تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 66 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 657

نام تاپيک: بخش پرسش و پاسخ گوشیهای سامسونگ

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

دوستان من یک چند تا سوال راجع به گوشی های samsung دارم

خواهشن از رو تعصب جواب ندید و من خودم تاحالا با samsung کار نکردم ولی چند تا مورد شنیدم که همه میگن و یک جورایی ارف شده میخواستم بدونم حقیقت داره یا نه

1 - میگن گوشی های samsung مثل مدل های u600 , u700 , u 900 , d900 , s7330 ,d840 ... و کلا گوشی های این برند نمیشه توشون صدای زنگ sms رو عوض کرد و خود default گوشی باید باشه . صحت داره ؟

2 - speaker این گوشی هایی که نام بردم چه جوریاس ؟ نمیخوام خیلی خفن باشه در حد 5700 نمیخوام هم خیلی ضعیف باشه . متوسط باشه و کم نیاره با صداهای بلند . چه جوریاس ؟ راسته که میگن این مدل ها بلندگو هاشون زیر قسمت earphone قرار داده شده ؟

3 - کیفیت lcd های سامسونگ چه جوریه ؟ شنیدم میگن از نظر سخت افزاری خیلی ضعیفه و زود خراب میشه

ممنون میشیم جواب بدین من دارم گوشی میگیرم از این برند این مدل ها مد نظرمه . اگه صادقانه جواب بدید ممنون میشیم .

اول اصلا نمیخواستم سمت این برند برم . ولی از وقتی تو سایت های مختلف دیدم که حتی داره تو سهام از nokia هم جلو میزنه و حتی تو فیلم ocean's thirteen بازیگر بزرگی مثل al pacino این طوری از این برند تمجید میکنه نظرم برگشت

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوست عزبز.من حدود 1ساله یو600 دارم وقبل از اون هم دی900 داشتم .در دی 900 همونطور که گفتی زنگ اس ام اس 4تا پیش فرض داشت که یکی از اونهارو میتونستی انتخاب کنی اما یو 600 اینطور نیست وهر زنگی با فرمت mp3 رو میتونی به جای زنگ اس ام اس قرار بدی.حالا چه برسه به مدلهای بالاتر مثل یو900.
    2.صدای گوشی رو صادقانه باید بگم بلند نیست ولی کیفیت صدا خوبه.من که تا حالا راضی بودم.البته باید بگم بلندی صدا تاثیر زیادی به کیفیت آهنگت هم داره.
    3.این یکی رو که اگه خود شرکت سامسونگ هم تاکید کنه که lcd کیفیت نداره من قبول ندارم.lcd فوق العاده است.توی دی900 که ال سی دی از نوع مایه بود وکیفیتش واقعا بی نظیر بود.اما همین یو 600 رو وقتی با گوشیهای 16میلیون رنگ نوکیا یا سونی مقایسه کردم .شاید 10%تفاوتش رو احساس کنی.از نظر رنگ واقعا کم نمیاره.تازه اینو بگم که من درجه روشنایی رو روی 2میزارم از 5تا.
    فقط بزار تنها مشکلی که آذارم میده بهت بگم.البته مدلهای بالاتر رو نمیدونم.شاید اصلاح شده.
    1.محدودیت جاوا:برنامه یا بازیهای با حجم بیشتر از500 کیلوبایت رو نصب نمیکنه. 40 تا بازی یا نرم افزار میتونی نصب کنی اما با توجه به حافظه داخلی گوشی که 60 مگابایت هست.ولی همونطور که گفتم نباید حجمشون بیشتر از 500 کیلوبایت باشه.
    در کل باید بگم تو این 2سال که سامسونگ داشتم هیچ مشکلی برام پیش نیومده.تازه این یو 600 رو بدون گارانتی گرفتم.ولی شما بدون شک از نمایندگیهای خود سامسونگ وبا گارانتی خود مایکروتل بگیر.البته اگه قصد خرید داری...
    موفق باشی

3. این کاربر از mahdistar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

راستی این رو هم بگم که باید ببینی چه گزینه های برات مهم تره.بعد مدل گوشیت رو انتخاب کنی.مثل دوربین ونرم افزار وصدا وکیفیت وطراحی و زیبایی گوشی.

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

سلام دوست عزبز.من حدود 1ساله یو600 دارم وقبل از اون هم دی900 داشتم .در دی 900 همونطور که گفتی زنگ اس ام اس 4تا پیش فرض داشت که یکی از اونهارو میتونستی انتخاب کنی اما یو 600 اینطور نیست وهر زنگی با فرمت mp3 رو میتونی به جای زنگ اس ام اس قرار بدی.حالا چه برسه به مدلهای بالاتر مثل یو900.
    2.صدای گوشی رو صادقانه باید بگم بلند نیست ولی کیفیت صدا خوبه.من که تا حالا راضی بودم.البته باید بگم بلندی صدا تاثیر زیادی به کیفیت آهنگت هم داره.
    3.این یکی رو که اگه خود شرکت سامسونگ هم تاکید کنه که lcd کیفیت نداره من قبول ندارم.lcd فوق العاده است.توی دی900 که ال سی دی از نوع مایه بود وکیفیتش واقعا بی نظیر بود.اما همین یو 600 رو وقتی با گوشیهای 16میلیون رنگ نوکیا یا سونی مقایسه کردم .شاید 10%تفاوتش رو احساس کنی.از نظر رنگ واقعا کم نمیاره.تازه اینو بگم که من درجه روشنایی رو روی 2میزارم از 5تا.
    فقط بزار تنها مشکلی که آذارم میده بهت بگم.البته مدلهای بالاتر رو نمیدونم.شاید اصلاح شده.
    1.محدودیت جاوا:برنامه یا بازیهای با حجم بیشتر از500 کیلوبایت رو نصب نمیکنه. 40 تا بازی یا نرم افزار میتونی نصب کنی اما با توجه به حافظه داخلی گوشی که 60 مگابایت هست.ولی همونطور که گفتم نباید حجمشون بیشتر از 500 کیلوبایت باشه.
    در کل باید بگم تو این 2سال که سامسونگ داشتم هیچ مشکلی برام پیش نیومده.تازه این یو 600 رو بدون گارانتی گرفتم.ولی شما بدون شک از نمایندگیهای خود سامسونگ وبا گارانتی خود مایکروتل بگیر.البته اگه قصد خرید داری...
    موفق باشی

راستی این رو هم بگم که باید ببینی چه گزینه های برات مهم تره.بعد مدل گوشیت رو انتخاب کنی.مثل دوربین ونرم افزار وصدا وکیفیت وطراحی و زیبایی گوشی.

از راهنمای هات ممنونم من گوشی رو که میخوام بگیرم ترکیبی از هر 3 نوعیه که اشاره کردی
    اول از همه برام طراحی و شیک بودن خیلی مهمه
    بعد صدا
    بعد lcd
    بعد دوربین
    کارایی و نرم افزار و محدودیت هاش و اینا مهم نیست برام

خودم 15 ماه Motorola V3X داشتم که فوق العاده بود از هر نظر

از SAMSUNG این مدل ها مد نظرمه

• U 900
    • S 7330
    • D 880
    از NOKIA هم

• 6500 SLIDE
    • 7390
    • 6620 CLASIC
    دوستان دیگه هم اگه تجربیاتی از این 3 مدل سامسونگ دارن برام بگن ممنون میشم
    Last edited by pedram_sad; 02-01-2009 at 16:09.

آخر فروم باز S@nti@go_s&k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Jan 2008

پيش فرض

در مورد u900 میتونم کمکت کنم سوال کن تا جواب بدم

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

در مورد u900 میتونم کمکت کنم سوال کن تا جواب بدم
    ممنون
    1 - کیفیت صداش رو برام میگی چه جوریه ؟ به صورت مقایسه ای . مثلا در مقایسه با 5700 یا w 810 یا n73
    2 - مشکل hang و reset و freeze که نداره ؟ موقع استفاده زیاد مخصوصا تو بازی یا application ها
    3 - باتریش چه جوریه؟ روزی مثلا با 20 دقیقه اهنگ گوش کردن و نیم ساعت sms دادن چقدر دوام میاره؟

اگه خودت اطلاعات دیگه ای داری بزار برام ممنون میشم

8. این کاربر از pedram_sad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Jan 2008

پيش فرض

ممنون
    1 - کیفیت صداش رو برام میگی چه جوریه ؟ به صورت مقایسه ای . مثلا در مقایسه با 5700 یا w 810 یا n73
    2 - مشکل hang و reset و freeze که نداره ؟ موقع استفاده زیاد مخصوصا تو بازی یا application ها
    3 - باتریش چه جوریه؟ روزی مثلا با 20 دقیقه اهنگ گوش کردن و نیم ساعت sms دادن چقدر دوام میاره؟

اگه خودت اطلاعات دیگه ای داری بزار برام ممنون میشم
    سلام...............
    کیفیت صداش عالیه ولی بلندی صدا متوسط یه کم بالاتر

از W810 کمتره صداش ولی کیفیتش بهتره
    hang نداره من که مشکلی نداشتم.................
    باتریش 1.5 روز دوام داره با اون استفاده ای که گفتی
    عکسهایی که میگیره عالیه رنگهارو مثله همون جسمی که ازش عکس میگیره نشون میده
    کیفیت lcd عالی
    کیفیت ساخت عالی __ظریف در عین حال محکم و مقاوم

10. این کاربر از S@nti@go_s&k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

سلام...............
    کیفیت صداش عالیه ولی بلندی صدا متوسط یه کم بالاتر

از w810 کمتره صداش ولی کیفیتش بهتره
    hang نداره من که مشکلی نداشتم.................
    باتریش 1.5 روز دوام داره با اون استفاده ای که گفتی
    عکسهایی که میگیره عالیه رنگهارو مثله همون جسمی که ازش عکس میگیره نشون میده
    کیفیت lcd عالی
    کیفیت ساخت عالی __ظریف در عین حال محکم و مقاوم
    این طور که معلومه گوشی فوق العاده ای است
    دوربینش رو هم رفتم دیدم تو مقایسه عکس ها دوربین n95 8g رو کنار زده بود

شما نقره ایش رو دارید ؟ رنگ مشکیش هم هست ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Jan 2008

پيش فرض

گوشی من این رنگیه

مشکی نمیدونم اما شیری هم هست

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

از راهنمای هات ممنونم من گوشی رو که میخوام بگیرم ترکیبی از هر 3 نوعیه که اشاره کردی
    اول از همه برام طراحی و شیک بودن خیلی مهمه
    بعد صدا
    بعد lcd
    بعد دوربین
    کارایی و نرم افزار و محدودیت هاش و اینا مهم نیست برام

خودم 15 ماه Motorola V3X داشتم که فوق العاده بود از هر نظر

از SAMSUNG این مدل ها مد نظرمه

• U 900
    • S 7330
    • D 880
    از NOKIA هم

• 6500 SLIDE
    • 7390
    • 6620 CLASIC
    دوستان دیگه هم اگه تجربیاتی از این 3 مدل سامسونگ دارن برام بگن ممنون میشم

پس اگه برات طراحی وشیک بودن مهمه و نرم افزار زیاد برات مهم نیست هیچ گوشی غیر از سامسونگ نمیتونه جاشو از نظر شیک بودن برات پر کنه.
    طراحی و ظرافت و زیبایی گوشیهای سامسونگ نه تنها برای من برای همه روشن شده.
    در ضمن اگه میخوای از دوام باطری بپرسی هر مدل از گوشی رو که مد نظرت هست ودوستان دارند آمپر باطری گوشی رو ازشون بپرس.چون همه چیز به اون ربط داره البته غیر از کیفیت.مثلا برای من 800 آمپره که بد نیست ولی f480 رو میدونم که1000 آمپر پس خیلی بیشتر دووم میاره.
    حالا هروقت گوشی خریدی بهت میگم چکار کنی که مصرفش 50% کمتر بشه
    راستی بزار نظر شخصیم رو در مورد این 3تا گوشی که گفتی بگم:
    دی880 با اینکه میدونم 2سیم کارته هست ولی به نظر من طراحی زیاد زیبایی نداره چون تقریبا جلوش شبیه دی 600 و تنوعی نداره و طراحییش یکم قدیمی تره ولی اون 2تای دیگه (سامسونگ)واقعا زیباست که اونم خوب معلوم دیگه دوربین یو 900 5پیکسله پس برتری داره.در ضمن تو یه سایته معتبری خوندم که سری های soul که یو 900 ویو 600 ویو700 جزو اونا محسوب میشه برتری زیادی از نظر کیفیت نسبت یه سری D داره .درباره نوکیام که من نظر نمیدم.ان شا الله دوستان نظر میدن.
    موفق باشی
    Last edited by mahdistar; 02-01-2009 at 18:35.

14. 2 کاربر از mahdistar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •