تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: با یک کلیک برر.یهر پوشه چند تا پنجره باز میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

7 با یک کلیک برر.یهر پوشه چند تا پنجره باز میشه

با سلام چند وقتی سیستمم عجیبشده مثلااگه بخوام تویه پوشه برم با یک کلیک خیلی سریع پنجره بازمیشه حتا چند پوشه هم که سرراه کلیک کردن هستند با همان یک کلیک باز میشن دکمه بازگشت هم میزنی چند مرحله قبل میره کلافم کرده خواهشمندم راهنماییم کنید انتی ویروس هم هیچی نشون نمیده

کاربر فعال انجمن نرم افزار jimrako's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام . اگر آنتی ویروس شما چیزی نمیگیره و کاری نمیکنه این چیزهایی رو که میگم امتحان کنید .
    1: emsisoft emergency kit رو دانلود کنید و آپدیت کنید و باهاش سیستمتون رو چک کنید . برنامه رایگان هست .
    2. malwareBytes-Antimalware رو نصب و آپدیت کنید و سیستمتون رو باهاش چک کنید .نسخه ی رایگانش رو نصب کنید .
    3. برنامه ی ccleaner free رو نصب کنید و باهاش سیستمتون رو چک کنید و مواردی رو که پیدا میکنه باهاش پاک کنید .
    با راه های بالا به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه . اگر حل نشد و این مشکل داره شما رو اذیت میکنه راه های دیگه ای هم هست مثل repair کردن ویندوز و رجیستری .
    آنتی ویروس خودتون رو همیشه آپدیت کنید و فراموش نکنید که آنتی ویروس تنها کافی نیست و حتما باید از مکمل هایی که نوشتم هم استفاده کنید علاوه بر اینکه موارد امنیتی رو هم رعایت کنید مثل استفاده از یک فایروال خوب و یک برنامه ی جدا برای مقابله با ویروس های اتوران مثل usb disk security و یا autorun remover من تمام این برنامه ها رو لپتاپم دارم و علاوه بر این ها برنامه ی adw cleaner که برای پاک کردن ابزار های تبلیغاتی و نوارهای ابزار و فایل های ناخواسته هست رو هم روی سیستمم دارم . تنظیمات مرورگر اینترنتم رو هم طوری قرار دادم تا با هر بار بستن مرورگر تمامی کوکی ها و تمپ ها و کپی سایت ها که معمولا مرورگر ذخیره میکنه پاک بشه . تازه بعد از اون با ccleaner یک دور دوباره سیستم رو پاکسازی میکنم . سیستمم مثل پادگان شده باور کن خیلی هم خوبه !!!
    Last edited by jimrako; 20-02-2015 at 01:16.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام . اگر آنتی ویروس شما چیزی نمیگیره و کاری نمیکنه این چیزهایی رو که میگم امتحان کنید .
    1: emsisoft emergency kit رو دانلود کنید و آپدیت کنید و باهاش سیستمتون رو چک کنید . برنامه رایگان هست .
    2. malwareBytes-Antimalware رو نصب و آپدیت کنید و سیستمتون رو باهاش چک کنید .نسخه ی رایگانش رو نصب کنید .
    3. برنامه ی ccleaner free رو نصب کنید و باهاش سیستمتون رو چک کنید و مواردی رو که پیدا میکنه باهاش پاک کنید .
    با راه های بالا به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه . اگر حل نشد و این مشکل داره شما رو اذیت میکنه راه های دیگه ای هم هست مثل repair کردن ویندوز و رجیستری .
    آنتی ویروس خودتون رو همیشه آپدیت کنید و فراموش نکنید که آنتی ویروس تنها کافی نیست و حتما باید از مکمل هایی که نوشتم هم استفاده کنید علاوه بر اینکه موارد امنیتی رو هم رعایت کنید مثل استفاده از یک فایروال خوب و یک برنامه ی جدا برای مقابله با ویروس های اتوران مثل usb disk security و یا autorun remover من تمام این برنامه ها رو لپتاپم دارم و علاوه بر این ها برنامه ی adw cleaner که برای پاک کردن ابزار های تبلیغاتی و نوارهای ابزار و فایل های ناخواسته هست رو هم روی سیستمم دارم . تنظیمات مرورگر اینترنتم رو هم طوری قرار دادم تا با هر بار بستن مرورگر تمامی کوکی ها و تمپ ها و کپی سایت ها که معمولا مرورگر ذخیره میکنه پاک بشه . تازه بعد از اون با ccleaner یک دور دوباره سیستم رو پاکسازی میکنم . سیستمم مثل پادگان شده باور کن خیلی هم خوبه !!!

با سلام دوست عزیز همه کارهای که گقتید انجام دادم نشد

کاربر فعال انجمن نرم افزار jimrako's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

با سلام دوست عزیز همه کارهای که گقتید انجام دادم نشد
    سلام کاری که میگم انجام بده سی دی ویندوزت رو دقیقا همون سیدی که ویندوز رو باهاش نصب کردی داخل بزار و بعدش کلیدهای پنجره ی ویندوز و R رو با هم بزن تا Run بالا بیاد بعدش تایپ کن cmd و اینتر بزن تا صفحه ی مشکی بیاد و بعدش بزن :
    sfc /scannow
    و اینتر رو بزن تا اگر فایلی از سیستمت پاک یا خراب شده سالمش رو از روی سی دی جایگزین کنه شاید مشکلت حل بشه . البته اگر ویندوزت رو repair کرده باشی نیازی به این کار نیست . من فقط همین ها رو میدونستم دوستان دیگه کمک کنن لطفا .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •