تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: کار در شبکه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض کار در شبکه

درود
    من دانشجو کارشناسی نرم افزار هستم و دوره نتوورک پلاس رو هم رفتم ولی برای گرفتن مدرکش اقدامی نکردم و میخوام دوره mcse 2012 رو بگذرونم ولی فعلا در همون سطح نتوورک هستم.
    میخوام تا وقتی که دوره مایکروسافت رو میرم یه جا برم رایگان هم که شده کار شبکه بکنم ولی نمیدونم چه جایی.نیازمندی هم دیدم چیزی نبود.لطفا اگه جایی میدونید بگید یا راه حلی جلو پام بذارید.
    جایی میشناسید بذاره رایگان کار بکنم؟اگه میدونید بگید لطفا
    سپاس

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

سلام دوستان

برای فراگیری شبکه چدر رمان لازمه تا بشه حداقلهایی رو آموزش دید تا بشه در محیط کار فعالیت کرد؟

3. این کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان

برای فراگیری شبکه چدر رمان لازمه تا بشه حداقلهایی رو آموزش دید تا بشه در محیط کار فعالیت کرد؟
    من تا به حال تو محیط کار شبکه نبودم و نمیدونم مهارتم باید چقدر باشه ولی مفاهیم پایه شبکه رو تقریبا میدونم.کار عملی خاصی انجام ندادم.فعلا در سطح Network + هستم ولی به زودی سطحمو میبرم بالا.تا اون موقع میخواستم یه جایی برم که تجربه کسب بکنم

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوستان راستش رو بخواید کسای زیادی رو میشناسم مثل خودم و شما همشون همین مشکل رو دارن اونم تو بازار ایران که هیچی نمیخواد اون یکی رشد کنه بجای اینکه خودمون رو به طرف بررسونیم اونو پیش خودمون میکشونیم (سطح دانش)
    الان برید بازار و بگردید همه خیال میکنن چیزی بارت نیست ازتون کارهای بسیار الکی انتظار دارند کارهای مهم رو خودشون وقتی انجام میدن که شما رفتی پی نخود سیاه
    کار شبکه هم تا عملی کار نکنی واقعا هچی نمیدونی حتی تئوری رو کامل حفظ و بلد باشی ولی نتونی به کار ببری ....
    لطفا اگر میخواید یه شبکه کار خوب باشید سمج باشید تیز باشید اگه به وقتی انشالله که همینطور هم میشه رفتید پیش یه نفر خیلی با دقت کارها رو نظاره گر باشید چون بهترین موقعیت هست کنارش هم تو فروم مثل همین فروم پی سی ورد و فروم های تخصصی شبکه فعالیت کنید منظورم از فعالیت این نیست که فقط سوال های ساده رو جواب بدید اگه واقعا میخواید پیشرفت کنید باید مشکلات کاربران رو مثل مشکلات خودتان پیگیری و دنبالش تحقیق و فروم های خارجی ایرانی ... رو زیرورو کنید اینطوری خیلی تجربه کسب میکینید
    در اخر هم ارزوی موفقیت واسه تمام کسای که دنبال دانش هستند رو میکنم

6. 2 کاربر از khelane بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •