تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: بوق بوق هارد اکسترنال وسترن دیجیتال...

داره خودمونی میشه minimaler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

14 بوق بوق هارد اکسترنال وسترن دیجیتال...

سلام هارد اکسترنال 500 gig وسترن دیجیتالم وقتی هدفون میزنم به دستگاه تو هدفون با صدای ممتد و آرومی بوق بوق میکنه
    وقتی هم که میرم تو فولدرای هارد یهو دیسکش انگار سریع میشه صدای چرخش دیسک میاد تو هدفون.

توضیح این که هاردم همیشه وصله به دستگاه

و مشکل دیگم باهاش اینه همیشه برا سیفلی ریموو کردنش اررور میده میگه در حال انجام کاره ولی چه کاری معلوم نیست!

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

الان در حالت معمولی با هاردتون مشکلی ندارین ؟
    سیف ریمو نشدن علت های زیادی داره مثل ویروس - باز بودن یک برنامه از داخل هارد - یا میتونه به علت یک پروسس باشه که مانع از این کار میشه و شما باید اون پروسس رو ببنیدید که این کار رو میتونید با نرم افزار safly remover انجام بدین که اون پروسس رو میبنده تا عمل سیف ریمو انجام بشه
    برای تست وقتی هارد وصله explorer رو ریست کنید از تسک مینیجر با اینکار انگار سیستم ریست میشه ولی اطلاعات رم پاک نمیشه یا وقتی هارد وصل است log off کنید ببینید هارد سیف ریمو میشه یا نه
    یک عکس هم از تب health نرم افزار hd tune از هاردتون بزارید اینجا

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

آره احتمال زیاد مشکلش همون پروسس فعاله که بی مورد فعاله!!!

صداهاشو چه کنم؟
    اصن اینکه همیشه وصله به کامپیوتر و همیشه با شات داون ویندوز اونم قطع میشه با روشن کردن دستگاه اونم روشن میشه خرابش نمیکنه؟
    اینم عکس سلامتی هارد داخلیم بد سکتور داره انگار!!!

Last edited by minimaler; 18-08-2012 at 11:27.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

نرم افزار hdd regenerator رو نصب کنید و یک سی دی بوتیبل بسازین و از طریق داس هارد رو اسکن کنید بیبینید بدسکتور یا سکتور delay چیزی پیدا میکنه یا نه خبرشو بدید تست رو رو scan and repair انجام بدین که اگه چیزی بود تعمیر بشه

5. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

هاردم پاک نشه اطلاعاتش؟!
    ..................................
    {اکسترنال: صداهاشو چه کنم؟
    اصن اینکه همیشه وصله به کامپیوتر و همیشه با شات داون ویندوز اونم قطع میشه با روشن کردن دستگاه اونم روشن میشه خرابش نمیکنه؟}

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

هاردم پاک نشه اطلاعاتش؟!
    ..................................
    {اکسترنال: صداهاشو چه کنم؟
    اصن اینکه همیشه وصله به کامپیوتر و همیشه با شات داون ویندوز اونم قطع میشه با روشن کردن دستگاه اونم روشن میشه خرابش نمیکنه؟}
    نه بدسکتور گیری آسیبی به اطلاعات وارد نمیکنه ولی خود بدسکتور میتونه به اطلاعات آسیب وارد میکنه که خود بدسکتور ناشی از ویروس - گردو خاک - نوسان برق - ضربه - تکان دادن هارد در موقع فعالیت و ....

8. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوباره

من تواین مدت یه سری همه درایو هامو دیفرگمنت کردم
    بعدشم از طریق خود ویندوز همه درایو هامو ارور چکینگ کردم(تیک ریپیر رو هم زدم که اگه مشکل پیدا کرد شاید بتونه خودش حل کنه)

این وسطا ویندوز دوتا پیغام داد : اول دو سه روز پیش گفت هاردت (هارد داخلی) مشکل داره و هشدار بکاپ داد.

دوم اینکه امشب گفت برای بررسی و تعمیر هاردت ریاستارت کن منم ری استارت کردم ولی بعدش بد تر شد.

تا قبل ازون نرم افزار "تیون پرو" وارنینگ زرد می داد حالا قرمز شده میگه فیلد! اینم عکسش:

[IMG][/IMG]

خیلی نگرانشم.

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوباره

بعدشم از طریق خود ویندوز همه درایو هامو ارور چکینگ کردم(تیک ریپیر رو هم زدم که اگه مشکل پیدا کرد شاید بتونه خودش حل کنه)

این وسطا ویندوز دوتا پیغام داد : اول دو سه روز پیش گفت هاردت (هارد داخلی) مشکل داره و هشدار بکاپ داد.

دوم اینکه امشب گفت برای بررسی و تعمیر هاردت ریاستارت کن منم ری استارت کردم ولی بعدش بد تر شد.

تا قبل ازون نرم افزار "تیون پرو" وارنینگ زرد می داد حالا قرمز شده میگه فیلد! اینم عکسش:

[IMG][/IMG]

خیلی نگرانشم.

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوباره

خیلی نگرانشم.
    Last edited by minimaler; 28-08-2012 at 05:29.

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوباره

خیلی نگرانشم.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •