تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشکلات بک آپ گرفتن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض مشکلات بک آپ گرفتن

سلام. خسته نباشید
    از من خواستن که ویندوز کامپیوتر یک اداره رو تعویض کنم ولی باید دو تا نرم افزار پاک نمی شدن چون اولا داده های اونها نباید حذف می شد و دوما که سی دی اون برنامه ها وجود نداشت.
    من چون کمی شک داشتم هم از کل درایو c و هم از نرم افزار ها توسط برنامه acronis true image 2014 پشتیبان گرفتم و همچنین از درایور چاپگر هم توسط نرم افزار driver magician 3.9 پشتیبان گرفتم و بعد ویندوز xp رو نصب کردم که سرویس پک 3 بود البته نگاه نکردم که سرویس پک ویندوز اونا چیه. ویندوز رو نصب کردم و برنامه ها رو ریکاوری کردم ولی هیچکدوم کار کار نکرد حتی چاپگر هم کامل نصب نشد و از من درایور چاپگر می خواست. حالا من چیکار کنم. از اونجایی که از کل درایو c بک آپ گرفتم می دونم که اگه بک آپ رو برگردونم همه چی مثل اول میشه ولی نمی خوام اینکارو بکنم چون باید این ویندوز عوض شه. لطفا منو راهنمایی بکنید.
    با تشکر

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

بعد از ریکاوری کدوم پوشه ها رو برگردوندید؟؟؟

3. این کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Aristar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تو قلب دوستان

پيش فرض

خب دوست عزیز نرم افزاری که میگی موقع اجرا که کار نمیکنه پیغام اخطار میده؟چه پیغامی؟
    برای پرینتر از نرم افزار بدی استفاده کردی منم یکبار با همین نرم افزار بکاپ گرفتم ولی کار نکرد!

5. این کاربر از Aristar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

بعد از ریکاوری کدوم پوشه ها رو برگردوندید؟؟؟

من از قسمت file and folder استفاده بودم واسه بک آپ که همون پوشه ههایی از برنامه که بک آپ گرفته بودم رو تو program file برگردوندم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

خب دوست عزیز نرم افزاری که میگی موقع اجرا که کار نمیکنه پیغام اخطار میده؟چه پیغامی؟
    برای پرینتر از نرم افزار بدی استفاده کردی منم یکبار با همین نرم افزار بکاپ گرفتم ولی کار نکرد!

خطاش یادم نیست حقیقتش .
    میشه بگین واسه بک آپ درایور کدوم نرم افزار خوبه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تو قلب دوستان

پيش فرض

خطاش یادم نیست حقیقتش .
    میشه بگین واسه بک آپ درایور کدوم نرم افزار خوبه؟
    برای نرم افزار اگر نرم افزارش ایرانیه که احتمال زیاد بر مبنای .Net نوشته شده و مشخصا برای اجرا به فریم ورک نیاز داره!این مورد رو بررسی کردین؟
    راستش دروغ چرا بعد اون قضیه چون باز همون رویه نصب درایور رو تحمل کردم از رو سیستم نهایی بکاپ گرفتم و البته الان بعد 1.5 سال استفاده ازش به لطف بهره گیری از نرم افزار Tuneup به نصب دوباره ویندوز مجبور نشدم!
    برای همین دیگه نرم افزار دیگه ای رو تست نکردم.البته این نرم افزار که میگم بدک نیست:
    Driver Genius Professional
    Last edited by Aristar; 04-11-2013 at 22:16.

9. این کاربر از Aristar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

مشکل از همینه که شما فقط اون پوشه رو برگردوندین در حالی که اکثر برنامه ها یک سری فایل ها در documents and settings هم ایجاد میکنن که ممکنه براشون حیاتی باشه...

11. این کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

برای نرم افزار اگر نرم افزارش ایرانیه که احتمال زیاد بر مبنای .Net نوشته شده و مشخصا برای اجرا به فریم ورک نیاز داره!این مورد رو بررسی کردین؟
    راستش دروغ چرا بعد اون قضیه چون باز همون رویه نصب درایور رو تحمل کردم از رو سیستم نهایی بکاپ گرفتم و البته الان بعد 1.5 سال استفاده ازش به لطف بهره گیری از نرم افزار Tuneup به نصب دوباره ویندوز مجبور نشدم!
    برای همین دیگه نرم افزار دیگه ای رو تست نکردم.البته این نرم افزار که میگم بدک نیست:
    Driver Genius Professional
    درسته دوست عزیز بعد از نصب .net درست شد. خیلی ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

مشکل از همینه که شما فقط اون پوشه رو برگردوندین در حالی که اکثر برنامه ها یک سری فایل ها در documents and settings هم ایجاد میکنن که ممکنه براشون حیاتی باشه...

آیا نرم افزاری واسه اینکار هست که نرم افزار رو انتخاب کنی و به طور کامل ازش بک آپ بگیره یا همیشه باید از document and setting خم بک اپ بگیریم واسه محکم کاری؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تو قلب دوستان

پيش فرض

آیا نرم افزاری واسه اینکار هست که نرم افزار رو انتخاب کنی و به طور کامل ازش بک آپ بگیره یا همیشه باید از document and setting خم بک اپ بگیریم واسه محکم کاری؟
    اصولا نیازی به بک آپ گرفتن از پوشه Document and Settings وجود نداره.چون تو اکثر مواقع این پوشه که البته فقط تو ویندوز هست عملکردش برای ذخیره عملکردهای فعلیه!یعنی تنظیمات رو نگه میداره با اطلاعاتی برای اجرای متفاوت تر نرم افزار!یعنی وجودش برای اجرا ضرورت نداره ولی اگر باشه شاید تنظیمات قبلی رو حفظ بکنه!
    برای بکاپ گیری برای بعضی نرم افزارها باید شما از رجیستری هم بک آپ بگیرین.چون تنظیمات اساسی رو تو خودشون دارن!
    برای این عمل هم قبلا یک نرم افزاری دیدم که البته کارش نصب و پاک کردن نرم افزارها بود که همه تغییراتی که نرم افزار موقع نصب ایجاد میکرد رو رصد میکرد و موقع پاک کردن دوباره همشونو پاک میکرد!پس اصولا نرم افزاری هم وجود داشته باشه که این کار رو بکنه!

15. این کاربر از Aristar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •