تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 25

نام تاپيک: بوق عجیب قبل از بوت و بالا نیامدن ویندوز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

14 بوق عجیب قبل از بوت و بالا نیامدن ویندوز

سلام. من یه main asus m5a97 خریدم با یه cpu amd fx6350 و رم giel 2*4g 1600 و پاور گرین ۶۰۰ وات ! هارد هم همون هارد سابقمه که ویندوز ۷ روشه. حالا همه رو نصب کردم روشن کردم اولا صدای فن cpu خیلی زیاده آزار دهندس! اما مشکل اصلی اینجاست که بمحض روشن کردن یه بوق کوتاه خیلی زیغ میزنه و چندثانیه بعد بوق همیشگی بوت. بعدم پیغام start windows normaly و یا chek system repair میاد که وقتی استارت ویندوز رو میزنم قبل از welcome و بمحض اومدن صفحه لوگوی ویندوز باز برمیگرده به همون صفحه انتخاب دو گزینه. و اگه سیستم چک رو بزنی بعد ۱۰ دیقه مینویسه finish و بعد کلا سیستم خاموش میشه!!!

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام

باید ویندوز را دوباره نصب کنید .

3. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

صدای فن زیادتون به دلیل دمای سی پی یو است اگه با فعال کردن اسمارت فن در بایوس و مشخص کردن smart target در بایوس و زدن خمیر مناسب به سی پی یو و بهبود تهویه کیس دور فن کم نشد یک کولر خوب برای این پردازنده بگیرید چون این سری از پردازنده های بولدوزر هم مصرف بالایی دارند و هم دمای نسبتا بالایی دارند

در مورد مورد دوم با یک ویندوز 8 یا یک ورژن دیگه ویندوز 7 تست کنید و حتما ویندوز رو هم اکتیو کنید درایورهای سیستم هم به روز کنید و یک دور درایوهای غیر ویندوز رو دیفرگمنت کنید

یک عکس هم از تب health نرم افزار hd tune بدید

5. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

cpu و main کار کردست ولی از جای مطمئن گرفتم ۲ سال هم گارانتی دارن. فن cpu رو خودم مجددا خمیر زدم و نصب کردم ولی بدجوری پر سر و صداست منم شدیدا رو سکوت کیس تاکید دارم. الان ویندوز رو عوض میکنم وقتی تموم شد اطلاع میدم. نگران اون بوق بودم که روشن نکردم سیستمو... پس تا یکی دو ساعت مشکلی نیست?

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

cpu و main کار کردست ولی از جای مطمئن گرفتم ۲ سال هم گارانتی دارن. فن cpu رو خودم مجددا خمیر زدم و نصب کردم ولی بدجوری پر سر و صداست منم شدیدا رو سکوت کیس تاکید دارم. الان ویندوز رو عوض میکنم وقتی تموم شد اطلاع میدم. نگران اون بوق بودم که روشن نکردم سیستمو... پس تا یکی دو ساعت مشکلی نیست?
    اون مواردی که برای کم شدن نویز فن است رو انجام بدید همچنین بایوس مین بهتره به آخرین ورژن آپدیت بشه

8. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

مشکلی پیش اومده! الان خواستم ویندوز عوض کنم. اولا که بهیچ وجه اجازه نصب ویندوز حتی از روی dos رو نمیده. صاف میره تو اون صفحه انتخاب دو گزینه. ثانیا سرعت چرخش فن cpu از لحظه روشن شدن از 4400 شروع شد و تو ۲ دقیقه رسید به 5100 دور و همونطور داشت بالا میرفت که باز خاموشش کردم

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

شما باید delete را بزنید و در در منوی بوت dvd rom را بالاتر از هارد قرار دهید.
    dvdrom شناسایی شده در مین بورد ؟

12. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

آره اتفاقا خودمم یادم نبود که مین عوض شده باید از اول تنظیم شه ولی راستش با این شدت چرخش فن میترسم سیستمو روشن بزارم. تو ۵ دقیقه سرعتش ۱۰۰۰ دور بالا رفت!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

دمای تو عکس که خوبه ! صبر کنید تا اساتید نظر بدهند؟ رم ها از سیستم قبلی هستند؟
    Last edited by vissoto; 17-07-2014 at 22:45.

15. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •