تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: غفاریان: حداقل تهران تا پایان سال زیر پوشش Gprs همراه اول قرار می‌گیرد

آخر فروم باز vahooli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Iran

13

غفاریان: حداقل تهران تا پایان سال زیر پوشش GPRS همراه اول قرار می‌گیرد!!!

شهر تهران، تا پایان سال تحت پوشش GPRS قرار می‌گیرد و مشترکان همراه اول در (حداقل) شهر تهران تا پایان سال از سرویس‌های ارزش افزوده همچون اینترنت پر سرعت و MMS بهره خواهند برد.

دکتر وفا غفاریان، رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، در گفت‌وگو با سیتنا، اظهار داشت: سرویس‌های ارزش‌افزوده در تلفن ثابت و تلفن همراه دارای دو بعد است که یک بعد آن تکنولوژی لازم و بعد دیگر کاربری است.
    معاون وزیر ارتباطات، گفت: عمده سرویس ارزش‌افزوده اپراتور اول تلفن همراه که تکنولوژی آن GSM2 است، معطوف به سرویس پیام کوتاه می‌شود.
    وی، ادامه داد: در اپراتور دوم تلفن همراه نیز که دارای GPRS است، امکانات MMS و اینترنت پرسرعت فراهم است.
    غفاریان، اظهار امیدواری کرد که با برگزاری مناقصه اپراتور اول تا پایان سال، تکنولوژی GPRS به عنوان لازمه تکنولوژی خدمات ارزش افزوده مانند MMS و اینترنت پرسرعت ارائه شود.
    وی، تصریح کرد: در حال حاضر، اپراتور اول تنها ارائه سرویس پیام کوتاه را به صورت بالفعل دارد، در حالی که این امکان برای ایرانسل به صورت بالفعل فراهم شده و امید است در استان‌ها نیز عملیاتی شود.
    رییس هیات‌مدیره شرکت مخابرات ایران، در پایان خاطرنشان کرد: حداقل تا پایان امسال، مشترکان تهرانی تلفن همراه از سرویس‌های ارزش افزوده بهره خواهند برد و امید است که این سرویس در سایر نقاط کشور نیز در مدت زمان کوتاهی ارائه شود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه milad_milad_milad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

11

خسته نباشن!!!! من که اگه gprs ش هم راه بیوفته ازش استفاده نمیکنم!!! با ایرانسل جونم خیلی بیشتر حال میکنم!!

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

این آقای غفاریان آخر خالی بندیه... اول تابستون گفت تا شهریور ماه gprs اپراتور اول راه میفته. قبلا هم از این حرفها زده جدی نگیرید.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

این آقای غفاریان آخر خالی بندیه... اول تابستون گفت تا شهریور ماه gprs اپراتور اول راه میفته. قبلا هم از این حرفها زده جدی نگیرید.
    این دقیقا همون حرفیه که من آخر پستم نوشته بودم اما الان می بینم آقایون مدیر پاکش کردن !!! من نمیدونم من به چی توهین کرده بودم ؟! دروغ گفته بودم ؟! باعث تشنج می شد حرفم ؟!

داره خودمونی میشه h@med110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

2

واقعا تبریک می گم ..
    انشا ا...در چشم انداز 200 ساله من دارم می بینم که نتیجه و ندیده هامون دارن از 3g استفاده میکنن.
    البته فقط یک حساب سرانگشتی از درامد مخابرات فقط بابت فروش سیمکارتاش (حالا هزینه مکالمش هیچی) بکنید و بعد می فهمید که با این پول چه کارایی میشد کرد .حالا بعد از اینهمه سال ما هنوز منتظریم gprs بیاد.
    10 میلیون سیمکارت هرکدوم حداقل 500 هزاز تومان...واقعا چقدر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟/

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

10 میلیون سیمکارت هرکدوم حداقل 500 هزاز تومان...واقعا چقدر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟/
    n تومان....

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

این همه پول تو جیب آقایونه ! هنوز خیلی از روستاهای ما تلفن ندارند...هنوز خیلی از جاده های کشور بدون پوشش هستن و ... بخوای دونه دونه حساب کنی پر ازاینا ...

داره خودمونی میشه milad5113's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    TeHrAn CiTy

پيش فرض

خسته نباشه................

اگه نباشه جاش خالی می مونه p 3 0 world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

يادمه قرار بود كه تا پايان تابستان امسال اين سيستم توي همه ي كشور راه بيفته

اگه نباشه جاش خالی می مونه p 3 0 world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

البته اگه راه بيفته كه خيلي خوب مي شه اون وقت ديگه ايرانسل هيچيش از همراه اول سر نيست (به جز آنتن دهيش توي مشهد)

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •