تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 63 از 66 اولاول ... 13535960616263646566 آخرآخر
نمايش نتايج 621 به 630 از 657

نام تاپيک: بخش پرسش و پاسخ گوشیهای سامسونگ

آخر فروم باز robert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    گوشی نوت 3 موقعی که زنگ میخوره بطور خودکار وصل میشه و پاسخگوئی میکنه...انگار من گوشی رو برداشته ام...!! چیکار کنم زنگ بخوره ولی خود به خود جواب نده..؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام دوستان

یه گوشی سامسونگ گالکسی S duos دارم که قبلا از اینترنت لپتاپ بصورت وایرلس استفاده میکردم
    اینترنت لپ تاپ رو با نرم افزار connectify با وایرلس شِیر میکردم و رو گوشی استفاده میکردم

ولی الان ویندوز 8 نصب کردم (قبلا ویندوز7 بود) به همین دلیل دیگه این نرم افزار جواب نمیده! حتی بقیه نرم افزر ها از جمله my public wifi و virtual router رو هم تست کردم ولی جواب نداد! با کابل هم که گوشی رو به لپ تاپ وصل میکنم فقط میشه فیلم و عکس انتقال داد (نرم افزار kies)

حالا راه حل این مشکل چیه؟ اینترنت لپتاپ شبکه هست که میخوام برای گوشی بصورت وایرلس استفاده کنم یا گوشی رو با کابل به لپتاپ وصل کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید
    پیشاپیش ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شهر خورشید

پيش فرض

سلام.بعد از روت کردن گلکسی اس 5 دیگه screen mirroring کار نمیکنه و میگه hardware issuse .ممکنه از روت کردن باشه یا دلیلش چیز دیگه ایه؟با نرم افزار دیگه نمیشه اینکارو کرد؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تبریز، شهر اولین ها

پيش فرض

دوستان من قراره امروز نوت 3 بگیرم.

گارانتی سامتل را حدود 40 تومن ارزونتر از مایکروتل پیدا کردم، میدونم هر دو نماینده سامسونگ هستند ولی تفاوتش اینه که مایکروتل دو مرکز خدمات داره تبریز ولی سامتل نداره و میگه اگه مکلی باشه باید پست کنی تهران.

به نظرتون کدوم ارزش داره، 40 تومن بیشتر مایکروتل و یا فرقی نمیکنه.

فقط اگه دوستان بتونن زودتر جواب بدن ممنون میشم چون چند ساعت بعد میرم بگیرم (ظهر داشتم تحقیق میکردم)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام دوستان

یه گوشی سامسونگ گالکسی S duos دارم که قبلا از اینترنت لپتاپ بصورت وایرلس استفاده میکردم
    اینترنت لپ تاپ رو با نرم افزار connectify با وایرلس شِیر میکردم و رو گوشی استفاده میکردم

ولی الان ویندوز 8 نصب کردم (قبلا ویندوز7 بود) به همین دلیل دیگه این نرم افزار جواب نمیده! حتی بقیه نرم افزر ها از جمله my public wifi و virtual router رو هم تست کردم ولی جواب نداد! با کابل هم که گوشی رو به لپ تاپ وصل میکنم فقط میشه فیلم و عکس انتقال داد (نرم افزار kies)

حالا راه حل این مشکل چیه؟ اینترنت لپتاپ شبکه هست که میخوام برای گوشی بصورت وایرلس استفاده کنم یا گوشی رو با کابل به لپتاپ وصل کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید
    پیشاپیش ممنون
    هیچکس نمیدونه؟؟؟

داره خودمونی میشه lmbr20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    K U R D I S T A N

پيش فرض

سلام
    گوشی نوت 3 موقعی که زنگ میخوره بطور خودکار وصل میشه و پاسخگوئی میکنه...انگار من گوشی رو برداشته ام...!! چیکار کنم زنگ بخوره ولی خود به خود جواب نده..؟؟
    سلام
    در لین قسمت : setting > call> Accessory settings> تیک گزینه Automatic Answering رو بردارید .

داره خودمونی میشه lmbr20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    K U R D I S T A N

8. این کاربر از lmbr20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه brothers000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran, Iran

پيش فرض

چند وقت پیش بطور ناگهانی محتویات فولدر کمرا از گوشی Ace 3 و تبلت Tab 3 (هشت اینچ) پاک شدن !
    حالا نمیدونم علت اینکه تقریبا هر دو همزمان پاک شدن چی بوده ! (خودم احتمال میدم وجود یک برنامه مشترک در دو دستگاه باعث ایجاد اختلال و در نهایت هم منجر به پاک شدن محتویات فولدر کمرا هر دو دستگاه شده)
    نظر سایر دوستان چیه ؟
    ضمنا راه حلی برای برگرداندن محتویات پاک شده وجود داره ؟ (چون شامل عکس ها و ویدئو هایی بوده که با خود دستگاها گرفته شده بوده)
    برای ریکاوری چه برنامه ای رو پیشنهاد میدید که بیشترین مقدار فایل های از دست رفته رو برگردونه ؟ (برنامه اندروید کار ساز تره یا کامپیوتر و اتصال دستگاا به کامپیوتر ؟)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

درود.
    پدرم یک گوشی قدیمی سامسونگ دارد ولی یک ایرادی دارد که sms های شخصی گاهی نمیرسد و sms های شرکتی مثل تبلیغات و یا sms های بانکی نصفه و شکسته میرسد.
    آیا می دانید راه حل درست شدن این مشکل چیست؟
    با سپاس.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام
    گوشی اس 3 خود به خود خاموش میشه و روی صفحه مشکی که گوشی میخواد روشن بشه میمونه و دوباره همون صفحه میاد ومیره که اسم گوشی ومدلش رو زده با کلنجار رفتن به هر حال گاهی اوقات روشن میشه.2ماه پیش اینجوری شد ریست فکتوری کردم درست شد تا چند روز پیش که اینجوری شد دوباره دوبار هم ریست کردم اما جواب نداد.خیلی ممنون میشم که راهنماییم کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •