تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: نصب ویندوز

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض نصب ویندوز

سلام دوستان
    من یهمشکلی دارم من می خوام دو تا ویندوز تو سیستمم داشته باشم
    اما مشکل اینجاست که می خوام ویندوزی را که جدید نصب کردم بیاد بالای لیست انتخابی ویندوز ها نه تو لیست ویندوز ها دوم بشه ( منظورم زمانی هست که وقتی کامیپوتر رو روشن میکنیم باید در 18 ثانیه انتخاب کنیم کدوم ویندوز رو می خووایم والله ویندوز اول لود میشه )
    من مشکلم اینه نمی دونم بجز نصب دو تا ویندوز ایا راه حلی هست که من اینکار رو کنم ؟

و سوال دومم اینه که ایا میشه در موقعی که می خوایم ویندوز ها رو انتخاب کنیم نام دیگه ای براشون بزاریم مثلا بجای ویندوز اکس پی بنویسیم ویندوز من ؟

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

برای اون مورد اول روم هم از طریق ویندوز با تایپ فرمان edit c:\boot.ini داخل منوی run میتونید ویندوز خودتون اول یا دوم بزارین بوتش همچنین اسمش چنج کنید یا که از برنامه EasyBCD استفاده کنید برای مدیریت بوت

3. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Erfan.B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من یهمشکلی دارم من می خوام دو تا ویندوز تو سیستمم داشته باشم
    اما مشکل اینجاست که می خوام ویندوزی را که جدید نصب کردم بیاد بالای لیست انتخابی ویندوز ها نه تو لیست ویندوز ها دوم بشه ( منظورم زمانی هست که وقتی کامیپوتر رو روشن میکنیم باید در 18 ثانیه انتخاب کنیم کدوم ویندوز رو می خووایم والله ویندوز اول لود میشه )
    من مشکلم اینه نمی دونم بجز نصب دو تا ویندوز ایا راه حلی هست که من اینکار رو کنم ؟

و سوال دومم اینه که ایا میشه در موقعی که می خوایم ویندوز ها رو انتخاب کنیم نام دیگه ای براشون بزاریم مثلا بجای ویندوز اکس پی بنویسیم ویندوز من ؟
    شما از کنترل پنل برو سیستم از اون جا برو ADVANCED تو تب ADVANCED قسمت STARTUP AND RECOVERY ستینگز رو بزن از اون جا DEFAULT رو مشخص کن ، اون 18 ثانیه رو هم بذار 60 معقول تره! و از گزینه ی EDIT هم می تونی اسم دل خواهت رو وارد کنی فقط اینا واسه دو تا اکس پی جواب می ده اگه 7 و اکس پی هست قضیه متفاوته. باید توسط BCDEDIT این تغییرات رو اجرا کنی یا توسط برنامه ی EASY BCD.
    موفق باشی

5. 3 کاربر از Erfan.B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

برای بالا و پایین کردن لیست و جابجایی انتخاب ویندوز باید کدوم نوشته ها رو تغییر بدم؟

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

برای بالا و پایین کردن لیست و جابجایی انتخاب ویندوز باید کدوم نوشته ها رو تغییر بدم؟
    بهتره جای نوشته ها رو عوض کنی
    یکی رو کپی کنی بالا و بالایی رو کپی کنی پایین
    موفق و موئید باشین

8. این کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •