تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: پایین اومدن سرعت اینترنت

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض پایین اومدن سرعت اینترنت

بچه ها من از Dial Up استفاده می کنم.این حالتی که براتون میگم تا حالا چندین بار واسه من و خیلی های دیگه که میشناسم پیش اومده.قضیه اینه که من دقیقا با همین شرایطی که مثلا الان کانکت میشم پریروز کانکت شدم سرعتم 50 یا 52 بود دیگه خیلی شلوغ میشد با سرعت 49 آن میشد.اصلا هم پایینتر نمی اومد.ولی باز دیروز این پندین بار دیگه که این طوری شده،سرعتم نصف شد.جمعه صبح که کانکت شدم با سرعت 9 کانکت شذ.باورم نمی شد.ولی خب گفتم شاید مال شلوغی خط هاست.ولی تا الان بالا ترین سرعتی که تونستم باهاش کانکت شم 30 بوده.(یادتون باشه که گفتم با همین شرایط پریروز 52 آن میشد)می خواستم ببینم دلیلش چیه؟ مرسی

آخر فروم باز Hazy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

بامديريت سرور تماس بگير!!!!!

داره خودمونی میشه saman100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

بچه ها من از Dial Up استفاده می کنم.این حالتی که براتون میگم تا حالا چندین بار واسه من و خیلی های دیگه که میشناسم پیش اومده.قضیه اینه که من دقیقا با همین شرایطی که مثلا الان کانکت میشم پریروز کانکت شدم سرعتم 50 یا 52 بود دیگه خیلی شلوغ میشد با سرعت 49 آن میشد.اصلا هم پایینتر نمی اومد.ولی باز دیروز این پندین بار دیگه که این طوری شده،سرعتم نصف شد.جمعه صبح که کانکت شدم با سرعت 9 کانکت شذ.باورم نمی شد.ولی خب گفتم شاید مال شلوغی خط هاست.ولی تا الان بالا ترین سرعتی که تونستم باهاش کانکت شم 30 بوده.(یادتون باشه که گفتم با همین شرایط پریروز 52 آن میشد)می خواستم ببینم دلیلش چیه؟ مرسی
    یکبار ویندوزت رو عوض کن اگه مشکلت حل نشد مشکل از شبکه ای است که باهاش کانکت میشی.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

(بابا اون قدرام که شما فکر می کنید خنگ نیستم) همون اول به سرور زنگ زدم ولی جوابی نگرفتم.بعدشم،گفتم که قبلا هم این طوری شده بود و اون موقع هم سرور گردن نمی گرفت.
    ویندوزم رو هم عوض کردم ولی هیچ فرقی نکرد.

آخر فروم باز K A R I M I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

سلام
    واسه منم همین جوری شده بعضی از وقت ها حتی صفحه رو هم نمی تونم باز کنم تا دلتون بخوان ویندوز و Isp رو عوض کردم ولی هیچ فایده ای نداره . من فکر کنم مشکل از اونجایی شروع شد که از طرف مخابرات اومدند و یه چیزای سفیدی رو به خطوط تلفن وصل کردن ،البته من سر کار بودم وگرنه ازش می پرسیدم که برای چیه ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سایت تبیان یه یوزرنیم پسورد مجانی واسه سایت خودش داده.من قبلا با اون هم کانکت می شدم با سرعت 50 می رفت،ولی الان با 20 میره.این یوزر نیم پسورد بهترین وسیله واسه امتحان کردن سلامت ای اس پیه.

username:tebyannet
    password:tebyannet
    Number:(021)9718733

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

الآن اینقدر ترافیک زیاد شده که برای اکثر مردم اینطوریه.
    منم تو بعضی ساعت ها همین مشکل رو دارم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •