تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا وجود موجودات فضایی را قبول دارید؟

راي دهنده
1061. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله,قبول دارم

722 68.05%
  • خیر,قبول ندارم

159 14.99%
  • نمیدانم

180 16.97%
صفحه 15 از 358 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 3579

نام تاپيک: بیگانه ها ( فرازمینی ها ) - UFOs ؛ زیست فرازمینی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شیکاگو 1930

پيش فرض

به نظر من كه چنين مموجودتي وجود دارن ولي حالا شكل ساختاري بدنشون و يا خيلي چيزاهي ديگه اطلاعاتي ندارم و خوشحال مي شم از اطلاعات شما دوستان استفاده كنم

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

بر اساس تحقیقات گروه من ما به سه نظریه برخوردیم
    البته اسم نظریه ها توسط گروه من انتخاب شده

1-وجود Et:این نظریه بیان میکند که شاید موجوداتی با استعداد بالاتر و هوش بالاتر از ما سفینه هایی ساخته اند که به آنها یوفو اطلاق می شود تا بتوانند به دیگر کرات و اجرام آسمانی مسافرت کنند.دلیل مسافرت آنها را میتوان به حس کنجکاوی آنها نسبت داد
    2-سفر در زمان:این نظریه بیان میکند که شاید یوفوها همان ماشین های زمانی هستند که توسط انسان در آیند ساخته شده اند.با توجه به اینکه در فیزیک نیز سفر در زمان ثابت شده و امکان پزیر دانسته شده.
    3-انسان برتر:این نظریه بیان میکند همان طور که دو نوع انسان شناخته شده و وجود داشته شاید سه نوع انسان وجود داشته که یکی از آنها انسان هایی با فکر و هوش پایین بوده اند که آنها نابود شده اند و دومین گروه ما هستیم که هوش متوسط داریم و سومین گروه انسانهایی با هوش بالا و...بوده اند که به دلایلی مانند حس کنجکاوی و یا در خطر انقراض بودن ویا...از زمین خارج شده و به کرات دیگر رفته اند و هرچند وقت یکبار به زادگاه اصلی خود باز میگردند ویا در نقاط ناشناخته ی زمین پنهان شده اند.این انسانها اگر وجود داشته باشند جسه شان از ما کوچکتر ولی با سر ومغزی بزرگتر خواهند بود
    4-محرمانه:این نظریه بیان میکند که شاید این وسایل ساخته ی دست بشر است اما کسی از آنها خبر ندارد.مانند هواپیمایی به نام پرنده ی سیاه که تا سه سال حتی کسی نمی دانست که این هواپیما وجود دارد

البته این چکیده ای از این تحقیقات بود و من اجازه ی گذاشتن کل نتیجه ی تحقیقات رو ندارم
    لطفآ نظرتون رو بگید

پروفشنال smohs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

1-وجود Et:این نظریه بیان میکند که شاید موجوداتی با استعداد بالاتر و هوش بالاتر از ما سفینه هایی ساخته اند که به آنها یوفو اطلاق می شود تا بتوانند به دیگر کرات و اجرام آسمانی مسافرت کنند.دلیل مسافرت آنها را میتوان به حس کنجکاوی آنها نسبت داد
    2-سفر در زمان:این نظریه بیان میکند که شاید یوفوها همان ماشین های زمانی هستند که توسط انسان در آیند ساخته شده اند.با توجه به اینکه در فیزیک نیز سفر در زمان ثابت شده و امکان پزیر دانسته شده.
    3-انسان برتر:این نظریه بیان میکند همان طور که دو نوع انسان شناخته شده و وجود داشته شاید سه نوع انسان وجود داشته که یکی از آنها انسان هایی با فکر و هوش پایین بوده اند که آنها نابود شده اند و دومین گروه ما هستیم که هوش متوسط داریم و سومین گروه انسانهایی با هوش بالا و...بوده اند که به دلایلی مانند حس کنجکاوی و یا در خطر انقراض بودن ویا...از زمین خارج شده و به کرات دیگر رفته اند و هرچند وقت یکبار به زادگاه اصلی خود باز میگردند ویا در نقاط ناشناخته ی زمین پنهان شده اند.این انسانها اگر وجود داشته باشند جسه شان از ما کوچکتر ولی با سر ومغزی بزرگتر خواهند بود
    4-محرمانه:این نظریه بیان میکند که شاید این وسایل ساخته ی دست بشر است اما کسی از آنها خبر ندارد.مانند هواپیمایی به نام پرنده ی سیاه که تا سه سال حتی کسی نمی دانست که این هواپیما وجود دارد

البته این چکیده ای از این تحقیقات بود و من اجازه ی گذاشتن کل نتیجه ی تحقیقات رو ندارم
    لطفآ نظرتون رو بگید
    نظريه هاي جالبي بود ولي من با شماره 2 و 4 بيشتر موافقم.

آخر فروم باز raptor22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Te

پيش فرض

اين كه چهر تا نظريه هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شیکاگو 1930

پيش فرض

طبق نظريه داروين انسان تكامل يافته گروهي از ميمون هاست كه البته ما اينو قبول نداريم
    مطلبي بعدي طبق تحقيقات من و با رجوع به قرآن به اين مسئله پي بردم كه:
    1- در قرآن تمامي جانوران البته به جزئ گياهان سير تكاملي كه امروزه براي جانوران افت شده است پيموده اند به جز انسان كه در آيه كه فرشتكان به خلقت آدم اعتراض مي كنند خداوند به آن ها مي فرمايد كه اين با انسان فرق دارد و اسم ان آدم است .
    با توجه به مطالب فوق مي خواستم اين نتيجه را بگيرم كه وجود انسان قبل از آدم براي من ثابت شده است ولي وجود نسلي از اين موجود هنوز حتي در حد يك نظريه هم در دنياي علم مطرح نيست

آخر فروم باز raptor22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Te

پيش فرض

به نظر من اين نظريه مردود چون اگر چنين انسان هايي بوده باشن حداقل يايد اثري نشاني چيزي ازشون باه ودر ضمن در قرآن همين انسان وجود روي زمين اشرف مخلوقات پس اين نميتونه باشه.

با توجه به مطالب فوق مي خواستم اين نتيجه را بگيرم كه وجود انسان قبل از آدم براي من ثابت شده است ولي وجود نسلي از اين موجود هنوز حتي در حد يك نظريه هم در دنياي علم مطرح نيست
    به نظر بنده انسان به شكل انسان امروزي در قبل از انسان نبوده چون خداوند موجودي جديد خلق ميكنه و از روحش در او ميدمه و به فرشتگان ميگه من چيزي ميدونم كه شما نميدونيد به نطر من انسان يا موجودي قبل از حضرت آدم اگر در روي زمين هم اگر بوده از اين نظر متفاوت بوده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شیکاگو 1930

پيش فرض

به نظر بنده انسان به شكل انسان امروزي در قبل از انسان نبوده چون خداوند موجودي جديد خلق ميكنه و از روحش در او ميدمه و به فرشتگان ميگه من چيزي ميدونم كه شما نميدونيد به نطر من انسان يا موجودي قبل از حضرت آدم اگر در روي زمين هم اگر بوده از اين نظر متفاوت بوده.
    من هم مي گم آدم تكامل يافته اون موجود هست و با داشتن تفاوت هايي مثل عقل - اختيار - روح

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

نه راستي كه راست گفته بنده به نظر خطاي ديد بيشتر فكر ميكنم اما چرخش 90 درجه اي آدم رو به فكر وا ميداره . راستي من يه سوال كردم كسي جواب نداد : اينكه اگر هستن پس چرا به طور مستقيم با انسان ها ارتباط برقرار نميكنند ؟ و همواره سعي در مخفي بودن ميكنند . ودوم اينكه اگر ميخواهند مخفي باشن پس چرا اينگونه ناشيانه گاهي اوقات ديده ميشن مثل همين قضيه فانتوم ايراني؟
    خیلی ها از همین دوتا سوال استفاده می کنن و یکی از دلایل رد وجود موجودات هوشمند دیگه رو بی جواب موند این سوالات می دونن ... واقعا اگه اینهمه مدته که ما از اونا حرف می زنیم و حتی از ملاقات با اونها و حتی از دزدیده شدن ما توسط اونها صحبت می کنیم چرا اونها نمیان راس و حسینی حرفشون رو بزنن ... و واقعا اگه اینهمه تکنولوژی بالایی در اختیار دارن که اینهمه راه رو تا اینجا بیان پس نمی شه باور کرد اونها تکنولوِی در اختیار ندارن که خودشون مخفی کنن .... دلایل طبیعی بهترین توضیح برای این موارد هست ... چون اگه مثلا تا ده سال پیش یا تا صد سال پیش این نقل و قول ها وجود داشت خوب سوال پیش میومد که چرا اتفاقات طبیعی فقط تو این صد سال اتفاق می افته ؟ چرا قبلا نبوده ؟ اما می بینیم که حتی مدارکی مربوط به وجود این اتفاقات عجیب در دوران قبل از میلاد هم در دست است ... پس ی شه اتفاقات طبیعی رو علت این حوادث دونست ...
    به نظر شما اونا چی هستن واز کجا آمدن و... اصلآ فضایی هستن یا.... فقط دقت کنید که جواب علمی بدید من حدود دو ساله که یک گروه تشکیل دادم و دارم در باره ی یوفو ها تحقیق میکنم و نتایج خیلی خوبی هم بدست آوردم که بعد از اینکه نظرات شما رو دیدم میزارمشون
    دوست عزیز من خودم هیچ دلیل قانع کننده ای ندیدم تا به این موضوع ایمان بیارم ... اگه یه روزی ببینم که دلایل کاملا به نفع یوفوها دلالت کنه من هم به وجود این موجودات باور پیدا می کنم ... یه سری افراد هم مثل اینکه سعی داشتن خودشون رو فریب بدن و قبل از اینکه بیان توجیه علمی رو برای یه پدیده جستجو کنن بعد اگه علم توضیحی نداشت افکار خودشون رو تراوش کنن اومدن همون اول هر چی که به ذهنشون میومد رو بافتن و تحویل جامعه دادن ... خوب حتما یه سری مردم این موضوع رو باور خواهن کرد و یواش یواش می بینیم که همه برای خودشون توجیه دارن در حالی که هیچ کدوم حاضر نشودن به حرف علم گوش کنن . دوباره باوروندن به این افراد که این موضوع درست نیست فوق العاده سخته ( نه تنها این موضوع بلکه تمامی موضوعات اینچنین ) ... خوشحال می بینم که تو کشور ما هم افرادی در مورد این موضع تحقیق می کنن ... خیلی علاقه مندم اطلاعات بدست اومده توسط شما رو مطالعه کنم ...
    برای منم خیلی سوال بود که چرا اونا اینقدر مخفی کاری می کنن .... اتفاقا سوال هم کردم که بعد از این همه مدت (یه دوستی سابقه اولین دیدارها رو به سال 1500 میلادی می دونست) چرا هنوز می ترسن ... اما درمورد ماهیت اونا که دوستمون سوال کرد ... به نظر من اگه فرض رو بر وجود اونا بزاریم ... من می گم اونا باید موجودات خیلی پیشرفته ای باشن (یا حداقل از ما پیشرفته ترند ... ) که می تونند تا اینجا بیان ... باید توجه کرد که ما دورترین فاصله ای رو که رفتیم تا ماه بوده ... بعد هم اینکه احتمالا اونا موجوداتی با ساختار های بدنی متفاوتی از ما هستند ( حالا بعضی ها نوع هیکل و قیافه رو متفاوت می دونن ... بعضی ها خود اندامهای عجیب و غریب ) .... چون با این ساختار بدنی که ما داریم .... سفر کردن از جایی احتمالا به این دوری نمی تونه قابل قبول باشه ... مثلا یه جایی شنیده بودم ...اگه ما بخوایم به مریخ سفر کنیم و بتونیم سالم از نظر جسمی برگردیم .... باید در روز 6ساعت فقط ورزش کنیم !!!!!!
    بدبختی اینه که علم هر روز داره پیشرفت می کنه و هر روز چیزهای عجیب تری می فهمیم ... مثلا علم امروز ما هم داره به اون مرحله می رسه که بتونه جابجایی رو خیلی سریع انجم بده ... من خودم چند روزیه که فهمیدم تلپورت هم شدنیه ... اما من خودم مهم ترین علت وجود موجودات هوشمندی اینچنینی رو درصد فوق العاده کم وجودشون می دونم . و همین درصد فوق العاده کم هم با این تفکر که اینها چطور ما رو پیدا کردن ( تو این جهان به این بزرگی ) دیگه هیچی می شه ... تنها چیزی که وجود و دسترسی اونها رو ممکن می کنه شانس فوق العاده ای هست که ممکن هست وجود داشته باشه . شاید این شانس 0.00001 ٪ باشه . واقعا سخته که شما اینهمه دلیل علمی و آمار و ارقام رو ول کنی بعد بچسبی به همین یه مثقال شانس ... برای من قبل از اینکه تکنولوژی شون برام عجیب باشه این عجیبه که چطور تونستن ما رو پیدا کنن !!! ... چون ما هم تقریبا تا کمتر از 100 سال دیگه به همین تکنولوژی رویایی می رسیم ... موفق باشید .

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

اين كه چهر تا نظريه هست.
    ببخشید اشتباه چاپی بود

طبق نظريه داروين انسان تكامل يافته گروهي از ميمون هاست كه البته ما اينو قبول نداريم
    مطلبي بعدي طبق تحقيقات من و با رجوع به قرآن به اين مسئله پي بردم كه:
    1- در قرآن تمامي جانوران البته به جزئ گياهان سير تكاملي كه امروزه براي جانوران افت شده است پيموده اند به جز انسان كه در آيه كه فرشتكان به خلقت آدم اعتراض مي كنند خداوند به آن ها مي فرمايد كه اين با انسان فرق دارد و اسم ان آدم است .
    نظر من در این باره اینکه آدم هم یک نوع انسانه
    به خاطر اینکه اگه اون از نوع انسان نبود یا از انسان بالاتر بود خوب اشرف مخلوقات اون میشد نه انسان!

به نظر من اين نظريه مردود چون اگر چنين انسان هايي بوده باشن حداقل يايد اثري نشاني چيزي ازشون باه ودر ضمن در قرآن همين انسان وجود روي زمين اشرف مخلوقات پس اين نميتونه باشه.

خوب همین یوفو ها که میبینی میتونه از نشانه هاش باشه.
    در قران انسان رو خدا اشرفمخلوقات دانسته ولی نگفته که کدوم انسان!
    در مورد دمیدن روح خدا به انسان نظریه های جدیدی مطرح شده.
    مگر خدا وجودی یکپارچه و جدایی ناپزیر نیست
    پس چه جور از وجود خودش در انسان دمیده

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

لطفآ نظرتون رو بگید
    متاسفانه نمی شه هیچ کدوم رو باور کرد ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •