تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 312 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 3117

نام تاپيک: اسرار ماوراء

اگه نباشه جاش خالی می مونه Soshiant's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    روی شونه راستت

پيش فرض

Alireza_Shafaei_PCworld دستت درد نکنه اینقدر به فکر مایی :shock:
    نا امیدم کردی :mrgreen:
    ثانیا من اینقد نوشتم شما هم که ادعای علاقه داری این قدر خوندی اخرشم گفتی از خودت بدت اومد :shock:
    من این قدر نوشتم که بگم فقط باید از خودتون خوشتون بیاد :mrgreen:
    Ali_k جان من شروط خودمو گفتم
    تا حدی ادامه میدم بعدش اگر کسی نبود که بره مطالعه کنه منم تعطیل میکنم :?

تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    روی شونه راستت

پيش فرض

روش های از بین بردن انرژی سنگین :
    انرژی درمانی
    تماس با موادی که انرژی سنگین جزب میکنند
    تماس مستقیم با زمین
    ذکر و دعا
    افکار مثبت
    ورزش
    و...........
    تماس با موادی که انرژی سنگین جذب میکنند:
    بهترین این مواد چوب – خاک و اب هستند
    برای اینکه کمتر از محیط انرژی سنگین بگیرید بهتره که همیشه یک گردن بند گلی یا چوبی به گردن بندازید و یک دست بند گلی یا چوبی به دست چپ ببندید چون انرژی بیشتر به وسیله دست چپ وارد و به وسیله دست راست خارج میشه
    اگر گردن بند و یا دست بند هم ندارید میتونید از تسبیح گلی یا چوبی استفاده کنید ولی نباید فراموش کنید که وقتی میخوابید باید اون هارو در بیارید و در تماس مستقیم با زمین قرار بدید تا انرژی سنگین از اون ها به زمین منتقل بشه اگر در طبقه همکف زندگی نمیکنید باید اون هارو به دیواری که روی ستون متصل به زمین قرار داره بزارید تا انرژی سنگین اون خارج بشه
    موقع خواب اگر اون هارو از خودتون جدا نکنید انرژی سنگین از اون ها وارد بدن شما میشه
    مورد بعدی اب هست
    تامیتونید حمام کنید و به شنا برید غسل کردن هم جای خود داره که بسیار موثرتر هست

چاکرای 5 و نیروی کلام:
    کلام از نظر معنوی نیروی بسیار قدرت مند هست و میتونه تقدیرو عوض کنه که خودش بحث گسترده ای هست می خام در مورد قدرت اون از نظر متافیزیکی بگم
    همون طور که گفتم چاکرای 5 روی گلو قرار داره و یکی از وضایف اون انرژی دادن به کلام ماست هرچه که این چاکرا قوی تر باشه نیروی بیشتری برای تاثیر گذاری بر افراد و حتی تقدیر داره
    اوراد و اذکار چه خوب و معنوی وچه اذکار جادوگران و اوراد شیطانی همگی طوری ساخته شدند که میتونند انرژی مثبت و یا منفی زیادی به وجود بیارند
    حتی خواننده ها میتونند تاثیر زیادی بذارن حتی شاید شنیده باشید که اکثر طرفداران یک خواننده افسردگی میگیرند و یا معتاد میشوند و یا ....
    این نشان دهنده نیروی شیطانی هست که در صدای اون هاست
    مطمینا شنیدید که میگن قران و نمازو باید با تلفظ صحیح عربی خوند شاید با خودتون گفته باشید این حرف ها چرته مهم اینه که ادم دلش با خدا باشه
    درسته که ادم باید دلش با خدا باشه ولی این حرف ها چرت نیست اگر قرانو درست نخونید درسته که خیلی خوبه ولی انرژی مثبت بسیار زیادیو که باید به دست می اوردید به دست نیاوردید
    اگر قرانو صحیح تلفظ کنید نیروی عظیمی ازاد میشه که تاثیر مثبتی بر روان و تقدیر شما داره
    :mrgreen:

تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    روی شونه راستت

پيش فرض

روش های از بین بردن انرژی سنگین :
    انرژی درمانی
    تماس با موادی که انرژی سنگین جزب میکنند
    تماس مستقیم با زمین
    ذکر و دعا
    افکار مثبت
    ورزش
    و...........
    تماس با موادی که انرژی سنگین جذب میکنند:
    بهترین این مواد چوب – خاک و اب هستند
    برای اینکه کمتر از محیط انرژی سنگین بگیرید بهتره که همیشه یک گردن بند گلی یا چوبی به گردن بندازید و یک دست بند گلی یا چوبی به دست چپ ببندید چون انرژی بیشتر به وسیله دست چپ وارد و به وسیله دست راست خارج میشه
    اگر گردن بند و یا دست بند هم ندارید میتونید از تسبیح گلی یا چوبی استفاده کنید ولی نباید فراموش کنید که وقتی میخوابید باید اون هارو در بیارید و در تماس مستقیم با زمین قرار بدید تا انرژی سنگین از اون ها به زمین منتقل بشه اگر در طبقه همکف زندگی نمیکنید باید اون هارو به دیواری که روی ستون متصل به زمین قرار داره بزارید تا انرژی سنگین اون خارج بشه
    موقع خواب اگر اون هارو از خودتون جدا نکنید انرژی سنگین از اون ها وارد بدن شما میشه
    مورد بعدی اب هست
    تامیتونید حمام کنید و به شنا برید غسل کردن هم جای خود داره که بسیار موثرتر هست

چاکرای 5 و نیروی کلام:
    کلام از نظر معنوی نیروی بسیار قدرت مند هست و میتونه تقدیرو عوض کنه که خودش بحث گسترده ای هست می خام در مورد قدرت اون از نظر متافیزیکی بگم
    همون طور که گفتم چاکرای 5 روی گلو قرار داره و یکی از وضایف اون انرژی دادن به کلام ماست هرچه که این چاکرا قوی تر باشه نیروی بیشتری برای تاثیر گذاری بر افراد و حتی تقدیر داره
    اوراد و اذکار چه خوب و معنوی وچه اذکار جادوگران و اوراد شیطانی همگی طوری ساخته شدند که میتونند انرژی مثبت و یا منفی زیادی به وجود بیارند
    حتی خواننده ها میتونند تاثیر زیادی بذارن حتی شاید شنیده باشید که اکثر طرفداران یک خواننده افسردگی میگیرند و یا معتاد میشوند و یا ....
    این نشان دهنده نیروی شیطانی هست که در صدای اون هاست
    مطمینا شنیدید که میگن قران و نمازو باید با تلفظ صحیح عربی خوند شاید با خودتون گفته باشید این حرف ها چرته مهم اینه که ادم دلش با خدا باشه
    درسته که ادم باید دلش با خدا باشه ولی این حرف ها چرت نیست اگر قرانو درست نخونید درسته که خیلی خوبه ولی انرژی مثبت بسیار زیادیو که باید به دست می اوردید به دست نیاوردید
    اگر قرانو صحیح تلفظ کنید نیروی عظیمی ازاد میشه که تاثیر مثبتی بر روان و تقدیر شما داره
    :mrgreen:

آخر فروم باز Alireza_Shafaei_PCworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من که نمیتونم واقعیت را پنهان کنم

تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    روی شونه راستت

پيش فرض

Alireza_Shafaei_PCworld جان واقعیتو پنهان نکن تغییرش بده

Banned EhsanHF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    Fairyland

پيش فرض

راستی . من یک سوال داشتم . هر چند شاید مسخره و یا عجیب باشه . ولی چون نمیدونم میپرسم .
    من هر وقت که یک جسمی داره به وسط پیشانیم نزدیک میشه ( چه اون رو ببینم و یا نبینم ) و در حالی که اصلا هیچ برخوردی بین من و جسم برقرار نمیشه یک سر درد عجیبی میگیرم . به طوری که بعضی وقتها به قدری درد میگیره که دیوونه میشم !
    حالا به نظر شما علتش چی میتونه باشه ؟ یعنی دلیل علمی داره یا نه ؟
    مرسی و ممنون از آموزشهاتون .

تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    روی شونه راستت

پيش فرض

اگر بدون اینکه بفهمی هم احساسش کنی که خیلی خوبه
    حتما روی حس ششمت کار کن زود به نتیجه میرسی
    ولی قبلش چند موردو بگو ببینم چطوری نمیدونستی چیزی به وست پیشونیت نزدیک میشه :?:
    باز هم امتحان کن از یک دوست هم بخواه که وقتی چشمات بسته هست اجسام مختلفی به پیشونیت نزدیک بکنه ببین احساست فرق میکنه یا نه
    البته توی تاریکی باشی که از روی نور متوجه دور یا نزدیک شدنش نشی :mrgreen:

Banned EhsanHF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    Fairyland

پيش فرض

در جواب باید بگم که بعضی وقتها که بدون اینکه بدونم اینجوری میشه . یعنی ناخودآگاه و بدون اینکه هشدار قبلی داشته باشم . ولی وقتی اینجوری میشم مطمئن میشم که الان یک چیزی میخوره توی سرم !
    یک بار هم به داداش کوچیکم گفتم که همین کار رو با من انجام بده ( با چشمان کاملا بسته (( مثل اسم فیلمهای هالیوودی شد !)))
    و نتیجه میداد !
    از اینکه به سوالم جواب دادی ممنونم .

حـــــرفـه ای Arashi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    FAR FAR AWAY

پيش فرض

من هم اينطوري ام ولي نه به اون شدت كه شما ميگيد :arrow: :arrow:

در ضمن احسان جان . آقا اميد چند تا WallPaper از بازي Halo 2 گذاشته :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    حالشو ببر )

Banned EhsanHF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    Fairyland

پيش فرض

ایییییییییییییییییییییییی یییییییییییول آرش جان !
    در ضمن HOLY جان . ما هنوز منتظر هستیم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •