تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: asus g550 , msi gs60 , msi ge60 , lenovo y5070 , gigabyte p15

داره خودمونی میشه sia4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

14 asus g550 , msi gs60 , msi ge60 , lenovo y5070 , gigabyte p15

اساتید راهنمایی کنید لطفا! از بین این همه لپ تاپ خوب کدومو انتخاب کنم!!!!؟؟؟

ایسوس که امتحانش رو پس داده با خیال راحت می شه خریدش!

ام اس آی GS60 که حرف نداره ولی گرونه! دیگه پولی واسم نمی ذاره!

ام اس آی GE60 اصن به دلم نمی شینه! به چند دلیل:
    1. این لپ تاپو من تو هیچ سایت تو اروپا و امریکای شمالی با سی پی یو 4800 ندیدم جز یه سایت کاستومایز کردن که به این سایتا هم نمی شه اعتماد کرد!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    2. تو سایت خود ام اس آی اصن قابلیت گذاشتن سی پی یو 4800 رو ذکر نکرده!
    3. اینی که دیجیکالا می ده چیپستش مشخص نیست رمشم DDR3 هست نه DDR3L
    4. تو بخش نظراتش که بری یکی نوشته اینورش لقه اونورش لقه باز یکی نوشته کابلاش اصلی نیست آداپتورش اصلی نیست!
    5. همه می گن کلی داغ می کنه و سرو صدا تولید می کنه!

لنوو هم چیپستش رو معلوم نکرده

گیگابایت هم که خداست!!!!!

فقط مشکل اینجاس که کلا به لنوو و گیگابایت اعتماد ندارم! مخصوصا گیگابایت! نمی دونم عمرش چجوریه!؟ کلا بازارش تو ایران چجوریه!؟ چند سال دیگه بخوام بفروشمش خریدار داره اصن!؟

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

ضمنا اینم بگم با اینکه تو بخش گیم پست گذاشتم ولی ملاکم گرافیک نیست همه ی اینا برام کافین

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

دوست عزیز یه سری شبهات در ارتباط با گفته های شما وجود داره . اگر پاسخ بدین احتمالا بهتر می تونیم راهنمایی کنیم :

الف : اولا تفاوت چیپ ست برای شما چرا اینقدر مهمه که اینقدر روش مانور دادین ؟
    ب :‌ چرا نمی شه به سایت های Customization اعتماد کرد ؟ اگر سایت ها معروف باشند که امتحان خودشونو پس دادند . البته تو ایران که نمی تونین مستقیم بیارین
    پ : اهمیت low voltage بودن رم چرا اینقدر واستون مهمه . هر چند پردازنده های سری ivy bridge و haswell از DDR3L پشتیبانی می کنند. اما دلیل مشخصی داره که می خواین با رم ولتاژ پایین تر کار کنین ؟
    ت : Gigabyte p15v2 صفخه نمایشش از نوع LED مات هست چارتتون مشکل داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    انجمن لپ تاپ پی سی ورلد:)

پيش فرض

سلام دوست عزیز ایسوس که اصلا بیخیال شو چون کارت گرافیکش ddr3 هست
    msi gs60 هم که اصلا تو بازار نیست (اگه جایی دارن به ما هم بگو)
    گیگابایت هم توی ایران شناخته نیست و برای فروشش دچار مشکل میشی
    لنوو هم که تو تاپیکش برید مشکلاتش هستپ
    ام اس ای ge60 هم که خودتون گفتید مشکلاتش رو
    این راهنمایی من خودتون یکی رو انتخاب کنید

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوست عزیز یه سری شبهات در ارتباط با گفته های شما وجود داره . اگر پاسخ بدین احتمالا بهتر می تونیم راهنمایی کنیم :

الف : اولا تفاوت چیپ ست برای شما چرا اینقدر مهمه که اینقدر روش مانور دادین ؟
    ب :‌ چرا نمی شه به سایت های Customization اعتماد کرد ؟ اگر سایت ها معروف باشند که امتحان خودشونو پس دادند . البته تو ایران که نمی تونین مستقیم بیارین
    پ : اهمیت low voltage بودن رم چرا اینقدر واستون مهمه . هر چند پردازنده های سری ivy bridge و haswell از DDR3L پشتیبانی می کنند. اما دلیل مشخصی داره که می خواین با رم ولتاژ پایین تر کار کنین ؟
    ت : Gigabyte p15v2 صفخه نمایشش از نوع LED مات هست چارتتون مشکل داره
    اگر به سایت اینتل سر بزنید میشه چیپست و سی پی یو ها رو بررسی و مقایسه کرد
    87 چند تا تکنولوژی بیشتر از 86 داره مثل سی پی یو 4710 و 4810 که حالا غیر از سرعت کلاکش چند تا تکنولوژی جدید داره
    البته من از این تکنولوژی ها سر در نمی آرم ولی دیگه یه چیزه مشخصه که هر چی تکنولوژی بیشتر بهتر!
    در مورد رم هم تا جایی که خوندم به هر حال ولتاژ پایین تر مصرف پایین تر داره شارژ بیشتری می مونه و تو دراز مدت تو عمر لپ تاپ تاثیر داره
    در مورد سایت های کاستومایز کردن هم دلیل اینکه نمی شه خیلی اعتماد کرد اینکه محصولات این شرکت ها تو سایت های معتبری مثل آمازون نیواگ بست بای و ... نیست! خرید کردن از آمازون خودش گارانتیه! حالا شاید من اشتباه کنم!
    گیگابایت هم تو خود سایتش فقط زده مات و اسمی از ال ای دی نیاورده

پروفشنال amirfakhrian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

چیپست ge60 2oe از نوع hm87 است.

اینم لینکی از سایت آمازون، که این لپ تاپ با cpu یکسان به فروش می رسد.
    Last edited by amirfakhrian; 18-08-2014 at 15:20.

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام دوست عزیز ایسوس که اصلا بیخیال شو چون کارت گرافیکش ddr3 هست
    msi gs60 هم که اصلا تو بازار نیست (اگه جایی دارن به ما هم بگو)
    گیگابایت هم توی ایران شناخته نیست و برای فروشش دچار مشکل میشی
    لنوو هم که تو تاپیکش برید مشکلاتش هستپ
    ام اس ای ge60 هم که خودتون گفتید مشکلاتش رو
    این راهنمایی من خودتون یکی رو انتخاب کنید
    دلیل بی خیال شدن از ایسوس رو گرافیک گفتین که البته من بالا نوشتم که گرافیک زیاد برام مهم نیست همین 850m ddr3 برام کافیه چون بازی نمی کنم
    gs60 هم من داخل ایران ندیدم ولی چون قراره از امریکا برام بیارن مشکلی ندارم از این جهت ولی خیلی گرونه! ترجیح می دم یه 3500 لپ تاپ بگیرم و بعد یه مدت ایکس باکس وان بخرم ولی این حسابی وسوسه ام کرده!
    گیگابایت هم درسته به اندازه سونی ایسوس ام اس آی و ... تو بازار ایران نیست ولی بازم مثل مارک های ارزون امریکایی مثل ریزر و سیجر نیست تک و توک پیدا می شه اینجا... حالا بازم جای تحقیق بیشتر داره... ,ولی خدایی با این قیمت این سخت افزار فوق العاده اس!
    بازم ممنون از راهنمایی مفیدتون

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

چیپست ge60 2oe از نوع hm87 است.

اینم لینکی از سایت آمازون، که این لپ تاپ با cpu یکسان به فروش می رسد.
    آره درسته شاید من خیلی به این لپ تاپ سخت گرفتم ولی شما همین محصول رو نگاه کنید... 1650 دلاره! تفاوتش با نسخه ایرانیش تو یه هارد ssd و رم 16 به جای 8 و داشتن ویندوزه...
    حالا وارد سایت شرکت فروشندش بشید...
    بدون هارد ssd و با رم 8 با ویندوز 1380 دلار قیمتشه! ینی هیچ مالیاتی رو این نکشیم میشه 4 میلیون و 300! چجوری میشه اینجا با 500 هزار تومن زیر قیمت بدن!؟ من خودم 2 ماه دارم زیر و بم این کارو در می آرم دیگه! لپ تاپ های بازار ایران از دبی و چین میاد که ارزون تر از اینه که از امریکا لپ تاپ بیاری و کلا کانفیگ هاش یه مقدار فرق می کنه. ولی بازم هیچ لپ تاپی نیست که شما بخوای از خارج ایران خودت وارد کنی و همون لپ تاپ داخل ایران 500 تومن ارزونتر باشه... البته لپ تاپ هایی رو دارم می گم اینجوریه که تازه وارد بازار ایران می شن اگر نه مسلما لپ تاپ های نسبتا قدیمی که رو دست فروشنده ها باد کرده از این قاعده جدان... مثلا شما بری بگردی ایسوس n550jv هم 1100 دلاره n550jk هم 1100 دلاره ولی داخل ایران کسی حاضر نیست واسه این 2 تا یه قیمت بده پس قیمت jv می آد زیر قیمت وارداتیش...
    مشکل این لپ تاپ که انقد اعصاب منو خورد کرده همین چیزاس!
    ینی چجوری می شه این لپ تاپ انقدر ارزون باشه داخل ایران در صورتی که همین مارک ام اس آی با سخت افزار پایین تر از این ولی گرونتر از این داخل بازار هست! اصن خودزنی حساب می شه این کار!
    مگر اینکه این لپ تاپ مشکلی داشته باشه! مثلا DDR3L نباشه یا HM87 نباشه... شما خودتون این لپ تاپ رو دارین؟ یا عکس رو از اینترنت پیدا کردین؟ چون بله همین لینکی که 4 خط بالا تر دادم هم DDR3L هم HM87

پروفشنال amirfakhrian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

عزیز دلم، 3 ماه است که این لپ تاپ رو خریدم و این عکس مربوط به لپ تاپ خودم است.

10. این کاربر از amirfakhrian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

عزیز دلم، 3 ماه است که این لپ تاپ رو خریدم و این عکس مربوط به لپ تاپ خودم است.
    آره دوست عزیز بالاخره قضیه این لپ تاپ رو فهمیدم
    خب شما می تونی یه کار خیر انجام بدی؟ با همین نرم افزار cpu Z از بقیه تب هاش هم اسکرین شات بگیر... cpu, caches, مخصوصا memory
    نمی دونم این گراف های روشنایی صفحه و دمای رو و پشت لپ تاپ رو با نرم افزار خاصی اندازه گیری می کنن یا نه... اگه بتونی حداکثر دمای بدنه این لپ تاپ رو تو حالت max load بگی کمک خیلی بزرگی کردی. روشنایی صفحه و نویز دستگاه تو حالت load هم بگی دیگه خیلی دمت گرم
    اگه هیچ کدوم نشد که حدودی خودت یه حدسی بزن

12. این کاربر از sia4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •