تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 17 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 167

نام تاپيک: سریال دودکش

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض سریال دودکش

مجموعه تلویزیونی «دودکش» به کارگردانی «محمدحسین لطیفی» در ماه رمضان سال جاری روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

مجموعه تلویزیونی «دودکش» به تهیه‌کنندگی «زینب تقوایی» در حال حاضر مراحل تصویربرداری را سپری می‌کند.
    بنا بر این گزارش، طبق تصمیم‌گیری اخیر مدیران شبکه یک،‌این سریال در جدول پخش رمضانی قرار گرفته و قرار است در ماه مبارک رمضان هر شب از این شبکه به روی آنتن برود…
    داستان سریال دودکش درباره دو خانواده است که زندگی ساده‌ای دارند و یک قالیشویی را اداره می‌کنند، اما هر بار ماجراها و مسایلی برای آنها اتفاق می‌افتد که داستان این سریال ۲۶ قسمتی را تشکیل می‌دهد.
    درمانگاه، خیابان، آبمیوه فروشی و کارگاه قالیشویی لوکیشن‌هایی بودند که تصویربرداری در آنها انجام شده است و اکثر بازیگران سریال دودکش: بهنام تشکر، هومن برق نورد، سیما تیرانداز، الناز حبیبی و نگار عابدی در این لوکیشن‌ها مقابل دوربین رفتند.
    دیگر عوامل پشت دوربین دودکش هم عبارتند از: کارگردان: محمد حسین لطیفی، مدیر تولید: صادق آذین، تصویربردار: ابراهیم غفوری، صدابردار: ابراهیم حاتمی، گریم: ایمان امیدواری، طراح صحنه و لباس: محسن نوروزی، عکاس: مهدیه لطیفی.
    سریال «دودکش» که در گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه یک تهیه می‌شود.

پشت صحنه سريال دودکش به کارگرداني غلامحسين لطيفي .

2. 2 کاربر از nar nia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دودکش با رضا صادقی؟
    دودکش قطعا سریال مناسبتی شبکه اول تلویزیون برای شبکه های رمضان است. این سریال را محمدحسین لطیفی کارگردانی کرده و بازیگران شاخصی در آن حضور دارند.
    آریا عظیمی نژاد که امسال عید، با ساخت آهنگ سریال «پایتخت 2» حضور موفقی در تلویزیون داشت، به عنوان آهنگساز سریال «دودکش» فعالیت می کند. آنطور که شنیده شده عظیمی نژاد قصد دارد تیتراژ این سریال را به رضا صادقی بسپارد. البته هنوز چیزی قطعی نشده جالب است بدانید که ترانه این کار توسط روزبه بمانی سروده شده و احتمالا توسط آقای عظیمی نژاد تنظیم خواهد شد.

4. 2 کاربر از nar nia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

"دودکش" سریال پیچیده‌ای نیست/ نصرت همه را دق می‌دهد

بهنام تشکر که با بازی در نقش نصرت در "دودکش" این شب‌ها مهمان مردم خواهد بود این سریال را کار پیچیده‌ای نمی‌داند و شخصیت نصرت را هم آدم بی‌ثباتی می‌داند که همه را دق می‌دهد.
    بهنام تشکر که در سریال "دودکش" نقش نصرت را بازی می‌کند، درباره حضورش در این مجموعه که ویژه شب‌های رمضان ساعت 22:30 از شبکه اول سیما روی آنتن می‌رود به خبرنگار مهر گفت: نقش من در این سریال زیاد طنز نیست اما سعی کردم نوعی تیپ‌سازی هم داشته باشم به این معنا که به خاطر گریمم، سعی کردم صدایم را متناسب با نقش و اوضاع تغییر دهم. نصرت آدم بی‌ثباتی است اما فکرهای بزرگی دارد به همین علت همه اطرافیانش را دق می‌دهد. وی درباره قبول نقش‌های طنز در تلویزیون با وجود نقش‌های جدی‌اش در تئاتر، توضیح داد: در تلویزیون بیشتر نقش‌های طنز به من پیشنهاد می‌شود در صورتی که توانایی من برای ایفای نقش‌های جدی بیشتر است. تشکر همچنین درباره تجربه مشترک با هومن برق‌نورد اظهار کرد: یکی از دلایلی که بازی در "دودکش" را پذیرفتم، حضور برق‌نورد در این سریال است چون وقتی با او همبازی هستم خیالم راحت است و در کار هر دو کمک هم هستیم. البته او از من پیشکسوت‌تر است و من از او کار یاد می‌گیرم.
    این بازیگر تئاتری تأکید کرد: اگر من و هومن برق‌نورد در یک کار جدی همبازی شویم خیلی بیشتر از کارهای طنزی که با هم انجام دادیم موفق خواهیم شد و هر دو این آمادگی را داریم یک کار مشترک جدی را تجربه کنیم. بازیگر نقش نصرت در سریال "دودکش" از مردم خواست این سریال را نگاه کنند و تصریح کرد: "دودکش" سریال پیچیده‌ای نیست و اتفاق‌های آن ممکن است برای هر یک از مردم بیافتد. همین سادگی است که می‌تواند تاثیر عمیقی روی بیننده بگذارد. تشکر همچنین اعلام کرد پیشنهاد بازی در دو سریال و دو فیلم سینمایی دارد که در حال بررسی آنها است.

6. این کاربر از nar nia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه payam178's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    ایران ،کاشان

پيش فرض

امید وارم این زوج هنری ( تشکر . برق نورد ) مثل کارهای دیگرشان عالی در این سریال حضور پیدا کنند
    Last edited by payam178; 10-07-2013 at 19:26.

8. 3 کاربر از payam178 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

قسمت اول امیدوار کننده بود
    انگار یه طنز درست حسابی در انتظاره

10. این کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن انیمیشن / کارتون E.N.A.Y.A.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

آقا میشه قسمت اول رو یه توضیح مختصر ولی کامل بدید؟!

ممنون!

12. این کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه payam178's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    ایران ،کاشان

پيش فرض

به نظرم خوب شروع کردند . زمان پخشش هم از خروس بهتره

14. این کاربر از payam178 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه docomid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

نمی دونم چرا من حال نکردم با این سریال ، البته از عواملش مثل آقای لطیفی و آهنگسازی آریا عظیمی نژاد (فوق العادست این آهنگساز) خبر نداشتم پست های دوستان هم که تا این جا مثبت بوده حالا بازم ببینیم در ادامه چطور میشه

پروفشنال Aryana_b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    همین نزدیکیا...

پيش فرض

نویسندش کیه؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قرار نیست در "دودکش" اتفاق خاصی بیفتد/ شاید یک‌دفعه قاتل شوم

امیرحسین رستمی که پس از بدشانسی‌های پی در پی سرانجام در سریال "دودکش" همکاری با محمدحسین لطیفی را تجربه کرده است، تأکید کرد در این سریال قرار نیست اتفاق خاصی بیفتد.

امیرحسین رستمی بازیگر "دودکش" درباره این سریال به خبرنگار مهر گفت:‌ لوکیشن اصلی سریال یک قالیشویی است که من به عنوان بهروز به همراه برادر بزرگترم فیروز که نقشش را هومن برق‌نورد بازی می‌کند و نگار عابدی که در نقش خواهرم است و با نصرت با بازی بهنام تشکر ازدواج کرده، این قالیشویی را اداره می‌کنیم. وی افزود: من زن برادری دارم که سیما تیرانداز نقش او را ایفا می‌کند و فامیلی دارد که بازیگر آن الناز حبیبی است. او دانشجو است و پیش ما زندگی می‌کند اما خانواده‌اش شهرستان است. با حضور این کاراکترها و البته قالی‌ها، اتفاقاتی که در قالیشویی رخ می‌دهد، علت می‌شوند و ما معلول آنها هستیم.
    وی که در گریم سریال "دودکش" بینی‌اش را بزرگ کرده‌اند، در این باره به شوخی اظهار کرد: بینی‌های بزرگ را که نمی‌شود کوچک کرد اما برای من را بزرگ کرده‌اند! رستمی با بیان اینکه هیچ اتفاق خاصی قرار نیست در این سریال بیفتد، در این باره تأکید کرد: احساس می‌کنم این موضوع با نظر مخاطب جلو می‌رود. لابد مخاطبان دیگر ساده گویی را دوست دارند و چیزهای غیرعادی و فانتزی را سخت‌تر می‌پسندند و رئال برایشان دغدغه است. در این سریال هم در 26 قسمت قرار نیست هیچ اتفاق عجیبی بیفتد.
    این بازیگر که پیش از قطعی شدن حضورش در "دودکش" در گفتگو با مهر از علاقه نسبت به حضور در این سریال سخن گفته بود، در این خصوص توضیح داد: ذوق زیادی برای کار کردن با محمدحسین لطیفی داشتم. ما سالها منتظر بودیم با هم کار کنیم اما بدشانسی پی در پی به من این اجازه را نداد که زودتر مقابل دوربین آثار لطیفی بروم اما سرانجام در "دودکش" من و آقای لطیفی به هم رسیدیم و این بسیار جذاب بود. وی ادامه داد: ذوق بیشتر من به خاطر متنی بود که برزو نیک نژاد نوشته و در عین اینکه قرار نیست هیچ اتفاقی در آن بیفتد از قسمت اول مخاطب قصه را دنبال می‌کند تا ببیند چه می‌شود و المان‌های جذابی در کار وجود دارد.
    رستمی تصریح کرد: این موضوع کار را برای ما راحت‌تر می‌کند. در این سریال قرار نیست ادا دربیاوریم تا مخاطب را بخندانیم. اگر قرار بود چنین باشد ترکیب فعلی بازیگران را در این سریال نمی‌دیدید. این متن همین بازیگران را می‌خواست. اتفاقات بیننده را نگه می‌دارد و اینکه می‌گوییم هیچ اتفاقی نمی‌افتد مثل این است که اصطلاحا در بی نظمی نظم وجود دارد. این یک قانون فیزیک است که در این سریال صادق است و با پخش آن کاملا درکش خواهید کرد. این بازیگر در پاسخ به اینکه پیش از "دودکش" قرار بود در چه آثاری با لطیفی همکاری کند، توضیح داد: آخرین مورد سریال "ساخت ایران" بود که حتی قرارداد ساخت آن هم بسته شد. شبی که من پرواز داشتم به من اعلام کردند نباید بروم. سر دوراهی قرار گرفتم و نشد که بشود. آن زمان ساخت سریال "دختران حوا" به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده متوقف شده بود و من تصمیم داشتم برای بازی در "ساخت ایران"‌ به بیروت و پاریس بروم و دوباره برگردم. اما کم‌کاری دوستان در شبکه تهران موضوع را تغییر داد.
    وی با اشاره به اینکه پیشنهادها گوناگونی برای بازی به او داده می‌شود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه همواره پیشنهادهای گسترده‌ای داشته‌ام و بر اساس وضعیت روحی‌ام است که بازی در هر کدام را می‌پذیرم. مثلا سال 91 مود ملودارم داشتم. حتی فیلم سینمایی "مرد زن زندگی" را هم بر همین اساس کار کردم که یک درام روانشناسانه است. یه تکه زمین" مهدی کرم‌پور" هم ملودرام مناسبتی بود. در "دختران حوا" هم که اصلا منفی بودم. اما سال 92 بیشتر حال و هوای طنز دارم اما ممکن است یکدفعه نقش یک قاتل را بازی کنم! امیرحسین رستمی بازیگری حرفه‌ای را در سال 1385 با "رئیس" به کارگردانی مسعود کیمیایی آغاز کرد، فیلم توقیفی "فقط چشماتو ببند" به کارگردانی علیرضا امینی و "خاک آشنا" بهمن فرمان آرا آثار بعدی او بودند. با این حال او با پخش سریال "شمس العماره" و ایفای نقش شکور در سال 1388 بود که شناخته شد. هومن برق نورد، بهنام تشکر، امیرحسین رستمی، سیما تیرانداز، نگار عابدی، الناز حبیبی، جواد عزتی، محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی، رونیکا محمدی، نصرت میرعظیمی، سید رضا حسینی و نوید خداشناس بازیگران "دودکش" هستند در ایام ماه مبارک رمضان هر شب ساعت 22:30 از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

18. این کاربر از nar nia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 17 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •