تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: پر انرژی ترین نقطه سیاره زمین کجاست؟ (جواب : دقیقا محوطه کعبه!!!)

اگه نباشه جاش خالی می مونه Milord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض پر انرژی ترین نقطه سیاره زمین کجاست؟ (جواب : دقیقا شهر مکه!!!)

بسم الله الرحمن الرحیم

کعبه دقیقا در مکانی قرار دارد که ...
    واقعا شگفت انگیز است!! دقیقا در شهری که پر انرژی ترین نقطه ی موجود در این کره ی خاکی است !!
    دلیل علمی : زیرا بیشترین تقاطع مسیرهای حامل انرژی در این مکان به وقوع می پیوندد

الله اکبر!

اما این فقط چیزی نیست که اهمیت مکان مقدس کعبه را متمایز می کند، کعبه قویترین انرژی راروی زمین منتشر و انتقال می دهد و حرکت این انرژی در حقیقت عکس عقربه های ساعت است

بنابراین می توانید حدس بزنید که خداوند از مسلمانان خواستند در چه جهتی به دور کعبه بچرخند !
    مسلمانان هفت بار به دور خانه کعبه گردش میکنند همگی در جهت عکس عقربه های ساعت می دانید چرا ؟
    مهمترین علتی که ما انسانها را به این زندگی و این بعد زندگی محدود کرده محدودیت های زمان و مکان است . بنابراین اگر کسی بخواهد این بعد و این هستی را ترک کند بایستی خود را از قید زمان و مکان رها کند ، بنابراین چرخش در خلاف عقربه های ساعت ، این حرکت در واقع چه کار می کند و چه نمادی دارد ؟
    این حرکات در واقع به شما کمک می کند، روح خود را تا حدی متعالی کنید که از قید زمان و مکان رها شوید با اینکار حس بسیار منحصر به فرد و زیبا و پر انرژی را تجربه کنید که قدری شما را تا ابد تغییر دهد .
    اگر چرخش به دور خانه خدا کمک می کند تا روح خود را تعالی بدهیم و از محدودیت های این جهان حداقل از لحاظ روحانی رها شوید می توانید حدس بزنید چرا ما اینکار را 7 بار انجام می دهیم ؟ مطمئنا حکمتی پشت این قضیه است البته من معتقدم به آن ،
    جند طبقه روحانی (آسمانی)در این جهان وجود دارد ؟
    " هفت طبقه، هفت آسمان و طبقه روحانی بالای سر ما وجود دارد ".

تحلیل نویسنده مجموعه ظهور:هفت طبقه هفت آسمان و طبقه روحانی ،در هر گردش یک طبقه روحانی صعود می کنیم و از محبت و معنویت لایزال خداوندی می نوشیم ، خدا به انسان با این اعمال می فهماند که برای بهترین آفریده شده و صلاح و کمال و آزادی انسان در بریدن از غیر و از خود و پیوستگی به خداست و س

خنانی از شهید شریعتی : (1
    نمی خواهم درویشانه و صوفیانه سخن بگویم و (خزیده در خویش) بلکه آزادی در بریدن از غیر است از خود و پیوستگی به" او"ست .فنا در راه، و مردم در حیات و حرکت نوع و کفش شدن در پای عابری و راهی در زیر گام های رهگذری و عصیانی فریادی ندایی نوری نشانه ای کلمه ای پله ا یی .....و به هر حال چیزی نه برای ماندن و نه مردن که برای به مصرف رسیدن و یا به کار آمدن و محو شدن در راه آزادی و هجرت و صعود یک نسل یک قوم یا یک نوع که هر چه هست همین است و بقای فرد نیز همین فنای اوست در راه .
    در سرنوشت ، انسان خدایی که دارد "می شود" و او باقی است و هر که در او می میرد به خدا می رسد زنده و جاودان کنار او می ماند و از دست او می خورد و می آشامد .
    نام کتاب حسین وارث آدم
    Last edited by Milord; 23-10-2010 at 14:59.

حـــــرفـه ای karin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Far away from here

پيش فرض

منبع؟

.....

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

شما یا منبعتان هیچ دلیل علمی یا حتا شبهه علمی برای سخنتان ارایه نکردید . آزمایشی-تحقیقی -چیزی-همینجوری که نمیشه دوست من

میگویید زیرا بیشترین تقاطع مسیرهای حامل انرژی در این مکان به وقوع می پیوندد
    نخست روشن کنید تقاطع مسیرهای حامل انرژی چیستند؟

حال هرچه هستنداگر بر اثر چرخش حجاج ایجاد میگردند-پس شرفی بر مکان نیست / وهرجای دیگر(مثلن بیت المقدس)چنین طواف کنند این موضوع مترتب میشود

4. این کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

سلام اخوی
    در حقیقت من این ها را در مجموعه ی معروف ظهور و سایت ها خارجی و ایرانی دیدم .
    در حقیقت من یک اشتباه لغوی کرده بودم ( شهر مکه رو به جاش مکه نوشتم)اکنون اصلاحش کردم
    شما یک سرچی با عنوان
    mecca the most energy
    بزنید کلی سایت و منبع و... خواهید دید.

البته منظور از این مقاله . این نیست که منشا ارتقای ایمان و... در این مکان مقدس به محیط آن بر میگردد نه (استغفرالله ) صلاح و بخشش خدا!! ابدا و هرگز چنین منظوری نداریم بلکه بر عکس می خواهیم بگوییم که این کعبه و سوال اینکه چرا کعبه اینجا بنا شده را تا حد کوچکی جواب دهیم (خیلی خیلی کوچک.) که .

بحث ما این است که برسیم به الله اعلم . او میداند و ما نمیدانیم!!
    با تشکر خدمت آرش آقای گل
    Last edited by Milord; 23-10-2010 at 15:14.

6. این کاربر از Milord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

منبعتان میگوید دربار مورد استون هنج ، اهرام مصر , و.... این را شنیده-پس چرا کعبه رو همسنگ اون محسوب نکنیم/ بنظرمن درحقیقت از دیدگاه افرادی که به فضاییها وآثارشون در زمین در دوران باستان اعتقاد دارند صحبت میکنه
    میگه مسلمونها ناخودآگاه علاقه دارند.واین توجه رو به حساب روحانیت و عشق به اسلام نمیزاره, به حساب انرژی کعبه و حجرالاسود میزاره!
    جایی هم که این منبع شماست یه فرومه عین اینجا وحتا ضعیفتر از اینجا. منتها چون به زبان انگلیسیست توجهتونو جلب کرده

There are approximately 1 billion! Muslims in the world. The Muslim religion calls for followers to face Mecca and pray, 5 times a day. Even with a conservative estimate, that is a lot of prayer, focused in one location. Wouldn't that place be the place of the most focused energy on earth?

Some people talk about Stonehenge, the Pyramids, etc. and how they are placed on planetary grids, ley lines, etc. and are places of ancient power. Predetermined locations, for what purpose is unknown, but some has drawn a correlation among ancient worship sites.

Why isn't Mecca ever included among these locations? I've heard about Mayan Pyramids, Egyptians Pyramids, Stonehenge, Nazca lines, why isn't Mecca a part of these?

I mean, with all of the mental energy (prayers), shouldn't Mecca be the most powerful place on Earth, in terms of focused mental energy?

EDIT: An annecdote: The hotels in Singapore, next to the Gideon Bible, is a Koran. On the bottom of the dresser drawer, a sticker, an arrow. Pointing towards Mecca, so guest know, if they need to.

8. این کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام اخوی
    در حقیقت من این ها را در مجموعه ی معروف ظهور و سایت ها خارجی و ایرانی دیدم .
    در حقیقت من یک اشتباه لغوی کرده بودم ( شهر مکه رو به جاش مکه نوشتم)اکنون اصلاحش کردم
    شما یک سرچی با عنوان

بزنید کلی سایت و منبع و... خواهید دید.

با تشکر خدمت آرش آقای گل
    دوست عزیز شما در گوگل هر چه سرچ بزنید خروارها لینک(ونه منبع) به شما ارایه میکند!
    مثلن بزنید : خدا وجود ندارد؟-یا بزنید زمین تخت است؟ یا... هزار مقاله بسوی شما سرازیر میشود.
    اما هر متنی باید دلیل علمی داشته باشد. این که افرادی میگویند جای انرژی خاصی دارد باید اثبات کنند. مثلن برای مکانهایی ازمایش و اثبات شده .
    اما در مورد مکه وکعبه وحجرالاسود اساسن من بعید میدانم دولت سعودی اجازه چنین کاری را بدهد
    Last edited by Arash4484; 23-10-2010 at 23:33.

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

جدی می گویید؟
    من بدون خوندن یکی از این سایت ها رو اینجا گذاشتم . ولی در کل چیزی نمی دانم که چی داخلش نوشته!! پس برم منبع رو پاک کنم که آبروریزی شد
    من در مجموعه ظهور این رو شنیدم و این نوشته ها رو از یک سایت ایرانی کپی کردم و اوردم ( به جز قسمت اولی)

رمز رستگاری در اسلام هست و همون هم کفایت میکنه .

-
    Last edited by Milord; 23-10-2010 at 15:53.

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

پس تاپیک رو پاک میکنیم. چون منبع علمی رو پیدا نکردیم پس نمیشه پذیرفت.
    اصلا ممکن هست این یک حرکت ضد اسلامی بوده که بگن این طواف مسلمانان و خودسازی هایی که میشه طبق عوامل اجباری محیط هست.
    تا منبعی نیست نمیتوان پذیرفت . .بله این حرف درستی هست و من می پذیرم که تا زمانی منبع نیست نمیشه چیزی گفت.
    Last edited by Milord; 23-10-2010 at 15:54.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

جیمز لاولاک یک فرضیه مرتبط با این موضوع ارائه داده به نام تئوری گایا. کتاب در این مورد زیاد نوشته:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و مکه و کلاً مکانهای مقدس رو پرانرژی دونسته

13. این کاربر از danial_848 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

میگم دانیال آقا . پسر گل گلاب
    این تاپیک می ترسم باعث بشه تا افراد سو برداشت کنن و باید پاک بشه.
    به بزرگی خودتون ببخشید.
    این مطلب رو اگر صلاح دانستید در یک تاپیک جدید بزنید.
    پسر گل.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •