تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 66 اولاول ... 7891011121314152161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 657

نام تاپيک: بخش پرسش و پاسخ گوشیهای سامسونگ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

برای فارسی کردن یا اضافه کردن قابلیت فارسی به گوشی sumsung s8003 jet چه کار باید کرد ایا در این زمینه فایلی وجود داره ؟ لطفا اگر هست لینک یا خود فایل را بزارید ممنونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezasafa2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من قصد خرید گوشی دو سیمکارته دارم. اولش قصد خرید گوشیهای چینی رو داشتم که دوستام منصرفم کردم حالا رو آوردم به d980 , lg ks660
    من قبلا u600 داشتم و ازش خیری ندیدم..
    آیا هنوز گوشیهای سامسونگ مشکل محدود بودن ریختن بازی یا برنامه رو دارن ؟ آیا هنوز آنتن دهی ضعیفی دارن ؟ آیا باتری ضعیفی دارن ؟
    ممنون میشم در مورد d980 تخصصا بحث کنید که آیا باتری و آنتن دهی مناسبی دارن ؟
    آیا دوسیمکارت همزمان فعال هستن ؟

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

والا مشکل انتن که نداشته هیچ وقت . این یه شایعه بوده از قدیم.
    برای باتری هم که میتونم بگم باتریش خوبه ولی شاید مصرف شما بالا باشه و جواب نده . در هر صورت باتری این گوشی 1200 میلی آمپر . برای نصب بازی و برنامه هم محدودیت دارید . چون هنوز آموزش نصب این گوشی کشف نشده :d

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    azarbayjan

پيش فرض

به گوشی های سری جدیدی میشه برنامه نصب کرد؟یا راحت تر نصب کرد؟از این لحاظ پیشرفتی نشده؟
    به سری B که جدیده میشه؟راهش؟
    منظور از سری های جدید چیه؟مثلا سری b مزایاش نسبت به بقیه چیه؟یا سری m یا s و..
    کدوم سری تو پخش موزیک خوبه؟البته از یری جاوا نه سیمبین یا ویندوز موبایل
    تو سری قبل مثلا تو دی 900 از نظر داشتن تعداد لیست پخش یا تعداد اهنگهای لیست پخش محدودیت وجود داشت تو سری های جدید چی؟

پروفشنال BEHZAD2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

سلام دوستان لطفا طريقه نصب برنامه توسط بلوتوث رو بگيد براي گوشي s3600 پيشاپيش ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض سئوال

با سلام و عرض خسته نباشید دارای یک گوشی با مدل SGH.X700 می باشم ولی هیچ برنامه ای نمی توان بر روی آن نصب کنم در ضمن بازی که روی آن نصب بود پاک کردم ولی هیچ برنامه دیگری نمی توان نصب کرد لطفا راهنمائی فرمائید.
    در این تاپیک مشکلات و مسائل مربوط به گوشی خودتون بنویسید

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

شما میتونید به تاپیک آموزش نصب برنامه روی سامسونگ دی 600 مراجعه کنید این گوشی با دی 600 راهش یکیه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام به همه دوستان عزیز خصوصا عزیزان سامسونگ دوست. اولا: من تازه عضو شدم. دوما:دوستان من سوالم چند قسمتی میباشد ولی در مجموع یک پاسخ دارد ممنون میشم آگاهانه جواب من را بدهید که از آگاه بودنتان مطمئنم... من را چند وقت پیش خفت گیری کردن و گوشی من را که (D 820 ) بود دوزدیدن...حال برای خرید من بین گوشیهای:
    i8910,i8000,s8000 Jet, موندم کدام را بخرم. ضمنا این چیزها برایم مهم است :1.داشتن تاچ خوب 2.صفحه یا همان LCD بزرگ 3.رم مناسب 4.عکس و فیلمبرداری خوب و مناسب 5.هنگ یا قفل نکند 6. بلندی صدای اسپیکرها خصوصا هنگام زنگ خوردن
    GPS.7 موقعیت یاب 8.جاوا داشته باشد ( البته نمیدونم به چه کاری میاید ) در این مورد توضیح دهید. 9. باطری هم خوب باشد 10.پخش موزیک خوب (چون من کارم نوازندگی میباشد) 11.منوی فارسی هم داشته باشد 12. کیبورد داشته باشد ...
    چیزهای دیگر زیاد برام مهم نیست. یعنی زیاد اهل ریختن نرم افزار و اینجور چیزها نیستم. فکر کنم متوجه شده اید اهل چه چیزهایی هستم و نیستم سن من 39 میباشد. در ضمن هر گوشی که دوستان پیشنهاد میدهند لطف کنید نقاط ضعف و قوت آن را بگید و توضیح بدید واقعا ازتون ممنون میشم. سرتون رو درد آوردم من رو ببخشید قبلا از پاسختون ممنون ممنون ممنون و سپاسگذاری میکنم. راستی جهت اطلاع بیشتر صفحات این تاپیک و تاپیک مربوط به دو گوشی دیگر رو خوندم .
    دوستان اگر از من سوالی در مورد موزیک و ساز و این جور چیزها هم داشتن در خدمتم گفتم من تخصصم موزیک و نوازندگیست. منتظر پاسخ دوستان هستم ترجیها سریع چون گوشی ندارم. بازم ممنون ممنون و مرسی. فعلا خدا نگهدار. موفق باشید.
    راستی من 6"7 سال هست که خط موبایل دارم و همه گوشیهای من سامسونگ بوده
    مرسی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام به همه دوستان عزیز خصوصا عزیزان سامسونگ دوست. اولا: من تازه عضو شدم. دوما:دوستان من سوالم چند قسمتی میباشد ولی در مجموع یک پاسخ دارد ممنون میشم آگاهانه جواب من را بدهید که از آگاه بودنتان مطمئنم... من را چند وقت پیش خفت گیری کردن و گوشی من را که (D 820 ) بود دوزدیدن...حال برای خرید من بین گوشیهای:
    i8910,i8000,s8000 Jet, موندم کدام را بخرم. ضمنا این چیزها برایم مهم است :1.داشتن تاچ خوب 2.صفحه یا همان LCD بزرگ 3.رم مناسب 4.عکس و فیلمبرداری خوب و مناسب 5.هنگ یا قفل نکند 6. بلندی صدای اسپیکرها خصوصا هنگام زنگ خوردن
    GPS.7 موقعیت یاب 8.جاوا داشته باشد ( البته نمیدونم به چه کاری میاید ) در این مورد توضیح دهید. 9. باطری هم خوب باشد 10.پخش موزیک خوب (چون من کارم نوازندگی میباشد) 11.منوی فارسی هم داشته باشد 12. کیبورد داشته باشد ...
    چیزهای دیگر زیاد برام مهم نیست. یعنی زیاد اهل ریختن نرم افزار و اینجور چیزها نیستم. فکر کنم متوجه شده اید اهل چه چیزهایی هستم و نیستم سن من 39 میباشد. در ضمن هر گوشی که دوستان پیشنهاد میدهند لطف کنید نقاط ضعف و قوت آن را بگید و توضیح بدید واقعا ازتون ممنون میشم. سرتون رو درد آوردم من رو ببخشید قبلا از پاسختون ممنون ممنون ممنون و سپاسگذاری میکنم. راستی جهت اطلاع بیشتر صفحات این تاپیک و تاپیک مربوط به دو گوشی دیگر رو خوندم .
    دوستان اگر از من سوالی در مورد موزیک و ساز و این جور چیزها هم داشتن در خدمتم گفتم من تخصصم موزیک و نوازندگیست. منتظر پاسخ دوستان هستم ترجیها سریع چون گوشی ندارم. بازم ممنون ممنون و مرسی. فعلا خدا نگهدار. موفق باشید.
    مرسی.

پروفشنال Makan_noor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

مرسی.
    از بین گزینه های مورد نظر شما بی شک i9810 بهترین هستش و تمام چیزهای مورد نظر شما رو داراست.در واقع در حال حاضر بهترین و کاملترین گوشی که مناسب ترین قیمت هم داشته باشه تو بازار همینه و در خریدش شک نکنید.البته i8000 هم عالیه منتها هنوز به طور رسمی وارد بازار نشده به همین خاطر هم گرونه.اون دو گوشی قبلی همگی دارای سیستم عامل هستن و برای کسایی که اهل برنامه و بازی ریختن هستن مناسبه s8000 جت هم جزو بهترین گوشی های جاوا محسوب میشه و برای شما هم مناسبه ولی در کل همون i8910 به نسبت قیمتش عالی تره!!

11. این کاربر از Makan_noor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •