تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 120 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1192

نام تاپيک: آرشیو >>> تاپیک محصولات McAfee در اینجا

اگه نباشه جاش خالی می مونه Wonderboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

13 آرشیو >>> تاپیک محصولات McAfee در اینجا

تاريخ بروز رساني ضد ويروس مك آفي: 23/05/1386

بوسیله این برنامه می تونین بدون ثبت کردن (Register) نام خودتون در لیست کاربران ضد ویروس مک آفی و بدون اتصال به اینترنت، ضد ویروس مک آفی نصب شده روی سیستم خودتون رو بروز رسانی کنین. :P
    به نظر میرسه، به چند دلیل این برنامه ارزش دانلود کردن رو داره:
    1- شرکت مک آفی اجازه بروز رسانی رو به کاربران ایرانی نمیده و تنها راه چاره استفاده از پروکسیه، ضمنا باید به عنوان یک کاربر مک آفی رجیستر بشین. برنامه من این دو مشکل رو حل کرده. :!:
    2- بعد از دانلود کردن این برنامه می تونین ضد ویروس مک آفی نصب شده روی سیستمهای زیادی رو بروز رسانی کنین (بدون اتصال به اینترنت) در صورتی که بدون این برنامه برای بروز رسانی هر ضد ویروس مک آفی نصب شده روی یه سیستم باید به اینترنت وصل بشین. :!:
    قبل از مرحله پایانی عملیات بروز رسانی، حتما به توضیحات ارائه شده در قسمت توافقنامه (License) برنامه نصب توجه کنین.
    همزمان با به روز رساني شرکت مک آفي، نسخه به روز شده اين برنامه هم عرضه میشه. :P

آدرس سايت: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

--------------------------------------------------------------------------------------

اين قسمت رو هم بخاطر اضافه شدن يه آپديت ديگه به مجموعه آپديتهاي مك آفي اضافه كردم.

عنوان: نرم افزار بروز رساني AntiSpyware مک آفی

تاريخ آخرين بروز رساني AntiSpyware مک آفی: 23/05/1386

بوسیله این برنامه می تونین بدون ثبت کردن (Register) نام خودتون در لیست کاربران AntiSpyware مک آفی و بدون اتصال به اینترنت، AntiSpyware مک آفی نصب شده بر روی سیستم خودتون رو بروز رسانی کنین.

آدرس سایت: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

--------------------------------------------------------------------------------------

اين قسمت رو هم بخاطر اضافه شدن يه آپديت ديگه به مجموعه آپديتهاي مك آفي اضافه كردم.

عنوان: نرم افزار بروز رساني موتور ضد ويروس مك آفي

آخرين بروز رساني موتور ضد ويروس مك آفي به نگارش: 5.1.0.0

بوسیله این برنامه می تونین بدون ثبت کردن (Register) نام خودتون در لیست کاربران ضد ویروس مک آفی و بدون اتصال به اینترنت، موتور ضد ویروس مک آفی نصب شده بر روی سیستم خودتون رو بروز رسانی کنین.

عنوان: نرم افزار بروز رساني نگارش ضد ويروس مک آفی

آخرين بروز رساني ضد ويروس مک آفی به نگارش: 10.0.27

بوسیله این برنامه می تونین بدون ثبت کردن (Register) نام خودتون در لیست کاربران ضد ویروس مک آفی و بدون اتصال به اینترنت، نگارش ضد ويروس مک آفی نصب شده بر روی سیستم خودتون رو بروز رسانی کنین.

اين قسمت رو بخاطر اضافه شدن يه آپديت ديگه به مجموعه آپديتهاي مك آفي اضافه كردم.

عنوان: نرم افزار بروز رساني ديوار آتش (Personal Firewall Plus) مک آفي

نگارش آخرين بروز رساني ديوار آتش (Personal Firewall Plus) مک آفي: 7.1.113

بوسيله اين برنامه مي تونين بدون ثبت کردن (Register) نام خودتون در ليست کاربران ديوار آتش مک آفي و بدون اتصال به اينترنت، ديوار آتش (Personal Firewall Plus) مک آفي نصب شده بر روي سيستم خودتون رو بروز رساني کنين.

اين قسمت رو بخاطر اضافه شدن يه آپديت ديگه به مجموعه آپديتهاي مك آفي اضافه كردم.

عنوان: نرم افزار بروز رساني نگارش AntiSpyware مک آفي

نگارش آخرين بروز رساني AntiSpyware مک آفي: 2.1.0.112

بوسيله اين برنامه مي تونين بدون ثبت کردن (Register) نام خودتون در ليست کاربران AntiSpyware مک آفي و بدون اتصال به اينترنت، AntiSpyware مک آفي نصب شده بر روي سيستم خودتون رو بروز رساني کنين.

Last edited by Wonderboy; 17-08-2007 at 11:33.

تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

بوسیله این برنامه می تونین بدون ثبت کردن (Register) نام خودتون در لیست کاربران ضد ویروس مک آفی و بدون اتصال به اینترنت، ضد ویروس مک آفی نصب شده روی سیستم خودتون رو بروز رسانی کنین.
    اگر نگارش موتور ضد ویروس مک آفی نصب شده بر روی سیستم شما پایین تر از 4.4.0.0 هست، حتما برنامه بروز رسانی موتور ضد ویروس مک آفی رو نصب کنین. :idea:
    به نظر میرسه، به چند دلیل این برنامه ارزش دانلود کردن رو داره:
    1- شرکت مک آفی اجازه بروز رسانی رو به کاربران ایرانی نمیده و تنها راه چاره استفاده از پروکسیه، ضمنا باید به عنوان یک کاربر مک آفی رجیستر بشین. برنامه من این دو مشکل رو حل کرده.
    2- بعد از دانلود کردن این برنامه می تونین ضد ویروس مک آفی نصب شده روی سیستمهای زیادی رو بروز رسانی کنین (بدون اتصال به اینترنت) در صورتی که بدون این برنامه برای بروز رسانی هر ضد ویروس مک آفی نصب شده روی یه سیستم باید به اینترنت وصل بشین.
    قبل از مرحله پایانی عملیات بروز رسانی، حتما به توضیحات ارائه شده در قسمت توافقنامه (License) برنامه نصب توجه کنین.
    همزمان با به روز رساني شرکت مک آفي، نسخه به روز شده اين برنامه هم عرضه میشه. :!:

لينك صفحه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز Ali_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    اصـــــــــفــــــهــــــان

پيش فرض

اقا دستت درد نکنه..
    راستی یه سوال شما خودت چه جوری برنامه ساخته شده را اپدیت می کنی 8)

آخر فروم باز Ali_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    اصـــــــــفــــــهــــــان

پيش فرض

راست می گه.
    منم خواهانم که بفهمم چه جوری اپدیت میشه.
    ولی مال من اپدیت میشه به صورت اتوماتیک ..ولی ویروس کش نمیشه یهنی هر وقت اتوماتیک اپدیت میشه مثلا spam killer را اپدیت می کنه نه ویروس کشا

:mrgreen:

تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

Ali_k عزير از نظري كه در مورد برنامه دادي متشكرم.

در مورد اينكه چرا ضد ويروس شما اتوماتيك آپديت نميشه چند تا احتمال وجود داره كه شايد هیچکدوم درست نباشه:
    1- شما به عنوان یکی از کاربران مک آفی ثبت نشدین یعنی فرم Register مک آفی رو ارسال نکردین. (البته با توجه به اینکه spam killer شما آپدیت میشه احتمالا این قضیه منتفیه)
    2- مک آفی متوجه میشه که شما از ایران ارتباط برقرار کردین و عملیات آپدیت رو انجام نمیده، چاره این کارم استفاده از پرکسیه.

اما در مورد اینکه من خودم چه طوری این برنامه رو آپدیت می کنم؛
    نمی خوام زود قضاوت کنم ولی شاید فکر کنی که "ای بابا حالا یه برنامه درست کرده ها" یا فکر کنی از اون آدم هايي هستم كه تا يه چيز ياد ميگيرن فكر ميكنن چه خبره و به هيچكس ياد نميدن.
    اما برعكس من خيلي دوست دارم ياد بگيرم و اگر هم چيزي ميدونم به ديگران ياد بدم، شعار هم نمیدم. :roll:
    با این وجود باور کن نمیتونم بگم که چه جوری این برنامه رو آپدیت میکنم. :(

باز هم از اینکه نمیتونم چیزی در این مورد بگم معذرت می خوام امیدوارم دلگیر نشده باشی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

با اجازه Wonderboy :
    Ali_k جون منم یه احتمال دیگه برای آپدیت نشدن مک آفیت میدم و اونم اینه که ایمیلی که برای رجیستر شدن مک آفی وارد کردی نباید از سرورهای ایرانی باشه. البته با فرض اینکه رجیستر کرده باشی. من خودم یه مدتی با اینکه موقع نصب کشور رو آمریکا گذاشته بودم بازم آپدیت نمیشد چون ایمیل نوآور داشتم ولی به محض اینکه ایمیل یاهوی انگلستان رو وارد کردم مرتبا و بدون هیچ مشکلی آپدیت میشه.
    با این حال ببین کدوم یکی از این احتمالاتی که من و Wonderboy دادیم درسته. به ما هم خبر بده. منتظریم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    آقا Wonderboy, من به مشكل بر خوردم
    وقتي قسمت اول رو باز ميكنم نميتونه بقيه قسمتها رو باز كنه
    ميگه some installation files are corrupt
    Please download a fresh copy and retry the installation
    من چهار بار دانلود كردم

تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

قابل توجه همه عزيزان بخصوص Ali.crack عزير:

سايت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كه برنامه بروز رساني مك آفي در اون قرار داشت بعلت برخي تغييرات در سرور (Server) خدمات دهنده تا اطلاع ثانوي دچار مشكله. :cry:

به محض برطرف شدن مشكل حتما خبر ميدم.

تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

Ali.crack عزيز متشكرم وظيفم بود.

با تشكر از afsorde به خاطر دادن لينك جديد.

راستش مي خواستم بعد از پيگيري خرابي بعضي از قسمتهاي سايت اين لينك رو بذارم تو همين تاپيك ولي بدليل اينكه مشكلي برام پيش اومده بود و بيرون از شهرستان بودم موفق نشدم اينكار انجام بدم. :(

به هر حال از afsorde تشكر ميكنم كه زحمتو متحمل شد. :oops:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •