن نفوذ کنید فقط به نیروی زیادی احتیاج دارید.
    گفتم ... باید علمی بریم جلو ، طوری که هر انسانی روی زمین حرف شما رو قبول کنه ... با قران زیاد کار نداشته باشید ... چون هنوز کسی نتونسته این کتاب رو بفهمه ... چهع برسه ازش نتیجه گیری کنه ...
    من اعتقادم اینه که ما تنهاییم ، تا اونجایی که ما از فضای اطراف خبر داریم هیچ مکان قابل سکونتی وجود نداره ... اگه خودمون رو بکشیم هم دیگه فوقش نصف سرعت نور بریم ... با این وضع به نزدیکترین ستاره هم بخایم بریم ده سال راه داریم ... اونا هم همین طور ... پس معلوم می شه اومدن یوفوها از اون سر جهان به اینجا تقریبا محاله ... اصلا بودنشون هم تقریبا محاله ...
    حالا منتظرم ببینم دلیلی منطقی وجود داره تا نظرم رو عوض کنه یا نه ؟

7. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Canes Venatici

پيش فرض

برای اثبات یه چیزی مثل این نباید این طور عمل کنید ...
    شما فرض من یک فردی که از هیچ دینی پیروی نمی کنم ... هیچ کتاب آسمونی رو هم قبول ندارم . حالا که نمی تونی برام از قران دلیل بیاری ... چون من قبول نمی کنم ... پس باید علمی بیای جلو ...

گفتم ... باید علمی بریم جلو ، طوری که هر انسانی روی زمین حرف شما رو قبول کنه ... با قران زیاد کار نداشته باشید ... چون هنوز کسی نتونسته این کتاب رو بفهمه ... چهع برسه ازش نتیجه گیری کنه ...
    من اعتقادم اینه که ما تنهاییم ، تا اونجایی که ما از فضای اطراف خبر داریم هیچ مکان قابل سکونتی وجود نداره ... اگه خودمون رو بکشیم هم دیگه فوقش نصف سرعت نور بریم ... با این وضع به نزدیکترین ستاره هم بخایم بریم ده سال راه داریم ... اونا هم همین طور ... پس معلوم می شه اومدن یوفوها از اون سر جهان به اینجا تقریبا محاله ... اصلا بودنشون هم تقریبا محاله ...
    حالا منتظرم ببینم دلیلی منطقی وجود داره تا نظرم رو عوض کنه یا نه ؟
    سلام
    در مورد اثبات یا انکار موجودات فرا زمینی فعلا هیچ دانشمندی نتونسته چیزی رو ثابت کنه،و هین طور علم.

پس الان هیچ کس نمیتونه بگه که به غیر از ما موجوداتی وجود دارد یا ندارد.

هرکس شاید بر اساس طرز فکر و احساساتش حرفی میزنه و همین طور با تکیه بر قدرت عقل.

ما فکر می کنیم می بینیم تا نزدیک ترین ستاره با نصف سرعت نور 7 سال فاصله هست هم اکنون هم بیشترین سرعتی که فضاپیماهای ما دارند بیشتر از 20000 هزار کیلومتر بر ساعت نیست پس تا آلفا قنطورس که سه و نیم سال نوری با ما فاصله داره حالا حالا ها امکان رسیدن بهش نداریم، تو منظومه خودمون هم که هیچ حیاتی وجود نداره پس موجودات فرازمینی منتفی میشند.ولی جور دیگه هم میشه فکر کرد،خورشید 4.5 میلیارد سال عمر داره تمدن ما انسانها بیشتر از 5000 سال نیست ولی کهکشان راه شیری ستاره های زیادی داره اگرم به طور میانگین هر 100 ستاره رو دارای یک سیستم سیاره ای بدونیم میلیون ها سیاره فقط در راه شیری وجود داره میلیارد ها کهکشان هم وجود داره پس شاید یک سیستم حیات دیگه وجود داشته باشه،حالا اگه اونا تمدنی کمتر از ما داشته باشند همینطور میشینن مثل ما سراغ نظریه پردازی،ولی ممکنه متمدن تر باشند اونوقت میگردن به دنبال حیات.تو این زمان وجود موجودات فرازمینی رو براساس احتمال در نظر میگیرند ، سیاره زمین به طور تصادفی در یک موقعیت استثنائی قرار گرفت تا نه زیاد گرم باشه نه زیاد سرد همینطور به طور اتفاقی یک شهاب سنگ عظیم حاوی آب به زمین برخورد کرد تا آب و اکسیژن وارد زمین بشه و میلیون ها سال گیاهان و جانوران مختلف ولی کم هوش زندگی میکردند . بر اساس یافته های علمی حیات در هر کجای کیهان قابل رشد است ولی خواستار موقعیت هست پس میتونه تو این میلیاردها سیاره جایی دیگر حیات وجود داشته باشه شاید به صورت تک سلولی شاید هم مانند دایناسور ها.....

حرف و نظریه در این مورد زیاد وجود داره...:
    ولی دلیل منطقی نه!!!!!چون اگر دلیل منطقی وجود داشت یا یوفو ها نفی میشدند یا اثبات.

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

حرف هات درسته اما به نظر من احتمال وجودشون هم کمه ( اگه بخوای بصورت احتمالی حرف بزنیم ) ... چون طبق جسجو های اخیر و کشف مقادیر زیادی سیارات فرا خورشیدی ، دانشمندان متوجه شدن که اکثر سیارات فراخورشیدی فرق های زیادی با منظومه ی ما دان .. مثلا معمولا سیارات بزرگ و گازی شکلی دارن که بسیار نزدیک به ستاره ی مادر هست ... در ضمن خیلی از ستارگان آسمان دوتایی هستند ... و در این سیستم های دوتایی معمولا ستاره های نوترونی و کوتوله های سفید و قهوهای و سرخ زیاد هست ... غولها هم که سر جای خودشون ... پس می شه نتیجه گرفت که حتی از نظر احتمال هم این امر تقریبا غیر ممکنه ...

حالا اگر هم وجود داشته باشن و خیلی هم متمدن باشن دیگه بالاتر از نور که حرکت نمی کنن ! پس دسترسی اونها به ما غیر ممکنه ...
    پس یوفو ها ساختگیه و هیچ ربطی به موجودات فرا زمینی نداره ! این طور نیست ؟

10. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Canes Venatici

پيش فرض

سلام
    بیش از دوسال از زمان شروع کردن جدی دانشمندان به جست و جوی سیارات فراخورشیدی نمیگزره،تو این مدت بیشتر از 50 تا سیاره هم بررسی نشده،پس اگه از همین الان بخوایم نا امید بشیم و بگیم همه سیارات بزرگ یا نزدیک به ستاره مادر هست باید علم نجوم رو به کل فراموش کنیم.

بعد، جهان ما هنوز جهانی جوان هست،اصولا ستاره های دو تایی یه پدیده تقریبا نادر و کمیاب هستند و درصورت پیدا شدن می تونه یه فرصت خوب برای منجم ها باشه،تعداد غول های سرخ و کوتوله ها و ......نسبت به ستاره های جوان تو مایه های خورشید خیلی خیلی کمتر هست.!!!!!هنوز تجزیه و تحلیل و کلا اطلاعات ما مربوط میشه به ستاره های راه شیری،ولی ما هنوز میلیون ها کهکشان داریم،پس هنوز خیلی خیلی زوده که بگیم احتمال وجودشون غیر ممکن است.

در مورد سرعت دسترسی شون به ما، سرعتشون از سرعت نور نمیتونه بیشتر باشه ولی شاید چیزهای مثل کرم چاله یا ریسمان های کیهانی روزی به واقعیت بپیوندند...............

من از همون اول هم گفتم یوفو ها ساخته ذهن بشر هست و وجود خارجی نداره ولی موجودات فرازمینی هنوز جای بحث داره ونبودنشون احتمال خیلی ضعیفی داره در حد صــــــفر. ..............................

حـــــرفـه ای مرتضی nvcd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

درستش همینه.اگه بخوایم بگیم هنوز چیزی ندیدیم پس نیست باید خیلی زود تر از اینها در علم رو تخته می کردیم.پس باید بدنبالش باشیم حالا یه سری می ان برای این که دلیلی برای نفی مساله پیدا کنند .
    یه سری هم می ان اون رو اثبات کنند.یکم باید توی این موضوعات احساسات و متافیزیک رو کنار گذاشت.

چون جمله معروفی از یک دانشمند می گه که حرف علمی حرفیه که قابل درک برای همه (همگانی), تکرار پذیر

و قابل ازمایش باشه.

13. این کاربر از مرتضی nvcd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

من هم حرف اصلیم این هست که یوفو هایی که می گن با موجودات فرازمینی خیلی فرق داره ... اولی ساخته ی ذهن هست و دومی ممکنه وجود داشته باشه ...

حرف شما درست ... نباید زود قضاوت کرد و گفت که ما تنها هستیم ... احتمال تنها بودن ما از نظر من زیاد تر هست تا نبودن

هست،اصولا ستاره های دو تایی یه پدیده تقریبا نادر و کمیاب هستند
    اونطوری که من خبر دارم تعداد ستاره های دوتایی در کهکشان ما خیلی بیشتره ! اینطور نیست ؟

حـــــرفـه ای boy iran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض

نمیدونم دوستان این کلیپ رو دیدن یا نه

اگر مشاهده نکردید دانلود کنید و بیبینید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    من قبل از این میخندیدم میگفتم الکی

ولی از وقتی این کلیپ رو دیدم به واقع بودن ufo اعتقاد پیدا کردم

واقعا خیلی عجیب است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •