تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: باز كردن پسورد فايلهاي قفل گذاري شده به صورت دسته جمعي

پروفشنال mahramasrar2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض باز كردن پسورد فايلهاي قفل گذاري شده به صورت دسته جمعي

سلام دوستان
    در صورتي كه شما با دنياي آفلاين سر وكار داشته باشيد ويا تعداد زيادي فايل داشته باشيد كه فشرده هستند مثلا zip يا rar هستند و براي بازگشائي واستخراج بروي هارد نياز به پسورد داشته باشند در اين صورت نياز به برنامه اي داريد كه پسورد اين فايلها را يافته و در پوشه اي استخراج نمايد
    براي اين كار البته برنامه هاي زيادي وجود دارد ولي از بد حادثه همه اين برنامه ها كه من امتحان كردم فقط مي توانند يك فايل را رمز گشائي كنند وبراي فايل بعدي شما مجددا بعد از اتمام كار فايل اولي بايد مجددا فايل بعدي را مسير دهي كنيد

حالا سئوال اينجاست آيا برنامه اي مي شناسيد كه اين كار را به صورت اتوماتيك انجام دهد يا به صورت دسته جمعي اين فايلها را استخراج ورمز عبور آنها را بيابد مثلا صد فايل يابيشتر
    Last edited by mahramasrar2; 04-05-2008 at 08:08.

آخر فروم باز djsystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

من دقیقا سوال رو نفهمیدم
    اگه منظورت اینه که همزمان صد تا فایل رو برات شروع به پیدا کردن رمز کنه همه اون نرم افزار هایی که میگی کار کردم این کار رو میکنند یعنی میشه شما 100 تا فایل رو (البته جداگونه) بهش بدی تا برات شروع به کار کنه
    اما شما اگه با این نرم افزار ها بخای کار کنی نیاز به یه cpu قوی داری که بتونه سریع پردازش کنه چون با یکیشم کلی از cpu رو استفاده میکنه حالا فرض کن که 100 تا همزمان بخاد پیدا کنه فقط کافی پسورد ها بیش از 7یا 8 حرف باشه
    100000 سال طول میکشه

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

نه عزيز دلم منظورم اينه كه پسورد اولي رو كه پيدا كرد بره سراغ دومي ايا برنامه اي سراغ داريد؟
    نمي خوام ده روز بشينم جلوي مانيتور و next رو بزنم مي خوام فايلها رو بهش بدم وشروع به كار بكنه من هم مانيتور رو خاموش كنم برم ده روز بعد بيام ببينم چي شده !!!!
    منظورم اينه كه يكي پس از ديگري فايلها رو پسورد ضدائي كنه !
    ضمنا من ليست پسوردها رو دارم كه حدود 10 هزار تا هستش و پسورد تمام فايلها داخلش هست چند تاشون رو تست كردم درست بود ولي نمي تونم چندين هزار فايل zip رو يكي پس از ديگري دستي بهش بدم
    Last edited by mahramasrar2; 05-05-2008 at 01:54.

آخر فروم باز djsystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

همجین چیزی که دقیقا این جوری باشه فکر نکنم باشه
    ولی از بین 10000 تا فکر کنم زود پیدا میکنه شما میتونی 4 یا 5 تایی بزاری بری 1 ساعت بعد بیای (البته همونطور که میدونی بستگی به قدرت سیسیتم داره)

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

منتظر مي مونم ببينم چي واسم گير مي ياريد من 20 هزار تا فايل دارم كه بايد پسورد ها شون رو پيدا كنم !!!
    البته پسورد همه رو دارم ولي نمي تونم دونه دونه بزارم برنامه بگرده مي خوام مسير پوشه فايل هاي پسورد دار رو بدم برنامه خودش از داخل بانك پسورد بگرده برنامه ها رو يكي پس از ديگري رمز گشائي كنه
    به صورت دستي يا 5 تا 5 تا مرگ آوره !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •