تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 10 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 96

نام تاپيک: درخواست : ساخت اتوران فوق حرفه اي وزيبا با فلش

پروفشنال mahramasrar2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

فعلا همون كرك خودت راآپلود كن حداقل بهتر از هيچي هستش

من هم يك كرك پيدا كردم ولي ويروس يابم اجازه ورود نمي ده اگه ممكنه داونلود كنيد ويك جاي ديگه آپلود كنيد
    فكر كنم كي جن هم داره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه hamid_gholizadeh35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

ب
    بین دوست عزیز شما برای ساختن فایل فلش exe میتونی بعداز ساختن فایل فلش و ذخیره آن با پسوند swf , همون فایل swf رو باز کن و گزینه File رو بزنید و گزینه create Project رو بزن بعد فلش تو ذخیره کن . همین

اگه بازم مشکلی بود بگو - بنظر من اگه بخوای فلشو کاملا حرفه ای یاد بگیری باید بری فایل های فلش مختلف را دیکامپیلر کنی و اکشن اسکریپتشونو بررسی کنی - فقط با پشتکار و علاقه میتونی فلش یاد بگیری

با تشكر از توجه شما ولي به نظرم شما درست متوجه منظور من نشديد من نگفتم چطور فايل exe ايجاد كنم!!!
    من مسير يابي واجراي فايلهاي subfolder ها رو وهمينطور اجراي يك swf توسط يك فايل swf ديگه پرسيده بودم

MATIN به نظرم از همه توي اين قضايا تيزتره چون دقيق متوجه منظور همه ميشه وجواب صحيح رو مي ده ولي با اينحال سپاسگزارم حالا اگر درست متوجه شدي جواب بده
    Last edited by mahramasrar2; 15-03-2007 at 05:16.

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

با سلام خدمت كليه دوستان وتبريك سال نوي شمسي خدمت تمامي فارسي زبانان وهموطنان عزيز

من دستورات زير را اجرا كردم اما همچنان فايل هاي داخل زير پوشه ها يا همان SUBFOLDER اجرا نمي شوند دليل چيست؟ دستورات كه يك به يك اجرا كردم در زير قرار دارد
    fscommand ("exec", "./foldername/someApplication.exe");

fscommand ("exec", "../foldername/someApplication.exe");

fscommand ("exec", "/foldername/someApplication.exe");

جهت اطلاع دوستاني كه شايد درست متوجه منظور من نشدند ويا از ابتدا بحث را تعقيب نمي كردند بايد به طور خلاصه بگويم كه فرض كنيم ما يك اتوران با فلش ساخته ايم و20 پوشه نرم افزاري هم داريم كه در هر كدام يك فايل EXE قرار دارد ويك پوشه به نام CRACK در كنار هركدام از فايلها موجود است به زباني ديگر در كف سي دي ما يك فايل اتوران باپسوند EXE وجود دارد بعلاوه 20 پوشه كه داخلشان 20 پوشه ديگر وجود دارد در صورت استفاده از دستور fscommand ما قادر خواهيم بود فايلهائي كه مستقيما داخل اين پوشه قرار د ارند را اجرا كنيم براي اين كار مجبوريم پوشه اي به همين نام بسازيم وهمه پوشه هاي ديگر را به داخل آن انتقال دهيم اكنون ديگر فايلها اجرا نمي شوند يعني درصورتي كه فايلها مستقيما در كف پوشه
    Fscommand باشند اجرا مي شوند ولي اگر در پوشه هاي تودر تو باشند اجرا نخواهند شد اكنون چاره چيست دستورات فوق هم كمكي نكرد. در صورتي كه امكان دارد دوستان مرحمت كنند ويك بار تست كنند ونتيجه را اطلاع دهند ودر صورت امكان آپلود كنيد تا ديگران بتوانند الگو بگيرند
    قابل توجه است كه من از ورژن 8 برنامه ماكرومديا فلش استفاده مي كنم

سئوال دوم : فرض كنيم تعدادي بازي فلش با پسوند SWF داريم كه قصد داريم براي آنها اتوران بسازيم اكنون پس از تعريف كليدها واكشن گزاري نوبت اجرا مي رسد – دوستان آيا اطلاع دارند كه چگونه اتوران ما مي تواند آين فايل ها را اجرا كند ؟ يعني پس از كليك بروي يك دكمه بازي شماره 1 يا 2 اجرا شود؟
    متاسفانه امكان تبديل آنها به EXE موجود نيست چون اگر امكان پذير بود از دستور fscommand استفاده مي كرديم ومشكل حل بود دستور LoadMovieمي تواند به خوبي اين فايلهارا اجرا كند اما مشكل اينجاست كه پس از كليك بروي فايلها فايل اصلي ما يعني اتوران جاي خود را به فايل فلش مي دهد وديگر امكان BACK كردن نيست چونكه پس از كليك بروي يك دكمه بازي اجرا مي شود ولي اكنون اتوران كجاست؟!! مابايد دوباره بروي اتوران كليك كنيم وبازي بعدي را كليك كنيم وبه همين منوال !! دوستان عزيز آيا راهي براي حل اين مشكل وجود دارد؟ احتمالا از طريق SCRIPT نويسي بايد بتوان كاري كرد منتظر نظرات شما هستم

ضمن اينكه سي دي ما جائي براي فايلهاي بيشتر ندارد وآنطور كه متين جان فرمودند ما نمي توانيم از طريق برنامه نويسي يك فايل EXE ايجاد وبا كليك بروي آن فايل فلش را اجرا كنيم من صدها برنامه آموزشي به صورت فلش آماده كرده ام واگر قرار باشد براي هركدام يك فايل EXE هم بسازم به غير از زمان بردن معقول هم به نظر نمي رسد

دستور GETURL هم همه چيز را در قالب WEBBROWSER شما نمايش مي دهد ومستقيما قادر به اجراي فايلها نيست!!!
    Last edited by mahramasrar2; 20-03-2007 at 15:02.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام
    من خودم بیشتر از 30 بار امتحان کردم تا جواب داد ....
    به نظرم بهترین کار استفاده از third-party هست ....چون کار رو خیلی آسون میکنن .....

دستور GETURL هم همه چيز را در قالب WEBBROWSER شما نمايش مي دهد ومستقيما قادر به اجراي فايلها نيست!!!
    Geturl اصلا برای این کار نیست ....

.....موفق باشی .....

در آغاز فعالیت 309's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

10

با سلام خدمت كليه دوستان وتبريك سال نوي شمسي خدمت تمامي فارسي زبانان وهموطنان عزيز

من دستورات زير را اجرا كردم اما همچنان فايل هاي داخل زير پوشه ها يا همان SUBFOLDER اجرا نمي شوند دليل چيست؟ دستورات كه يك به يك اجرا كردم در زير قرار دارد
    fscommand ("exec", "./foldername/someApplication.exe");

fscommand ("exec", "../foldername/someApplication.exe");

fscommand ("exec", "/foldername/someApplication.exe");

جهت اطلاع دوستاني كه شايد درست متوجه منظور من نشدند ويا از ابتدا بحث را تعقيب نمي كردند بايد به طور خلاصه بگويم كه فرض كنيم ما يك اتوران با فلش ساخته ايم و20 پوشه نرم افزاري هم داريم كه در هر كدام يك فايل EXE قرار دارد ويك پوشه به نام CRACK در كنار هركدام از فايلها موجود است به زباني ديگر در كف سي دي ما يك فايل اتوران باپسوند EXE وجود دارد بعلاوه 20 پوشه كه داخلشان 20 پوشه ديگر وجود دارد در صورت استفاده از دستور fscommand ما قادر خواهيم بود فايلهائي كه مستقيما داخل اين پوشه قرار د ارند را اجرا كنيم براي اين كار مجبوريم پوشه اي به همين نام بسازيم وهمه پوشه هاي ديگر را به داخل آن انتقال دهيم اكنون ديگر فايلها اجرا نمي شوند يعني درصورتي كه فايلها مستقيما در كف پوشه
    Fscommand باشند اجرا مي شوند ولي اگر در پوشه هاي تودر تو باشند اجرا نخواهند شد اكنون چاره چيست دستورات فوق هم كمكي نكرد. در صورتي كه امكان دارد دوستان مرحمت كنند ويك بار تست كنند ونتيجه را اطلاع دهند ودر صورت امكان آپلود كنيد تا ديگران بتوانند الگو بگيرند
    قابل توجه است كه من از ورژن 8 برنامه ماكرومديا فلش استفاده مي كنم

سئوال دوم : فرض كنيم تعدادي بازي فلش با پسوند SWF داريم كه قصد داريم براي آنها اتوران بسازيم اكنون پس از تعريف كليدها واكشن گزاري نوبت اجرا مي رسد – دوستان آيا اطلاع دارند كه چگونه اتوران ما مي تواند آين فايل ها را اجرا كند ؟ يعني پس از كليك بروي يك دكمه بازي شماره 1 يا 2 اجرا شود؟
    متاسفانه امكان تبديل آنها به EXE موجود نيست چون اگر امكان پذير بود از دستور fscommand استفاده مي كرديم ومشكل حل بود دستور LoadMovieمي تواند به خوبي اين فايلهارا اجرا كند اما مشكل اينجاست كه پس از كليك بروي فايلها فايل اصلي ما يعني اتوران جاي خود را به فايل فلش مي دهد وديگر امكان BACK كردن نيست چونكه پس از كليك بروي يك دكمه بازي اجرا مي شود ولي اكنون اتوران كجاست؟!! مابايد دوباره بروي اتوران كليك كنيم وبازي بعدي را كليك كنيم وبه همين منوال !! دوستان عزيز آيا راهي براي حل اين مشكل وجود دارد؟ احتمالا از طريق SCRIPT نويسي بايد بتوان كاري كرد منتظر نظرات شما هستم

ضمن اينكه سي دي ما جائي براي فايلهاي بيشتر ندارد وآنطور كه متين جان فرمودند ما نمي توانيم از طريق برنامه نويسي يك فايل EXE ايجاد وبا كليك بروي آن فايل فلش را اجرا كنيم من صدها برنامه آموزشي به صورت فلش آماده كرده ام واگر قرار باشد براي هركدام يك فايل EXE هم بسازم به غير از زمان بردن معقول هم به نظر نمي رسد

از فلش ورژن های پایینتر استفاده کن
    مثل ورژن 5

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

من خودم بیشتر از 30 بار امتحان کردم تا جواب داد ....
    به نظرم بهترین کار استفاده از third-party هست ....چون کار رو خیلی آسون میکنن .....
    دوست خوبم M A T I N جان ميشه بيشتر توضيح بدي اگه ممكنه با مثال يا سورس كار يا يك لينك براي استفاده راستش درست متوجه نشدم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

این یه قسمت اون مقاله ای هست که گذاشته بودم :

Note: exec is not capable of opening a specific file with an application, just the application itself. One way to open files is to use exec to launch a Windows batch (BAT) file or Macintosh AppleScript file that then opens files in the desired application. A third-party tool that can open specific files on Windows without using batch files is available from [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بالا هم نوشته که بهتره از third-party ها استفاده بکنید ... third-party ها نرم افزار های کمکی فلش هستند
    تو سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه عالمه third-party فلش هست .....
    حتما یکی شون مشکل شما رو حل میکنه ....

........موفق باشی .......

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

Matin جان عجب لينك طلائي گزاشتي براستي كه تقريبا تمامي نيازهاي ساخت اتوران فلش رو برطرف مي كنه مخصوصا درباره اجراي فايلهاي غير Exe

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

دوستان جهت اجراي فايل هاي غير EXE مي توانند از برنامه JSTART‌ با لينك زير استفاده كنند
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستي MATIN جان كركي در كار نيست دوستان ديگر هم اگر مي توانند لطف كنند وكمك كنند موقع اجرا NAG SCREEN يا همان پيغام خطاي رجيستر نشدن را مي ده اگه مي تونيد حذفش كنيد وUPLOAD كنيد ويا يك كرك براش بجوريد با اين برنامه موقع كليك همه نوع فايل اجرا ميشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •