تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 16 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 156

نام تاپيک: پرندگان

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

به صورت عمده میخواهید نگهداری کنید یا نه همینجوری چند تا برای خانه؟
    غذا تقریبا همه چیز میخورند.سبزیجات.نان و...
    فقط حتما باید یه جا برای اب تنی داشته باشند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من یکیشو خریدم .نه همون چنتا برای خانه .اما از آب میترسه.فعلا که پر و بال نداره
    اینم عکسش:

البته یه قهوه ای رنگشم داشتم که زود مرد

3. 3 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

اخیییی چه نازه
    یه ذره بزرگتر بشه (احتمالا تا 10 روز دیگه) عاشق اب میشه
    کلا غذایی که به اردک میدید نمک و روغن نداشته باشه
    برنج سفید نرم و نون با اب قاطی کنید نرم نرم بشه
    یا میتونید غذای جوجه بگیرید با اب قاطی کنید مثل خمیر بشه بهش بدید
    من به جوجه هام شیر خشک بدون لاکتوز هم میدادم...البته گران تمام میشه...
    یه ذره بزرگترشد سبزی هم بهش بده

5. 2 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ممنون
    راستی منبعی هست که در مورد هوش اردک ها و ... مطالبی ارائه داده باشه؟ هوش اینا در چه حدی هست؟

داره خودمونی میشه emad_hs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

ممنون
    راستی منبعی هست که در مورد هوش اردک ها و ... مطالبی ارائه داده باشه؟ هوش اینا در چه حدی هست؟
    داداش من چند ساله که اردک دارم و چون حیاطمون بزرگه نگه میدارم
    از مرغ با هوش تر هستند و بینایی قوی تری دارند مثلا مرغ در شب دیگه کور میشه ولی اردک نه
    ضمنا پر های بسیار نرمی دارند مخصوصا در ناحیه گردن البته وقتی قشنگ بزرگ شدند و از این که میگید یکیش مرده تعجب مبکنم چون اردک چیزی به نام مردن وجود نداره و در مقابل بیماری های خیلی مقاومه وقتی کوچیک هستند زیاد اصرار نداشته با که بره تو آب .
    بعد برای تشخیص نر و ماده - در نر دم اردک نر فر وجود داره ولی اردک ماده صافه دمش -صدای نر مثل مثل اره کردن چوب با اره هست خرش خرش صدا میکنه خیلی باحاله ولی ماد قد قد داره و گوش خراشه.
    بعد نرش هم خیلی غیرتیه کلا موجود فوقالعاده تمیزیه هیچوقت تو آب گل یا کثیف خودشو نمیشوره فقط در آب روان مثل رودخانه و آب تمیز
    عاشق گوجه اگر گوجه ببینه دیوانه میشه
    این ها تجربه خودم بود از نگه داری اردک

8. 4 کاربر از emad_hs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ممنون
    نسبت به مرغ باهوشتره و صاحبشو تشخیص میده و میره به طرفش در حالی که ممکنه از همه فرار کنه. من یکی داشتم چند سال پیش مرد و تا آخرین لحظه مرگش منو میشناخت و همه جا همرام میومد.... در تایید حرف دوست قبلی باید بگم اگه گوجه ببینه تا حد ترکیدن با ولع تمام میخوره!

10. این کاربر از toolhelp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Amin-Nasim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Kerman

پيش فرض

داداش من چند ساله که اردک دارم و چون حیاطمون بزرگه نگه میدارم
    از مرغ با هوش تر هستند و بینایی قوی تری دارند مثلا مرغ در شب دیگه کور میشه ولی اردک نه
    ضمنا پر های بسیار نرمی دارند مخصوصا در ناحیه گردن البته وقتی قشنگ بزرگ شدند و از این که میگید یکیش مرده تعجب مبکنم چون اردک چیزی به نام مردن وجود نداره و در مقابل بیماری های خیلی مقاومه وقتی کوچیک هستند زیاد اصرار نداشته با که بره تو آب .
    بعد برای تشخیص نر و ماده - در نر دم اردک نر فر وجود داره ولی اردک ماده صافه دمش -صدای نر مثل مثل اره کردن چوب با اره هست خرش خرش صدا میکنه خیلی باحاله ولی ماد قد قد داره و گوش خراشه.
    بعد نرش هم خیلی غیرتیه کلا موجود فوقالعاده تمیزیه هیچوقت تو آب گل یا کثیف خودشو نمیشوره فقط در آب روان مثل رودخانه و آب تمیز
    عاشق گوجه اگر گوجه ببینه دیوانه میشه
    این ها تجربه خودم بود از نگه داری اردک
    خودش تمیزه ، همیشه پرهاشو تمیز میکنه
    ولی اطرافش کجاش تمیزه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
    یه مدت اردک داشتم هر چی مگس تو محله بود اومده بودن خونه ما

12. 2 کاربر از Amin-Nasim بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه emad_hs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

خودش تمیزه ، همیشه پرهاشو تمیز میکنه
    ولی اطرافش کجاش تمیزه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
    یه مدت اردک داشتم هر چی مگس تو محله بود اومده بودن خونه ما
    درسته اطرافش رو کثیف میکنه ولی وقتی جاش کوچیک باشه همینه دیگه
    من شخصا خیلی دوست دارم قو سفید داشته بام ولی چه کنیم که رو به انقراض هستش و پیدا نمیشه
    یک چیز دیگه در مورد اردک
    برای حمله کردن یک کار خیلی جالب و خنده دار میکنه مثلا اگر یک مرغ بهش نزدیک بشه گردنش شروع به لرزیدن میکنه و مثل فنر جمع میشه و بعد پرتاب میکنه طرف یارو خیلی باحاله و کلا هیچ آسیبی هم نمیزنه مرغه همونجا ایست میکنه تا بهش بخوره زمانی که بگیری خیلی دوست داره خودشو تو آستینت جا بده یا سرش رو ببره داخل پیراهنت تا دیده نشه

14. 5 کاربر از emad_hs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ممنون دوستان
    واقعا موجود بسیار دوست داشتنی هستش . متاسفانه راه رفتن روی کاشی حیاط به کف پاش صدمه زده .امروز متوجه شدم داره میلنگه و اکثرا پای چپشو بالا نگه میداره .بعد دیدم کف پاش بدجور ورم کرده و خیلیم داغ بود. به نظرتون میشه کاریش کرد یا خودش درست میشه؟

16. 4 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت محمـدمهدی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

ممنون دوستان
    واقعا موجود بسیار دوست داشتنی هستش . متاسفانه راه رفتن روی کاشی حیاط به کف پاش صدمه زده .امروز متوجه شدم داره میلنگه و اکثرا پای چپشو بالا نگه میداره .بعد دیدم کف پاش بدجور ورم کرده و خیلیم داغ بود. به نظرتون میشه کاریش کرد یا خودش درست میشه؟
    من خودم تا حالا چند بار اردک خریدم ... بزرگ که شده بخاطر کثیفی زیاد دادم به این و اون ...
    اردک تا وقتی کوچیک هست خیلی ظریفه... ممکنه آسیب ببینه شما باید سعی کنید تا مدتی مثلا 15 تا 20 روز خیلی مراقبش باشید تا از دست گربه و ... هم در امان باشه .
    اما وقتی بزرگ میشه قوی میشه میخواد خود آدم رو هم بخوره همون اردکی که تا 20 روز پیش باید براش نون رو ریز ریز میکردی یا لقمه اندازه دهنش میدادیش وقتی بزرگ میشه چیزی که نمیخوره آدمه فقط بدی که داره اینه که خیلی کثیف کاری میکنه مثل مرغ هم نیست که ساعتی یه بار باشه.
    به اصطلاح یه سره هست از این ور میخوره از اون ور میده بیرون ... مثلا داره راه میره حین راه رفتن خیلی شیک یه لحظه می ایسته و کارش رو میکنه .

18. 4 کاربر از محمـدمهدی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •