تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 66 اولاول ... 34349505152535455565763 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 657

نام تاپيک: بخش پرسش و پاسخ گوشیهای سامسونگ

نویسنده و کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل GOLDFINCH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    Slightly Ahead

پيش فرض

سلام دوستان

شنیده بودم گوشی های سامسونگ، بعد یه مدت رنگ سفید صفحه نمایشاشون، مایل به زرد میشه.
    آیا حقیقت داره؟

چون می خواستم یه گوشی سامسونگ بخرم، می خواستم ببینم تا چقدر محسوسه.

باتشکر

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

دوستان
    Samsung Galexy s III 4G چه مزیتی بر مدل 3G دارد؟
    مدل 4G می تونه با شبکه ارتباطی LTE کار کنه...همون اینترنت پر سرعت روی سیمکارت موبایل که خوشبختانه ما نداریم! برای تو ایران زیاد کاربردی نیست. ولی اگه می خواین s3 بخرید مدل i9305 که همین مدل 4G هست، یه مزیت خیلی مهم داره و اینکه رمش 2 گیگ هست... در صورتی که مدل i9300 رم1 گیگ داره که دیگه الان رم کمی محسوب میشه. الان گزینه های بهتری از s3 هست ولی اگه خواستید بخرید رم 2 گیگ رو در نظر داشته باشید.

سلام دوستان

شنیده بودم گوشی های سامسونگ، بعد یه مدت رنگ سفید صفحه نمایشاشون، مایل به زرد میشه.
    آیا حقیقت داره؟

چون می خواستم یه گوشی سامسونگ بخرم، می خواستم ببینم تا چقدر محسوسه.

باتشکر
    ببینید کلا پنل های سوپر آمولد سامسونگ، در نمایش رنگ سفید کمی ضعیف هستن( تو گوشی های جدید خیلی کم شده این موضوع). رنگ سفید با هاله ای از زرد همراهه....عوضش مشکی رو کاملا بی نقص و صد درصد مشکی نشون میده(کنتراست بینهایت).
    اینکه بعد از مدتی هم ممکنه دچار ته رنگ زرد بشه درسته. من خودم رو گلکسی اس که داشتم بعد 2 سال این هاله به وجود اومد...یه گوشه صفحه. یه اس 2 هم دوستم داشت همین شد. شاید این ایراد تو اس 3 و 4 نباشه، نمی دونم. ولی فکر کنم جزو خاصیت آمولد ها باشه.

3. این کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام بچه ها.

یکی از دوستان من الان زنگ زده و میگه گوشی گالاکسی گرند i9082 که خریده بوده خورده زمین و LCD گوشی یه خط طولی روش افتاده. الان ظاهرا چند تا تعمیرکار هم برده بود و یکی بهش گفته بود که تاچ و ال سی دی هر دو باید عوض بشن و اون یکی گفته بود که میشه فقط تاچش رو عوض کرد. یه سری قیمت های وحشتناک از 250 تومن تا 500 تومن هم بهش داده بودند برای تعمیر. خلاصه مونده بود که چی کار کنه و گوشی رو پیش کی ببره، که هم بلد باشه چی کار کنه و هم اخلاق داشته باشه و بیخود و بی جهت هزینه اضافی پیاده نکنه ایشون رو.

شما توصیه خاصی دارید؟ تعمیرکار مناسب می تونید معرفی کنید که هم سواد و اطلاعات خوبی راجع به گوشی های سامسونگ داشته باشه و هم آدم درستی باشه؟

ممنون.

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

دوست عزیز تا جایی که من میدونم اینا تاچ و ال سی دی شون با همه. اگه 250 گفته خوبه! به شرطی اینکه تاچ و ال سی دی و اون کل پنل رو عوض کنه.
    میشه فقط تاچ و ال سی دی رو عوض کرد و چسبوند به لبه پنل..ولی تمیز در نمیاد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

با سلام به دوستان من اخیرا یک گوشی مدل samsung galaxy star s5282 خریدم که متاسفانه هرکار می کنم اینترنتش فعال نمیشه مشکل این گوشی ها چیه ؟ اینترنت gprs همراه اول رو سیمکارت فعال کردم. حتی تنظیمات دستی اون رو هم انجام دادم (یعنی از روی یک سایتی دیده بودم) ولی باز هم تغییری درش حاصل نشد و اون علامت E که مربوط به اینترنت هست ظاهر نشد واقعا باید چه کار کرد؟
    Last edited by farshchian2090; 25-02-2014 at 08:03.

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

با سلام به دوستان من اخیرا یک گوشی مدل samsung galaxy star s5282 خریدم که متاسفانه هرکار می کنم اینترنتش فعال نمیشه مشکل این گوشی ها چیه ؟ اینترنت gprs همراه اول رو سیمکارت فعال کردم. حتی تنظیمات دستی اون رو هم انجام دادم (یعنی از روی یک سایتی دیده بودم) ولی باز هم تغییری درش حاصل نشد و اون علامت E که مربوط به اینترنت هست ظاهر نشد واقعا باید چه کار کرد؟
    من این مشکل رو تو بعضی رام ها داشتم. هر کاری کردم فعال نشد...ولی بعدش همون رام رو فکتوری ریست کردم، یا یه رام دیگه نصب کردم مشکل حل شد. شما هم امتحان کن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام دوستان.میشه اموزش تصویری صبت نام توی گوگل بلی رو بزارید؟و چه ابزاری لازمه واسه صبت نام و ورود.samsung gts 7562

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام دوستان.میشه اموزش تصویری صبت نام توی گوگل بلی رو بزارید؟و چه ابزاری لازمه واسه صبت نام و ورود.samsung gts 7562
    ثبت نام خاصی نداره. همون اکانت گوگل کافیه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    Last edited by majid1986f; 27-02-2014 at 20:56.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام به همه دوستان.من به یه مشکلی برخورد کردم خواهشا کمک کنید تا درستش کنم.نمیدونم به گوشیم چی شده دیروز خود به خود خاموش شد وقتی روشنش کردم دیدم یه کادر مستطیلی روی صفحه اصلی (touchwiz) میاره که به رنگ زرد اطلاعات مربوط به گوشیرو داخلش نوشته.بعد دیدم آنتن و imei هم کلا رفته.از فایل efs هم بکاپ ندارم.ورژن اندروید هم به 4.0.4 و 4.1.2 و 4.2.2 دانگرید کردم ولی بازم نشد.2,3 تا ورژن متفاوت 4.3 روش فلش زدم ولی متاسفانه نه imei و نه آنتن برگشت و نه اون کادر مستطیلی از صفحه میره!!!حتی چندتا مودم و کرنل (Patched_I9300XXUGMK6_Kernel وPatched_BUUGMJ3_modem) هم بهش زدم ولی بازم نشد.موندم چیکارش کنم؟!!وقتی هم کلید پاور رو میگیرم صفحه مربوط به حالت پرواز یا ریستارت نمیاد مستقیم خاموش میشه,وقتی هم ریسیت فکتوری میزنم وقتی گوشی بالا میاد مستقیم به صفحه touchwiz میره دیگه اون تیکای مقدماتی و اینجور چیزارو نمیاره!!!!!من دقیقا باید چیکار کنم تا این مشکلم حل بشه؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •