تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: خرابی فن کارت گرافیک و تاثیر ان؟!

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض خرابی فن کارت گرافیک و تاثیر ان؟!

سلام....
    طبق صفحه‌ی DxDiag (البته برنامه هستش نه صفحه!!!) گرافیک بنده این مدل میباشه:
    ATI Radeon HD 4550
    حافظه‌اش هم نوشته شده 1789 مگابایت!....

حالا، برنامه‌ای مثل CPU-Z این رو 4540 نشون میده ولی بدون تفاوت در مقدار حافظه‌اش....
    این کارت گرافیک تقریبا تو همه رقم بازیی می‌مونه!!! از بازیی مثل جنرالز گرفته تا کال اف دیوتی مدرن وار فیر 2!!!

چیزی که من همیشه می‌دیدم این بود که فنش خوابیده و کار نمی‌کنه....
    این فن چقد تاثیر داره روی اجرای بازی ها؟! من میتونم بازی ها رو با کیفیت بالا بازی کنم، ولی به شدت لگ می‌زنن و سرعت فریم ها تا 10-12 فریم میاد پایین!!!!!!!!!!!!!!!!! که ادم رو پشیمون میکنه و بازیی مثل کریسیس 1 رو مجبور میشم با کیفیت بسیار پایین بازی کنم و اون هم لگ میزنه....

به نظرتون درست کردن فن پردازنده‌ی گرافیکی چقد میتونه تاثیر داشته باشه؟!!!
    راستی، سر خرید این گرافیک یه دستی خوردم چون با سیستم بصورت لاک! اومد و وقتی اولین بار کیس رو باز کردم دیدم فنش خرابه...
    قیمت این فن چقدر میتونه باشه؟!

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

فن گرافیک اصلا نمیچرخه و کار نمی کنه ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام.... از دیشب هزار بار پست جواب دادم همش ارور اینترنال 500 میده!

بله اصلا کار نمی‌کنه فن ها...

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فنش رو هم عوض کنی نمیتونی با این کارت بازی کنی ! اصلا و اصلا به درد گیم نمیخوره و افت فریمت طبیعیه ! البته بازیای ضعیف رو باید اجرا کنه مثل جنرالز !

5. این کاربر از امير موسر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

یک مقدار از افت فریمت به دلیل دمای بالای گرافیک است
    فن گرافیک و خود گرافیک رو خاک گیری کن و با روغن چرخ خیاطی فن رو روغن کاری کن درست نشد باید به فکر یک فن جدید باشی
    دمای گرافیک در حالت بیکاری سیستم و در زمان بازی چقدر است ؟

7. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

دمای گرافیک در حالت بیکاری سیستم و در زمان بازی چقدر است ؟
    همیشه داره جوش میزنه!!! زمان اجرای بازی هنوز فرصت نشده تست کنم ولی قطعا بالا تر میره!!! البته Cpu گرفیک انبرد داره! نمیدونم شاید اصلا دارم از اون استفاده میکنم؟!!!

راستی از کجا بفهمم که کدوم کارت گرافیک رو دارم؟! 4550 یا 4350؟! یکیش 1.5 گیگه و یکیش 500 مگ! و من کرایسیس رو بعد از چند مرحله‌ی اول(به دلیل افت فریم ها) مجبورم بیارم رو گرافیک مدیوم و بعد هم لو!

یک مقدار از افت فریمت به دلیل دمای بالای گرافیک است
    پس تاثیر چندانی نداره درسته؟
    فعلا باید بشینم این رو تمیز کنم ببینم چی میشه.... ولی فک کنم خراب باشه! چون از روز اول که این فن رو دیدم کار نکرده و با دست چرخوندمش نچرخیده!!!
    فنش چند در میاد برام؟!!

فنش رو هم عوض کنی نمیتونی با این کارت بازی کنی ! اصلا و اصلا به درد گیم نمیخوره و افت فریمت طبیعیه ! البته بازیای ضعیف رو باید اجرا کنه مثل جنرالز !
    عه؟ واقعا؟ پس همون یه جوری راش میندازم تا اولین فرصت که یه سیستم جدید خریدم یه گرافیک خوب بندازم روش!! این سیستم خیلی اذیتم کرد ولی قیمتا نجومی شده وگرنه خیلی وقت پیش عوضش میکردم!!!
    البته من گیمر نیستم و همون کارای برنامه‌نویسی رو برام انجام بده سیستم کافیه!! همچنین هر چند وقت یه بار یه دست ساکر شاخ دوستان رو بشکونم!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

10

همیشه داره جوش میزنه!!! زمان اجرای بازی هنوز فرصت نشده تست کنم ولی قطعا بالا تر میره!!! البته Cpu گرفیک انبرد داره! نمیدونم شاید اصلا دارم از اون استفاده میکنم؟!!!

راستی از کجا بفهمم که کدوم کارت گرافیک رو دارم؟! 4550 یا 4350؟! یکیش 1.5 گیگه و یکیش 500 مگ! و من کرایسیس رو بعد از چند مرحله‌ی اول(به دلیل افت فریم ها) مجبورم بیارم رو گرافیک مدیوم و بعد هم لو!

پس تاثیر چندانی نداره درسته؟
    فعلا باید بشینم این رو تمیز کنم ببینم چی میشه.... ولی فک کنم خراب باشه! چون از روز اول که این فن رو دیدم کار نکرده و با دست چرخوندمش نچرخیده!!!
    فنش چند در میاد برام؟!!

عه؟ واقعا؟ پس همون یه جوری راش میندازم تا اولین فرصت که یه سیستم جدید خریدم یه گرافیک خوب بندازم روش!! این سیستم خیلی اذیتم کرد ولی قیمتا نجومی شده وگرنه خیلی وقت پیش عوضش میکردم!!!
    البته من گیمر نیستم و همون کارای برنامه‌نویسی رو برام انجام بده سیستم کافیه!! همچنین هر چند وقت یه بار یه دست ساکر شاخ دوستان رو بشکونم!
    با سلام خدمت دوست عزیز اتفاقا فن 100% تاثیر داره من خودم تعمیرکارم اون دوستی که گفتند تاثیر نداره کاملا در اشتباهند شما فن بزار ببین فرمت حتما میره بالا وقتی دما میره بالا گرافیک بصورت اتوماتیک ولتاژ میاره پایین و سرعت کور گرافیک میاد پایین تا نسوزه برا همین فرم هم پایین میاد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •