تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: BrainWave Generator

آخر فروم باز K A R I M I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض BrainWave Generator

تا به حال از خستگي سركار و مشغله هاي زندگي به رنج آمديد ؟ آيا مي خواهيد با خيال راحت بخوابيد ؟ آيا مي خواهيد دقت تمركزتان بيشتر شود ؟ آيا مي خواهيد قدرت ياد گيريتان فزوني يابد ؟

همه ي اين حالات رو تنها با برنامه شگفت انگيز Brain Wave Generator مي توانيد تجربه كنيد !

دانشمندان عصر ما به اين نتيجه رسيده اند كه مغز ما به صداهايي كه از اطراف به گوش مي رسد عكس العمل هاي خارق العاده اي مي دهد كه اين عكس العمل ها به بعضي اعمال مثلا به دقت تمركز منتهي مي شود و آن را افزايش ميدهد. تنها با امتحان خود از اين برنامه به ارزش هاي آن پي خواهيد برد !

از امكانات اين برنامه مي توان به نكات زير اشاره كرد :

- داراي 20 گزينه ي مختلف براي عملكرد مغز
    - امكان تنظيم صدا ها در طول موج هاي مختلف براي تاثير گذاري بيشتر
    - راحتي كار با نرم افزار و محيط ساده
    و بسياري امكانات ديگر …

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لینک کمکی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    منبع : aasdownload

داره خودمونی میشه saraha's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لینکی که براتون آپلود کردم تقریبا 20 مگابایت هست . کل پک های صداهاش رو پیدا کردم و داخلش قرار دادم . ( به همراه کرک نرم افزار )

راهنمای نصب :
    ابتدا وارد فلدر Installer بشید و برنامه رو نصب کنید . وارد فلدر patcher\TEAM ICU بشید و ۲ تا فایل Registration.reg و Crack.exe رو کپی کنید در محل نصب برنامه . ابتدا Registration.reg را اجرا کنید و Yes & Ok . بعد هم Crack.exe رو اجرا کنید و دکمه ی Crack رو بزنید . وارد فلدر Extra Backgrounds شده و اون دو تا فایل رو کپی کنید در محل نصب . قلدر Preset Library رو هم در محل نصب کپی کنید و تمام فایل .bwg رو اجرا کنید تا در برنامه اضافه بشن .

دانلود با حجم ۱۹.۹۳ مگابایت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Password : saraha

آخر فروم باز SANR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    در دل کویر

پيش فرض

اگه موثر باشه.فوق العاده میشه.

Banned m45m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

با سلام

نرم افزار بالا حجمش 1.93 مگا بايت است و چطور با پكش 20 مگا بايت شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

موفق باشيد.

آخر فروم باز K A R I M I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

نمیدونم ؟
    من فقط معرفیش کردم ( خودم دانلودش نکردم )

داره خودمونی میشه saraha's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام

نرم افزار بالا حجمش 1.93 مگا بايت است و چطور با پكش 20 مگا بايت شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

موفق باشيد.
    دوست عزیزم اون فایل 1.93 مگابایت که شما می فرمایید ، در واقع پلیر این صدا ها هست . با چند تا صدای پیشفرض که داخلش قرار داده شده .

ضمنا اون کرک هم نداشت .

پکی که من براتون گذاشتم ، شامل خود برنامه ، به همراه کرک و بسیاری از انواع صداهای این برنامه هست که داخلش اضافه میشه و شما میتونید گوش کنید . ( این صدا ها رو باید از شرکت سازنده خریداری کنید که الان همش تو پک براتون قابل دانلوده .

موفق باشید .

پروفشنال dc_error691's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهری به رنگ خاک

پيش فرض

لینکی که براتون آپلود کردم تقریبا 20 مگابایت هست . کل پک های صداهاش رو پیدا کردم و داخلش قرار دادم . ( به همراه کرک نرم افزار )

راهنمای نصب :
    ابتدا وارد فلدر Installer بشید و برنامه رو نصب کنید . وارد فلدر patcher\TEAM ICU بشید و ۲ تا فایل Registration.reg و Crack.exe رو کپی کنید در محل نصب برنامه . ابتدا Registration.reg را اجرا کنید و Yes & Ok . بعد هم Crack.exe رو اجرا کنید و دکمه ی Crack رو بزنید . وارد فلدر Extra Backgrounds شده و اون دو تا فایل رو کپی کنید در محل نصب . قلدر Preset Library رو هم در محل نصب کپی کنید و تمام فایل .bwg رو اجرا کنید تا در برنامه اضافه بشن .

دانلود با حجم ۱۹.۹۳ مگابایت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Password : saraha
    Error
    The quickkey you provided for file download was invalid. This is usually caused because the file is no longer stored on Mediafire. This occurs when the file is removed by the originating user or Mediafire.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •