تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترين آهنگ بنيامين از نظر شما؟

راي دهنده
6. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • خداحافظ ياس

2 33.33%
  • عيبي نداره

0 0%
  • تنهام بزار

0 0%
  • دلم گرفته

3 50.00%
  • خاك شور

0 0%
  • خوش به حالت

0 0%
  • ما رپرا

1 16.67%
  • بدشانس

0 0%
  • جورچين

0 0%
  • بخشيده نمي شي

0 0%
  • ماركوپولو زندست

2 33.33%
Multiple Choice Poll.
صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 32

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی بنيامين

آخر فروم باز nafe-bandar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بوشهر

12 تاپیک اختصاصی بنيامين

با سلام
    توي انجمن جستجو كردم تاپيك خيلي ها بود; عرفان، هيچكس، زدبازي، پيشرو،.. ولي تاپيكي از بنيامين رپر نديدم!
    رپري كه از 2،3 سال پيش كار حرفه ايه خودشو با ديس تراكي به ياس شروع كرد يعني آهنگ خداحافظ ياس! اصالتا شيرازيه ولي الان تهران زندگي مي كنه. حدودا سنش 22 ساله طبق گفته ي خودش.
    بعد از موفقيت ديسش به ياس و نشون دادن خودش و خلاقيت كاراش آهنگ عيبي نداره رو پخش كرد. چون ايندفعه بني بيشتر شناخته شده بود جدي جدي كارش جواب داد با وجود اينكه ملودي بيتش واسه يه فيلم بود ولي بازم كار قوي اي بود و بيش از پيش قدرتش رو تو استايل خاصش به شنوندگان نشون داد.
    آهنگ تنهام بزار تقريبا يه جوورايي دور از استايلش بود اما در آهنگ دلم گرفته اوج قدرتش رو نشون داد. همچنين در تراك هاي خاك شور و ما رپرا كه انصافا عند كار بودن! آخرين آهنگش هم ماركوپولو زندست بوده كه ديشب (19 خرداد 89) پخش گرديد.
    مضمون آهنگاش اعتراضه قاعدتا ولي كار احساسي كه يكم دور از اعتراضه هم داشته كه نشون ميده سعي كرده يكنواخت كار نكنه(+ كاراي فانش)
    غير از ديس سعي كرده رو پاي خودش وايسه و دست به دامان(نه چيزه ديگه اي) اين و اون نشه و مشهورترين كسي كه باهاش فيت داده سوگند بوده. بعد اونم علي سورنا، فرزان وحشت و فرشاد ايثار، پژواك(رپر شيرازي) كساني هستند كه همكاري هايي باهاش داشتن.
    آهنگ ساز هايي هم كه بني باهاشون كار كرده شامل بيداد(آهنگ خاك شور)، علي سورنا(بخشيده نمي شي 1و2)، پرهام سزار(ماركوپولو زندست)، lمرتضي بي نام(آهنگ خوش به حالت) و يه آهنگساز ديگه كه بدشانس رو زده بود هرچي فكر ميكنم اسمش يادم نمياد !

پل ارتباطي با بنيامين:

Yahoo ID: Benyamin.Hiphop2

انشالله كه تونسته باشم خوب اين رپر مستعد رو معرفي كرده باشم
    اينم از آرشيو كامله آهنگ هاي بني به ترتيب تاريخ پخش + نقد و چند تا عكس ازش
    Last edited by nafe-bandar; 15-06-2010 at 10:47.

2. 4 کاربر از nafe-bandar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hpk34's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

با سلام

من همین 2-3 روز پیش که آهنگ مارکوپولوی بنیامین رو گوش کردم خیلی حال کردم و تمام آهنگهاشو دانلود کردم.

اول باید بگم که جناب nafe-bandar شما یکی از آهنگهاشو تو این تاپیک نذاشتین:

آهنگ Benyamin & Ali Sonami Ft Saman Ahriman - Soghoot که من هر چی گشتم لینک مستقیمی از این آهنگ پیدا نکردم و خودم از این لینک گرفتم:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در مورد بنیامین باید بگم که واقعا صاحب سبکه و کارش خیلی خوبه و جای پیشرفت خیلی زیادی داره.

آهنگ مارکوپولو آهنگ جالبیه و من که خیلی لذت بردم و خوشحالم که یه رپر همشهری خوبی مثل بنیامین هم هست که حرفی واسه گفتن داره.

ولی من از آهنگ Good Bye Yas خوشم نیومد.حالا زیاد نمی خوام بحثش رو ادامه بدم ولی من حداقل 50 درصد صحبتهایی که تو اون آهنگ در مورد یاس میکنه رو قبول ندارم.

مثلا میگه: آهنگ به دنیا خوش اومدی یه زخم کاری; که باهاش یه نوزاد رو شکنجه دادی.

بعدش ما تو آهنگ خوش به حالت میبینیم که در اصل همون حرف هایی که یاس تو آهنگ به دنیا خوش اومدی زده رو حالا خودش داره تو این آهنگ میزته.و در اصل منظورش اینه که نوزاد خوش به حالت که نیومدی تو این دنیا.شاید 2 تا جمله به دنیا خوش اومدی و خوش به حالت که به دنیا نیومدی با هم تضاد داشته باشن ولی در اصل موضوع و مفهوم هر 2 تاش یکیه و یه چیزی رو میرسونه که اومدن تو این دنیا سختی و مشکلات زیادی داره.

خوب این یعنی چی که میاد همچین چیزی تو اون آهنگ میگه بعد خودش میره یه آهنگ با همون موضوع رو میخونه؟؟؟؟!!!!!!!!!!

یا مثلا میگه یاس با خوندن آهنگ سی دی رو بشکن فقط می خواسته خودش رو مشهورتر بکنه.در صورتی که من خیلی از جاها خوندم که خیلی ها بعد از شنیدن اون آهنگ از دیدن اون فیلم پشیمون شدن و خیلی ها هم اصلا ندیدن اون فیلم رو.

من مطمئنم که یاس اصلا همچین منظوری نداشته که خودشو با اون آهنگ مشهورتر بکنه .اگرم داشته باعث شده خیلی ها نبینن اون فیلم رو و همین خودش خیلیه.تازه کار اولشم که نبوده که بگیم 100 درصد می خواسته خودشو مطرح کنه.

حالا خودش که میاد همچین آهنگی در مورد همچین رپری که کم شهرت نداره میخونه و با توجه به اینکه اولین آهنگشم هست آدم رو به این فکر نمیندازه که با این آهنگ می خواسته خودشو مطرح کنه؟؟؟!!!!!!!

حالا بگذریم ولی غیر از این آهنگ اون 11 تا آهنگ دیگه واقعا هیچکدومشون ضعیف نبودن و بنیامین جزو معدود رپرایی هست که آهنگ ضعیفی نداشته.

به هر حال من یکی بی صبرانه منتظر آهنگ های جدیدش هستم و امیدوارم بتونه بیشتر پیشرفت کنه.

راستی از دوستان کسی جایی رو سراغ نداره که بشه فول آلبوم علی سورنا رو دانلود کرد؟؟؟

4. این کاربر از hpk34 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

غير از ايني كه شما گفتي 2 تا آهنگ ديگه هم بوده كه جزو كاراي فوق قديمي بوده و بطور رسمي پخش نشده با چند نفر كه مي خواستن يه گروه رو تشكيل بدن ...

اول كه ممنون بابت حرفات اينم بگم كه يادم ميادت داداشي
    بنيامين برادر من نيست كه بخوام ازش طرفداري كنم با ياس هم رابطه اي ندارم يا بهم بدي نكرده كه بخوام بدش بگم
    اول كه هر رپري از يه جايي شروع مي كنه...
    اون دوره دوره اي بود كه خيلي ها با ديس بالا اومدن يعني چند سال ديس خيلي جواب مي داد و واقعا هنر به شمار ميومد اونم به اين صورت كه نه فحش باشه نه چيزي...
    از جمله كساني كه به اين طريق بالا اومدن حسام استپس سلطان قافيه بازيه رپه فارسه!
    كاراش تاريخ مصرف دارن يعني بعد يه مدت تكراري ميشن اما هيچ كس نتوسنه تو قافيه بازي رو دستش بياد
    تا يه مدت هم همش بهش طعنه مي زدن كه از فلان تتلو و سروش هيچكس بابت ديس هات بالا اومدي و ... اما خودشو كشيد بالا
    پشت كارش فوق العاده زياد بود! رپري بود كه قبلنا حسود بود يعني دلش مي خواست اندازه پيشرو و ياس و ... معروف شه ولي يه شبه... از بحث دور نشيم...
    بنيامين هم مثل رپرهاي ديگه از يه جايي شروع كرد
    آدما با توجه به شرايط عوض مي شن...
    توي حرف خيلي ها از جمله ياس هم تضاد مفهومي بوده كه حتي مي خواستم يه زمان يه مقاله ازش بنويسم كه ...
    بله شايد هدفش معروف شدن بوده اما خيلي از حرفاش هم درست بود... يعني درست بوده كه الان طرفداراي زيادي داره ...
    ياس هم كم كسي نيست و ديس رپرهاي بزرگ كار هركسي نيست! شما چون به ياس علاقه داري اينطوري ميگي اما تو اون زمان چند درصد ديس ها رو دست خداحافظ ياس ميزدن؟؟ارزش كار رو مدنظر بگير داشي
    در ضمن اون اولين آهنگش نبود دقت كنيد:

رپري كه از 2،3 سال پيش كار حرفه ايه خودشو با ديس تراكي به ياس شروع كرد يعني آهنگ خداحافظ ياس!
    از اطلاعاتم مطمئنم

ممنون از نظراتت
    راستي وا3 علي سورنا هم چرا آرشيوش رو دارم + چند تا آهنگ فوق قديمي كه .... پيغام شخصي بده تا يه چيزايي هم ....

موفق باشيد
    Last edited by nafe-bandar; 14-06-2010 at 12:47.

آخر فروم باز yas_6969's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آماج

پيش فرض

ما این همه رپر چرت و پرت خون داریم بعد این آقا میاد یکی از بزرگان رپ فارسی و دیس میکنه اونم یه دیس الکی
    واقعا نمیدونم چی بگم فقط بگم فکر خیلی محدودی داره دنبال شهرت از اسم دیگران به نظر من با این کاری که کرده

آخر فروم باز secretman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ساري

پيش فرض

آهنگ دلم گرفته لينكش خرابه

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

ما این همه رپر چرت و پرت خون داریم بعد این آقا میاد یکی از بزرگان رپ فارسی و دیس میکنه اونم یه دیس الکی
    واقعا نمیدونم چی بگم فقط بگم فکر خیلی محدودی داره دنبال شهرت از اسم دیگران به نظر من با این کاری که کرده
    هر رپري از يه جا شروع مي كنه برادر من
    ديس هنره نمي دونم كي ايراني ها مي خوان ديدشون رو نسبت به ديس و ديس بك عوض كنن؟!
    انگار از ديس اطلاع كافي نداريد

در هر صورت ممنون از نظراتت موفق باشي دوست من!

آهنگ دلم گرفته لينكش خرابه

ممنون كه اطلاع دادي دارم آپ مي كنم ...

پروفشنال hpk34's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

غير از ايني كه شما گفتي 2 تا آهنگ ديگه هم بوده كه جزو كاراي فوق قديمي بوده و بطور رسمي پخش نشده با چند نفر كه مي خواستن يه گروه رو تشكيل بدن ...

اول كه ممنون بابت حرفات اينم بگم كه يادم ميادت داداشي
    بنيامين برادر من نيست كه بخوام ازش طرفداري كنم با ياس هم رابطه اي ندارم يا بهم بدي نكرده كه بخوام بدش بگم
    اول كه هر رپري از يه جايي شروع مي كنه...
    اون دوره دوره اي بود كه خيلي ها با ديس بالا اومدن يعني چند سال ديس خيلي جواب مي داد و واقعا هنر به شمار ميومد اونم به اين صورت كه نه فحش باشه نه چيزي...
    از جمله كساني كه به اين طريق بالا اومدن حسام استپس سلطان قافيه بازيه رپه فارسه!
    كاراش تاريخ مصرف دارن يعني بعد يه مدت تكراري ميشن اما هيچ كس نتوسنه تو قافيه بازي رو دستش بياد
    تا يه مدت هم همش بهش طعنه مي زدن كه از فلان تتلو و سروش هيچكس بابت ديس هات بالا اومدي و ... اما خودشو كشيد بالا
    پشت كارش فوق العاده زياد بود! رپري بود كه قبلنا حسود بود يعني دلش مي خواست اندازه پيشرو و ياس و ... معروف شه ولي يه شبه... از بحث دور نشيم...
    بنيامين هم مثل رپرهاي ديگه از يه جايي شروع كرد
    آدما با توجه به شرايط عوض مي شن...
    توي حرف خيلي ها از جمله ياس هم تضاد مفهومي بوده كه حتي مي خواستم يه زمان يه مقاله ازش بنويسم كه ...
    بله شايد هدفش معروف شدن بوده اما خيلي از حرفاش هم درست بود... يعني درست بوده كه الان طرفداراي زيادي داره ...
    ياس هم كم كسي نيست و ديس رپرهاي بزرگ كار هركسي نيست! شما چون به ياس علاقه داري اينطوري ميگي اما تو اون زمان چند درصد ديس ها رو دست خداحافظ ياس ميزدن؟؟ارزش كار رو مدنظر بگير داشي
    در ضمن اون اولين آهنگش نبود دقت كنيد:

از اطلاعاتم مطمئنم

ممنون از نظراتت
    راستي وا3 علي سورنا هم چرا آرشيوش رو دارم + چند تا آهنگ فوق قديمي كه .... پيغام شخصي بده تا يه چيزايي هم ....

موفق باشيد
    بازم سلام

ببخشین به جا نیاوردم الان یه سری به لیست پیغاها زدم فهمیدن که قبلا یه بحث هایی پارسال همین موقع ها کرده بودیم.

شما تو پست اول گفتین که کارش رو با اون آهنگ شروع کرده منم فکر کردم حتما اولین آهنگش بوده دیگه.ولی فکر کنم به طور حرفه ای میشه گفت اولین آهنگش.ولی قبول دارم که اونم آهنگ ضعیفی نیست.

من کاری ندارم که دیس هنره یا نه ولی به نظر من کلا کار اشتباه و غیر اخلاقی هست.حالا به قول بهرام نمی خوام بحث رو مذهبی کنم ولی یجورایی مثل غیبت کردن خودمون میمونه دیگه و میدونید که غیبت هم کار پسندیده ای نیست.اونم به این شکل که این همه آدم اون رو گوش میکنن.

آدم هر چقدر هم که بد باشه نباید بدیش رو به دیگران گفت.

راستی اگه لینک همون چندتا آهنگ فوق قدیمی بنیامین رو هم دارین بذارین اینجا تا دانلودش کنیم.اسم اون آهنگ ها رو هم نمیدونید چی بوده؟؟؟

ولی در کل من بنیامین رو به عنوان یه رپر قوی قبولش دارم و جزو معدود رپرایی هست که من میخوام فول آلبومش رو داشته باشم.

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

حقيقتش كه متاسفانه رو هاردم خودم ندارم يه نفر از بچه ها داشته كه اونم بايد پيداش كنم
    از بنيامين هم بپرسي بهت ميگه چي بوده چي نبوده ولي خودش علاقه اي به پخش اون كارا نداشته
    ديس به نظر من كار غير اخلاقي نيست! هنره غير هنر هم بازي با رپ!
    ديس و ديس بك هاي زدبازي به داريا و فينچر يا پيشرو .... مي دوني واسه كسايي كه اون موقع رپو مي شناختن و دنباله كارا بودن چقدر جذاب بوده؟
    وقتي يكي يه نفرو ديس مي كنه يعني بهش اعتراض مي كنه!
    حالا تو رپ غرب فحش و فحش كشي دارن اينجا هم داريم
    من قبول ندارم چون غرب الفاظ ركيك رو به رپ وارد كرده ما هم بايد اينكار رو بكنم چون فرهنگ حافظ و سعدي و مولانا(غير حالات عرفاني) همچين چيزايي نبوده!
    فرهنگ ما سرچشمه ي ادب و احترامه كه زبان زد عام و خاص و نبايد با رپ خرابش كنيم حالا....
    قبلنا موقع ديس هدف ديس كننده اين بود كه روي طرفو كم كنه و مي خواست يه طوري به گوش طرف برسه و اونم اگه ديس بك نمي داد يعني كم آورده بود اما الان ديگه ديس به معناي واقعي رو فقط تلفات جنگ ديدم ...
    فرهنگ ديس دادن قاطي رپه درش آورد جذابيت رپ كم ميشه...!

موفق باشيد

پروفشنال hpk34's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

آقا بنیامین رو از کجا پیدا کنیم آخه؟؟؟؟؟

ما که علاقه داریم تمام آهنگهاشو گوش کنیم.

والا خوب هر کسی یه نظری داره.ولی در کل من مخالفم با دیس اگه اعتراض دارن باید به خود شخص بگن نه اینکه جوری بگن که این همه آدم بفهمن و کل کل را بندازن و کلی به هم توهین کنن.

در هر حال اگه آهنگی از بنیامین غیر از اینا گیر آوردین حتما بزارین تو تاپیک.

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

آقا بنیامین رو از کجا پیدا کنیم آخه؟؟؟؟؟
    هم فيس بوك هم آي ديش كه هست برادر من!
    اينكه بهش بگن كه موسقي نميشه!

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •