تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: mp4 jxd Mpower

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض mp4 jxd Mpower

M power ارزش خریدو داره?
    MPower

Mpower-Q7 يك سيستم همه كاره براي پخش انواع فايلهاي صوتي و تصويري به همراه دوربين 5 مگاپيكسلي با صفحه نمايش 3 اينچي و بدنه فلزی است كه تمامي انتظارات شما را از يك PMP حرفه اي برآورده مي سازد.

مشخصات MPower:

- پخش فايلهاي تصويري با فرمتهاي ASF-MPEG4 بر روي صفحه 3 اينچي TFT-LCD با كيفيت DVD.

- دوربين عكاسي و فيلمبرداري 5 مگاپیکسل نرم افزاری

- پخش فايلهاي صوتي WMA, WAV و MP3 با كيفيت عالي

- صفحه كليد لمسي -Touch Pad
    - طراحی بسیار زیبا

-Av/in :قابليت ضبط مستقيم از ويدئو و يا دي وي دي، تلويزيون، دوربين ديجيتال، رسيور ماهواره و يا هر دستگاه ديگري كه داراي خروجي Audio/Video باشد. ذخيره تصوير و صدا در حافظه دستگاه و انتقال آن به كامپيوتر- Capture
    - Av/out:انتقال فایل در حال پخش و نمایش آن روی TV,LCD,...

- حافظه داخلی 1 گیگابایت و قابليت افزايش حافظه تا 2 گيگابايت با کارت حافظه SD

- بازي، ماشين حساب، تقويم، دفتر يادداشت، مرورگر عكس، ضبط صدا و ...
    - لوازم: کابل USB،کابل AV تصویر و صدا،،شارژر، هدفون،دفترچه راهنما،کابل AV صدا،CD برنامه ، کارت گارانتی

قيمت: 1،260،000 ريال
    Last edited by mimjimdal; 09-03-2008 at 08:56.

پروفشنال san206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

11

عیبش کیفیت پایینه!
    در کل مارک های غیر معتبر (از جمله JXD) کیفیت ندارند و اصلا توصیه نمیشن، هم چنین پشتیبانی صفر. خدای نکرده اگه مشکل نرم افزاری پیدا کرد، یه جا نمی تونی فریم ویرش رو پیدا کنی. (یکی از دوستای من همین مشکل رو پیدا کرد، الان می خواد Creative بخره، بگذریم). مشکل سخت آفزاری هم که بهتره راجع بهش حرفی نزنیم! () (من هم اول یک پلیر متفرقه داشتم ، در واقع نیمه معتبر : Z-cyber Z-ling Studio ) یک سال و نیم شده مشکل پیدا کرد.)این تجربه و نظر من هست.

در ضمن اگه عکس یا امکاناتش رو بذاری من و بقیه بزرگواران بهتر می تونیم ، قضاوت کنیم.

داره خودمونی میشه b_e_h_dad2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    MPOWER ربطی به JXD نداره و حالا چون یکی از شرکتهای وارد کننده JXD یه محصولی به نام MPOWER میاره ، دلیل نمیشه که زیر مجموعه JXD بدونیمش

دوست عزیری که از خدمات JXD ناراضی هستن میتونن اسم شرکتی که ازش گرفتن رو بگن . اگه شرکت مربوط به من یعنی "رایانه فردا" باشه که بعید میدونم ، میتونم کمکشون کنم . کلا مشکلشون رو بگن اگه بتونم کمکشون میکنم
    با تشکر
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز mhaf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام
    MPOWER ربطی به JXD نداره و حالا چون یکی از شرکتهای وارد کننده JXD یه محصولی به نام MPOWER میاره ، دلیل نمیشه که زیر مجموعه JXD بدونیمش

دوست عزیری که از خدمات JXD ناراضی هستن میتونن اسم شرکتی که ازش گرفتن رو بگن . اگه شرکت مربوط به من یعنی "رایانه فردا" باشه که بعید میدونم ، میتونم کمکشون کنم . کلا مشکلشون رو بگن اگه بتونم کمکشون میکنم
    با تشکر
    مشکل ما با JXD نیست
    مشکل با کل دستگاه های بی کیفیت و غیر معتبر چینی هست که حتی از یه شرکت مزخرف هم Certificate دریافت نکردن
    همین دستگاههایی که شرکت شما وارد کرده خداییش چند سال کار میکنن؟
    چرا با این همه امکانات نسبت به مارکهای معتبر سونی و کریتیو و Cowon قیمت فوق العاده پایینی دارن؟
    خود شما از این دستگاهها استفاده میکنی یا نه یه کریتیو استفاده میکنی؟

در کل خریدن هیچ مارک متفرقه نظیر همین Mpower توصیه نمیشه

داره خودمونی میشه b_e_h_dad2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

مشکل ما با JXD نیست
    مشکل با کل دستگاه های بی کیفیت و غیر معتبر چینی هست که حتی از یه شرکت مزخرف هم Certificate دریافت نکردن
    همین دستگاههایی که شرکت شما وارد کرده خداییش چند سال کار میکنن؟
    چرا با این همه امکانات نسبت به مارکهای معتبر سونی و کریتیو و Cowon قیمت فوق العاده پایینی دارن؟
    خود شما از این دستگاهها استفاده میکنی یا نه یه کریتیو استفاده میکنی؟

در کل خریدن هیچ مارک متفرقه نظیر همین Mpower توصیه نمیشه
    تکنولوژی تولید MP3 Player در چین هستش و تمام MP3 Player های دنیا چه آیپاد چه کریتیو و ... همه در چین تولید میشن و چینی هستن . متاسفانه بعضی از واردکنندگان محترم دست به اختراع برند زده اند . خود من یک روز توی مراکز اصلی کامپیوتر در تهران رفتم و حدود 70 برند در زمینه MP3 Player کشف کردم که یعضی های ادعاهای عجیبی مثل "ساخت آمریکا " یا "آلمان" داشتند .
    در کنار ipod , creative , cowon , ... مارک JXD هم یک برند معتبر و موجود در جهان !! و در حقیقت بزرگترین تولید کننده در چین محسوب میشه (اگر جمع برندهایی که سفارش میگیره رو حساب کنیم ، بزرگترین میشه)

مطمئنا از نظر کیفیت به غول های بزرگ این صنعت نخواهد رسید . اما با توجه به قیمت و کارایی های زیاد که روز به روز کیفیت هر کارایی افزایش پیدا میکنه ، در حد قابل قبولی هستن . شما نمی تونید بگید چون بنز هست پس وجود پژو بی معنی هستش . هر کدوم بازار خاص خودشون رو دارن .

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

تکنولوژی تولید MP3 Player در چین هستش و تمام MP3 Player های دنیا چه آیپاد چه کریتیو و ... همه در چین تولید میشن و چینی هستن .
    مونتاژ در چین و تکنولوژی چینی با هم فرق دارن ... کمتر مارک معتبری هستش که چینی باشه (همین آیپاد امریکاییه) ، اما ساخت چین هستش ...

بنابراین چینی بودن/نبودن ، به این برمی گرده که منظورمون تکنولوژی باشه یا مکان تولید ...
    اما با توجه به قیمت و کارایی های زیاد که روز به روز کیفیت هر کارایی افزایش پیدا میکنه ، در حد قابل قبولی هستن . شما نمی تونید بگید چون بنز هست پس وجود پژو بی معنی هستش . هر کدوم بازار خاص خودشون رو دارن .
    از نظر قیمت هم الان مارک های معتبری مثل creative ، سونی و سامسونگ توی دامنه های پایین مانورهای خیلی خوبی میدن ... مقایسه بنز و پژو از این نظر مصداق نداره که پژو هم یه مارک معتبره ، اما جسارتا نمیشه ادعا کرد که JXD یه مارک معتبره ...

آخر فروم باز mhaf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

میدونید چرا شرکت های معتبر مثل اپل هم میان تو چین تولید میکنن؟
    معلومه به خاطر نیروی کار ارزون نسبت به کشور خودشون
    نه کیفیت بیشتر
    جنسی مثل آیپاد که تو چین تولید میشه یا نه Cpu های اینتل که تو چین تولید میشه تکنولوژی اون وارد چین نشده
    فقط خود کارخونه قلمبه وارد چین شده و فقط از نیروی کار ارزونتر برای تولید استفاده میشه
    مثل اینکه یه مشت کارگر چینی بردارن ببرن امریکا
    همونطوری که الان کارگرهای چینی دارن تو پالایشگاه تهران کار میکنن(بابام تو پالایشگاه هست و تعریف میکنه البته یه چیزای جالبی هم در مورد چینی ها میگخ مثل کم شدن گربه های پالایشگاه)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض JXD , MPower MP4 player

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز که در مورد M.Power و JXD بحث کردید،
    در حال حاضر اکثر مردم ما وقتی میخواهند چیزی خرید بکنند میخوان بهترین چیز رو با کلی امکانات و ویژگیها با کمترین قیمت خرید کنند مثلا دستگاهه میخوان که MP3/4 باشه کپچر بکنه دوربین در حد دوربین 300000 تومانی داشته باشه باطریش تموم نشه و فقط 120000 تومن قیمت داشته باشه و میرن Mpower یا JXD از بازار میخرن اما وقتی دوربینش رو میارن با یک دوربین حرفه ای مقایسه میکنن کلی تو ذوقشون میخوره آخه تا حالا فکر میکردن یک کالایی که 500000 تومن ارزش داره رو 120000 تومن خریدن بنابراین ناراحت و شاکی از کالا میشن و به نماینده و واردکننده و خدمات دهنده و تولید کننده و همه و همه شروع میکنن بد و بیراه گفتن ، بله درسته دوربین JXD یا MPower در حد دوربینهای حرفه ای نیست ولی در حدی هست که انتظارات معمولی یک کاربر برای کار معمولی رو برآورده کنه یا کیفیت کپچر اون در حد کارتهای کپچر پیناکل نیست اما شما با اون میتونید فیلم یا کلیپ مورد علاقتون رو از ریسیور یا ویدئو یا تلویزیون ضبط کنید و بعد ببینید اما کیفیت MP4 و وضوح تصوصر همینطور کیفیت صدای آنها در حد کریتیو یا مارکهای مثل اون کاون یا ... هست البته توجه کنید که با هدفون اورجینال خودش دستگاه را خرید کرده باشید،
    در مورد فرمایش دوستمان در مورد firmware یا برنامه راه انداز MP4 هم باید عرض کنم باید عرض کنم شرکتی که نمایندگی این دستگاهها را داره ، تمام نرمافزارهای دستگاههای JXD و M .Power را نه تنها داره و روی دستگاهها داره بطور کامل خدمات میده بلکه بزودی تغییرات بسیار خوبی رو روی این نرم افزارها داده و در اختیار مشتریان عزیز قرار خواهد داد . در صورت نیاز به خدمات با تلفن شرکت نگین خاورمیانه 88348484 تماس بگیرید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض JXD , MPower MP4 player

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز که در مورد M.Power و JXD بحث کردید،
    در حال حاضر اکثر مردم ما وقتی میخواهند چیزی خرید بکنند میخوان بهترین چیز رو با کلی امکانات و ویژگیها با کمترین قیمت خرید کنند مثلا دستگاهه میخوان که MP3/4 باشه کپچر بکنه دوربین در حد دوربین 300000 تومانی داشته باشه باطریش تموم نشه و فقط 120000 تومن قیمت داشته باشه و میرن Mpower یا JXD از بازار میخرن اما وقتی دوربینش رو میارن با یک دوربین حرفه ای مقایسه میکنن کلی تو ذوقشون میخوره آخه تا حالا فکر میکردن یک کالایی که 500000 تومن ارزش داره رو 120000 تومن خریدن بنابراین ناراحت و شاکی از کالا میشن و به نماینده و واردکننده و خدمات دهنده و تولید کننده و همه و همه شروع میکنن بد و بیراه گفتن ، بله درسته دوربین JXD یا MPower در حد دوربینهای حرفه ای نیست ولی در حدی هست که انتظارات معمولی یک کاربر برای کار معمولی رو برآورده کنه یا کیفیت کپچر اون در حد کارتهای کپچر پیناکل نیست اما شما با اون میتونید فیلم یا کلیپ مورد علاقتون رو از ریسیور یا ویدئو یا تلویزیون ضبط کنید و بعد ببینید اما کیفیت MP4 و وضوح تصوصر همینطور کیفیت صدای آنها در حد کریتیو یا مارکهای مثل اون کاون یا ... هست البته توجه کنید که با هدفون اورجینال خودش دستگاه را خرید کرده باشید،
    در مورد فرمایش دوستمان در مورد firmware یا برنامه راه انداز MP4 هم باید عرض کنم باید عرض کنم شرکتی که نمایندگی این دستگاهها را داره ، تمام نرمافزارهای دستگاههای JXD و M .Power را نه تنها داره و روی دستگاهها داره بطور کامل خدمات میده بلکه بزودی تغییرات بسیار خوبی رو روی این نرم افزارها داده و در اختیار مشتریان عزیز قرار خواهد داد . در صورت نیاز به خدمات با تلفن شرکت نگین خاورمیانه 88348484 تماس بگیرید.

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

...کیفیت MP4 و وضوح تصویر همینطور کیفیت صدای آنها در حد کریتیو یا مارکهای مثل اون کاون یا ... هست البته توجه کنید که با هدفون اورجینال خودش دستگاه را خرید کرده باشید،
    میشه در این مورد منبع معتبر ذکر کنید ... ممنون ...

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •