تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: مشکل در hibernate شدن ویندوز Xp

اگه نباشه جاش خالی می مونه darkangel85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض مشکل در hibernate شدن ویندوز Xp

سلام
    من وقتی ویندوز رو hibernate میکنم موقع روشن شدنش صفحه درخواست پسورد رو میخواد، جالب اینجاست که بالاش نوشته ویندوز ویستا!!!!!!! (من پسورد نزاشتم روش واسه همین بدون پسورد ok میکنم)
    بعد از این کار ویندوز بالا نمیاد و فقط والپیپر رو نشون میده و آیکونا نمیان!!!!
    ممنون میشم توضیح بدین مشکل از چیه؟!

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

مشکل شما از پاورتونه

من هم همین مشکل رو داشتم!

البته شاید هم هاردتون باشه!

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

مشکل شما از پاورتونه

من هم همین مشکل رو داشتم!

البته شاید هم هاردتون باشه!
    یعنی مشکل سخت افزاریه؟!!!
    من فقط دفعه اول اینکارو کردم به مشکل بر نخوردم ولی دفعات بعد اینجوری میشد!!

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

آره 100% سخت افزاريه!
    البته اگه گرافيكت رو درست نصب كرده باشي؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    من فكر نمي كنم مشكل شما سخت افزاري باشه ولي اين پيشنهاد رو دارم كه شما هارد تون رو كامل Fdisk كنيد و بعد از يك ويندوز Xp ديگه استفاده كنيد .
    انشاالله درست ميشه.
    باي.
    Last edited by eng.balaghi; 04-06-2008 at 13:44.

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بابوووو چقد دردسر داره!!!! خوب هایبرنیتش نمیکنم مگه مجبورم!!!
    از همه دوستانم ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

پيش فرض

نه بابا عزیزان من... چه ارتباطی به سخت افزار نداره آخه...؟؟؟؟!!!!

این مشکل نرم افزاری هستش و به خاطر مشکل پیدا کردن خود ویندوز هستش...

اصلا هیچ ارتباطی به سخت افزار نداره... آخه پاور خراب باشه که این مشکلات پیش نمیاد... ربطی هم به هارد نداره...

بعدشم ایشون میگه که در حالت عادی ویندوزش به خوبی کار میکنه و مشکلش فقط با Hibernate هستش... پس هیچ چیزی نمیشه دید که ربطی به سخت افزار داشته باشه...
    شما بگو اولا چند وقته ویندوزت رو ریختی... دوما ویندوزت از ایناس که ایرانیا توش دست بردن و روش Internet Explorer 7 و Windows Media Player 11 رو ریختن یا یه ویندوز Original با نرم افزار های اصلی هستش بعدش من بهت میگم راه داره یا نه...

و همچنین بگو ببینم که آیا قبلا Hibernate میشده و الان نمیشه و یا اینکه کلا از همون اول Hibernate نمیشده...؟

من به احتمال بالای 90 درصد بهت میگم که CD ویندوزت از این ایرانی شده هاست که به تمامی معانی گند میزنن به ویندوز خوشگل مایکروسافت عزیز و توش یه سری چرندیات میچپونن و به عنوان Service Pack 4 میدن به مردم... این قضییه کاملا از اون که میگی نوشته ویندوز ویستا معلومه... بیش از 60 درصد CD های توی بازار توسط ایرانیان عزیز بدون تفکر به عاقبت کارشون دستکاری شدن...
    Last edited by Cleeev; 04-06-2008 at 15:59.

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

نه بابا عزیزان من... چه ارتباطی به سخت افزار نداره آخه...؟؟؟؟!!!!

این مشکل نرم افزاری هستش و به خاطر مشکل پیدا کردن خود ویندوز هستش...

اصلا هیچ ارتباطی به سخت افزار نداره... آخه پاور خراب باشه که این مشکلات پیش نمیاد... ربطی هم به هارد نداره...

بعدشم ایشون میگه که در حالت عادی ویندوزش به خوبی کار میکنه و مشکلش فقط با Hibernate هستش... پس هیچ چیزی نمیشه دید که ربطی به سخت افزار داشته باشه...
    شما بگو اولا چند وقته ویندوزت رو ریختی... دوما ویندوزت از ایناس که ایرانیا توش دست بردن و روش Internet Explorer 7 و Windows Media Player 11 رو ریختن یا یه ویندوز Original با نرم افزار های اصلی هستش بعدش من بهت میگم راه داره یا نه...

و همچنین بگو ببینم که آیا قبلا Hibernate میشده و الان نمیشه و یا اینکه کلا از همون اول Hibernate نمیشده...؟

من به احتمال بالای 90 درصد بهت میگم که CD ویندوزت از این ایرانی شده هاست که به تمامی معانی گند میزنن به ویندوز خوشگل مایکروسافت عزیز و توش یه سری چرندیات میچپونن و به عنوان Service Pack 4 میدن به مردم... این قضییه کاملا از اون که میگی نوشته ویندوز ویستا معلومه... بیش از 60 درصد CD های توی بازار توسط ایرانیان عزیز بدون تفکر به عاقبت کارشون دستکاری شدن...
    آره ویندوزم رو به عنوان service pack 3 خریدم که بعد از نصب دیدم نوشته service pack 2 !!!!! فقط بعضی آیکن هاش عوض شده بود که اونم بعد از یه مدت خودش برگشت به حالت عادی!!!
    الان ویندوزم حدود 2 سال هست که نصب کردم البته این Hibernate رو تا چند روز پیش نمی دونستم وجود داره!!! که واسه بار اول امتحان کردم مشکلی نداشت ولی 2بار دیگه که این کار رو کردم این مشکل واسم پیش اومد و مجبور شدم ریست کنم!!

راستی یه سوال داشتم که شاید به اینجا ربط نداشته باشه! در مورد این ویندوز اوریجینال سوال داشتم، من یه لپ تاپ دل دارم که ویندوز Xp اریجنال روش هست و سی دیش هم روش هیت، حالا میخواستم بدونم اون ویندوز رو میتونم رو pc نصب کنم؟!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

11

آره ویندوزم رو به عنوان service pack 3 خریدم که بعد از نصب دیدم نوشته service pack 2 !!!!! فقط بعضی آیکن هاش عوض شده بود که اونم بعد از یه مدت خودش برگشت به حالت عادی!!!
    الان ویندوزم حدود 2 سال هست که نصب کردم البته این Hibernate رو تا چند روز پیش نمی دونستم وجود داره!!! که واسه بار اول امتحان کردم مشکلی نداشت ولی 2بار دیگه که این کار رو کردم این مشکل واسم پیش اومد و مجبور شدم ریست کنم!!

راستی یه سوال داشتم که شاید به اینجا ربط نداشته باشه! در مورد این ویندوز اوریجینال سوال داشتم، من یه لپ تاپ دل دارم که ویندوز Xp اریجنال روش هست و سی دیش هم روش هیت، حالا میخواستم بدونم اون ویندوز رو میتونم رو pc نصب کنم؟!!
    خوب مشکلت معلوم شد دیگه... ویندوزت از این دستکاری شده های شدیده... من حتی توی بازار Service Pack 4 رو هم برای XP دیدم... بهتره کلا بیخیال استفاده از یه چنین امکاناتی توی این ویندوزها بشی... و بهتره که کلا یه CD دیگه بگیری... ترجیحا دستکاری نشده باشه... ولی از اونجایی که 95 درصد CD های توی بازار دستکاری شدن، بهت پیشنهاد میکنم که CD هایی که روشون آرم شرکت JB هستش رو بخری، چون یه شرکت درست حسابیه که من تاحالا ندیدم چیزی رو دستکاری کنن و هر چیزی رو که دستی توش بردن فقط برای Update کردن و یا Activate شدن اتوماتیک بوده که خود منم از CD هاشون در تمام زمینه های نرم افزاری استفاده میکنم و هیچ مشکلی ندارن... اگه توی تهرانی میتونی به مغازه "تکنو 2000" توی بازار رضا بری، اونجا تمام CD هایی که میفروشه قابل اعتمادن... البته به مغازه هایی که معتبرن اگه بری هر CD که بهت بدن مطمئنا کیفیتش رو در نظر داشتن...

در زمینه لپ تاپتم که میگی، اون CD که همراه لپ تاپ ها هستش، یه Image (تصویر) از سیستم عاملی هستش که روی اون لپ تاپ نصبه و برای اون لپ تاپ درست شده و شما فقط از اون CD برای همون لپ تاپ با همون قطعات میتونی استفاده کنی و فقط برای اینه که اگه مشکلی برای ویندوزت پیش اومد بتونی نجاتش بدی...

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

از توضیحاتت ممنون دوست عزیز...

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •