تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 28

نام تاپيک: کدام نرم افزار 3D مکملی خوب برای After Effect است

داره خودمونی میشه sadeghgun's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    پارس

14 کدام نرم افزار 3D مکملی خوب برای After Effect است

با سلام
    حقیقتا شاید هیچ برنامه ای به اندازه AE انقدر طرفدار نداشته و انقدر فراگیر نشده،این برنامه باداشتن هرآنچه که هنرمندان برای اجرای کار (ویدئویی) جهت خلق جلوه های ویژه لازم دارند در اختیار دارد و حتما تائید میفرمایید.
    این برنامه با داشتن پلاگین های (افزونه) های فراوان توانسته به تنهایی در انجام پروِژه های سنگین کاربر خود را بی تقریبا نیاز نماید ولی به نظر بنده مشکلی و البته طبیعتی که وجود دارد هر برنامه به تنهایی تمام نیازهای کاربر را 100٪ تامین نخواهد نکرد و باید برنامه ای برای انجام هرچه بهتر پروژه انتخاب کرد.
    نرم افزارهای سه بعدی جهت خلق جلوه‌های بصری قابلتهای فوق العاده بالایی دارند و البته این قابلیت های فوق العاده را یک هنرمند فوق العاده خلاق میتواند به دست آورد.
    ---------------------------------------------------------------
    ته مطلب اینکه به نظر شما در میان نرم افزارهای موجود سه بعدی کدام برنامه بهترین همخوانی را با افترافکت خواهد داشت البته با داشتن چنین شرایطی

1- قدرت خوب ( توجه کنید ما افرادی نیستم که در هالیوود بخواهیم فیلم سازی کنیم استفاده ما از این نرم افزارها
    باید مناسب با پروژه های ما باشد)

2- یادگیری سریع برنامه ( استعداد اشخاص در یادگیر هرچیزی متفاوت است ولی برخی نرم افزارها به طور کلی پیچیده هستند البته یادگیری هیچ چیز در حد اعلی محال نیست و این به همت شخص و البته منابع یادگیر بستگی دارد‌)

3- استفاده کم از سیستم ( باز هم ما برای برای کمپانی های هالیوود فیلم نمی‌سازیم استفاده از نرم‌افزارهایی که نیاز به کامپیوتر های قوی دارند منطقی نیست وقتی که سیستم ما ....)

حالا به نظر شما کدامیک از نرم افزارهای موجود این قابلیت را دارد دوستان لطفا احساسی نظر ندن .

Autodesk Maya

Autodesk 3ds Max

MAXON CINEMA 4D

NewTek LightWave

Blender

Luxology modo

Softimage XSI

"بنده خود نرم افزار Cinema 4d را مناسب و مکمل با After Effect می‌دانم ،به دلیل اینکه خیلی آموزش‌ها در وب به رابطه cinema 4d و after effect پرداخته - برای C4d آموزش‌های خوبی وجود دارد، نرم افزار سنگینی هم نیست و هم با افتر خوب کارایی داره(یعنی راحت تر هست)"

نظر شما چیست؟
    Last edited by sadeghgun; 03-07-2010 at 00:42.

2. این کاربر از sadeghgun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ae2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

با سلام

حالا به نظر شما کدامیک از نرم افزارهای موجود این قابلیت را دارد دوستان لطفا احساسی نظر ندن .

Autodesk Maya

Autodesk 3ds Max

MAXON CINEMA 4D

NewTek LightWave

Blender

Luxology modo

Softimage XSI

"بنده خود نرم افزار Cinema 4d را مناسب و مکمل با After Effect می‌دانم ،به دلیل اینکه خیلی آموزش‌ها در وب به رابطه cinema 4d و after effect پرداخته - برای C4d آموزش‌های خوبی وجود دارد، نرم افزار سنگینی هم نیست."

نظر شما چیست؟
    دوست عزیز طبق تحقیقاتی که من کردم شما کاملا درست فکر میکنید! نرم افزار Cinema 4d به قول معروف Learning Curve زیاد بالایی نداره ولی مثلا مایا یا حتی تری دی مکس خیلی یاد گیری شون سختتره!
    من احساسی نظر نمیدم این حرف طبق تحقیقاتی که انجام دادم هر چند خودم سه بعدی کار نمیکنم!
    اونطور که گفته میشه افتر افکت با Cinema 4d از ماکسون المان از لحاظ ارتباط هم خیلی بهتر از نرم افزار های اتودسک امریکایی هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه specter-1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوست عزیز این بحث خیلی منطقی به نظر نمیرسه بخاطر اینکه این چیزی که شما مطرح میکنید 100% سلیقه ای هست اما خوب از نظر هماهنگی و match بودن مسلما c4d بهترین نمره رو میگیره

5. این کاربر از specter-1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    پارس

پيش فرض

.::لطفا دوستان هم نظرات خود را در این باره بگویند ::.

---------------------------------
    Last edited by sadeghgun; 03-07-2010 at 00:38.

اگه نباشه جاش خالی می مونه M Like Mother's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سوال خیلی خوبی پرسیدی . من خودم افتر کار می کنم. در فکر کار به یه برنامه 3d بودم.

منتهی من تنها به سختی و آسونی کار ندارم. یعنی اگه maya از 4d سخت تر باشه ولی تو 4d کاری رو نتونم بکنم ترجیح میدم همون maya کار کنم تا همش محتاج نمانم.

حالا کسی می تونه خوب این سوال رو جواب بده که مثلا هم maya هم max هم 4d کار کرده.

اختلاف جزیی مد نظرم نیست. اما یه وقت آدم 4d کار نکنه بعد پیش maya کارها کم بیاره.

در ضمن کسی با برنامه massive کار کرده؟

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    پارس

پيش فرض

در ضمن کسی با برنامه massive کار کرده؟
    من با Massive کار نکردم،ولی میتونی در زیر، اطلاعاتی کسب کنی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

9. این کاربر از sadeghgun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه .: V I L S O N :.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

Autodesk Maya

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

به نظر من،مکس از همه قوی تره و مطمئن باشین که تو کارای حرفه ای،دستتون باز تر هستش تا سایرین!!!البته من این نسخه ی اخریش(2011) هنوز توش موندم که چجوری باهاش کار کنم به ظنرم گرافیکش خیلی تغییر کرده به نسبت نسخه ی قبلیی که داشتم(2009).....

پروفشنال Simin Secret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    کاشمر

پيش فرض

به نظر من cinema4d يه گزينه خيلي خوب هسا البته 3dsmax و مايا هم پيشنهاد هاي خوبي هستند ولي يادگيريشون خيلي سختره اگه شما دقت كرده باشين خيلي از انيميشن هاي خوب قوي رو با همين مايا ميسازند

پروفشنال ya abbas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    زیر چتر محبت خدا

پيش فرض

***Cinema 4d***

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •