تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: مشورت در مورد خرید اینترنت(لطفا همه نظر بدین)

داره خودمونی میشه mostafamz2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Internet

14 مشورت در مورد خرید اینترنت(لطفا همه نظر بدین)

دوستان عزیزم

من تقریبا دو ساله سرویس اینترنت 512 نامحدود از پیشگامان در اصفهان دارم هر ماه 24200 میدم
    البته قبلا 6ماهه میداد 64000 که کم کم گرونش کرد و الان فقط یه ماهه میده با قیمت گرون
    تا ماه قبل سرعتش خوب بود یعنی از 64 کیلوبایت پایین تر نمیومد ماهم حرفی نداشتیم
    ولی الان سرعتشو کم کردن و تقریبا از 45 کیلوبایت تا 50 میره
    زنگ زدم گفتن سرعتو محدودتر کردیم و همینه که هست!

خلاصه ، الان میخوام سرویس 512 نامحدود از شرکتای دیگه بگیرم
    نظر خودم مخابرات هست .
    دوستان اگه سرویس نامحدود مخابرات دارن یا اطلاعی از سرویسای مخابرات دارن نظر بدن سرعت دانلودش چنده ؟ و آیا قطعی زیاد داره یا کم؟ قیمتش چنده؟ پشتیبانیش چطوره؟

دوستانی که سرویس نامحدود از شرکتای دیگه دارن هم لطفا قیمت و سرعت و کیفیتشو بگن

در حدود 20 تا 30 هزار تومن ماهیانه میتونم بدم و میخوام سرعت دانلودش از اینی که الان دارم(45کیلوبایت) بیشتر باشه
    یعنی دیگه از 64 کیلوبایت کمتر نشه و نامحدود باشه

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Internet

پيش فرض

این لیست تعرفه سرویس های نامحدود شرکت آسیاتک هست

..................................128............. ..256...............512................1024....... ....2048..........4096.....

دوستانی که آسیاتک دارن نظر بدن نامحدودش الان چجوریه ؟
    این سرویس 512 نامحدود برنزی که زده 26900 تومن کسی داره ؟ سرعتش چنده؟

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Internet

پيش فرض

اینم تعرفه های نامحدود شرکت پارس آنلاین :

سرویس اولی که 128 نامحدود با قیمت 27 هزار تومن هست خوبه؟ سرعتش در حدود 16 هست یا بیشتر؟

این که نوشته حداقل ترافیک ماهیانه دریافتی مشتری یعنی چه ؟ یعنی در ماه باید حداقل 10 گیگ دانلود کنیم ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Internet

پيش فرض

ممنون از دوستان گرامی به دلیل نظرهای بسیار مفید و خوبشون

پروفشنال TranceaweSome's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

اینجا تو شیراز که نا محدود های مخابرات اوضاش خراب تر از همه جاست!
    سرعت دانلود رو نصف کردن و وقتی علتش رو جویا شدیم گفتن پهنای باند کم آوردن و دیگه افزایش پیدا نمیکنه سرعت ها!
    در ضمن فکر کنم این قضیه فعلا فقط برا شیراز پیش اومده و چه بسا بعدا برا بقیه شهر ها اینجوری شه.چون که بدهی زیادی بالا آوردن.
    در ضمن مخابرات تعرفه های نا محدودش پینگ خیلی بالایی داره و مثل پیش گامانی که خودتون داشتین 1 یه 8ه!البته تو شیراز فک کنم 1 به 12ش کردن :| سایت هم به زور لود میکنه
    یعنی عملا 1 مگ شده 512 و 512 شده 256 و الا آخر!
    من فردا میرم که مخابرات رو جمع آوری کنم 256 نا محدود پارس آنلاین بگیرم

6. این کاربر از TranceaweSome بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Internet

پيش فرض

اینجا تو شیراز که نا محدود های مخابرات اوضاش خراب تر از همه جاست!
    سرعت دانلود رو نصف کردن و وقتی علتش رو جویا شدیم گفتن پهنای باند کم آوردن و دیگه افزایش پیدا نمیکنه سرعت ها!
    در ضمن فکر کنم این قضیه فعلا فقط برا شیراز پیش اومده و چه بسا بعدا برا بقیه شهر ها اینجوری شه.چون که بدهی زیادی بالا آوردن.
    در ضمن مخابرات تعرفه های نا محدودش پینگ خیلی بالایی داره و مثل پیش گامانی که خودتون داشتین 1 یه 8ه!البته تو شیراز فک کنم 1 به 12ش کردن :| سایت هم به زور لود میکنه
    یعنی عملا 1 مگ شده 512 و 512 شده 256 و الا آخر!
    من فردا میرم که مخابرات رو جمع آوری کنم 256 نا محدود پارس آنلاین بگیرم
    ُسلام دوست عزیز
    شما پارس آنلاین 256 نامحدود گرفتی ؟ اگه گرفتی لطفا بگو سرعتش چجوریاس من میخوام بگیرم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    مخابرات اصفهان که فعلا نامحدود نمیده باید صبر کنی تا عید که طرح کمپین بزنه اون موقع هم معلوم نیست کیفیتش چطوریه
    ماهیانه چند گیگ دانلود داری ؟
    256 نا محدود پارس آنلاین ماهانه 20 گیگ هدیه ی سرعت بالا داره یعنی 20 گیگ با سرعت مثلا 200 تا دانلود میکنی بعد میشه همون سرعت اسمی یعنی 32 کیلوبایت
    اگر مصرفت همون 20 گیگه پارس آنلاین گزینه خوبیه (128 هم 10 گیگ هدیه سرعت بالا داره)
    یک گزینه ی دیگه هم میتونه فن آوا باشه نامحدود یک مگش سرعت دانلود 128 میده و محدودیت حجم هم نداره و روی کاغذ میتونی 300 و خورده ای گیگ دانلود کنی با اون سرویس
    512 هم همونطوره سرعت تا 64 تا و بدون محدودیت دانلود
    شاتل هم شنیدم 128 نامحدودش تا 20 گیگ انلود سرعت بالا داره
    البته این چیز هایی که من نوشتم ممکنه اشتباه باشه چون من این سرویس ها رو نداشتم

9. این کاربر از zxzxcvcv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت jamnaj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

از های وب پیش پبت نام کردم ، ولی چون نمایندگیش در دسترسم نبود و هزینه های جانبی نیز روی فیش تلفن داشت از آسیاتک استفاده میکنم
    سرعت نسبت به اوایل به نظرم کمتر شده

11. این کاربر از jamnaj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Internet

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    مخابرات اصفهان که فعلا نامحدود نمیده باید صبر کنی تا عید که طرح کمپین بزنه اون موقع هم معلوم نیست کیفیتش چطوریه
    256 نا محدود پارس آنلاین ماهانه 20 گیگ هدیه ی سرعت بالا داره یعنی 20 گیگ با سرعت مثلا 200 تا دانلود میکنی بعد میشه همون سرعت اسمی یعنی 32 کیلوبایت
    اگر مصرفت همون 20 گیگه پارس آنلاین گزینه خوبیه (128 هم 10 گیگ هدیه سرعت بالا داره)
    یک گزینه ی دیگه هم میتونه فن آوا باشه نامحدود یک مگش سرعت دانلود 128 میده و محدودیت حجم هم نداره و روی کاغذ میتونی 300 و خورده ای گیگ دانلود کنی با اون سرویس
    الان سرویس 512 ماهانه 10 گیگ آسیاتک گرفتم سرعتش تو روز بالاس (400) ولی شبا که رایگانه از 1 تا 8 صبح سرعت حدود 50 و 60 هست
    من دانلودم زیاده و قبلا هم 512 نامحدود پیشگامان داشتم سرعتش 64 بود ولی کمش کردن منم پس دادم
    فن آوا چه شرکتیه ؟ مثلا 1 مگ نامحدودشو اگه بگیرم سرعتش 128 کیلوبایت کمتر نمیشه ؟
    Last edited by mostafamz2010; 04-01-2014 at 21:26.

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Internet

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    دوست عزیز من میخوام نامحدود فن آوا 1 مگ بگیرم یعنی سرعتش از 128 کیلوبایت کمتر نمیشه ؟
    قیمتش هم تو سایتش دیدم ماهی 45 تومنه
    اگه از دوستانتون کسی فن آوا نامحدود دارن ممنون میشم برام سوال کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •