تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: نصب سخت افزاری Dvd رایتر.

آخر فروم باز gogole magole's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    aHvaz city

پيش فرض

اقا من یه رایتر تازگیا خریدم بلد نیستم نصب کنم کی میتونه کمکم کنه؟؟
    منم همین مشکلو درم
    یه چیزای از عکس ها فهمیدم ولی وقتی وصل میکنم رایتر سیرو نمیخونه میشه بگی از چیه؟
    نکنه رایتر خرابه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه dkhx2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    جنوبی ترین نقطه استان فارس

پيش فرض

ببينيد شما مي تونيد راههاي مختلفي رو امتحان كنيد مثلا اگه رايتر شما مستر بوده و سي دي رام اسلاو
    حالا برعكسش كنيد يعني جاي اونا رو عوض كنيد اول سي دي رام باشه و بعد رايتر(يعني سي دي رام مستر باشه و رايتر هم اسلاو)
    ببينيد اينكه شما ميگيد سي دي رو نمي خونه با اينكه اصلا سيستم رايتر رو بشناسه خيلي فرق مي كنه ممكنه سيستم ررايتر شما رو بشناسه ولي رايتر شما نتونه سي دي رو بخونه اگه توي ستاپ رايتر رو نمي شناخت كار زير رو انجام بديد
    كابلتون رو چك كنيد ببينيد اصلا كابل شما سالمه يا نه براي تست كابل هم يه بار سر كابل رو به سي دي رام وصل كنيد و اگه كار كرد بفهميد كه مستر كابل سالمه و يه بار هم به فيش دومي وصل كنيد يعني اسلاو اگه اون هم كار كرد بدونيد كه كابل شما هيچ مشكلي نداره

خب اگه مرحله ي بالا درست انجام شده يعني كابل شما سالم بوده رايتر رو با يه كابل تنها به مادربرد وصل كنيد و سي دي رام رو هم بزاريد مستر و هاردتون رو بزاريد اسلاو
    يا حق

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض مشکل dvd rw sony

dvd رایتر cd را باز میکند ولی dvd را نمیشناسد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

14 سوال در مورد سکندری اسلاو

سلام
    اول از راهنمایی شما dkhx2000 برای نصب دی وی دی رایتر مچکرم خیلی مفید بود من اول دی وی دی ام را روی سکندری اسلاو نصب کردم ولی شناخته نشد بعد به جای سی دی رامم پرایمری اسلاو نصب کردم شناخته شد ولی حالا که سی دی رامم را در پورت سکندری اسلاو گذاشتم نصب نیست در ضمن من تمام 4 پورت ide ام پر ومادر بردم پورت سا تا ندارد شما می دانید مشکل از چی هست در ضمن من برق دی وی دی رایترم با برق هاردم وفلاپی یکی مشکلی برای هاردم پیش نمی یاد .
    Last edited by bahar64; 12-09-2007 at 08:20.

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

11

سلام
    اول از راهنمایی شما dkhx2000 برای نصب دی وی دی رایتر مچکرم خیلی مفید بود من اول دی وی دی ام را روی سکندری اسلاو نصب کردم ولی شناخته نشد بعد به جای سی دی رامم پرایمری اسلاو نصب کردم شناخته شد ولی حالا که سی دی رامم را در پورت سکندری اسلاو گذاشتم نصب نیست در ضمن من تمام 4 پورت ide ام پر ومادر بردم پورت سا تا ندارد شما می دانید مشکل از چی هست در ضمن من برق دی وی دی رایترم با برق هاردم وفلاپی یکی مشکلی برای هاردم پیش نمی یاد .

ببین این به دردت میخوره

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال eng2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    توی π30 world

پيش فرض چطور می تونم 3 درایو را به مادربرد بشناسونم؟

1)چطور می تونم 3 درایو را به مادربرد بشناسونم؟

من یک سی دی رای تر + یک دی وی دی رام + یک دی وی دی رایتر دارم
    مادر بردم هم 2تا ide داره و هاردم هم ساتا هست

2) ایا کابل صدا که پشت دی وی دی درایو ها و مادر برد می خورن فقط برای گوش کردن به موزیک در حالت خاموش بودن کامپیوتر هست؟نصبش جهت خاصی داره؟
    Last edited by eng2006; 21-09-2007 at 11:09.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

با تشکر از توضیحات مفیدتون. من یک سوال داشتم. می خواستم بدونم اينکه بعضى ها ميگن و خودتون هم اشاره کرديد که بهتره هارد را به پورت ide 1 يا sata1 متصل کنيم و دى وى دى رام به ide2 يا sata2 حالا اگه برعکس عمل کنيم يعنى مثلا هارد را به sata2 يا ide2 متصل کنيم آيا مشکلى پيش مياد ؟ و اگه مشکلى پيش نمياد پس چرا ميگن بهتره به اين پورت وصل بشه ؟فقط لطفا زودتر جواب بديد چون عجله دارم.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با تشکر از توضیحات مفیدتون. من یک سوال داشتم. می خواستم بدونم اينکه بعضى ها ميگن و خودتون هم اشاره کرديد که بهتره هارد را به پورت ide 1 يا sata1 متصل کنيم و دى وى دى رام به ide2 يا sata2 حالا اگه برعکس عمل کنيم يعنى مثلا هارد را به sata2 يا ide2 متصل کنيم آيا مشکلى پيش مياد ؟ و اگه مشکلى پيش نمياد پس چرا ميگن بهتره به اين پورت وصل بشه ؟فقط لطفا زودتر جواب بديد چون عجله دارم.
    هيچ ضرورت و اجباري نيست كه هارد ديسك را به اولين پورت SATA يا IDE متصل كنيد ؛ ميتوانيد به پورتهاي دوم هم متصل كنيد و مشكلي هم پيش نمياد . البته در مورد IDE اگر به دومين پورت IDE متصل ميكنيد جامپر هم بايد در حالت Slave باشد .

در آغاز فعالیت Saeedhgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

اقا جون هر کی میپرستید کمکم کنید من همین مشکل اتصال دی وی دی رایتر رو دارم خروجی پشتش هم از نوع ide هست و هر کاری هم میکنم این کلا غیر فعاله یعنی هیچ جوره عمل نمیکنه کابل های پاور رو هزاران بار عوض کردم ولی به نتیجه نرسیدم

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •