تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: خرید تبلت با 1500

اگه نباشه جاش خالی می مونه toorajjj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض خرید تبلت با 1500

با سلام لطفا بنده حقیر را برای خرید تبلت با بودجه یک میلیون و پانصد راهنمایی بفرمایید. اطلاع خاصی از انواع مدلها ندارم. کاربرد هم بعنوان جایگزین لپ تاپ، استفاده از آفیس و اینترنت و گاهی بازی در حدی که بچه بتونه باهاش بازی بکنه. نکته ایی که نمیدونم این هست که آیا میشه روی تبلت ویندوز نصب کرد یا نه؟ و دیگه اینکه تبلت اندروئیدی خوبه یا ویندوز فون ؟ اگه سوالاتم بی ربط و ساده بود به حساب نبود اطلاعاتم بگذارید. با تشکر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام لطفا بنده حقیر را برای خرید تبلت با بودجه یک میلیون و پانصد راهنمایی بفرمایید. اطلاع خاصی از انواع مدلها ندارم. کاربرد هم بعنوان جایگزین لپ تاپ، استفاده از آفیس و اینترنت و گاهی بازی در حدی که بچه بتونه باهاش بازی بکنه. نکته ایی که نمیدونم این هست که آیا میشه روی تبلت ویندوز نصب کرد یا نه؟ و دیگه اینکه تبلت اندروئیدی خوبه یا ویندوز فون ؟ اگه سوالاتم بی ربط و ساده بود به حساب نبود اطلاعاتم بگذارید. با تشکر
    تا اونجا ک من میدونم نمیشه روی تبلت اندرویدی ویندوز ریخت و بلعکس...
    تبلت اندرویدی واس شما بهتره چوت آزادی عمل بیشتری داری و کلا ساده تره...واس نصب برنامه و بازی هم خودکفا هستین در مقایسه با تبلت ویندوزی و آیپد ک سیستم عاملش ios هستش و یکم سخت تره ازین لحاظ...
    اگر انتظاراتت درهمین حده با یه تومنم میشه رفعش کرد...میتونی
    ASUS MeMO Pad 8 ME581C
    بخری حدودا یه تومن...تقریبا همه چیش خوبه و کمبود خاصی نداره...
    اما خب اگر مایلی امکانات و قدرت بیشتری داشته باشی باید tab s سامسونگ بخری ک همه چیش عالیه مخصوصا کیفیت صفحه خیره کننده و فوق العاده بی نظیر...
    مدل با اندازه صفحه 8 اینچی حدود 1.300 تومن
    Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE SM-T705
    و مدل 10 اینچی حدود 1.600 تومن
    Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE SM-T805

ک فکرمیکنم مدل 8 اینچی مناسب تر باشه...
    حتما یه رم 32 گیگ سرعت بالا هم مث SanDisk microSD 32GB HC UHC-I Class 10 بخر حدود 70 تومن بنداز روش ک تکمیل شه...بقیه پول هم صرف خرید کیف با کیفیت با سلیقه خودت کن...

غیر ازین 3 مدل هم سراغ چیز دیگه نرو چون قطعا ضعیف ترن و برتری ندارن پس توجیه خرید ندارن...
    مبارکه
    یاعلی

3. 2 کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه toorajjj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

تا اونجا ک من میدونم نمیشه روی تبلت اندرویدی ویندوز ریخت و بلعکس...
    تبلت اندرویدی واس شما بهتره چوت آزادی عمل بیشتری داری و کلا ساده تره...واس نصب برنامه و بازی هم خودکفا هستین در مقایسه با تبلت ویندوزی و آیپد ک سیستم عاملش ios هستش و یکم سخت تره ازین لحاظ...
    اگر انتظاراتت درهمین حده با یه تومنم میشه رفعش کرد...میتونی
    ASUS MeMO Pad 8 ME581C
    بخری حدودا یه تومن...تقریبا همه چیش خوبه و کمبود خاصی نداره...
    اما خب اگر مایلی امکانات و قدرت بیشتری داشته باشی باید tab s سامسونگ بخری ک همه چیش عالیه مخصوصا کیفیت صفحه خیره کننده و فوق العاده بی نظیر...
    مدل با اندازه صفحه 8 اینچی حدود 1.300 تومن
    Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE SM-T705
    و مدل 10 اینچی حدود 1.600 تومن
    Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE SM-T805

ک فکرمیکنم مدل 8 اینچی مناسب تر باشه...
    حتما یه رم 32 گیگ سرعت بالا هم مث SanDisk microSD 32GB HC UHC-I Class 10 بخر حدود 70 تومن بنداز روش ک تکمیل شه...بقیه پول هم صرف خرید کیف با کیفیت با سلیقه خودت کن...

غیر ازین 3 مدل هم سراغ چیز دیگه نرو چون قطعا ضعیف ترن و برتری ندارن پس توجیه خرید ندارن...
    مبارکه
    یاعلی
    دوست عزیز ممنون از جوابتون و از وقتی که گذاشتید. فقط یک سوالی داشتم و اون اینکه من این تبلت را همانطور که گفتم بیشتر برای جایگزینی لپ تاپ می خام که بتونم روش ویندوز نصب کنم و از امکاناتی مانند نرم افزار آفیس و غیره بتونم استفاده کنم چون جابجا کردن و کار با لپ تاپ سخت تر هست ولی تبلت سبک تر و دسترس تر هست. آیا این تبلت که معرفی کردید میتونه نیاز منو بر اورده کنه؟ آیا اصلا تبلتی هست که بشه روش ویندوز نصب کرد؟ متشکر از راهنماییتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •